خانه / استخدام و بازار کار / آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌های کشور از ثبت‌نام 16 هزار و 440 نفر برای حضور در آزمون استخدامی این شرکت خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدعبدالمجید روح‌الامینی با اعلام این خبر گفت: در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها که قرار است جمعه این هفته 16 خرداد ما برگزار شد، پنج هزار و 234 نفر از بانوان و 11 هزار و 206 نفر از آقایان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی همچنین افزود: این آزمون در 9 حوزه امتحانی و به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

به‌گفته وی، آزمون در حوزه امتحانی بانوان در دبیرستان البرز تهران و آقایان نیز در هشت حوزه امتحانی شامل دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های 1و2و 3 دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می‌شود.

روح‌الامینی همچنین خاطرنشان کرد: نتایج آزمون تیرماه اعلام و قبول شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.

وی همچنین افزود: براساس آگهی منتشر شده 262 نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه 25 درصد از سهمیه معادل 71 نفر متعلق به فرزندان شهدا است.

بنابراین گزارش، توزیع کارت آزمون نیز روز 14 خرداد از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.

انتهای پیام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*