خانه / بورس و سهام / تقسیم سود 50 ریالی برای هر سهم بورس انرژی

تقسیم سود 50 ریالی برای هر سهم بورس انرژی

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بورس انرژی بعدازظهر دیروز با حضور 52 درصد سهام داران تشکیل و صورت های مالی سال 91 این شرکت تصویب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در مجمع روز قبل بورس انرژی، اعلام شد که بر اساس صورت های مالی کل سود شرکت 25 میلیارد ریال بوده که مبلغ 126 ریال به ازای هر سهم قابل تقسیم است. این در حالی است که پس از کسر اندوخته قانونی سود شرکت مبلغ 18.9 میلیارد ریال معادل 94 ریال به ازای هر سهم بود.

پیشنهاد هیات مدیره تقسیم 10 درصد این مبلغ بود که مجمع با تقسیم 50 ریال به ازای هر سهم موافقت کرد.

در این جلسه اعلام شد که سود سهام داران حقیقی یک هفته پس از زمان برگزاری مجمع و سود سهام داران حقوقی یک هفته بعد از آن پرداخت خواهد شد.

همچنین در این مجمه روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد. حسابرس و بازرس قانونی هم شرکت موسسه حسابرسی رهیافت و همکاران تعیین شد. موسسه هشیار بهمند هم به عنوان حسابرس و بازرس علی البدل انتخاب شد.

این مجمع به ریاست مهندس عزیزی، رییس هیات مدیره بورس انرژی، علی حسینی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، رضا گودرزیان از سرمایه گذاری غدیر به عنوان ناظر اول و آذرخش از کارگزاری مفید به عنوان ناظر دوم، ابوالفضل متین به نمایندگی از کانون سهام داران حقیقی، مجید صفاتی، حسابرس و بازرس قانونی و شاپور محمدی، مدیر عامل بورس انرژی برگزار شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*