خانه / اخبار داغ / رو بوسی جنجالی لیلا حاتمی با مردان در جشنواره کن + عکس

رو بوسی جنجالی لیلا حاتمی با مردان در جشنواره کن + عکس

حضور بازیگر زن سینمای ایران در شصت و هفتمین دوره جشنواره کن، با رفتارهای حاشیه ای همراه بوده که تأسف و تأثر هنرمندان متعهد و علاقمندان سینمای ایران را در پی داشته است.

در افتتاحیه این مراسم و همزمان با اولین نمایش جهانی فیلم گریس از موناکو ، لیلا حاتمی در کنار ۸ داور دیگر بخش مسابقه حضور داشتند که خانم بازیگردر کمال تعجب با انجام رفتاری غیر متعارف و نامناسب با الگوهای ایرانی و فرهنگ جامعه ای که نامش را با خود در چنین مجامع بین المللی یدک می کشد ، سوالات و ابهامات زیادی را در بین مخاطبین این سینمای نجیب ایجاد کرده است.

همسر لیلا حاتمی لیلا حاتمی لو رفته لیلا حاتمی عکس جشنواره کن شوهر لیلا حاتمی روبوسی لیلا حاتمی جشنواره کن توماس لانگمن

تصاویری که در رسانه های خارجی منتشر شده نشان می دهد که لیلا حاتمی در زمان مواجهه با رئیس فستیوال فیلم کن و در مقابل دوربین ها و چشمهای بسیاری که حرکات او را زیر نظر داشتند ، در کمال تأسف با دراز کردن دستش، پبش قدم رفتار غیر عرف و نامناسبی می شود که این سوال و ابهام را در بین مخاطبین برنامه زنده این مراسم باقی می گذارد که انگیزه ای که پشت این رفتار است آیا دهن کجی به مناسبات فرهنگی جامعه اخلاق مدار ایرانی بوده و یا بخاطر انتخابش در این فستیوال پر ابهام است که اینگونه از مدیر ارشد مجبور به تشکر می شود !

همسر لیلا حاتمی لیلا حاتمی لو رفته لیلا حاتمی عکس جشنواره کن شوهر لیلا حاتمی روبوسی لیلا حاتمی جشنواره کن توماس لانگمن

جالب توجه آنکه این رفتار نامناسب به سرعت توسط رسانه های ضد انقلاب و معاند نیز به صورت گسترده پوشش خبری داده می شود.

لازم است از سوی مدیران و متولیان سینمای اصیل ایرانی به اینگونه افراد یادآوری شود که هویت فرهنگی و هنجارهای اجتماعی خویش را در مواجه با فضاهای غیربومی فراموش نکنند و بیاد داشته باشند که معروفیت و شهرت خود را مدیون همان جامعه ارزش مداری هستند که در آن پا گرفته و با حمایتشان رشد کرده اند.

قابل ذکر است لیلا حاتمی بازیگر فیلم جدایی نادر از سیمین در اسفند سال ۹۰ نیز، در حاشیه مراسم اسکار برخلاف آموزه‌های اسلامی و در اقدامی متناقض با حیای کهن ایرانی، ترجیح می‌دهد براساس فرهنگ غربی عمل کند و به همین خاطر، با “توماس لانگمن” تهیه‌کننده فرانسوی مصافحه می‌کند و اجازه می‌دهد این مرد فرانسوی نیز بازوان وی را لمس کند.

باشگاه خبر نگاران

۲۲ دیدگاه

 1. سلام بر با غیرتان
  اگه با هاش و با مثل این برخورد نشه
  فردا باید چیزی که تا حالا اتفاق نیوفتاده یعنی تو .... ببینیمشون
  نه این بلکه مثل ایشون
  یا فاطمه ادرکنی

  (1)(0)
 2. خاک توسرش الگو جامعه اس خیر سرش

  (1)(0)
 3. نمیدونستم چرا به ما میگن جهان سومی !
  حالا با این سانسور کردن عکس و نظرات مخاطبین و نحوه پوشش دادن خبر فهمیدم .
  به یزدان که گر ما خرد داشتیم --- کجا این سرانجام بد داشتیم
  همش تقصیر خودمونه که گذاشتیم یه عده متحجر ، مغز فسیل خرافاتی ، موجودات دوپایی که اسم خودشونو انسان گذاشتن ولی ذره ای از انسانیت در وجودشون نیست ، یعنی شما و امثالهم مثل ایدز و مالاریا به جان این جامعه افتادین . کی بشه جامعه از وجود نجس افکار وقیحانه شما پاک بشه ...

  (0)(0)
  • افکار شما که متحجرانه نیست کافی دیگه از طرف دیکران صحبت نکن، مثلا روشن فکر !

   (0)(1)
  • اقا یونس کاش میدیدمت ببینم این پسره جاهل و نادون چه قیافه اییه . فکرش که فسیله و هلاک غرب زدگی شده .. کاش چهرت و میدیم ببینم مثله مغزه زشت و فسیلت زشته . اخه مردیگه نادان و غرب زده ی عقب مونده تو خلات و جمع کن بعد بیا اینجا نظر بده غرب زده ی قرنه بوقی . کشور ما اگه از نظره پیشرفت مادی جهان سومیه از نظر عقل و سالم زیستی که مدیونه اسلامه نفره اوله . ناراحتی برو گمشووووووووووووو بیرون تا جهان سومی نباشی ظاهرتم مثله اونا در بیار . مردیکه عقب مونده ی جاهل

   (0)(1)
  • واقعا گل گفتی آقا یونس

   (0)(2)
  • ای آقا یونس شما آدم روشن فکری هستی
   خواهرتو بده ببوسیم

   (0)(0)
 4. ای خائن عوضی
  از مراجع محترم میخام که این زن وقیح را مرتد اعلام کنند و همین فردا اعدامش کنند.. !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! ! !

