خانه / آخرین اخبار / از مهریه مهناز افشار تا حجاب الهام چرخنده !

از مهریه مهناز افشار تا حجاب الهام چرخنده !

نه ،‌قرار نیست به این زودی اخبار حاشیه ای تمام شود. حتی تب جام جهانی و سریال های ماه مبارک هم مانع حضور مهناز افشار و الهام چرخنده در صدر اخبار نیست. می پرسید ماجرا چیست؟ این گزارش را بخوانید:

حتما می دانید که مهناز افشار، بازیگر شناخته شده سینمای ایران با فرزند محمد علی رامین (معاون مطبوعاتی دولت احمدی نژاد) ازدواج کرد. عاقد هم سید محمد خاتمی رئیس جمور اسبق کشورمان بوده.

انتشار این خبر واکنش هایی چند پهلو به دنبال داشت که یک سر ماجرا به خاتمی و رامین ( ازدو جناح سیاسی مخالف) بر می گشت. مدتی خبری نبود تا این که دوباره بحث ازدواج افشار مطرح شد آن هم با دو جهت گیری متفاوت.

اولی می گوید: « مهناز افشار چندی پیش با فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دوران احمدی نژاد ازدواج کرد.ظاهراً فرزند رامین درصدد بوده از طریق خاتمی به وزیر اقتصاد متصل شود تا بتواند در یکی از شرکت های سهامدار ایران در آلمان ، مدیرعامل شود!وی موفق شده پس از درخواست مکرر صادق طباطبایی از حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی ، کتباً از سوی رییس جمهور سابق به وزیر اقتصاد معرفی شود ، اما طیب نیا درخواست فرزند رامین را رد کرده است!»

در عالم خبر رسانی کسی حق ندارد از قیدهای عیر قطعی استفاده کند:«شنیده شده، ظاهرا، بر اساس شواهد …» همانطور که ملاحظه کردید در خبر فوق قید «ظاهرا» به کار رفته و معلوم نیست بر چه اساسی به رسانه ها راه یافته.این ادعاها در زمانی که بازار شایعه درباره مهناز افشار و همسرش داغ است، چیزی جز شیطنت رسانه ای نیست. به قیمتش می ارزد؟

رسانه ای  با کنار هم قرار دادن قرائن و شواهد به این نتیجه رسیده که سرکار خانم افشار 22 میلیارد مهریه طلب کرده! نویسنده محترم این دریافت را از متلک اخیر مرضه برومند دریافت کرده که گفته:«متأسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است!
مهریه 22 میلیاردی؟

رسانه ای دیگر با کنار هم قرار دادن قرائن و شواهد به این نتیجه رسیده که سرکار خانم افشار 22 میلیارد مهریه طلب کرده! نویسنده محترم این دریافت را از متلک اخیر مرضیه برومند دریافت کرده که گفته:«متأسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه‌ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند، یازده میلیاردتومان بودجه یک آپارتمان یک کمی خوب است!» قاعدتا نخستین برداشت از گفته برومند، ازدواج افشار است حالا رقم دقیق مهریه چطور از لابلای حرف های اعتراضی او مشخص شده، نمی دانیم.

این ادبیات هم از سرکار خانم برومند بعید است؛ از بانوی خاطره ساز سینما و تلویزیون که چند نسل با «شهر موش ها» ، «خونه مادربزرگه»،«آرایشگاه زیبا»،«کتابخانه هدهد» و … خاطره دارند، بعید است در محفلی عمومی این گونه درباره زندگی خصوصی یک همکار سخن بگویند.
مهریه مهناز افشار،حجاب چرخنده

حجاب برتر، هدیه محبوب چرخنده

همسر مهناز افشار همسر الهام چرخنده بیوگرافی یاسین رامین بیوگرافی الهام چرخنده ازدواج مهناز افشار

الهام چرخنده سال پیش با «آوای باران» در صدر اخبار بود و حالا به واسطه تفکرش. این بازیگر بعد از تبریک سال نو به مقام معظم رهبری آماج حملات برخی شد و دیدگاهش درباره حجاب را تاب نیاوردند. البته نیمه پر لیوان را هم باید دید ؛ گفته های سرکار خانم چرخنده بازتاب مثبتی در بسیاری از رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشته و بسیاری از کاربران او را ستوده اند.

حالا الهام چرخنده در یک پست اینستاگرامی، بهترین هدیه تولد برای خود را حجاب برتر عنوان کرده و نوشته: سلام. از ششم تیرماه پنجاه و هفت تا حالا خیلی نمیگذره .. هر سال شمعی هر سال تبریکاتی هر سال هدیه ایی و هر سال آرزویی ..اما ؛ امسال (دوباره خداوند من رو وام دار شما کرد) …. ممنون مهربونی هاتونم …دعا گوی شمام …و مخصوصا آبجی های خوب و صمیمی و وفا دارم رو ، درود برای ارسال عکس هایی از حجاب برترتان به عنوان هدیه تولدم در صفحه اجتماعی فیس بوک . عزت و سر بلندی فقط میوه صداقت و پاکدامنیست. خدایا ؛ ستایش تو را که عزت دادی افزون فرما. آمین. یا علی مدد.

تکذیب ازداواج درخشانی و محمدی

اگر همه چیزمان قاعده مند باشد، چه عیبی دارد از اخبار خصوصی ستاره ها سر دربیاوریم؟ همه جای دنیا مردم دوست دارند علایق و رازهای ستاره های مطرح را بشنوند. ماجرا وقتی پیچیده می شود که شایعه و حقیقت هیچ مرزی نداشته باشد. نمونه اش خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی است. این دو به همراه چند هنرمندان در قالب «یار دوازدهم» مدتی در برزیل بودند. در روزهای آخر اقامت، یکی از سایت ها خبر ازدواج شان را منتشر کرد و خیلی زود تیتر بعضی رسانه ها شد. خبر در کمتر از 24 ساعت تکذیب شد اما باز هم باید پرسید انتشار این اخبار به چه قیمتی؟

ماجرا حتما ادامه دارد…

تبیان

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. ایشون هنگامی هم که چادری نبودن سنگین و با وقار بودند امثال این بازیگران در سینمای ما انگشت شماره و ما به وجود ایشون افتخار میکنیم

  2. خانم چرخنده راه درستی رو انتخاب کرد. امیدوارم که خدا یار و یاورش باشه.
    در مورد مهناز افشار هم باید بگم که از اول احساس خوبی نسبت به ایشون نداشتم. شاید به خاطر این باشه که خیلی خودشو بزرگ حساب می کنه.

  3. مهناز افشار دچار غرور شد و اینکه قیافش که اندکی شبیه به گوگوش بود براش این توهم رو به وجود اورد که باید به همه چی برسه چون حقشه . و گرنه شرط عقد یه دختر وقتی طلاق همسر اول باشه نشون میده که چقدر برای به دست اوردن ثروت یاسین رامین … شده بوده که براش زندگی یه دختر تازه عروس مهم نبوده

  4. اه هر وقت الهام چرخنده رو میبینم حالم بد میشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*