خانه / بورس و سهام / شنیده های امروز بازار بورس / 31 اردیبهشت

شنیده های امروز بازار بورس / 31 اردیبهشت

اخباری از اعلام گزارش شبندر تا آخر این هفته و تائید تعدیل سال91 بابت ارز مبا دله ای به گوش میرسد

شنیده ها حاکی از نهایی شدن فرمول طرح کیفی سازی محصولات پالایشی حکایت دارد

طبق گزارش های رسیده تعدیل eps حدود 80 درصدي فولاد ارفع براي سال مالي 1392 وتغییرdps شرکت به عدد 65 ریال می باشد

طرحهای دردست اقدام این شرکت بشرح ذیل بوده است :

1- طرح اردکان به ظرفیت هشتصد هزار تن در زمینی به وسعت 86هکتار و در مجاورت گندله سازی اردکان (وابسته به شرکت معدنی وصنعتی چادرملو )در حال نصب می باشد.

2- طرح فولاد ارفع 2( ابرکوه) مجتمع فولاد ارفع 2 برای تولید سالانه یک میلیون تن شمش فولادی طراحی شده است این ظرفیت با توجه به میزان تولید به میزان حجم کوره بلند طراحی شده که متعاقبا” با مصرف پودر ذغال و کک مناسب قابل افزایش می باشد

خبر رسمی افزایش نرخ دارو : وزیر بهداشت از تعویق اجرای برنامه پزشک خانواده در تهران خبر داد و درباره ارز دارو نیز گفت: ارز دارو امسال مبادلاتی است و افزایش قیمت دارو نیز به میزان تورم و حدود 30 درصد خواهد بود اما با اختصاص یارانه دارو افزایش قیمت دارو را جبران می‌کنیم.

 افزایش قریب الوقوع 25 درصدی هزینه حمل و نقل ریلی از ابتدای تیر ماه و قابلیت تعدیل مثبت 70 درصدی سود هر سهم توریل از مبلغ 641 ریال فعلی به 1092 ریال در گزارش پایان سال.

افزایش قیمت انواع رادیاتور و کولرخودروی تولیدی ختور در بازار و توانایی افزایش 115 درصدی سود هر سهم در سال مالی جاری از مبلغ 316 ریال فعلی به 678 ریال.

 افزایش قریب الوقوع 35 درصدی هزینه حمل و نقل جاده ای از ابتدای تیر ماه ، دارا بودن بلوک 6.21 درصدی توریل و قابلیت تعدیل مثبت 84 درصدی سود هر سهم حتوکا از مبلغ 226 ریال فعلی به 416 ریال در پایان سال جاری.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*