خانه / جالب و خواندنی / همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

شاید باورتان نشود! اما در همین کشور خودمان می‌شود با مراجعه به یک سایت به عنوان متقاضی «ازدواج یک ساعته» ثبت نام کرد، عجیب‌تر اینکه وقتی به سایت مراجعه می‌کنید با عباراتی مثل این در خوداظهاری برخی از زنانی که پیشتر ثبت‌نام کرده‌اند مواجه می‌شوید: خانم ۳۹ ساله، عالی، رنگ پوست سفید، سالم، با تناسب اندام عالی و جذاب، با قد… و وزن…
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
در این میان اظهارات زنی ۲۴ ساله نیز جالب است که تنها مایل به ازدواج یک ساعته با مردان ۵۰ سال به بالاست و می‌گوید که تحصیل کرده و متشخص است.
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
به گزارش ایسنا،‌ تنها کافی است که کلمه «صیغه» را در یکی از موتورهای جستجوگر سرچ کنید و بعد از ثانیه ای با حجم زیادی از مطالب روبرو می شوید، برای باز کردن برخی از این سایت ها باید زحمت «ران» کردن فیلترشکن را به خود داد که عمدتا نیز بدون استفاده از نرم افزارهای تسهیل کننده باز می شوند و جالب است که عمده آنها شما را به استفاده از اینگونه ازدواج ها تشویق می‌کنند،‌ ازدواج های مقطعی و حتی یک ساعته! روابطی آنقدر کوتاه و برپایه پول؛ که به سختی می‌توان نام ازدواج بر آن نهاد.
 
به سراغ یکی از این سایت‌های ترویج کننده پدیده صیغه و متعه می رویم؛ نمای سایت که با قرار دادن اسامی خداوند رنگ و بوی عرفانی به خود گرفته، در وهله اول سبب می شود که شما این سایت را نسبت به سایر سایت ها تافته جدا بافته بدانید، اما بررسی کلی سایت نظرتان را تغییر خواهد داد.
 
این سایت براساس مطالب مندرجه از سالروز مبعث پیامبر تاکنون بیش از ۱۰۰ بار مورد حمله بزرگ DDOS قرار گرفته است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و تنها با قطع و وصل‌ شدن‌های مداوم موجب به زحمت افتادن طرفدارانش شده است.
 
گردانندگان این سایت قطع و وصل‌شدن را نشانه مظلومیت خود می‌دانند و معتقدند این قطع و وصل شدن‌شان نشانه حقانیت فعالیت محسوب شده و برای آن چیزی که خودشان «کوری چشم کافران» نام نهادند، با تلاش‌های شبانه‌روزی تیم فنی، حملات احتمالی آتی نیز خنثی می‌شود.
 
دامنه این سایت CF است که هر روز زحمت فیلترشدنش برعهده یک سازمانی می افتد اما دست اندرکاران سایت تنها با اضافه کردن یک عدد به آدرس‌ سایت، این امکان را به طرفدارانشان می دهند تا بدون استفاده از هرگونه فیلترشکن به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.
 
با اینکه بنابر گفته گردانندگان این سایت، محتوای این صفحه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اما در بخشی از این سایت آمده است که این سایت «فقط فتوای کتبی مراجع اعظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده ندارد، لذا فعالیت این سایت به استناد ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، ماده ۲۲۳ قانون مجازات اسلامی و براساس ماده ۱۰۷۱ و ۱۰۷۵ قانون مدنی ایران است.»
 
این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که افراد تنها با ارائه پیامک شامل شماره فیش واریزی و ساعت آن به جمع متقاضیان وارد می‌شوند.
 
