خانه / حوادث / چاقو کشی خونین در مجلس ختم

چاقو کشی خونین در مجلس ختم

دو پسر شرور که با چاقو کشی در مجلس ختم ۳ نفر از شرکت کنندگان در مجلس عزا را مجروح کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند. در بازرسی از این پسران دو قبضه چاقوی بلند نیز کشف و ضبط شد.

 حسب اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر خبر درگیری و چاقوکشی در یکی از رستوران‌های محله خزانه تهران ماموران تخصصی این یگان بلافاصله به محل اعزام و به بررسی موضوع پرداختند.

در خلال بررسی‌های پلیس اشخاصی به هویت «کاظم» و «قاسم» به واحد گشت مراجعه و اظهار داشتند: دو نفر به هویت «پیام» و «آرمان» اقدام به چاقوکشی و به هم ریختن مراسم عزاداری و ختم پدرمان کردند و باچاقو سه نفر از اعضای فامیل را به هویت‌های «رحیم»، «رحمان» و «مریم» را مجروح کرده و آنان به دلیل شدت جراحت به بیمارستان فرستاده شدند و متهمان نیز از محل متواری شده اند.

به نقل ازابتکار، به دنبال اظهارات شکات و با عنایت به مشهود بودن جرم صورت گرفته که در ساعت ۱۷ روز یک شنبه رخ داده بود، ماموران با هماهنگی مرکز پیام اقدام به اجرای طرح مهار کردند و دقایقی بعد، پس از رسیدن واحد گشت، ضاربین که دو پسر جوان بودند، درحالی که آنان نیز از ناحیه دست و صورت دچار جراحت شده بودند، دستگیر و دو قبضه چاقوی بلند از زیر لباسشان کشف و ضبط گردید.

سرهنگ احمد صالحی رئیس کلانتری ۱۶۰خزانه گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*