خانه / جالب و خواندنی / همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

شاید باورتان نشود! اما در همین کشور خودمان می‌شود با مراجعه به یک سایت به عنوان متقاضی «ازدواج یک ساعته» ثبت نام کرد، عجیب‌تر اینکه وقتی به سایت مراجعه می‌کنید با عباراتی مثل این در خوداظهاری برخی از زنانی که پیشتر ثبت‌نام کرده‌اند مواجه می‌شوید: خانم ۳۹ ساله، عالی، رنگ پوست سفید، سالم، با تناسب اندام عالی و جذاب، با قد… و وزن…
همسریابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
در این میان اظهارات زنی ۲۴ ساله نیز جالب است که تنها مایل به ازدواج یک ساعته با مردان ۵۰ سال به بالاست و می‌گوید که تحصیل کرده و متشخص است.
همسریابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
به گزارش ایسنا،‌ تنها کافی است که کلمه «صیغه» را در یکی از موتورهای جستجوگر سرچ کنید و بعد از ثانیه ای با حجم زیادی از مطالب روبرو می شوید، برای باز کردن برخی از این سایت ها باید زحمت «ران» کردن فیلترشکن را به خود داد که عمدتا نیز بدون استفاده از نرم افزارهای تسهیل کننده باز می شوند و جالب است که عمده آنها شما را به استفاده از اینگونه ازدواج ها تشویق می‌کنند،‌ ازدواج های مقطعی و حتی یک ساعته! روابطی آنقدر کوتاه و برپایه پول؛ که به سختی می‌توان نام ازدواج بر آن نهاد.
 
به سراغ یکی از این سایت‌های ترویج کننده پدیده صیغه و متعه می رویم؛ نمای سایت که با قرار دادن اسامی خداوند رنگ و بوی عرفانی به خود گرفته، در وهله اول سبب می شود که شما این سایت را نسبت به سایر سایت ها تافته جدا بافته بدانید، اما بررسی کلی سایت نظرتان را تغییر خواهد داد.
 
این سایت براساس مطالب مندرجه از سالروز مبعث پیامبر تاکنون بیش از ۱۰۰ بار مورد حمله بزرگ DDOS قرار گرفته است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و تنها با قطع و وصل‌ شدن‌های مداوم موجب به زحمت افتادن طرفدارانش شده است.
 
گردانندگان این سایت قطع و وصل‌شدن را نشانه مظلومیت خود می‌دانند و معتقدند این قطع و وصل شدن‌شان نشانه حقانیت فعالیت محسوب شده و برای آن چیزی که خودشان «کوری چشم کافران» نام نهادند، با تلاش‌های شبانه‌روزی تیم فنی، حملات احتمالی آتی نیز خنثی می‌شود.
 
دامنه این سایت CF است که هر روز زحمت فیلترشدنش برعهده یک سازمانی می افتد اما دست اندرکاران سایت تنها با اضافه کردن یک عدد به آدرس‌ سایت، این امکان را به طرفدارانشان می دهند تا بدون استفاده از هرگونه فیلترشکن به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.
 
با اینکه بنابر گفته گردانندگان این سایت، محتوای این صفحه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اما در بخشی از این سایت آمده است که این سایت «فقط فتوای کتبی مراجع اعظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده ندارد، لذا فعالیت این سایت به استناد ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، ماده ۲۲۳ قانون مجازات اسلامی و براساس ماده ۱۰۷۱ و ۱۰۷۵ قانون مدنی ایران است.»
 
این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که افراد تنها با ارائه پیامک شامل شماره فیش واریزی و ساعت آن به جمع متقاضیان وارد می‌شوند.
 
