خانه / آخرین اخبار / الناز شاکردوست لیفتراک سوار هم شد + عکس

الناز شاکردوست لیفتراک سوار هم شد + عکس

الناز شاکردوست این عکس را از خودش در شبکه اینستاگرام منتشر کرد. او در پشت صحنه فیلم مبارک بر روی دستگاه حمل و جابجایی بار (لیفتراک) نشسته است.

همسر الناز شاکردوست منوچهر آذر ماشین الناز شاکردوست لو رفته الناز شاکردوست شوهر الناز شاکردوست جدید الناز شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست

فیلم سینمایی «مبارک» اولین رئال – انیمیشن سینمای ایران به کارگردانی محمد رضا نجفی امامی و تهیه کنندگی علی نجفی امامی است.

نزدیک به ۲۶ روز است که فیلمبرداری این کار با حضور النازشاکردوست، منوچهر آذر و امیر رهبری آغاز شده است.

همسر الناز شاکردوست منوچهر آذر ماشین الناز شاکردوست لو رفته الناز شاکردوست شوهر الناز شاکردوست جدید الناز شاکردوست بیوگرافی الناز شاکردوست

فیلم سینمایی «مبارک» در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول است و ابزار کارش عروسک های شخصیت های شاهنامه است، او نوه جوانی دارد که از دنیای پدربزرگش کاملاً به دور است و بر این اساس تضادهایی که میان او و پدربزرگش وجود دارد. پیرمرد بخش فراوانی از زندگی اش را در جهان اسطورها گذرانده و نگران روزی است که شخصیت های سیاه افسانه ای ، دنیا را به سوی سیاهی و تباهی بکشانند. داستان این فیلم ار آنجایی آغاز می شود که عروسک ها جان می گیرند و به فکر یاری رساندن به پیرمرد و کاستن دغدغه های او می افتند. آن ها با نوه پیرمرد همراه می شوند و داستان هیجان انگیز و ماجراجویانه ای آغاز می شود. (جام جم)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*