خانه / آخرین اخبار / شاهکار کارآموزان جوان بی ام و (bmw) را ببینید + عکس

شاهکار کارآموزان جوان بی ام و (bmw) را ببینید + عکس

کارآموزان جوان بی ام و در همکاری خلاقانه ای با مربیان خود، مدل استثنایی و عجیب دوسرنشینه پیک آپ Paceman Adventure را بر پایه مینی کوپر S Paceman طراحی کرده اند.

به گزارش صبحانه، تجربه ثابت کرده ایجاد فضای مناسب باعث رشد و بالندگی ذهن های جوان و سودآوری بیش از حد تصور می شود. بدون شک ابرخودروساز آلمانی بی. ام. و نیز به خوبی بر این امر واقف است و با میدان دادن به کارآموزان جوان آن ها را برای خلق خودروهای شگفت انگیز در آینده ای نه چندان دور آماده می کند.

شرکت بی ام و شرکت bmw S Paceman Paceman Adventure

اخیرا همکاری خلاقانه بین کارآموزان جوان و مربیان آن ها در کمپانی بی. ام. و در مونیخ و دینگولفینگ باعث به وجود آمدن مدلی کاملا منحصربفرد برای مینی کوپر شده است.

شرکت بی ام و شرکت bmw S Paceman Paceman Adventure

در این راستا مینی کوپر S Paceman به عنوان مدل پایه در نظرگرفته شده و کارآموزان آن را به یک خودروی دوسرنشینه پیک آپ تبدیل کرده اند. نام این خودروی دوست داشتنی MINI Paceman Adventure است.

با نگاهی به این ماجراجوی کوچک می توان متوجه استعدادهای موجود در کمپانی بی. ام. و شد که سرمایه های آینده آن به حساب می آیند. موتور قدرتمند مجهز به توربوشارژ مینی کوپر S Paceman با قدرت ۱۸۴ اسب بخار، سیستم تمام چرخ محرک ALL۴ و یک سیستم تعلیق اصلاح شده در این مدل به کارگرفته شده اند.
شرکت بی ام و شرکت bmw S Paceman Paceman Adventure

همچنین صندلی های عقب حذف شده و فضای بار جایگزین آن شده است. از این فضا می توان برای خواب هم استفاده کرد. ارتفاع شاسی بیشتر شده، لاستیک های آف رود اضافه شده اند، هواکش های روی سقف مانند لوله مخصوص تنفس در زیر آب طراحی شده اند و چراغ های اضافی روی قسمت جلوی سقف نصب شده تا دید در شب را راحت تر کنند.

روی سقف یک لاستیک زاپاس نیز قرار گرفته است. در قسمت عقب فضای کافی برای بار، ابزار و تجهیزات وجود دارد.

مینی پیک آپ جدید به راحتی در شن زارها، مسیرهای گل آلود و بیابان قابل استفاده است. هواکش های روی سقف همچنین ایده عبور از رودخانه را به ذهن می رسانند.

چرخ های ویژه آف رود با آج های گسترده و عمیق کشش و چسبندگی کامل را در مسیرهای مختلف تضمین می کنند. بدنه نیز به رنگ سبز جنگلی و متالیک درآمده و حال و هوای آف رود را تکمیل می کند.

ممکن است مدل جدید برای طرفداران مینی کاملا متفاوت و عجیب به نظر برسد، اما مینی قبلا هم یک پیک آپ دودر را راهی جاده ها کرده است. این مدل در سال ۱۹۶۱/۱۳۴۰ ساخته شده بود. از این نمونه مدل های استیشن و ون هم ساخته شده بود.

مینی کاملا مشخص کرده که Paceman Adventure نمونه امروزی همان مدل ۱۹۶۱ نیست. در حقیقت Paceman Adventure به معنای واقع منحصربفرد و بی نظیر است و هیچ برنامه ای برای تولید انبوه آن وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*