خانه / آخرین اخبار / ثبت نام سهام عدالت کارگران شروع شد

ثبت نام سهام عدالت کارگران شروع شد

اسماعیل مختاری دولت‌آبادی، اظهار داشت: همزمان با هفته کارگر با پیگیری‌های انجام شده توزیع دعوت‌نامه‌های سهام عدالت کارگران فصلی از روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: مشمولان سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی حداکثر تا دو ماه فرصت دارند تا برگه‌های دعوت‌نامه را به برگه سهام قطعی تبدیل کنند.

معاون رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: تعداد مشمولان سهام عدالت کارگران فصلی در کشور یک میلیون و ۹۶۰ هزار نفر می‌باشد که با احتساب تعداد افراد خانواده‌ آنها این رقم به ۶ میلیون و ۵۵۰ هزار نفر در سطح کشور می‌رسد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام سهام عدالت کارگران فصلی در تمام استان‌ها به اتمام رسیده است افزود: با ثبت‌نام یک میلیون و ۱۱۰ مشمول سهام عدالت در استان تهران که از فردا آغاز می‌شود، ثبت‌نام تمامی مشمولان سهام عدالت در سطح کشور به اتمام می‌رسد.

۱ دیدگاه

  1. منیک ایرانیم ساکن ایرانم وقشرضعیف جامعه،متاسفم که این انقلاب واین نظام فقطبرای عده ای خیربوده،ازوقتی که به یاددارم تنهاخیری که این نظام به ماداده همین یارانه است که اون هم باچندماه تاخیرازبقیه جامعه،من بارها برای سهام ثبت نام کرده ام هربارباپرداخت مباغی وصرف چندروزبیکاری،ولی چیزی نسیب مانشد،سهام. به نظرمن درزهایی داردکه درآینده مشخص خواهدشدکه چه فجایعی ازدزدیهای انجام شده درآن برملا خواهدشد،وان وقت بجزحسرت مامظلومین خیری ندارد

    (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*