مدیریت سایت را براساس آن چیزی که خودشان درج کرده‌اند، فردی به نام «ف.ش» که از قضا کارشناس حقوق قضایی نیز هست، برعهده دارد، حق معارفه در این سایت بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است و براساس آن چیزی که قید شده، این پول جهت تنظیم ملاقات و در ابتدا اخذ می‌شود و این هزینه‌ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
مسوول پیگیری و ارتباط با علاقه‌مندان را زنی متاهل و حدودا ۵۰ ساله برعهده دارد که تنها در ساعت کاری مشخصی اقدام به پاسخگویی و ثبت‌نام از متقاضیان می‌کند، به صدایش که نمی خورد زنی ۵۰ ساله باشه و بیشتر به نظر می رسد دختری ۲۰ساله پاسخگوی ما است، به عنوان یک متقاضی و نه یک خبرنگار با او تماس گرفتیم و این زن در وهله اول با سوالی ما را شرمنده کرد:«شما متقاضی ازدواج یک ساعته هستید یا یک ماهه؟» و هنگامی که سردر گمی ما را فهمید گفت که برحسب تجربه اش پیشنهاد می کند تا در مرحله اول ازدواج یک ساعته و در صورت تمایل یک ماهه را تجربه کنیم»

 

سایت ازدواج موقت

او می گوید مدل ثبت نام برای زنان و مردان در سایت موجود است و باید طبق مدل ارئه شده ثبت نام کنیم؛ او در مورد تامین مسکن سوال می پرسد و هنگامی که متوجه می شود مسکنی برای ازدواج های یکساعته موجود نیست می گوید نگران نباشید می توانید از مسکن سایت استفاده کنید و هنگامی که در مورد مسکن سایت از او می پرسم می گوید که بنده مسئول ثبت نام و پاسخگویی به سوالات هستم و در مورد مسکن و آزمایشاتی که باید انجام دهید واحد هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت!
 
از او در مورد قانونی بودن و مجوزهای این سایت می پرسم و او که به نظر از سوال های به قول خودش غیرمعمول من خسته شده بود می گوید ما در حال حاضر مجوز قانونی نداریم اما ما برابر شرع فعالیت می کنیم.
 
خانم«ی» در مورد استقبال از این سایت نیز در حالی که به وضوح می شد متوجه لبخندش شوی از استقبال چشم گیر آقایان سخن می گوید و با اشاره به عدم استقبال زنان می گوید که زنان به دلیل مشکلات عرفی و سلیقه ای کمتر به اینگونه ارتباطات رغبت نشان می دهند اما مردها راحت تر هستند.
 
او در مورد چرایی واریز هزینه اولیه برای تعیین قرار که از ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان است می گوید که این هزینه ها با توجه به شئونات زنان در نظر گرفته می شود و در اصل فیلتری برای کاهش آمار افراد مزاحم است تا افرادی که واقعا خواهان هستند به مراحل بعدی وارد شوند.
 
با اینکه شماره کارت اختصاص داده شده به متقاضیان در داخل کشور و متعلق به یکی از بانک‌های دولتی است اما پیگیری‌های خبرنگار ما در این رابطه نتیجه‌ای نداشت و با اینکه در خلال پیگیری‌های ما از مسوولان پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ونهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس اعلام کرد تاکنون پرونده شکایتی از این سایت واصل نشده است!
 
او در حالی تعیین مهریه را فیلتر مزاحمان می داند که تعیین میزان مهریه بانوان با توجه به سن، زیبایی، تحصیلات و… و با لحاظ نمودن نظر کارشناس سایت!، انجام می‌گیرد و زنان متقاضی این ثبت‌نام نیز حتما باید مطلقه یا بیوه بوده و با ارسال تصویر شناسنامه خودشان صداقت خود را نشان دهند.دختران دوشیزه در این سایت پذیرش نمی‌شوند و ارائه خدمات به بانوان تمامی ادیان انجام می‌گیرد اما در مورد آقایان نیز شرایط ویژه‌ای مدنظر است، چراکه متاهلین مجاز به ثبت‌نام در این سایت نیستند مگر با ارائه دلیل موجه و همچنین آقایان برای ثبت‌نام ماهانه باید از موقعیت اجتماعی و تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

سایت همسریابی موقت

 
با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده از محتوای این گونه سایت ها آنقدر زیاد است که نه تنها مسایل مالی بلکه مسایل غیر اخلاقی احتمالی نیز راه را برای علاقمندانش ناهموار نمی‌کند و جای سوال است چرا این سایت شاکی حقیقی یا حقوقی نداشته و چرا گامی برای برخورد با اینگونه سایت‌ها با وجود ارائه شماره حساب متعلق به یک بانک دولتی، برداشته نمیشود؟
منبع : ایسنا

