خانه / بورس و سهام / زمان و نحوه پرداخت سود سهام 8 شرکت بورسی

زمان و نحوه پرداخت سود سهام 8 شرکت بورسی

شرکت های پخش البرز، سرمایه گذاری البرز، گروه دارویی سبحان، داروسازی تولید دارو، سیمان بجنورد، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، صنعتی و شیمیایی رنگین، سیمان سفید نی ریز برنامه زمانبندی پرداخت سود سهام سال مالی 92 را اعلام کردند.

شرکت پخش البرز اعلام کرد در مجمع عمومی عادی سالیانه 92 که در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 93 برگزار شد مبلغ 620 ریال سود نقدی جهت تقسیم بین سهامداری تصویب شد .

بر اساس تصمیمات این مجمع سهامدارن حقوقی که در زمان برگزاری مجمع سهامدارن این شرکت بوده اند از تاریخ یکم مرداد ماه 93 و سهامدارن حقوقی نیز از تاریخ یکم مهر تا 30 آذر ماه سال جاری سود سهام دریافت خواهند کرد.

پرداخت سود سهام سرمایه گذاری البرز

 سهامدارن شرکت سرمایه گذاری البرز نیز که داری 20 هزار سهم می باشند از تاریخ چهارم آبان لغایت 30 آبان ماه 93 ، سهامدارن دارای 20 هزار و یک الی 30 هزار سهم از دوم آذر لغایت 13 آذر ماه، سهامدارن دارای 30 هزار و یک الی 40 هزار سهم از تاریخ 16 آذر لغایت 30 آذر ماه و سهامدارن دارای 40 هزار سهم به بالا از تاریخ یکم دی ماه 93 به بعد سود سهام سال مالی گذشته خود را دریافت می کنند.

پرداخت سود سهام گروه دارویی سبحان

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 28 اردیبهشت ماه سال جاری سهامدارنی که در تاریخ برگزاری مجمع سهامدار این شرکت می باشند می توانند از تاریخ 15 آبان امسال سود سهام دریافت کنند.

سهامداران دارای یک تا 20 هزار سهم از تاریخ 15 آبان لغایت 15 آذر ماه، سهامداران دارای 20 هزار و یک تا 100 هزار سهم از تاریخ 15 آذر لغایت 15 دی ماه 93، و سهامداران دارای 100 هزار سهم به بالا نیز از 20 دی ماه سال جاری به بعد سود سهام سال مالی 92 را ریافت می کنند.

پرداخت سود سهام داروسازی تولید دارو

 شرکت داروسازی تولید دارو نیز اعلام کرد اشخاص حقیقی که در زمان برگزاری مجمع عمومی سالیانه سال مالی 92 سهامدار این شرکت بوده اند از مهر ماه سال جاری و اشخاص حقوقی از آذر ماه امسال سود سهام سال گذشته خود را دریافت خواهند کرد.

پرداخت سود سهام سیمان بجنورد

 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 28 اردیبهشت ماه سال جاری سهامدارنی که در تاریخ برگزاری مجمع سهامدار شرکت سیمان بجنورد بوده اند می توانند از شهریور ماه امسال سود سهام دریافت کنند.

سهامداران دارای یک تا 500 هزار سهم تا پایان شهریور ماه، سهامدارن دارای 500 هزار و یک الی یک میلیون سهم تا پایان مهر ماه، سهامداران دارای یک میلیون و یک الی یک میلیون و 500 هزار سهم تا پایان آبان، سهامداران دارای یک میلیون و 500 هزار و یک تا دو میلیون سهم تا پایان آذر و سهامداران دارای دو میلیون سهم به بالا نیز تا پایان دی ماه امسال سود سهام خود را دریافت می کنند.

پرداخت سود سهام توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

  سهامداران شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی که دارای بیش از یک میلیون سهم می باشند از تاریخ 10 دی ماه لغایت 9 بهمن ماه، سهامداران دارای بیش از یکصد هزار سهم الی یک میلیون سهم از تاریخ 10 آذر ماه لغایت 9 دی ماه، سهامداران دارای بیش از پنجاخ هزار سهم تا یکصد هزار سهم از تاریخ 10 آبان لغایت 9 آذر ماه و سهامدارن کمتر از 50 هزار سهم از تاریخ 10 مهر لغایت 9 آبان ماه 93 سود سهام دریافت می کنند.

پرداخت سود سهام صنعتی شیمیایی رنگین

به موجب تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 25 اسفند ماه 92 سهامدارن حقوقی که در تاریخ برگزاری مجمع سهامدار شرکت صنعتی شیمیایی رنگین بوده اند می توانند از 25 خردا ماه امسال سود سهام دریافت کنند.

همچنین سهامدارن حقیقی نیز که دارای یک الی 100 هزار سهم می باشند در مهر ماه، سهامدران دارای 100 هزار و یک الی 200 هزار سهم در آبان ماه، سهامدران دارای 200 هزار و یک الی 300 هزار سهم در آذر ماه و سهامداران دارای بیش ار 300 هزار و یک سهم در دی ماه 93 سود سهام دریافت می کنند.

پرداخت سود سهام سیمان سفید نی ریز

سهامدران زیر یک درصد از تاریخ 15 خرداد لغایت 15 تیر ماه و سهامداران دارای یک درصد تال زی سه درصد از تاریخ 15 تیر لغایت 15 مرداد ماه جهت دریافت سود سهام سال مالی 92 خود نزد شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه کنند.

همچنین سهامداران دارای بالای سه درصد سهم نیز از تاریخ 15 مرداد الی 26 دی ماه 93 سود سهام دریافت خواهند کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*