خانه / آخرین اخبار / پاسخ سید جواد هاشمی به ادعاهای الهام چرخنده

پاسخ سید جواد هاشمی به ادعاهای الهام چرخنده

مدیر پروژه اعزام هنرمندان به برزیل گفت:«خانمی که فرموده‌اند مرا بخاطر همراهی با ولایت طرد کردند نمی‌شناختم. چه کسی ایشان را مجری طرح کرده بود که حالا استعفا داده‌اند؟!»

 

سید جواد هاشمی، تهیه کننده پروژه یار دوازدهم در واکنش به حواشی پروژه یار دوازدهم یادداشتی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

همسر سید جواد هاشمی همسر الهام چرخنده طلاق الهام چرخنده شوهر الهام چرخنده سید جواد هاشمی خانواده سید جواد هاشمی

از زمانی که پروژه اعزام هنرمندان و پیشکسوتان فوتبال و مدیران باشگاه ها به جام جهانی تحت عنوان پروژه یار دوازدهم «آغاز» شد، هجمه بی امان تهمت و افترا و توهین به حامیان و سرمایه گذاران این پروژه به صورت کاملا برنامه ریزی شده رقم خورد و عده ای بی آن که بدانند هدف از این سفر چیست و یا اینکه حتی اسامی مسافرین اعزامی را بدانند، شروع به تخریب این مجموعه و مسافران آن کردند. گله بسیار است، از هنرمندانی که در لیست اعزام نبودند و شروع به مصاحبه های رنگین کردند که هیهات، ما به این سفر نمی‌رویم، بی آنکه بگویند آیا واقعاً آنها به این سفر دعوت شده بودند؟

همسر سید جواد هاشمی همسر الهام چرخنده طلاق الهام چرخنده شوهر الهام چرخنده سید جواد هاشمی خانواده سید جواد هاشمی

از افراد متظاهری که خود را به این پروژه چسبانده و در نهایت با مظلوم نمایی و نشر اکاذیب بیهوده و به قصد تشویش اذهان عمومی و بزرگ نشان دادن خود پس از گرفتن میلیون ها تومان از این قطار پیدا شدند. آیا آنهایی که از رفتن هنرمندان به جام جهانی گله می کنند از خود پرسیده اند هزینه اعزام آنها چقدر است؟ تعداد آنها چند نفر است؟ آیا مردم عزیزمان می دانند هزینه اعزام ۴۰ هنرمند ما به جام جهانی با هزینه قرارداد یک فصل یک فوتبالیست لیگ برتری برابری می کند؟

آیا پولی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت اعزام هنرمندان در نظر گرفته شده بیت المال است یا قراردادهایی میلیاردی با بازیکنان مصدوم؟ در حالی که همه برای عکس یادگاری گرفتن با این هنرمندان در رقابت هستند، چگونه است که حضور این افراد در جام جهانی برای تولید یک پروژه سینمایی به بزرگترین مشکل جامعه تبدیل شده؟ چرا کسی نسبت به لیست مدیران باشگاه ها و مربیان و پیشکسوتان که با همین گروه به جام جهانی اعزام می‌شوند، حساسیتی ندارد؟ آیا آنجا دیگر بحث پول بیت المال نیست؟

آیا مردم می دانند درآمدی که از حضور هنرمندان بدست می آید، صرف حضور مدیران و پیشکسوتان فوتبال در جام جهانی می شود؟ بیایید بپذیریم که هدف این پروژه بسیار والاتر از اینگونه بحث هاست.

ما به عنوان جزء کوچکی از این جامعه و در راستای نامگذاری سال جاری با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی وارد این کارزار شده ایم و از مردم عزیزمان و ارباب جراید تمنا داریم که هر گله و شکایت و توهینی دارند آن را بسوی سرمایه گذار این پروژه نشان بگیرند و حرمت هنرمندان خود را حفظ کنند و بدانند که آنها فقط و فقط به عشق پرچم مقدس و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران قصد این سفر را کردند و این خواسته تمام و کمال سرمایه گذار است و شنیدن این حرف ها را در راه سربلندی ایران سعادت خود می داند.

