خانه / بورس و سهام / مناقصه بهسازی خطوط بندر امام به “بالاس” رسید

مناقصه بهسازی خطوط بندر امام به “بالاس” رسید

شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه آهن در مناقصه بهسازی خطوط منتهی به بندر امام برنده شد بنابراین اولین گام خود را برای جذب بخش مناسبی از بودجه عمرانی سال 93 راه آهن را برداشت.

مدیر عامل شرکت بالاس با بیان این مطلب به خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: مدت اجرای پروژه مذکور 8 ماه و رقم قرارداد این پروژه 130 میلیارد ریال می باشد.

ابراهیم یاسری ادامه داد: شرکت بالاس پس از اجرای موفق روسازی 105 کیلومتر از محورهای غرب کشور و همچنین بازسازی و نوسازی خطوط ریلی محورهای جنوب در حوزه روسازی ریلی توانسته با انجام به موقع تعهدات خود در زمان بندی اعلام شده اعتماد کارفرمای خود را در این بخش جلب نماید.

این مقام مسئول در شرکت بالاس افزود: پروژه بهسازی خطوط ریلی بندر امام به اهواز به طول 60 کیلومتر شامل فعالیت های جمع آوری تراورس شکسته، تعویض ریل های معیوب، بالاست ریزی و ریلواژهای سه گانه است.

مدیر عامل شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه آن عنوان کرد: هدف گذاری مناسب توسط شرکت جهت ورود به پروژه های ریلی همسو با افق سال 1404 با توجه به لزوم ایجاد خطوط جدید، بازسازی و نوسازی خطوط ریلی موجود طی برنامه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور و همچنین راه آهن جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

در خاتمه یاسری خاطر نشان کرد: ادامه پروژه های مذکور شرکت را بر آن داشت که به تجهیز ناوگان ماشین آلات تخصصی روسازی ریلی بپردازد که بستر این مهم فراهم شده و با مجوزهای اخذ شده از هیأت مدیره برای تأمین مالی آنها تصمیم گیری خواهد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*