خانه / بورس و سهام / شنیده های امروز بازار سهام / 15 اردیبهشت

شنیده های امروز بازار سهام / 15 اردیبهشت

شنیده ها از رتکو حاکی از آن است گویا در این سهم بزودی اخباری خواهدبود که بسیار مثبت و تاثیر گذار است. اولین خبری که بزودی از این شرکت به گوش میرسد وصول مطالبات این شرکت از 6 شرکت پتروشیمی میباشد که طی اخبار رسیده طی دو تا سه هفته آینده این مهم اتفاق خواهد افتاد و تعدیل مثبت بسیار خوبی از این بابت دارد توجه داشته باشید که افزایش سرمایه 550 % سهم هم مورد تایید قرار گرفته است و بخشی از این مطالبات تحت این افزایش سرمایه به سهامداران تعلق خواهد گرفت .

برخی شنیده ها حاکی از آن است که سهم بعد از رسیدن به قیمتی حوالی 3000 تومان برای افزایش سرمایه بسته خواهد شد . آنچه که مسلم است حداقل از نظر تکنیکالی رشد اولیه سهم تا 1350 در پله اول و 1700 تومان برای پله دوم قطعی خواهد بود.

اعلام قریب الوقوع افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاریها در شرکت پارس‌ دارو با نماد دپارس در پی تعدیل مثبت سودآوری شرکتهای زیر مجموعه و انتظارات رشد قیمت سهم در بازار علیرغم اعلام عدم افزایش نرخ داروها در سالجاری از سوی دولت.

تعدیل مثبت انتظاری بیش از 20 درصدی درآمد هر سهم کاما در سال مالی 92 و افزایش حاشیه سود شرکت در سالجاری با عبور نرخ دلار از سطح 3300 تومانی.

 اخباری تأیید نشده از تعدیل مثبت 20 تا 30 رصدی سود هر سهم سال 92 دفارا و افزایش حاشیه سود داروهای آنتی بیوتیکی این شرکت در سال گذشته و سالجاری، توان تعدیل مثبت بیش از 15 درصدی سود هر سهم در نیمه دوم سالجاری و رشد قیمت سهم .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*