خانه / بورس و سهام / دستور فوری بررسی معاملات امروز «حسینا»

دستور فوری بررسی معاملات امروز «حسینا»

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه حمایت از سهامداران یکی از وظایف اصلی این سازمان است، گفت:‌ با توجه به معاملات مشکوک توسعه خدمات بندری سینا، دستور بررسی فوری صادر کردیم.

محمودرضا خواجه‌نصیری مجمع خدمات بندری سینا سود سهام خدمات بندری سینا سود سهام حسینا سوابق محمودرضا خواجه‌نصیری تحلیل خدمات بندری سینا تحلیل حسینا

محمودرضا خواجه‌نصیری مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگو با  فارس، با اعلام اینکه اطلاعات ارائه شده از سوی نماد توسعه خدمات دریایی و بندری سینا «حسینا» در زمان معاملاتی باید مورد بررسی قرار گیرد، گفت:‌ سهامداران زیادی با این سازمان تماس گرفتند و این سازمان بر حسب وظیفه مبنی بر حمایت از سهامداران دستور فوری بررسی معاملات امروز «حسینا» را صادر کرد.

وی ادامه داد: از لحظه انتشار گزارش توسعه خدمات بندری سینا دستور بررسی فوری و نحوه خرید و فروش‌ها در این نماد صادر شده است و ابطال معاملات این نماد در صورت وجود شواهدی دال بر مشکوک بودن آن، در دستور کار قرار خواهد گرفت.

خواجه‌نصیری با اطمینان خاطر به سرمایه‌گذاران این نماد مبنی بر اینکه حجم معاملات و خرید و فروش‌ها پیش از انتشار گزارش مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: اگر نماد پیش از افزایش قیمت متوقف و سپس درخواست شفاف‌سازی از شرکت می‌شد، بسیار بهتر بود.

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس در پاسخ به این سوال که حجم معاملات این شرکت در روزهای گذشته بسیار پایین‌تر بود و حجم فروش‌ها پیش از انتشار گزارش در حد بالایی انجام می‌شد، آیا با توجه به این موارد امکان ابطال وجود دارد یا خیر، گفت: ‌در صورت وجود شواهدی مبنی بر مشکوک بودن معاملات و تخلف در این زمینه ابطال معاملات در دستور کار قرار می‌گیرد.

با وجود پیگیری مکرر خبرنگار فارس از شرکت برای پاسخ‌گویی در نحوه انتشار اطلاعات، محمد رمضانیان مدیرعامل توسعه خدمات دریایی و بندری سینا حاضر به پاسخ‌گویی نشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*