خانه / آخرین اخبار / کری خوانی جالب مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ برای هم + عکس

کری خوانی جالب مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ برای هم + عکس

بازیگر مشهور سینمای ایران روی صفحه اینستاگرامش نوشت: «من به نیت ملوان “چهار” رو نشون دادم که برای پوریا و سایر دوستان هم یادآوری بشه!»

شب گذشته مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ، دو بازیگر مشهور سینمای ایران، در کنار علی شادمان و علی منجزی به تماشای بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ نشستند. آنها که همگی هوادار رئال بودند گویا با هم قراری می گذارند که مهراوه شریفی نیا آن را در اینستاگرامش اینگونه توضیح می دهد:

همسر مهراوه شریفی نیا همسر پوریا پورسرخ مهراوه شریفی نیا شوهر مهراوه شریفی نیا زن پوریا پورسرخ پوریا پورسرخ بیوگرافی علی منجزی بیوگرافی علی شادمان

«کری نداشتیم همه رئالی بودیم قرار شد اگه رئال شش تا زد، پوریا با نشون دادن “شش” عکس بگیره اگر چهارتا زد، من با نشون دادن “چهار” عکس بگیرم که رونالدو جان در دقیقه ی نود من رو به پذیرش این خفت وادار کرد.»

وی در ادامه توضیح می دهد: «پرسپولیسی ها همیشه بامرام هستند و سر حرفشون می مونن. ما اینییییییم. البته که من به نیت ملوان “چهار” رو نشون دادم که برای پوریا و سایر دوستان هم یادآوری بشه!!! رئال مادرید و کاسیاااااااس جان من دمتون گررررررررررررم خیلی چسبییییییییید.»

تصویر زیر پس از بازی دیشب رئال روی اینستاگرام مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ به اشتراک گذاشته شده است.

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

۲ دیدگاه

  1. عالیییییییییییییی ولی خجالت داره

    (0)(0)
  2. مهراوه جان عزیز لطفا اون دهن گشادتو ببند لنگی خوبم

    (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*