خانه / آخرین اخبار / لوکس‌ترين محصول ايران خودرو توليد انبوه مي‌شود + عکس

لوکس‌ترين محصول ايران خودرو توليد انبوه مي‌شود + عکس

هاشم يکه زارع همزمان با آغاز به کارسيزدهمين نمايشگاه خودرو شيراز با بيان اين مطلب گفت: دنا به عنوان لوکس ترين محصول ايران خودرو در نيمه نخست امسال به توليد انبوه مي رسد و تا پايان سال بيش از 15 هزار دستگاه از اين محصول توليد خواهد شد.

مشخصات خودرو دنا قیمت خودرو دنا خودرو دنا
وي تاکيد کرد: صدور اين محصول به بازارهاي جهاني نيز يکي از راهبردهاي ايران خودرو است و بر اين اساس، قرار است دنا در کارخانه‌هاي برون مرزي با هدف افزايش سودآوري توليد شود.

يکه زارع با تاکيد بر اين که دنا با تکيه بر توان مهندسي شرکت ايران خودرو و بر پايه پلاتفرم ملي طراحي شده و بدون اتکا به منابع خارجي توليد مي شود، تصريح کرد: اين خودرو داراي ويژگي هاي فني مطابق با استاندارد هاي ملي و بين المللي است و با موتورEF7 معمولي و جعبه‌دنده دستي عرضه مي شود؛ عرضه دنا با گيربکس اتوماتيک و همچنين موتور EF7 توربوشارژ و XUM نيز در برنامه توسعه محصول قرار دارد.

مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو ياد آور شد: طراحي و ساخت قالب هاي بدنه و نيز تجهيزات خطوط توليد بدنه دنا توسط متخصصان توانمند ايراني انجام شده که اين مهم صرفه جويي ارزي 11 ميليون دلاري را براي ايران خودرو به ارمغان داشته است.

وي با اشاره به اين که تمامي قطعات دنا با تکيه بر توان شرکت هاي داخلي زنجيره تامين ايران خودرو توليد و براساس آخرين استاندارهاي کيفي، تامين مي شود، افزود: در کليه فرآيند هاي طراحي، تامين و توليد دنا، به کيفيت به عنوان کليدي ترين عامل رضايت مشتري ، توجه ويژه اي شده و ايران خودرو با عرضه اين محصول، رقباي خارجي موجود در بخش قيمتي اين خودرو را به چالش خواهد کشيد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*