خانه / بورس و سهام / جزییات عملکرد 6 ماهه شرکت “آ.س.پ”

جزییات عملکرد 6 ماهه شرکت “آ.س.پ”

شرکت ساختمانی آ.س.پ پیش بینی سود هر سهم سال مالی 93 را بدون تعدیل نسبت به پیش بینی قبلی میلغ 933 ریال اعلام کرده است . همچنین شرکت در 6 ماهه نخست سال جاری مبلغ 193 ریال این پیش بینی که معادل 21 درصد می شود را محقق کرده است .

 علي رغم عدم تغيير پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93، جزئيات پيش بيني مذکور به شرح ذيل تغيير يافته است :

پيش بيني فروش سال مالي 93 اطلاعات پيوست نسبت به اولين پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 منتشره در سامانه کدال از مبلغ 447،749 ميليون ريال به مبلغ 372،749 ميليون ريال کاهش يافته است .

همچنين پيش بيني خالص ساير درآمد و هزينه هاي متفرقه اطلاعات پيوست نسبت به اولين پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 از مبلغ 450 ميليون ريال به مبلغ 22،016 ميليون ريال افزايش يافته است که شرکت دلايل افزايشهاي فوق الذکر را به شرح ذيل اعلام نموده است:” افزايش خالص درآمد(هزينه)هاي متفرقه مربوط به سود سپرده بانکي و فروش داراييهاي ثابت (تاور کرين) به شرکت نارنجستان گستر بوده که در گزارش عملکرد پيوست به آن اشاره شده است.بنابراين پيرو توضيحات ارائه شده و نامه پيوست ، با عنايت به پوشش بخشي از سود سال مالي منتهي به 31/06/93از محل ساير درآمدهاي غير عملياتي (متفرقه )، بدين ترتيب تعديل فروش و بهاي تمام شده بخشي از پروژه تجاري شهريار و پروژه تجاري خيابان دماوند اقدام و در گزارشات اصلاح گرديد.شايان ذکر است سود هر سهم پس از کسر ماليات کماکان 933 ريال مي باشد.”

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*