خانه / جالب و خواندنی / آزار و اذیت بی شرمانه جوان 18 ساله تهرانی توسط چند تبعه افغان

آزار و اذیت بی شرمانه جوان 18 ساله تهرانی توسط چند تبعه افغان

ساعت 12:30 روز گذشته برابر اعلام مركز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر وقوع يك مورد شرارت ، قمه كشي و درگيري منجر به جرح در آدرس خيابان كارگر،ماموران گشت 110 کلانتری 115 رازی سريعا در محل حاضر و مشاهده کردند عده ی زيادي در محل تجمع کرده و باعث راهبندان در خیابان کارگر شده اند.

همچنین ماموران در بررسی های اولیه متوجه شدند، دو مرد جوان که با هم برادر هستند به نام های “حامد” 22 ساله و “حمید” 18 ساله با شخص ديگري به هويت “وحید افغان” 20 ساله درگير و وي را با قمه مجروح ساخته كه سريعا ماموران پلیس دو برادر متهم را بازداشت و جهت تحقیقات به کلانتری انتقال می دهد. همچنین فرد مجروح نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل می شود.
در ادامه در داخل کلانتری از متهمين بازجویی شد که حامد به ماموران اعلام داشت: چند روز پيش”حمید” به پیشنهاد “وحید افغان” که از دوستان قدیمی وی است، باهم به مهماني دوستانشان مي روند كه دوستان وحید افغان که همگی تبعه افغانستان بودند، دست و پای “حمید” را بسته و با زور وی را مورد آزار و اذیت قرار می دهند و از این کار بی شرمانه فيلم گرفته و برای پخش نكردن فيلم در خواست دو ميليون تومان وجه نقد را كرده اند.
حامد ادامه داد: من وقتی فهمیدم آنان این کار را با برادرم کرده اند تصمیم گرفتم آنان را به سزای اعمالشان برسانم به همبن منظور دقایقی پیش حین عبور از خیابان کارگر وقتی يكي از اين عوامل زورگيری و آزار و اذیت (وحید) را در خيابان مشاهده کردم، با قمه به وي حمله کرده و وي را از ناحيه سر مجروح ساختم.
سرهنگ حسین دلاور رئیس کلانتری 115رازی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: ماموران ضمن تشکیل پرونده نامبردگان را به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانوني و ادامه رسيدگي به پايگاه هشتم پليس امنيت عمومی تهران بزرگ معرفي کردند.
باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*