  (0)(0)
  • احیانا آقا حجت شما عضو غیر رسمی گروه داعش یا القاعده نیستین؟ به نظر ما هم مرتد تویی و باید تو رو اعدام کنند تو در آمریکا چه کار داری واقعا جای تعجبه شاید از همین گروههای افراطی هستی که اونجا جاسوسی می کنند و یا تروریست بازی در می یارن یا تو این عملیات های انتهاری هستی که مغزشونو شستشو دادند و وعده بهشت دروغین رو بهتون دادند غافل از اینکه جاتون ته جهنمه منم با آقا یونس موافقم باید جامعه ء ما از وجود نجس و کثیف و نکبت شما و امثال شما پاک بشه نفس کشیدن تون هوا رم آلوده میکنه باید همتونو یه جا جمع کنند و آتیش بزنند هم برا خودتون خوبه هم برا بقیه شما بااین حرفا و کاراتون هم آبروی دین و هم آبروی ایران رو بردید از وجود شماست که تو کشور های دیگه مسلمونا و ایرانی ها رو مسخره میکنند خدا لعنتتون کنه و به امید فردایی بهتر و جامعه ای خالی از وجود شما آمین.......

   (0)(0)
  • سحر خانم امثاله تو ماهواره مغز تون رو کرخیدن اراجیف زیاد میگین . وجود امثاله شماها تو ایران ابروی ایران و بردن نفس های کثیفتون هم به جامعه سرایت کرده هم باعث شده که بارون کم بیاد . خدا امثاله تو غرب زده ی جاهل داعشی رو لعنت کنه که ضرر و افات جامعه شدین . امثاله تو مغزتون کوچیکه درک خدا و بهشت و جهنم ندارین بدبختها . چون خدا به امثاله تو معجزه هاش و نشون نداده . به امثاله حجت و دینداران نشون داده . بدبخته فاسد امثاله تو خدا رهاشون کرده که اینقدر بدبختانه و کودلانه حرف میزنین . مغز امثاله ما کار میکنه و به اعتقاداته راستین خودمون پایبندیم . امثاله شماها نزدیک بین و کور بینن . ...شه و لات و کثافت . خدا امثاله تو رو لعنت کنه و انشالله جهنم که برای شماها اماده کرده رو نشونتون بده . ... بر لیلا حاتمی که ابروی ایران و برده و ... بر این سحر و یونس جاهل و امثالهم . امین

   (0)(0)
 5. این تصویر واضح نیست از کجا معلوم هست که لیلی اوتادی هست بیخود غیبت نکنید

  (1)(0)
 6. ببخشید منظورم لیلا حاتمی هستش

  (0)(0)
 7. وقتی مردم به بعضی بازیگرا به خاطر پوشش معمول ای که توی جامعه هستش حتی بهتر از پوشش بقیه مردم بود میگفتن فاسد همیشه اعتراض میکردم ولی در مورد لیلا حاتمی باید بگم واقعآ ... هستش این خانم اگه اسلام رو قبول داره این کارش چه معنی داره وگرنه اعلام کنه که از اسلام خارج شده تا آبروی اسلام و مسلمون جماعت رو نبره باشه.

  (1)(0)
 8. آقا یونس شما که متجدد هستید و مغز تون تازه ونو و شاداب هست برای این مملکت چکار کردی . خواهشا زیاده مزه نریزید

  (0)(0)
 9. سحر خانم یواش . مواظب باش النگوهات نشگنه

  (0)(0)
 10. این سحرشنگول از کدوم دهات فرارکرده

  (0)(0)
 11. سحر خانم فکر کنم شما به درد جهاد نکاح داعش میخوری

  (0)(0)
 12. واقعابرای این بازیگرمتاسفم چون آبروی ماروبردوحرمت زنای مسلمونو شکست خیلی بده که ماخودمون به دشمن اجازه میدیم به مادهن کجی کنه.رسانه های خارجی همین طورنگاه بدبه ماواعتقاداتمون دارن حالااین خانم بااین هنجارشکنی باعث شدن که غربی هارفتارقبیحش روعلم شیطان کنندوبه ماومقدساتمون توهین بشه.درهمه جای دنیابرای زن ایرانی خصوصامسلمانش حرمت هست ولی این کارهاحرمت رومیشکنه.به قول امام صادق آن طوررفتارکنیدکه مایه زینت خاندان ماباشید،نه مایه عیب وزشتی.

  (1)(0)
 13. سلام.میخواستم بگم این بازیگر و امسال ایشون دارن آبروی امام زمان رو میبرن.واقعا براشون متاسفم.

  (1)(0)
 14. زندگی مردم به شما چه؟!
  بذارین هرجور میخوان باشن
  هیشکیم حق دخالت نداره
  ...
  در ضمن آقا حجت
  با همین اعدام اعدام ریدین تو مملکت

  (0)(1)
  • همه و حتی خود شما میدونیکه ایشون نماینده زنان و حتی کشور ایرانه و مگه میشه بگیم زندگی شخصی خودش؟ این که زندگی شخصی نیست.. این کار حتی توهین به بسیاری از طرفداران ایشون در کشور ایران بوده و واقعا نبود برخورد جدی باعث گسترش این اعمال شده... اگر واقعا اعتقادی به مساِلبنیادین کشور اسلامی ندارند خوب اصلا چرا با حجاب سر شرکت کردند ؟ مثل خیلی ها حجاب برمی داشتند و قصد خودشون رو علنی می کردند... این دوگانگی در رفتار خودش نشون دهنده مشکله ایشونه دیگه..

   (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*