همسر سید جواد هاشمی همسر الهام چرخنده طلاق الهام چرخنده شوهر الهام چرخنده سید جواد هاشمی خانواده سید جواد هاشمی

حکایت خانمی هم که فرموده‌اند مرا بخاطر همراهی با ولایت طرد کردند، نه تنها عجیب نیست که مسبوق به سابقه نیز هست: یادم می‌ آید اولین روزی که دیدارشان کردم نشناختم، پرسیدم ایشان کیست؟

گفتند در شبکه خارجی و نه البته ضد انقلاب(!) فعالیت می کردند و در چند کار تلویزیون هم بازی کرده‌ اند. عرض کردم مانعی نیست ایرانی هستند و زیر پرچم ولایت و کشور فعالیت کنند، خدا خیرشان دهد و الا تمامی ستاره های عضو پروژه ایرانی و معتقد و مؤمنند و اگر از دست و زبان این خانم رنجیده‌اند به جد من او را حلال کنند و چیزی نگویند تا به قول خودشان منزوی و کتک خورده به فعالیت هنری اشان ادامه ندهند، ضمنا ایشان مطرح کرده اند از مجری طرحی استعفاء داده‌اند و من نمی دانم کی به این سمت رسیده بودند که استعفاء بدهند! مجری طرح توسط تهیه کننده انتخاب می‌شود و بنده هرگز ایشان را انتخاب نکرده‌ام.

مردم بدانند که فرزندان این خاک از قراردادهایی که روزی آنها را تامین می کند گذشته اند تا در کنار تیم ملی حضور داشته باشند. مردم بدانند که ستارگان سینمای آنها نمایندگان و سربازان آنها هستند در جبهه فرهنگ که در برزیل به دفاع از ارزش های آنها خواهند پرداخت در پایان لازم است از همراهی همه یاران شماره ۱۲ که در لیست سرمایه گذار محترم برای همراهی در سفر قرار گرفته‌ اند تشکر کنم و از ارباب و جراید که همه گاه حتی وقتی ما را به ضرب تازیانه انتقاد نواختند، همراهی کرده‌اند سپاسگزاری کنم و عاجزانه درخواست کنم هیچ شایعه‌ای از سمت و سوی هیچکس صحیح نیست مگر به صورت رسمی از طرف اینجانب به عنوان تهیه کننده، بسیار شفاف در قالب بیانیه منتشر شود.

و در آخر اینکه، هرگاه کسی از این قطار پیاده شده، نه بخاطر مصلحت دیگران، که صرفا به دلائل شخصی خودش بوده است. به امید روزی که بنده و هر که خواننده این مقاله است، ریش و ریشه را با هم داشته باشند. (بانی فیلم)

۱۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. فرمودید :
  ( آیا آنهایی که از رفتن هنرمندان به جام جهانی گله می کنند از خود پرسیده اند هزینه اعزام آنها چقدر است؟ تعداد آنها چند نفر است؟ آیا مردم عزیزمان می دانند هزینه اعزام ۴۰ هنرمند ما به جام جهانی با هزینه قرارداد یک فصل یک فوتبالیست لیگ برتری برابری می کند؟ )
  بله. درست است. اما این دلیل نمی شود آقا.
  همه میدانند که قرارداد های فصل فوتبالیست های لیگ برتری رقم های بسیار بالا و نجومی ست. خب این شد توجیه ؟؟؟
  پس اشکال ندارد که برای این دوستان حامی معنوی !!! تیم ملی هم نجومی خرج کنند؟؟؟؟
  فرمودید :
  ( یا پولی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت اعزام هنرمندان در نظر گرفته شده بیت المال است یا قراردادهایی میلیاردی با بازیکنان مصدوم؟ در حالی که همه برای عکس یادگاری گرفتن با این هنرمندان در رقابت هستند)
  (چرا کسی نسبت به لیست مدیران باشگاه ها و مربیان و پیشکسوتان که با همین گروه به جام جهانی اعزام می‌شوند، حساسیتی ندارد؟ آیا آنجا دیگر بحث پول بیت المال نیست؟)
  خب الان بالاخره از پول بیت المال هست یا نیست؟؟
  اگر نیست، پس چرا میفرمایید (چرا کسی نسبت به لیست مدیران باشگاه ها و مربیان و پیشکسوتان که با همین گروه به جام جهانی اعزام می‌شوند، حساسیتی ندارد؟ آیا آنجا دیگر بحث پول بیت المال نیست؟)
  میخواهید چیزی که خودتان منکر آن شدید را توجیه کنید ؟ پس خودتان قبول دارید که از بودجه بیت المال است!!!!

  فرمودید ”
  (از مردم عزیزمان و ارباب جراید تمنا داریم که هر گله و شکایت و توهینی دارند آن را بسوی سرمایه گذار این پروژه نشان بگیرند و حرمت هنرمندان خود را حفظ کنند و بدانند که آنها فقط و فقط به عشق پرچم مقدس و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران قصد این سفر را کردند)
  دوست عزیز ، کسی که آنقدر عشق به پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در دل دارد که حاضر است تا برزیل برای روحیه دادن به بازیکنان کشورش برود، باید با هزینه شخصی خودش این کار را انجام بدهد تا عسقش را نشان دهد!!!!

  در مورد این جمله تان !!! ( مردم بدانند که فرزندان این خاک از قراردادهایی که روزی آنها را تامین می کند گذشته اند تا در کنار تیم ملی حضور داشته باشند. )
  واقعا چه فداکاری بزرگی!!! کاش از این جور فداکاری ها و از خودگذشتگی ها هم نصیب مردم عادی میشد.!!!!

