خانه / بورس و سهام / کاهش بهای تمام شده محصولات با سرمایه گذاری جدید

کاهش بهای تمام شده محصولات با سرمایه گذاری جدید

گروه صنعتی پاکشو پیش بینی سود هر سهم خود را برای سال مالی 93 نسبت به سال گذشته با تعدیل مثبت 13 درصدی اعلام نموده که عمده ترین دلایل آن افزایش مقدار تولید و فروش عنوان شده است.

مسئول امور سهام شرکت پاکشو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: با توجه به بررسی وضعیت تقاضا برای محصولات، شرکت پیش بینی افزایش مقداری فروش را در نظر گرفته است.

افتخاری پیرامون توقف نماد شرکت به دلیل تغییر با اهمیت در دارایی از طرف سازمان بورس ابراز داشت: شرکت پاکشو می کوشد تا همواره در راستای اهداف بلندمدت خود و برای افزایش سهم خود از بازار با استفاده از سرمایه گذاری در بخش های مختلف و مدیریت کارآمد بر زنجیره تأمین اقدام به تولید و خدمات با کیفیت نماید بنابراین در این راستا اقدام به سرمایه گذاری و خرید یک کارخانه بسته بندی محصولات نموده است که اطلاعات جزیی آن به سازمان بورس ارسال شده است و به نظر می رسد نماد شرکت بسته به صلاح دید سازمان بورس بزودی بازگشایی گردد.

وی در خصوص تأثیر این سرمایه گذاری بر روی سودآوری شرکت ابراز داشت: این سرمایه گذاری در راستای پشتیبانی بهتر در زمینه زنجیر تأمین صورت گرفته که می تواند باعث کاهش بهای تمام شده محصولات و افزایش نسبی حاشیه سود گردد که جزییات آن از طریق سامانه کدال به اطلاع عموم خواهد رسید.

مسئول امور سهام شرکت “پاکشو” در خصوص استراتژی شرکت در سال 93 اظهار داشت: برای سال 93 شرکت پیش بینی افزایش نرخ متوسط فروش را با 2 درصد افزایش لحاظ کرده است و از طرف دیگر حجم و مقدار فروش را افزایش خواهد داد تا ضمن رقابت پذیری سهم خود را در بازار محصولات بهداشتی و زیبایی افزایش دهد.

وی افزود: استراتژی شرکت پاکشو درک نیاز مشتریان و تنوع بخشی به تولیدات برای برآورد خواسته های مشتریان می باشد که با اتکا به نیروهای متخصص خود در جهت دستیابی به اهداف کیفی و بالا بودن قدرت رقابت در بازار حرکت خواهد کرد.

افتخاری در مورد صادرات محصولات نیز ابراز داشت: در حال حاضر شرکت برای کشف بازارهای جدید و افزایش فروش خارجی برنامه ریزی های خوبی را در دست پیگیری دارد که در آینده می تواند تأثیر مناسبی بر سودآوری شرکت داشته باشد.

در خاتمه مسئول امور سهام شرکت پاکشو بیان داشت: شرکت در کنار توسعه عملکردی فعالیت خود در بازار مواد بهداشتی سعی در ارایه اطلاعات شفاف به سهامداران و حمایت از آنها در بازار سرمایه را در برنامه دارد که می تواند به افزایش اعتماد سرمایه گذاران در سهام شرکت پاکشو بیانجامد بنابراین به طور کلی می توان چشم انداز مناسبی را از وضعیت این شرکت بورسی در سال 93 انتظار داشت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*