خانه / سیاسی / آیا پسر قالیباف (شهردار تهران) در زندان است ؟

آیا پسر قالیباف (شهردار تهران) در زندان است ؟

شهردار تهران با انتقاد از اینکه شایعات، جو سازی‌ها و فضاسازی‌ها کم نیست از اینکه برخی‌ها یک روز می‌گویند پسر آقای قالیباف را گرفته‌اند و به زندان رفته است و اینکه یک روز می‌گویند آقای قالیباف امروز از شهرداری می‌رود یا فردا؟ گلایه کرد.
سوابق الیاس قالیباف سمت الیاس قالیباف خانواده محمدباقر قالیباف پسر محمدباقر قالیباف پسر قالیباف بیوگرافی الیاس قالیباف الیاس قالیبافدر این عکس، الیاس قالیباف پشت سر پدرش قرار دارد 
محمدباقر قالیباف در مراسم تجلیل از کارگران شهرداری تهران که به مناسبت روز جهانی کارگر در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با بیان اینکه پسر من معلمی است که دارد کارش را انجام می‌دهد، در مورد شایعات پیرامون رفتن یا ماندنش در شهرداری گفت: ما اینجا هستیم و خدمتگزار مردمیم و با کمک شما و غیرت و روحیه جهادی و نیز امر به معروف و نهی از منکر واقعی کار خود را ادامه می‌دهیم.

او گفت: تنها من یک جلسه طی این سالها با خانواده خود در کنار کارمندان شریف و عزیز بهشت زهرا(س) بودم درحالی که در سایت‌های متعددی زدند که قالیباف با خانواده‌اش چگونه بر روی میز نشسته و پول بیت المال را می‌خورد در حالی که اصلا اشاره‌ای نکردند که ماجرا چه بوده و بنده با خانواده‌ام در کنار چه قشر زحمتکشی حضور داشته‌ایم.

شهردار تهران با اشاره به اینکه شایعات و جوسازی‌ها کم نیست گفت: در حوزه منابع انسانی عنوان می‌شود که می‌خواهند همه را بیرون کنند اما ما نمی‌خواهیم کسی را بیرون کنیم بلکه در شهرداری جذب نخواهیم داشت.

قالیباف در مورد اضافه کاری مدیران شهرداری گفت: به همه مدیران ابلاغ کرده‌ام که اگر می‌خواهند در سمت خود باقی بمانند، اضافه کار و حق ماموریت نگیرند؛ درغیر این صورت فرد دیگری جایگزین آنان خواهد شد. از طرفی 120 ساعت اضافه کاری همه را پرداخت می کنیم، اما افراد باید اضافه کاری خود را انجام دهند، زیرا دریافت حقوق بابت کار نکرده حرام است.

شهردار تهران در ادامه با اشاره به کارگران و کارمندان شهرداری که در خانواده خود مریض دارند، گفت: بیش از 760 نفر در شهرداری هستند که دریافتی‌شان 850 هزار تومان است، اما هزینه دارویی‌شان بیش از یک میلیون و 100 هزار تومان در ماه است و من خود را مکلف می‌دانم حتی اگر شورای شهر ایراد بگیرد، از اختیارات خود استفاده می کنم و مابقی مبلغ پرداختی بیمه را از طریق محل ماده 17 بپردازم، زیرا ممکن است افراد به خاطر هزینه های بالا به سراغ کار خلاف بروند و ما باید جلوی این اتفاق را بگیریم.

ایسنا

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. پسرتون معلمه یا امتیاز پلیس +10 داره؟ (بماند بقیه امتیازهای ویژه ای که به خاطر فضل پدر نصیب همه آقازاده ها میشه)
  قبلا توی سایت رسمی ….. اسم فرزندان شما ( هر دو تا معلمها!! ) به عنوان صاحب امتیاز پلیس +10 تهرانپارس و تجریش درج شده بود که موقع انتخابات به طور کاملا خودجوش!! از سایت حذف شد.
  دکتر جون مردم نون رو توی دهنشون میکنن

 2. به شایعات بی اساس توجه نکنین. سردار فرهاد یعقوبی معاون آقای قالیباف خودش به من گفت که زمین میخرن متری 200 هزار تومن میشه متری 30 میلیون تومن، الان که گاهی وقتا باهاش صحبت میکنم میگه نه بابا من فقط یه مثال زدم!
  البته مثال خیلی عجیبی بود (150 برابر!) اما ظاهرا واقعیت نداشته. آدم با توجه به بروز اختلاسهای چند هزار میلیارد تومنی گاهی وقتا هرچی میشنوه باور میکنه حتی اگه فقط یه مثال ساده غیر واقعی! باشه. واقعا به شایعات نباید توجه کرد

 3. این پسر جوونی که پشت قالیبافه تو عکس محافظشه الانم دیگه محافظش نیست الیاس نیست که

 4. بخوریدخوب می خوریدخداجوابتونو میده… خدا … کنه اون کسی روکه حق مردم رو ضایع می کنه………………………..

 5. باسلام،من ازکسی گله وشکایتی ندارم،شایعات بی اساس درمورددکترقالیباف راهم قبول ندارم،چون ایشون فردی انقلابی ومتعهدبه نظام مقدس جمهوری اسلامی وپیروخط ولایت فقیه ورهبری میباشند،ولی حرف دل من این است دکترجان اگرعدالتی وجودداردچرابنده بامدرک فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش راه وترابری ولیسانس مهندسی نفت بامعدل ۱۷ازدانشگاه شیرازویکی ازنخبه های دانشگاهی که تخصص وحرفه ام دربخش عمران هست وبه کارم متعهدوایمان دارم بایدبه مدت ۳سال درقسمت بازیافت شهرداری منطقه ۳تهران بعنوان کارگرساده مسئول وزن کردن زباله هاباحقوق ماهیانه۹۰۰هزارتومان باشم درصورتی که بعضی ازافرادبامدرک زیردیپلم باحقوق نجومی فقط صرفآ بدلیل اینکه پارتی دارندبایددرسمت رئیس ومنصب دارشهرداری باشند،هروقت هم به مسئولین پناه میبرم باتمسخرجوابم رامیدهند،دکترشمایی که خدایی هستیدوجهادی عمل میکنیدوحامی قشرضعیف وبی کس هستید لااقل به دردودلم گوش کنیدومشکلم راحل کنید.میگوینددرزمان اوایل انقلاب ۳نفربه شهرداری مراجعه میکنندوجویای کارهستند ونزدشهردارپناه میبرندشهردارنیزباوجوداینکه میداندشهرداری بودجه ای چندانی نداردولی آن سه نفررااستخدام میکند،بعدهاآن سه نفرشکایت میکنندکه چراشهرداربایدماهی ۷۵۰۰حقوق بگیرددرصورتی که هرکدام ازماسه نفرفقط ماهیانه ۱۷۵۰تومان میگیریم،این حرف به گوش شهردارمیرسدوچندروزبعداستعفامیدهد،بعدهاآن سه نفرمتوجه میشوندکه شهردارآن حقوق ۷۵۰۰تومان راتقسیم بر۴میکرده وفقط نخواسته کسی که بامشکل بهش رجوع کرده راناامیدبرگرداند،ولی حیف که آن سه نفردیرفهمیدندوآن شهردارکسی نبودجزشهیدباکری.دکترقالیباف عزیزمن شماراهمچون سرداران وشهیدان پاک خدایی درعرصه ی جهادوفداکاری میدانم
  شماره تماس۰۹۲۱۲۴۲۸۲۶۶

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*