مدیریت سایت را براساس آن چیزی که خودشان درج کرده‌اند، فردی به نام «ف.ش» که از قضا کارشناس حقوق قضایی نیز هست، برعهده دارد، حق معارفه در این سایت بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است و براساس آن چیزی که قید شده، این پول جهت تنظیم ملاقات و در ابتدا اخذ می‌شود و این هزینه‌ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همسریابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
مسوول پیگیری و ارتباط با علاقه‌مندان را زنی متاهل و حدودا ۵۰ ساله برعهده دارد که تنها در ساعت کاری مشخصی اقدام به پاسخگویی و ثبت‌نام از متقاضیان می‌کند، به صدایش که نمی خورد زنی ۵۰ ساله باشه و بیشتر به نظر می رسد دختری ۲۰ساله پاسخگوی ما است، به عنوان یک متقاضی و نه یک خبرنگار با او تماس گرفتیم و این زن در وهله اول با سوالی ما را شرمنده کرد:«شما متقاضی ازدواج یک ساعته هستید یا یک ماهه؟» و هنگامی که سردر گمی ما را فهمید گفت که برحسب تجربه اش پیشنهاد می کند تا در مرحله اول ازدواج یک ساعته و در صورت تمایل یک ماهه را تجربه کنیم»

 

سایت ازدواج موقت

او می گوید مدل ثبت نام برای زنان و مردان در سایت موجود است و باید طبق مدل ارئه شده ثبت نام کنیم؛ او در مورد تامین مسکن سوال می پرسد و هنگامی که متوجه می شود مسکنی برای ازدواج های یکساعته موجود نیست می گوید نگران نباشید می توانید از مسکن سایت استفاده کنید و هنگامی که در مورد مسکن سایت از او می پرسم می گوید که بنده مسئول ثبت نام و پاسخگویی به سوالات هستم و در مورد مسکن و آزمایشاتی که باید انجام دهید واحد هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت!
 
از او در مورد قانونی بودن و مجوزهای این سایت می پرسم و او که به نظر از سوال های به قول خودش غیرمعمول من خسته شده بود می گوید ما در حال حاضر مجوز قانونی نداریم اما ما برابر شرع فعالیت می کنیم.
 
خانم«ی» در مورد استقبال از این سایت نیز در حالی که به وضوح می شد متوجه لبخندش شوی از استقبال چشم گیر آقایان سخن می گوید و با اشاره به عدم استقبال زنان می گوید که زنان به دلیل مشکلات عرفی و سلیقه ای کمتر به اینگونه ارتباطات رغبت نشان می دهند اما مردها راحت تر هستند.
 
او در مورد چرایی واریز هزینه اولیه برای تعیین قرار که از ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان است می گوید که این هزینه ها با توجه به شئونات زنان در نظر گرفته می شود و در اصل فیلتری برای کاهش آمار افراد مزاحم است تا افرادی که واقعا خواهان هستند به مراحل بعدی وارد شوند.
 
با اینکه شماره کارت اختصاص داده شده به متقاضیان در داخل کشور و متعلق به یکی از بانک‌های دولتی است اما پیگیری‌های خبرنگار ما در این رابطه نتیجه‌ای نداشت و با اینکه در خلال پیگیری‌های ما از مسوولان پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ونهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس اعلام کرد تاکنون پرونده شکایتی از این سایت واصل نشده است!
 
او در حالی تعیین مهریه را فیلتر مزاحمان می داند که تعیین میزان مهریه بانوان با توجه به سن، زیبایی، تحصیلات و… و با لحاظ نمودن نظر کارشناس سایت!، انجام می‌گیرد و زنان متقاضی این ثبت‌نام نیز حتما باید مطلقه یا بیوه بوده و با ارسال تصویر شناسنامه خودشان صداقت خود را نشان دهند.دختران دوشیزه در این سایت پذیرش نمی‌شوند و ارائه خدمات به بانوان تمامی ادیان انجام می‌گیرد اما در مورد آقایان نیز شرایط ویژه‌ای مدنظر است، چراکه متاهلین مجاز به ثبت‌نام در این سایت نیستند مگر با ارائه دلیل موجه و همچنین آقایان برای ثبت‌نام ماهانه باید از موقعیت اجتماعی و تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

سایت همسریابی موقت

 
با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده از محتوای این گونه سایت ها آنقدر زیاد است که نه تنها مسایل مالی بلکه مسایل غیر اخلاقی احتمالی نیز راه را برای علاقمندانش ناهموار نمی‌کند و جای سوال است چرا این سایت شاکی حقیقی یا حقوقی نداشته و چرا گامی برای برخورد با اینگونه سایت‌ها با وجود ارائه شماره حساب متعلق به یک بانک دولتی، برداشته نمیشود؟
منبع : ایسنا

