خانه / آخرین اخبار / زمان تمام دیدارهای جام‌جهانی به وقت ایران

زمان تمام دیدارهای جام‌جهانی به وقت ایران

زمان 64 دیدار جام جهانی 2014 برزیل به وقت ایران به شرح زیر است:

جمعه 23 خرداد:

گروه A: برزیل – کرواسی 00:30 (سائوپائولو)

گروه A: مکزیک – کامرون 20:30 (ناتال)

گروه B: اسپانیا – هلند 23:30 (سالوادور)

شنبه 24 خرداد:

گروه B: شیلی – استرالیا  2:30 (کوئیابا)

گروه C: کلمبیا – یونان 20:30 (بلوهوریزنته)

گروه D: اروگوئه – کاستاریکا  23:30 (فورتالزا)

یکشنبه 25 خرداد:

گروه D: انگلیس – ایتالیا 2:30 (مانائوس)

گروه C: ساحل عاج – ژاپن 5:30 (رسیف)

گروه E: سوئیس – اکوادور 20:30 (برازیلیا)

گروه E: فرانسه – هندوراس 23:30 (پورتو الگره)

دوشنبه 26 خرداد:

گروه F:آرژانتین – بوسنی و هرزگوین 2:30 (ریودوژانیرو)

گروه E: آلمان – پرتغال 20:30 (سالوادور)

گروه F: ایران – نیجریه 23:30 (کوریتیبا)

سه‌شنبه 27 خرداد:

گروه G: غنا – آمریکا 2:30(ناتال)

گروه H: بلژیک – الجزیره 20:30 (بلو هوریزنته)

گروه A: برزیل – مکزیک 23:30(فورتالزا)

چهارشنبه 28 خرداد:

گروه H: روسیه  – کره‌جنوبی 2:30(کوئیابا)

گروه B: استرالیا – هلند 20:30(پورتوالگره)

گروه B: اسپانیا – شیلی 23:30(ریودوژانیرو)

پنج‌شنبه 29 خرداد:

گروه A: کامرون – کرواسی 2:30(مانائوس)

گروه C: کلمبیا – ساحل عاج 20:30(برازیلیا)

گروه D: اروگوئه – انگلیس 23:30(سائوپائولو)

جمعه 30 خرداد:

گروه C: ژاپن – یونان 2:30 (ناتال)

گروه D: ایتالیا – کاستاریکا 20:30 (رسیف)

گروه E: سوئیس –  فرانسه 23:30(سالوادور)

شنبه 31 خرداد:

گروه E: هندوراس – اکوادور 2:30 (کوریتیبا)

گروه F: آرژانتین – ایران 20:30 (بلوهوریزنته)

گروه G: آلمان – غنا 23:30 (فورتالزا)

یکشنبه 1 تیر:

گروه F: نیجریه – بوسنی و هرزگوین 2:30(کوئیابا)

گروه H: بلژیک – روسیه 20:30(ریودوژانیرو)

گروه H: کره‌جنوبی – الجزیره 23:30 (پورتو الگره)

دوشنبه 2 تیر:

گروه G: آمریکا – پرتغال 2:30 (مانائوس)

گروه B: هلند  – شیلی 20:30(سائوپائولو)

گروه B: استرالیا – اسپانیا 20:30(کوریتیبا)

سه‌شنبه 3 تیر:

گروه A: کامرون – برزیل 00:30(برازیلیا)

گروه A: کرواسی – مکزیک 00:30(رسیف)

گروه D: ایتالیا  – اروگوئه 20:30(ناتال)

گروه D: کاستاریکا – انگلیس 20:30 (بلوهوریزنته)

چهارشنبه 4 تیر:

گروه C: ژاپن  – کلمبیا 00:30(کوئیابا)

گروه C: یونان  – ساحال عاج 00:30(فورتالزا)

گروه F: نیجریه – آرژانتین 20:30(پورتو الگره)

گروه F: بوسنی و هرزگوین – ایران 20:30(سالوادور)

پنج‌شنبه 5 تیر:

گروه E: هندوراس – سوئیس 00:30 (مانائوس)

گروه E:اکوادور – فرانسه 00:30 (ریودوژانیرو)

گروه G: پرتغال – غنا 20:30(برازیلیا)

گروه G: آمریکا – آلمان 20:30 (رسیف)

جمعه 6 تیر:

گروه H: کره‌جنوبی – بلژیک 00:30 (سائوپائولو)

گروه H: الجزیره – روسیه 00:30(کوریتیبا)

منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*