خانه / آخرین اخبار / کتابهای “آخوند انگلیسی” این بار در قم + تصاویر

کتابهای “آخوند انگلیسی” این بار در قم + تصاویر

نمایشگاه قرآن که چندروزی است در استان قم شروع به کار کرده است این بار شاهد حضور کتبی از صادق شیرازی، روحانی منحرفی است که تلاش ها و فتواهای زیادی در جهت انحراف شیعه و اختلاف افکنی میان شیعه وسنی از خود به یادگار گذاشته است.

 این روزها در حالی دومین نمایشگاه قرآن  و عترت در ساختمان ناشران قم در حال فعالیت است که در عین ناباوری شاهد عرضه پررنگ کتاب های صادق شیرازی از سوی غرفه داران این نمایشگاه هستیم که به نظر می آید با رسالت اصلی این نمایشگاه فاصله های زیادی دارد.

سید صادق شیرازی کیست سوابق صادق حسینی شیرازی آخوند انگلیسی

صادق شیرازی معروف به آخوند انگلیسی که رهبری جریان انحرافی را بر عهده دارد که علاوه بر رفتارو مواضع تند نسبت به انقلاب با فتوایای انحرافی باعث مخدوش شدن چهره شیعیان در جهان و اختلاف شیعه و سنی شده است،

البته نگاه باز و به اصطلاح آزاداندیشی مسئولان وزرات فرهنگ و ارشاد به همین جا ختم نمی شود به طوری که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز مشابه این اتفاق رخ داده بود و مرکز نشر فرقه انحرافی شیرازی حضور پر رنگ در آن داشت..

جای بسی تاسف است که در نمایشگاه قرآن آن هم در مرکز تشیع جهان اسلام چنین کتب منحرفی به معرض نمایش و عرضه در آیدو باعث تحکیم روند ورود کتب انحرافی به مراکز شیعه شوند.

سید صادق شیرازی کیست سوابق صادق حسینی شیرازی آخوند انگلیسی
سید صادق شیرازی کیست سوابق صادق حسینی شیرازی آخوند انگلیسی

منبع: دانا

یک نظر ثبت شده

  1. مرگ بر این کثافت های پلید خود فروخته

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*