  فرمودید : ( مردم بدانند که ستارگان سینمای آنها نمایندگان و سربازان آنها هستند در جبهه فرهنگ که در برزیل به دفاع از ارزش های آنها خواهند پرداخت )
  واقعا با این تصاویری که از عزیزان هنرمند در برزیل منتشر شد، همه دیدیم که چگونه آقایون شلوارک پوش و خانمهای هنرمند با آرایشهای غلیظ و رژ لب و لاک قرمزشان فرهنگ اسلامی را به همه ی دنیا شناساندن. دست شما واقعاااا درد نکند. تورو خدا دیگر برای این ملت از این فداکاریها و از خودگذشتگی های خطیر!!!!! نکنید.

 2. آفا واقعا دلم كباب شد وقتي ديدم از باخت ايران بطور خودجوش اونطور ولو شديد و ناراحتيد.شب كجا ميريد اونجا هم هييت هست؟

 3. اقای هاشمی!ماخیلی به شما ارادت داریم اما اگر من جای شما بودم بعدازانتشار تصاویرحضورضددفرهنگی وضددینی زنان ودخترکان بازیگر ایرانی دربرزیل اونم به بهانه حمایت ازتیم ملی سکوت مطلق میکردم نه اینکه با جملات احساسی سعی درتوجیح این رفتارها.اقای هاشمی!به جدتون دیگه ساکت شید.این گروه حتی اگرباهرینه شخصی هم رفته باشن چون به عنوان نماینده هنری کشوربودن حق نداشتند ارزشهاروزیرسوال ببرن.بعیده ازشما این حمایتهای بی سروته

 4. من ۲۷ سالم هست و از بچگی تا یادم میاد آقا سیدجواد رو ولایی ترین بازیگر سینمای ایران میدانستم. چون از بچگی عاشق اون روی زیبا و خنده های دلنشینش بودم بعد وقتی تابستون۸۷ در سیمای خانواده با دختر خانومشون در استریو شبکه ۱ حضور پیدا کردند شور و شوقی از سرم گذشت و با خودم میگفتم خوش بحال دخترشون که چنین پدر ولایتمداری دارن. دختری باچادری زیبا و که وقتی مجری ازش پرسید چرا چادر پوشیدی گفت بابا میگه این هدیه مادرم زهراست ولی حال آقا سید ما رو چی شده که ناموسش ، همکیشش، هم مذهبش، همکارش و یا هرچی که شما اسمش بذارید چادر مادر را کنار زده و سر و مو و گردن را بیرون گذاشتند و آقا سید عزیز ما از آنها حمایت سفت و سخت و قاطع میکنند.
  رفتید کار فرهنگی کردید؟ کار فرهنگی برای کی؟
  برای رضای خدا یا رضای خود و خلق خدا؟
  خدا گفته اینطوری کار فرهنگی کنیم؟
  با شلوارک مردان و گریم و آرایش و سر و گردن باز زنانمان؟
  آقا سید منباب یاد آوری میگم باری دیگر سوره های مبارکه نور و نساء را مطالعه نمایید تا یادتان بیاید که خداوند زنان مسلمان و مومن را چگونه وصف و توصیف نموده اند. راستی خدا نکند دختر زیبایتان زیبایی چادر را همچون مادرشان از خود جدا کرده باشد.

  • آقای محترم! یه جوری با تعجب از آرایش بازیگرهای زن حرف میزنی انگار اینا اینجا با چادر و پوشیده راه میرن….. اونوقت شما توقع داری این یه نفر حرفشون بشه؟ تازه شما عکس های این بازیگر هارو توی ایران با برزیل مقایسه کنی میبینی خیلی بهتر از اینجاست پوششان.
   یه چیز دیگه؛ از کی تا حالا شلوارک پوشیدن مشکل پیدا کرده؟ الان زن ها تو همین تهران خودمون دارن با شلوار در میان، باز خدا رو شکر اونجا فقط مردها شلوار پوشیدن ولی دوست عزیز، هیچ جای قرآن و رساله ها، شلوار پوشیدن رو برای مرد ها اشکال ندانسته پس الکی حکم صادر نکنین.باز خدا رو شکر به پیرهن های آستین کوتاهش گیر ندادین.
   بعد من این جمله ی آخرتون رو نفهمیدم! یعنی چی “امیدوارم دختر زیباتون، حجاب زیبا رو مثل مادرش برنداره”؟ کجا همسر آقای هاشمی حجابشون رو برداشتن؟

