خانه / سیاسی / انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از دولت روحانی

انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از دولت روحانی

روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد با انتشار یادداشتی خطاب به رئیس جمهور کشورمان نوشت: «حسن روحانی نباید باز هم از گذشته و دوران قبل سخن بگوید. 8 ماه از عمر این دولت گذشته است و انتقاد مجدد از دوران احمدی‌نژاد و اعلام آمار خرابی‌ها مصداق بارز لگد زدن به مرده متحرک است.»

در ادامه بخش‌هایی از یادداشت انتقادی روزنامه اصلاح‌طلب را می‌خوانید؛

– بالاخره آقای رئیس جمهور رضایت دادند در تلویزیون ظاهر شده و در مورد مسائل اخیر توضیح دهند. این اقدام هر چند دیر اتفاق می‌افتد اما باز هم غنیمت است و حسن روحانی بایستی از این نشست حداکثر سود را ببرد. ذکر چند نکته در این باب لازم به نظر می‌رسد.

– در روزهای اخیر ابهامات فراوانی پیرامون فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها رخ داده است و بایستی روحانی در این خصوص مو به مو توضیح دهد.

– ملت اکنون در نگرانی بسر برده و نمی‌دانند سرنوشت این طرح چه خواهد شد و غول گرانی چه زمانی خواهد خفت. رئیس جمهور موظف است با سخرانی متقن و دقیق نه از روی هوا مردم را قانع نماید.

– حسن روحانی نباید باز هم از گذشته و دوران قبل سخن بگوید. ما اکنون در ماه دوم سال 93 قرار داریم و تقریبا 8 ماه از عمر این دولت گذشته است. انتقاد مجدد از دوران احمدی‌نژاد و اعلام آمار خرابی‌ها مصداق بارز لگد زدن به مرده متحرک است. این موضوع برای مردم نفعی ندارد و نان نمی‌شود. ملت به اندازه کافی در این 8 ماه شنیده‌اند که در دولت گذشته چه چیزی بر مردم گذشته است.

– کام تلخ مردم زمانی شیرین می‌شود که دولت بتواند در اقتصاد و معیشت مردم تغییری حاصل کند.

– قصد ندارم بگویم دولت روحانی به زنگ حساب رسیده است اما در زمان انشاء هم نیست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*