خانه / بورس و سهام / شکسته شدن مجدد رکورد تولید در شرکت سایپا

شکسته شدن مجدد رکورد تولید در شرکت سایپا

با توجه به تاکید وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدید از سایپا مبنی بر افزایش تیراژ تولید در سال جاری و برنامه ریزی انجام شده در این زمینه گروه خودروسازی سایپا توانست در ماه های ابتدایی سال به این مهم دست یابد و تعداد خودروی تولیدی خود را از مرز 2000 دستگاه بگذراند.

مهندس مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا نیز که به دفعات یکی از راه های نجات صنعت خودرو از مشکلات موجود را افزایش تولید اعلام کرده است، با صدور دستور ویژه به تمامی شرکت های زیر مجموعه گروه سایپا خواهان تلاش بیشتر در جهت افزایش تولید گروه شد که ما حصل آن رسیدن به تیراژ تولید بیش از 2000 دستگاه در روز شده است.

این تعداد تولید بیانگر ایجاد یک روند خوب و صعودی است و نشانگر گذر گروه خودروسازی سایپا از مشکلات تحریم و کاهش تولید است که در سال های اخیر برای صنعت خودرو کشور ایجاد شده است و قطعا تلاش و همت تمامی کارکنان این گروه در این افزایش تولید تاثیر گزار بوده و نمایانگر رسیدن به روزهای اوج در زمانی نه چندان دور است.

گفتنی است در بازدیدی که وزیر صنعت معدن و تجارت از شرکت سایپا انجام داد وی ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در این گروه خودروساز، تاکید بر تلاش و اهتمام بیشتر در جهت افزایش تولید در راستای رشد و توسعه صنعت خودروسازی کشور داشته است.

سایپا نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*