۶۰۱ دیدگاه

 1. بابا من یکیو میخام صیغش کنم هر کی حاضر بسم ا....
  دارم میرم سمت گناهااااا.....!؟!؟!؟نزارید آلوده بشم .اگه این سایت واقعیه ی کاری واسه ما جوونا توش بشه دیگه!!!!منم پیش قدم میشم من حاضرم صیغه هرکی آمادگی داره بشم منتظره پیامهای گرمتون هستم

  (180)(138)
  • خخخخخ الهی بمیرم برات

   (10)(29)
  • بدبخت داری گناه میکنی؟

   (14)(47)
   • سلام من مردی هستم ۴۳ساله که هشت سال پیش متارکه کردیم الان نیاز دارم به یک خانمی که اونم نیازش بر طدف بشه یا تهران یا تبریز خودم هم خیلی فروی احساساتی هستم

    (52)(39)
  • راس میگه صیغه که حرام نیس اقا به چه زبونی بگیم خرج زن گرفتنو نداریم گناهم نمیخایم بکنیم باز شما اصرار دارین جلوشو بگیرین!!!

   (54)(52)
  • اگر وجود دارد حداقلنشانی یا شماره تلفن بدهید

   (32)(42)
  • اولاً بیشتر اون مردهایی که احساساتی هستن جلوی شهوت و گناه زود خودشونو می بازن.

   دوماً آدم با یه چیز مورد علاقه و مفید خودشو مشغول کنه اصلا گناه یادش نمیفته. اگه هم بیفته ماهی یا دو ماهی یکبار که اونم خدا می بخشه حتما.....

   سوما نمونش خودم که اونقدر شهوتی بودم که خانم ها که سهله همه مردهای ایران رو میتونستم یه جا قورت بدم ولی به شکر خدا و حول و قوه خدا خودم رو با یه کار مورد علاقه پاره وقت و شخصی مشغول کردم و گناه یادم رفت.

   کسایی که برای بار میرن دنبال صیغه بعدش پشیمون میشن. باور ندارید بپرسید.
   موفق باشین.

   (18)(12)
   • چرا میگید خدا حتما میبخشه ؟؟؟؟ آدم نباید با این توجیه گناه ، هرچند کوچک و کم باشه ،انجام بده.

    (1)(0)
  • اگر ما را در گرسنگی و انواع فقر قرار نمی دادند اینگونه نمی توانستند استثمارمون کنند کاری میکنند که فکر شما معطوف فقط به شهوترانی باشه آنموقع فرصت پیدا می کنند میلیونها تومان اختلاس کنند و بروند ... آنموقع کسی مثل تو احمق فقط به فکرصیغه ای بی ارزش هستی بدبخت به فکر زندگی پسر

   (5)(10)
  • سلام داداشای گلم خوب اگه شماها برید صیغه کنید دخترای مجرد چیکار کنن اونا چطوری جلوی گناه نکردن وایسن اینکه اصلا به نظر من اسلامی نیست من الان یه زن متاهلم که شوهرم خیلی به نظر خودش مذهبیه میره صیغه میکنه ولی من دوست دارم شوهرم من براش جذاب باشم این کجای اسلام اومده من پر از نیاز باشم شوهرم بره با یه زن بیوه و مطلقه ... من چی منم برم قید بچه وزندگی بزنم بشم یه هرزه هر روز با یکی ... به خدا منم دوست دارم ولیبه خودم اجازه نمیدم اساس زندگی رو به گند بکشم ...

   (54)(33)
   • آره والا🤔😓

    (4)(3)
   • ای ول خوشم امد از حرفت

    (6)(2)
   • سلام خواهرگلم من۲۵سالمه هرجامیرم چون پول انچنانی ندارم ولی یه مردم باغیرتم ولی دخترای امروزی مرد نمیخوان زن میخوان وقتی مرد زن نما میگیرن بعدا میفهمن که چه اشتباهی کردن شاغل هستم در امد دارم ولی دخترامیگن باید پول دار باشی نه مرد شمابگید من چیکار کنم الان میرم سراغه صیغه

    (12)(0)
   • شاید اونجور که همسرت میخواد در اختیارش نیستی یکم به خودت برس حتما جواب میده

    (3)(2)
   • دخترای مجرد هم می تونن صیغه بکنن فقط ۱ اجازه پدر یا جد پدری داشته باشن و ۲ دخول نداشته باشن.