۷۹۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. مردم ما ثابت کردن فرهنگ استفاده از تکنولوژی رو ندارن. بخاطر اینهمه بی فرهنگی که از خودشون نشون دادن و ثابت کردن چقد کم جنبه ن، همون بهتر که اینستا هم برا همیشه تعطیل بشه بره، تازه آزادی هم میخوان و طلبکارن که چرا آزادی نداریم، به خدا همینا که خیلی ادعای کلاسشون میشه، از همه بدترن. با اونهمه فیس و افاده که دارن و با اونهمه کلاسی که میزارن و اونطوری که ادعا دارن فرهنگ و شخصیت از سر وروشون میباره ثابت کردن طبل تو خالین
  کدوم کلاس آخه؟ کلاس اون آدمی داره که فرهنگ استفاده از تکنولوژیو بلده
  یکی نی بهشون بگه آخره هرچی بی فرهنگ و بی کلاس بود خودتون بودین، حقتونه اینستارو هم بخاطر وجود شماها و اونهمه بی جنبگیی که از خودتون نشون دادین، فیلتر کنن.

 2. سلام سعید هستم ۲۵ساله از تهران یه خانوم برای دوستی پاک تماس بگیرد
  آغوش کسی رو دوست بدار که بوی بی کسی دهد نه هرکسی

 3. شاهد از غیب رسید. یک نمونه ی بارز از آدم بی فرهنگ که بلد نیس از علم وتکنولوژی استفاده ی درستی داشته باشه.بدبخت دنبال خانوم میگرده. کوچه خیابون که برا امثال شما کم خانوم نداره

 4. اینکه فقط در چهار کلنه گفته بشه ؛ صیغه حلال خداوند است وهیچکدوم از چهارچوبها وقواعد وقوانین و احکام محدود کننده ی صیغه و ازدواج موقت در نظر گرفته نشه ، عامل اصلی بسیاری از ارتباطهای نادرست و ناپسند و حرومی میشه که در بعضی سایتها و در اینستگرام و… بین خیلی افراد شکل گرفته ، دقیقاً مثل اینه که یه نفر بگه خداوند گوشت حیوان مرده و بیجان رو حلال کرده ولی شرایط خاص این حکم خداوند رو که عدم دسترسی به خوردن گوشت حلال هست رو در نظر نگیره. خداوند خوردن گوشت حیوان حرام گوشت رو هم در صورت ضرورت و قحطی و عدم دسترسی به غذای حلال برای یه نفر که جونش و زندگیش بخاطر رنج گرسنگی در خطره حلال کرده، آیا این حکم به معنی اینه که در کل خوردن چنین گوشتی بدون ضرورت و بدون گرفتاری در موقعیت غیرعادی ، مورد تاکیید و پسندیده س و در اولویته؟؟ صیغه هم بر طبق احادیث چنین حالتی رو در مقابل ازدواج دائم داره

 5. فکر میکنم عده ای از مردم در مورد مفهوم صیغه شدیداً دچار
  سطحی نگری و بدفهمی شدن که همه ی ما نتیجه ی این بدفهمیو در فضای مجازی شاهد بودیم. به دلیل علاقه ی شخصیی که به مطالعه ی گفتار معصومین علیهم السلام دارم، به سهم خودم این احادیث از امامان معصوم علیهم السلام رو مینویسم.
  امام رضا علیه السلام فرمودند : متعه ( صیغه ) حلال است برای کسی که خداوند بلندمرتبه بوسیله ی همسر دائم او را بی نیاز نکرده باشد.

  امام موسی کاظم علیه السلام فرمودند : ای مردان نسبت به متعه (صیغه) اصرار نورزید و از زنان دائمی خود رویگردان نشوید تا آنها از شما بیزار شوند و ما را لعنت کنند.

 6. تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی، سایتها واینستگرام جهت همسریابی به شدت برخلاف دستورات خداوند در قرآن وگفتار اهل بیته.

