خانه / آخرین اخبار / جزئیات گروگانگیری خونین ملي‌پوش کشورمان + عکس

جزئیات گروگانگیری خونین ملي‌پوش کشورمان + عکس

ملي‌پوش شمشيربازي که ديشب با دو همراه خود به نامهاي محمدعلي غفاري و مهدي حسيني با يک دستگاه خودرو در حال سفر به سمت چابهار بودند، مورد حمله اشرار قرار گرفته و به همراه مهدي حسيني به گروگان گرفته‌ شده است. نفر سوم همراه آنها توسط اشرار کشته‌ شده است.

مهدي حسينی محمدعلي غفاری عکس مهدي حسينی عکس ر خانواده حامد صداقتی حامد صداقتی بیوگرافی حامد صداقتی
محمد علی غفاری، حامد صداقتی و مهدی حسینی سه سرنشین این خودرو که از تهران به بندر چابهار سفر کرده بودند در 60 کیلومتری شهرستان خاش خودروی آنها مورد اصابت بیش از 5 گلوله از ناحیه در و لاستیک جلو قرار کرفت که متاسفانه محمد علی غفاری جوان 29 ساله تهرانی به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر و پا در این حادثه جان خود را از دست داد.

حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران در اسلحه اپه و همچنین مهدی حسینی یکی از وکلای شاغل در استان تهران دو سرنشین دیگر این خودرو از شامگاه چهارشنبه توسط اشرار مسلح به گروگان گرفته شده و تا کنون اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست.

فضل‌الله باقرزاده،‌ رييس فدراسيون شمشيربازي با تاييد اين خبر،‌ گفت: سفر صداقتي به چابهار شخصي بوده است.

خواهر حامد صداقتی با اعلام این خبر گفت: از روز چهارشنبه که برادرم به سیستان و بلوچستان رفته است، دیگر هیچ خبری از وی نداریم و پلیس سیستان و بلوچستان به دایی بنده موضوع اطلاع داد.

وی ادامه داد: هنوز نمی دانیم موضوع به چه شکلی است اما قطعا وقتی اتومبیل را با تمام وسایل شخصی رها شده است، چیزی جز گروگانگیری نیست.

خواهر این ملی پوش شمشیربازی با اعلام اینکه سفر برادرش تفریحی بوده است، گفت: از طریق استانداری و دادستانی سیستان و بلوچستان موضوع را پیگیری می کنیم اما تاکنون خبری از برادرم نداشته ایم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*