    (4)(0)
  • سلام من میخوام. شمارشو میدی؟

   (0)(4)
 2. درجوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است

  (37)(17)
 3. عوض این که بشینبد راههای ارضای میل جنسی جوانان رو ببندید یه فکری کنید نیازهای جوانها به نحو قانونی پاسخ داده بشه در غیر این صورت شاهد جامعه مریضی خواهیم بود که مردان دنبال فرصت برای ارضای میل جنسی خودشون خواهند بود.لز یه طرف پسرها رو تو مضیقه جنسی هستن از طرف دیگه دخترها با پوشش نامناسب در جامعه حضور دارن این واقعا جوانها رو به سمت بیماری روانی میکشونه. شرایط ازدواجم که خیلی سخت شده هر کسی توان ازدواج نداره.عمیق فکر کنید میل خدادای رو نمیشه سرکوب کرد

  (32)(9)
 4. خجالت بکشید ! زندگی مردم از جمله جوانان رو نابود کردید . ازدواج که کم شده یا سن ازدواج بالا رفته ، ازدواج سفید داره مرسوم میشه ، افزایش طلاق ! جامعه ایران به گند کشیده شده . شما شعور ندارید و نمیفهمید زن و مرد نیازهایی دارند ! ......

  (23)(8)
 5. من یک جوانم از باب ارضا واقعا احتیاج دارم تاگناه نکنم این احتیاج هرفردیه ولی بامشگلات نمیشسه فعلا.........

  (17)(10)
 6. دست همه تو یه کاسه است به قول تو که میگی حسابشون داخلیه ولی هیچ کاری نمی کنن
  حالا اینکه مثلا قانونیه
  سایت های قمار چی
  همین سیستم واسه اون سایتا هم هست
  همین عدد اضافه کردن وفیلتر شدن و خرید اینترنتی با کارت شتاب

  فیلترینگ این سایتا فقط واسه بسته نگه داشتن دهن مردمه همین وبس

  (11)(7)
 7. بی خیال بابا هنوز که چیزی نشده
  بعدش هم ارضای جنسی یکی از نیاز های اولیه تست زیاد به این ور اون ور ربطش ندید

  (4)(9)
  • چ کنیم همین شده دیگه شغل دارم تیپ خوب سر ب زیرر هیکل مقامدار پاور لیفتینک ..
   ب ۳دختر پیشنهاد ازدواج دادم قبول نکرد اینا باید بپوسن ...
   صیغه کنیدد کیف تون رو ببرید .اینا بمونن کپک بزنن
   هیچم لیاقت ندارن ..😕😕😕

   (2)(0)
 8. خوزستان شهرشتان باوی شهر ویس

  (3)(9)
 9. صیغه با یک زن پولدار. با سن حدود ۴۰

  (8)(34)
 10. والا چی بگم،،،،فقط میدونم بیچاره جووونای این دوره

  (15)(3)
 11. برادران و خواهران عزیز من،باسلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان،
  انسان وقتی دوران کودکی خود را پشت سر میگذارد سیستم جنسی اش نمایان ازمرحله نوجوانی به جوانی دیگرنیازجنسی ،هوس به جنس مخالف،ومیل تخلیه تشدیدوبایددر مسیر درست برطرف شود.حال موقعیت ازدواج داشت باید ازدواج کند.درغیر اینصورت وبخاطر نیافتادن به گناه صیغه بهترین راه برای برطرف و راحت نمودن خودش از میل جنسی میباشد.که سکس خودش بدن را ازلحاظ اعصاب وسردرد وخیلی مسایل مداوا میکند.درکشورهای دیگر محدودیتی بر این مسأله نیست و راه تخلیه میل جنسی هم به جوانان آموزش داده میشود.عزیزان صیغه ازلحاظ شرع درست وهیچ اشکالی ندارد.چه میشود که شما زنی را صیغه نموده واگرنیاز مالی داشت برطرف واو را نیز از به گناه افتادن نجات دهید....

