خانه / جالب و خواندنی / جزئيات جنایت هولناک مرد 2 زنه تهرانی

جزئيات جنایت هولناک مرد 2 زنه تهرانی

صبح دیروز پسر جنایتکار به ریاست قاضی عبداللهي پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست، گفت: 26 اردیبهشت ماه سال 91 فردی با مراجعه به دادسرای جنایی از ناپدید شدن پسرش به نام آرش خبر داد.

در‌اين پرونده جمشید 33 ساله متهم است 20 اردیبهشت سال 91 پسر‌عمه خود به نام آرش را به قتل رسانده است. در حالیکه هیچ گاه جسد آرش کشف نشد بازپرس جنایی تهران جمشید را با توجه به دلایل موجود در پرونده مجرم شناخت و پرونده با صدور کیفرخواست برای محاکمه به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

وی در شکایت خود اظهار داشت: آرش 20 اردیبهشت با خودروی پروتون از خانه خارج و دیگر باز نگشته بود. پس از ناپدید شدن آرش فرد ناشناسی در تماس با خانواده وی مدعی شده بود آرش را به همراه دختر جوانی در شمال کشور دستگیر کرده است. پدر آرش در شکایت خود مدعی شد پسر دایی آرش به نام جمشید طی روزهای اخیر رفتار مشکوکی داشته و به وی مظنون است.

بررسی تماس‌های آرش نشان داد روز حادثه جمشید وی را به خانه‌اش در تهرانپارس دعوت کرده بود. یکی از دوستان جوان ناپدید شده نیز در جریان تحقیقات گفت: آرش روز حادثه با من تماس گرفت و گفت به دیدن جمشید مي‌رود. در ادامه جمشید دستگیر و در تحقیقات اولیه منکر قتل شد.

پس از تحقیقات گسترده سرانجام متهم اعتراف کرد 20 اردیبهشت مقتول را به خانه دعوت و پس از مصرف مواد مخدر او را با اسلحه به قتل رسانده و جسدش را پس از تکه تکه کردن در یک کانال آب حوالی جاده آبعلی رها کرده است.

نماینده دادستان ادامه داد: متهم دارای دو همسر است که همسران وی مدعی شدند اسلحه کلت را نزد جمشید دیده اند. همچنین روی دیوار حمام خانه وی آثار خون و گلوله دیده مي‌شود. با توجه به تحقیقات صورت گرفته جمشید متهم به مباشرت در قتل، سرقت مقرون به آزار و جنایت بر میت مي‌باشد که برای وی تقاضای مجازات قانونی را دارم.

در ادامه اولیای دم مقتول با حضور در جایگاه برای قاتل پسرشان تقاضای قصاص کردند. متهم نیز پس از قرار گرفتن در جایگاه گفت: فقط اتهام نگهداری اسلحه و سرقت گوشی تلفن همراه آرش را قبول دارم. من و آرش با هم رابطه دوستانه‌اي داشتیم و شب حادثه او برای‌اينکه یک مجسمه طلا را بفروشد نزد من آمد، من هم ماشین او را به مبلغ 9 میلیون و 800 هزار تومان خریدم. قرار بود آرش دو روز بعد با من تماس بگیرد تا مجسمه را تبدیل به شمش کنیم و من بقیه پول خودرو را به او بدهم اما دیگر با من تماس نگرفت. آرش قبل از‌اينکه از خانه من خارج شود گفت به شمال کشور مي‌رود.

رئیس دادگاه: در جریان تحقیقات به ارتکاب قتل اعتراف کردی در‌اين خصوص چه توضیحی داری؟
متهم به قتل: برای‌اينکه بتوانم دختر یک ساله ام را ببینم به ارتکاب قتل اعتراف کردم.

رئیس دادگاه: چرا اسلحه نگهداری مي‌کردی؟

متهم به قتل: یک نفر دخترم را تهدید کرده بود و من برای حفاظت از خانواده ام اسلحه خریدم.
پس از دفاعیات متهم و اظهارات همسران سابق وی، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*