خانه / آخرین اخبار / گران‌ ترین واحد تجاری تهران در کجاست؟ + جدول

گران‌ ترین واحد تجاری تهران در کجاست؟ + جدول

این واحد تجاری با متراژ 500 مترمربع، در حالی این روزها به عنوان گران‌ترین فایل موجود در بازار فروش واحدهای تجاری در یکی از فازهای شهرک غرب عرضه شده است که هم‌اکنون واحدهای تجاری در این منطقه مترمربعی 20 تا 65 میلیون تومان در بنگاه‌ها فایل شده‌اند.

این واحد تجاری که در نزدیکی چند مرکز بزرگ تجاری در محدوده شهرک غرب واقع شده است، 500 مترمربع زیربنا دارد که هر مترمربع از این واحد 100 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

قيمت فروش این واحد بنا به گفته رابط فروش آن، 50 میلیارد تومان تعیین شده که با توجه به موقعیت واحد، بزرگ متراژ بودن آن و کاربری‌های متعددی که می‌تواند داشته باشد، قیمت بالایی در منطقه محسوب نمی‌شود.

این در حالی است که هم‌اکنون این واحد تجاری 500 متری در میان فایل‌های عرضه شده به بازار فروش واحدهای تجاری ظرف روزهای اخیر گران‌ترین واحد تجاری محسوب می‌شود.

آن طور که دیروز رابط فروش این واحد به «دنیای اقتصاد» اعلام کرد: ارزش رهن این واحد تجاری نیز 10 میلیارد تومان است.

به نظر می‌رسد با توجه به نقشه شهرک غرب و موقعیت منطقه، زمینی که این واحد تجاری هم‌اکنون روی آن قرار گرفته است، قبلا ساختمانی ویلایی بوده که با تغییر کاربری هم‌اکنون موقعیت تجاری پیدا کرده است.

ارزش هر مترمربع از این ملک تجاری برابر با 100 ميليون تومان و معادل 25 برابر میانگین قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در تهران است. در حال حاضر متوسط قیمت مسکن در تهران مترمربعی 4میلیون تومان است.

این در حالی است که ارزش یک مترمربع از این واحد تجاری، یعنی 100 میلیون تومان، برابر با میانگین ارزش کل یک واحد مسکونی مهر در بازار معاملات آزاد مسکن مهر است.

گران‌ترین مغازه تهران گران‌ترین خیابان تهران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*