 5. خانم چرخنده به خودش اجازه داده از هر تریبونی در جهت تخریب همسران سابق و دیگران و کسانی که چادری نیستند استفاده کنه.این دور از عدالت و انصافه.مثل برخی کارها که در صدا و سیما میشده.اقای نوابی هم خیلی مردونگی کرده که اروم جواب داده. سوالی وجود داره: اگر خانمی تصمیم بگیره چادری بشه به نظرتون ریاکاری نیست که تو بوق و کرنا کنه؟! چند خانم واقعا مومن و متعهد دیدید که خودشو در معرض دید عموم قرار بده و بگه من حالا بیرونمم مثل درونم شده؟! این ریاکاری و تزویر نیست؟! پس اگر ریا نیست تعزیف ریا چیست؟! این خانم مدعی شده خانوادم اغلب الهیات خوانده اند! آیا خواندن الهیات انسان رو الهی میکنه؟! اصلا شما میدونید خانواده ایشون کیا هستند و تحصیلاتشون چیه؟! من خودم در یکی از مصاحبه های قبلی ایشون خوندم که خواهرشون روانشناسی و اون یکی زبان خونده و پدرشون بازنشسته وزارت نیرو هست! آیا این چرخش مشکوک نیست؟ آیا این کارها بالا رفتن از نردبان و سوار شدن بر امواج مذهب و سیاست نیست؟! این عکسهای خارج و داخل کشور که بارهای بار توسط خود ایشون روی اینستاگرام و فیس بوک و سایر سایتها و وبلاگهای داخلی و خارجی قرار گرفته! خود ایشو برنامه ستاره مهاجر رو بااون وضعیت افتضاح ظاهری اجرا میکردند! مگه از این برنامه چند سال میگذره که ایشون میگن ۱۲ سال حجاب داشتم؟! این همه دروغ واقعا آبرو میاره؟! ایشون مگر بیش از ۱/۵ سال در مالزی بوده اند؟! لطفا شفاف اعلام کنید کدوم کارگردان اروپایی یا بالیوودی از شما دعوت به بازیگری کرده؟! مگر نه اینکه با بازی غیر طبیعیتون در معدود فیلمها کارگردانان رو از خودتون ناامید کردید؟! خواهش میکنم سه کارگردان کاربلد بیطرف بازی ایشون رو نقد کنند تا معلوم بشه ایشون چقدر حرفه ای بازی کرده اند که خارجیها از ایشون دعوت کرده اند! خانم چرخنده: از خدا واقعا بترسید.این امواج روزی فروکش خواهد کرد و روسیاهیی به زغال خواهد ماند! اللهم اجعل عاقبه امورنا خیرا

  • چرا اینقدر به خانم چرخنده گیر میدید آقای محترم اگر کار خیری را انجام دهید ودیگران را برای اینکه تشویق شوند به آن کار با خبر سازند نه تنها بد نیست بلکه ثواب هم دارد بعد هم کی گفته خودش همه جار و پر کرده بلکه حجابش چیزی نیست که پنهان بماند شما نمیخواهید ایشان را مواخذه کنید برید هزاران بازیگر دیگر که بی بند وباریشان سر به فلک‌کشیده را مواخذه کنید و رای آنها طلب عاقبت به خیری کنید

 6. آقای هاشمی !!!!!!!!
  واقعا متاسفم
  واقعا مطمئنید این خانم ها اونجا کار فرهنگی انجام میدن؟؟؟؟؟
  صدالبته
  اگر شما بپذیرید که فرهنگتون بی ….. و تبلیغ رژلب قرررررررررررررمز این خانوم هاست ما هم میپذیریم که اونجا کار فرهنگی انجام شده.
  تا پیش از این دیدگاه بهتری نسبت به شما داشتم
  واقعا متاسفم

 7. آقای هدشمی اونجا شما بجای اینکه دفاع کنید از ارزشهای انقلاب کوبیدید ارزشهای انقلاب را کم مونده بود خانم ها روسری شان هم بر دارد شما یک نشانی از مسلمان بودنتان در آنجا را بدهید رفتید به همه فهماندید که بی هویت هستید

 8. ماکه کلا نظرمون درباره شما عوض شد خب آقای محترم شما بجای توهین وتحقیر خانم چرخنده بهتره بری برای نابودی یه عمر مجاهدتت گریه کنی میدونی این نرگس محمدی لیندا کیانی وبقیه اون فاسقاکه بردیشون برزیل خوش بگذرونن کین؟؟ والا ماکه جزتبلیغ کرم وروژلبو لاک ناخون طرز بستن روسری وازوولنگ ازینا چیزی ندیدیم خجالت بکش چه فرهنگی؟؟؟

 9. شاید در این دنیا بتونین عذر و بهانه ای بیارین
  اما یادتون باشه اخرتی هم هستدر محضر خدا که نمیتونید
  این بهانه هارو بیارین

 10. واقعا برای جواد هاشمی متاسفم ..کلا نظرم راجع به ایشون عوض شد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*