  حلبی گوید : امام صادق علیه السلام فرمود : با زنی که علنی و آشکارا به عمل نامشروع تن دهد ازدواج مکن و به مردی که آشکارا مرتکب عمل نامشروع میشود، زن ندهید مگر اینکه توبه ی این دو کاملاً شناخته شود.

  زراره گوید : از امام صادق علیه السلام در مورد آیه ی ( مرد ناپاک به همسری نگیرد مگر زن ناپاک یا مشرک را و نیز زن ناپاک ازدواج نمیکند جز با مرد ناپاک یا مشرک…. سوره ی نور آیه ی ۳ ) سوال کردم، فرمود : منظور از این آیه زنان و مردان مشهور به عمل نامشروع هستند، آنانکه به این عمل زشت معروفند و اکنون نیز حکم همانست ، هرکه حد
  رابطه ی نامشروع بر اوجاری شده یا مشهور است به عمل نامشروع ، شایسته نیست شخصی به همسری اش در آید تا هنگامیکه توبه اش کاملاً شناخته شود.

  منابع : کتاب من لایحضر…، جلد پنجم صفحه ی ۴۰ و ۴۱

  حالا این دو حدیث رو مقایسه کنیم با رفتارهای دختران و خانومهایی که در سایتها واینستگرام چهره یا ظاهر خودرو در معرض نمایش عموم مردم قرار دادن و هربار پیشنهاد جدیدی از مردهای هرزه ای مثل خودشون دریافت کردن ، افرادی که برچسب صیغه به رابطه های کثیف ومتعددشون زدن تا بدون مزاحمت ودردسر از فعالیتهای مورد علاقه شون عقب نمونن و با مهر تایید افراد ساده لوح سطحی نگر و افراطی هرچه بیشتر وبیشتر فساد رو در اجتماع شایع کنن.
  درحالیکه صیغه ای که در اسلامه طبق سخن معصومین علیهم السلام فقط مخصوص افرادیه که دسترسی به ازدواج دائم براشون امری بینهایت سخت وغیرممکن ومحاله وصرفاً بین دونفر در خلوت صورت میگیره ونه در انظار عمومی و بطور آشکار وعلنی که بین عده ای باب شده.

 7. فتح بن یزید جرجانی گفت : از امام هفتم علیه السلام در مورد متعه (صیغه ) سوال کردم ، فرمود : بر شخصی که خداوند به او قدرت و استطاعت ازدواج دائمی را نداده است ، حلال است تا با اختیار متعه عفت و آبروی خود را نگه دارد .
  ماءخذ : کتاب من لایحضر ، جلد پنجم ، صفحه ی ۱۲۵

  • خود این اخوندا که این صیغه رو مشروع میدونند ایا حاضرند دختر خودشونو صیغه کسی کنن یا ایا کسی میدونه
   چند تا زن صیغه ای داشت ایا به دختر و پسرای خودش هم اجازه
   صیغه داد یا نه صیغه برای قشر بدبخت جامعه است

 8. من چطوری با شما تماس بگیرم ۵۵ ساله مجرد

 9. اینجا چه خبره ؟
  واویلا

 10. نویسنده محترم خجالت نمی کشید؟ صیغه چه ایرادی داره؟؟؟ اگر داغ دین بر جبین می زنید، چرا دشنه بر پشت دین می زنید؟ چرا دشنه بر پشت دین می زنید؟
  صیغه یا متعه یا ازدواج موقت نسخه اسلام و الله است برای درد امروز جوانان ما، دشمنی با حلال خدا می کنید!

  • فکرمیکنم قبلاً جواب امثال شما نوشته شده ، آقای رضا که همون اوایل نظرشو نوشته ، احادیث کامل و جامعی رو در این زمینه نوشتن ،اسلامی که شما دارین مگه غیر از استناد به آیات و احادیثه؟؟ و مگه نباید اسلام برگرفته از کل آیات قرآن و احادیث معصومین باشه ؟؟؟

 11. بهتره به جای نسخه پیچیدن از طرف اسلام ، احادیث کاملتر ودقیقتر در این زمینه رو هم مطالعه بفرمایین

 12. اینجا چخبره.با چ شماره ای باید تماس بگیریم.یک زن پولدار میخوام سن تا ۴۵سال.خارج از کشور هم میرم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*