خانه / بورس و سهام / نام‌نویسی بیش از 5 هزار نفر درکنکور بازار سرمایه/ توصیه به شرکت کنندگان

نام‌نویسی بیش از 5 هزار نفر درکنکور بازار سرمایه/ توصیه به شرکت کنندگان

مهلت ثبت‌نام اینترنتی در بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه (شنبه) به پایان می‌رسد.

ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه از روز 15 تیرماه جاری آغاز شده است که تاکنون، بیش از پنج  هزار نفر ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده‌اند.

اداره امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار از علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون‌ها درخواست کرد به دلیل مراجعه بیش از حد به پایگاه اینترنتی این اداره، ثبت‌نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

این اداره همچنین از افرادی که به‌صورت اینترنتی هزینه ثبت‌نام خود را پرداخت کرده‌اند، خواست بلافاصله وضعیت ثبت‌نام خود را در سامانه بررسی کنند تا مشکلی در ثبت‌نام آنان وجود نداشته باشد.

بر اساس اعلام اداره امور گواهی نامه های حرفه ای سازمان بورس، طراحی آزمون های بازار سرمایه به نحوی است که علاقه مندان می توانند در یک دوره به طور همزمان در چند آزمون شرکت کنند.

در بیست و یکمین دوره، تمام 9 آزمون بازار سرمایه ( آزمون های اصول بازار سرمایه، تحلیل گری بازار سرمایه، مدیریت نهادهای بازار سرمایه و کارشناسی عرضه و پذیرش، آزمون های معامله گری اوراق تامین مالی، ارزشیابی اوراق بهادار، معامله گری ابزار مشتقه، معامله گری بورس کالا و مدیریت سبد اوراق بهادار) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی http://reg.seo.ir مراجعه کنند.

بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه در روزهای 7، 8 و 14شهریور سال امسال برگزار خواهد شد که آزمون مدیریت سبد اوراق بهادار این دوره به صورت الکترونیکی و فقط در شهر تهران برگزار می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*