خانه / آخرین اخبار / درگیری و دعوا در عروسی دختر قلعه نویی !

درگیری و دعوا در عروسی دختر قلعه نویی !

در جشن عروسی فرزند سرمربی استقلال که با حضور مهمانان سرشناسی برگزار شد، تقلید صدای بچه‌های جوادیه دردسرساز شد.

 به سلامتی و مبارکی دختر امیر قلعه نویی مراسم ازدواج خود را برگزار کرد و در این مراسم افراد معروف و مشهور بسیار زیادی حضور داشتند که برای تبریک به سرمربی استقلال در مراسم مذکور شرکت داشتند.

عروسی دختر امیر قلعه نویی دختر امیر قلعه نویی داماد قلعه نویی خانواده قلعه نویی خاتون قلعه نویی حسن ریوندی

گفتنی است در این مراسم اکثر بازیکنان تیم استقلال به همراه بازیگران طنز سینما و تلویزیون که همگی استقلالی و از دوستان نزدیک امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شوند در این مراسم که پنج‌شنبه شب برگزار شد، حضور داشتند.

اما شنیدیم این مراسم باشکوه خالی از حاشیه هم نبوده است، حسن ریوندی را که می‌شناسید! شومن و کمدین سبزواری که سال‌هاست ساکن پایتخت شده و استعداد تقلید صدای او زبانزد عام‌ و خاص است.

ریوندی از یک نوع خاصی طنز بداهه در برنامه‌هایش استفاده می‌کند که بر پایه بذله‌گویی، جوک و لطیفه استوار است و در اکثر اجراهای او این شیوه دیده می‌شود. این کمدین نسبتا سرشناس در طول اجرای برنامه بدون توقف و رودررو با تماشاچیان به تقلید صدا و تعریف جوک پرداخته و آنها را به خنده وامی‌دارد و…

اما آنچه باعث شد تا از حسن ریوندی بنویسیم به مراسم ازدواج دختر سرمربی استقلال برمی‌گردد. براساس شنیده‌ها یکی از مهمانان مراسم مورد اشاره این کمدین سبزواری بود که در حین اجرای برنامه ناگهان جوکی درباره بروبچه‌های محله جوادیه تهران با تقلید صدا تعریف کرد.

همین تقلید صدا و به‌سخره گرفتن بچه‌های محله جوادیه تهران باعث اعتراض چند تن از مهمانان مراسم و در نهایت زد و خورد و درگیری شد.

البته این درگیری خیلی زود با دخالت نزدیکان قلعه‌نویی خاتمه یافت و ماجرا به خیر گذشت اما طفلکی حسن ریوندی تا پایان مراسم سکوت اختیار کرد و بی‌خیال ادامه اجرای خود شد!!

منبع:نیک صالحی

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. بازهم میگم خیلی کارشون بی معنی بوده .جواد جواد جواد. حیف از آقای ریوندی.

  2. محض اطلاعتون حسن ریوندی اصلا انجا حضور نداشته.چرا انقدر قصه میبافید؟دروغ گفتنم حدی داره

  3. فرقی نمیکنه کی میخواد باشه
    تمسخر کردن بچه جوادیه یا ی نفر از شهر دیگری اصلآ کار خوبی نیست

  4. اقای ریوندی هم باید یاد بگیرند که قبل از شوخی کردن با هر قشری از جامعه باید اول از حضار در برنامه اجازه بگیرند درست مثل کاری که اقای ماهی صفت انجام میدند و رسم ادب را به جا میاورند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*