خانه / جالب و خواندنی / تمسخر حجاب توسط سازنده کلیپ مبتذل “هپی” + عکس

تمسخر حجاب توسط سازنده کلیپ مبتذل “هپی” + عکس

سازنده “کلیپ هپی” صفحه فیسبوکش را که در آن تصاویری از تمسخر حجاب برتر منتشر شده بود، حذف کرد.
ریحانه طراوتی” از سازندگان اصلی کلیپ مبتذل “هپی” صفحه فیس بوک خود را حذف نمود. این حذف از آنجایی صورت می گیرد که “ط” در صفحه خود تعداد قابل توجهی عکس از حالات مختلف خود به صورت بی حجاب منتشر کرده بود.این عامل به خودی خود نمی توانسته دلیل اصلی حذف حذف باشد، ولی به نظر می رسد عامل اصلی حذف صفحه خود در شبکه فیس بوک، انتشار تصاویری در حال تمسخر حجاب و چادر بوده، که احتمالا او پیش بینی می کرده انتشار این تصاویر کار دست سابقه کاری‌اش داده و محکومیت احتمالی برایش ایجاد کند.

نمونه هایی از این تصاویر در زیر آمده است؛

کلیپ هپی کلیپ مبتذل کلیپ ریحانه طراوتی کشف حجاب زن بی حجاب ریحانه طراوتی دختر بی حجاب دانلود کلیپ هپی بازیگران کلیپ هپیکلیپ هپی کلیپ مبتذل کلیپ ریحانه طراوتی کشف حجاب زن بی حجاب ریحانه طراوتی دختر بی حجاب دانلود کلیپ هپی بازیگران کلیپ هپی
این تصاویر به دلیل حذف صفحه این فرد، از صفحه اینساگرام “طراوتی” استخراج شده است

ریحانه طراوتی با انتشار عکس بی حجابش در صفحه اینستاگرامش، از آزادی خود خبر داد، چند نکته در این زمینه جالب به نظر می رسد:

کلیپ هپی کلیپ مبتذل کلیپ ریحانه طراوتی کشف حجاب زن بی حجاب ریحانه طراوتی دختر بی حجاب دانلود کلیپ هپی بازیگران کلیپ هپی
تصویر صفحه اینستاگرام ریحانه طراوتی
1-یک فردی مثل ریحانه طراوتی که جمعی از دختران و پسران را رهبری می کرده است و پشت بام یکی از منازل تهران را برای تصویر برداری و رقص دختران بی حجاب و پسران مهیا کرده است، تنها استحقاق 24 ساعت بازداشت را داشته است؟

2-گزارشی که 20:30 برای این گروه و کلیپ آن رفت، باعث شد که کار ناتمام آنها تقریبا تمام شود، و این کلیپ بین تمامی جوانان دست به دست شود.

3-جرم کمی نیست، که فردی تیمی را رهبری کند برای ساخت چنین آثار مستهجنی و آنوقت تنها برخورد وثیقه 40 میلیونی برای آنها باشد.

صراط

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. با سلام
    حتما این کلیپ رو شما هم مثل خیلی از ما دیدید کجای این کلیپ مستهجنه؟ آیا واقعا انقدر ضعیف هستید که با دیدن این کلیپ این افکار به ذهنتون خطور می کنه؟ آیا معنی مستهجن رو می دونید اصلا؟ هیچ چیز غیر متعارفی تو این کلیپ وجود نداره؟ نکنه انتظار داشتین اعدامشون کنند؟ آیا شادی کردن گناهه؟ آیا مساله روز کشور اینه یا بیکاری و فقر و فحشا و….

  2. 🙂 🙂 🙂 افکار نجس ، وقیحانه و متحجرانه از ذهن افراطیهای بدبدخت ایران پاک بشه بــــشـــــــتتمـــــــــــــــــــار

  3. برداشتن چادر از سر در یه مکان سنتی ، مذهبی و تمسخر اون یعنی نشانه رفتن هویت یک ملت و تحریف آن برای منفعل کردن یک جامعه در برابر نظام سلطه.

  4. منتظر چی هستی حتما باید شلوارش را دربیارد تا بگویم باحجاب خدا هدایتان کند که تفکرات شما افراطی هست که نسبت به حجاب زن بی تفاوت هستید حتما شما به این که زن ها لخت بیرون بیایند راضی هستید تف به غیرتتان..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*