  (22)(14)
  • آره دیگه فقط آقایون و پسرا باید میل جنسی شون برطرف بشه دخترا هم باید بشینن تا یه اقاییی که دوراشو زده و با صیغه ای و غیره بوده بیاد دختر باکره و آفتاب مهتاب ندیده رو بگیره ...بعد از یه مدتی هم چون اقا با ادمای زیادی بوده نمیتونه به یک نفر راضی بشه و مجددا میره سراغ صیغه ...خلاصه اون موقع هم یه بهونه میاره...و کانون سااالم خانواده کاملا حفظ میشه .

   (26)(22)
   • ایول. صیغه باعث میشه حرمت زن مسلمان پایمال بشه. میخوام از اونایکه صیغه رو عام کردن آیا حاضرن دختر و پسر مستشونو صیغه بدن آیا وجدان یه مسلمان قبول میکنه . پس بهترین راه بنظرم ازدواج اسان . نه زناح بقول شما صیغه

    (18)(14)
   • صیغه باعث میشه فیس و افاده دخترها کم بشه
    .......
    دیگه هی این میخوام، اون میخوام ، طرف پولدار باشه ، خوشتیبپ باشه و قدش از ۱۸۲ کمتر نباشه و مهریه فلان باشه و ...... همه ی اینها میره کنار. خیلی راحت با یه پسر نجیب و فهمیده و صاف و ساده ازدواج میکنند. پس صیغه باعث میشه آمار ازدواج دائم بره بالا شما هم اگه صیغه رو زنا میدونی بهتره بری مطالعاتتو بیشتر کنی

    (21)(6)
   • منم یاهات موافقم عزیزم بیاید منو شما هم یه کانون سالم تشکیل بدیم

    (2)(2)
   • دمت گرم خیلی خوب گفتی!

    (3)(1)
   • بیا من خودم بگیرمت نفس

    (0)(0)
 12. ازدواح دایم یا موقت بایک زن پولدار را شدیدا خواستارم سن وسال مهم نیست

  (8)(22)
 13. خانمی تومحدوده سنی سیو پنج تا چهلوپنج که به سن وسالم بخوره

  (14)(24)
 14. دارم میرم سمت گناه اگهکسی صیغه میشه من اماده ام شیرازم هست

  (11)(15)
 15. سلام ، خانم جهت صیغه کردن واگه پولدارباشه ازدواج دایم هم میکنم سن هم واسم مهم نیس

  (7)(8)
 16. صیغه چیه بابا ...نامشروع حالش بیشتره

  (13)(34)
 17. سلام خسته نباشید بنده حکیم اکبری هستم از کیشور افغانستان ساکین تهران اگر واقعا این سایت همسر یابی هست لطفا درد مردوم بیچاره رو اروم کنید من هم یک زن صیغه ای میخام لطفا جواب بدین

  (10)(12)
 18. خیلی جالبه اصلا دخترا اظهار نظر نکردن در این باره خخخخخخ

  (3)(3)
 19. مجتبی هستم ۳۲ ساله ساکن کرمان

  (4)(4)
 20. سلام من متاهل هستم ۳۰ساله هستم دنبال یک زن بیوه ام صیغه کنم لطفا راهنماییم کنید

  (0)(23)
 21. من چهل ساله منتظر جواب هستم

  (6)(10)
 22. غلامرضا شکاری پور

  من خانمی پنجاه تا پنجاه پنج سال میخواهم که سواد خواندن ونوشتن ومریض نباشد بچه کوچک با خودش نداشته باشد

  (3)(6)
 23. اقایون موافق صیغه خواهرتون رو یک ساعته صیغه میکنم سریع جواب بدید

  (2)(23)
  • داش تونمی خواهد رررگ غیرتت بزنه بیرون !!! عقلت بکشه خانومایی صیغه می شن که وضع مالی مناسبی ندارن یا می خان زیر حمایت یکی قرار بگیرن ... اونیکه قصد صیغه شدن داره خودش عقل وشعور داره به زور اجبارش نکردن..
   مطمئن باش کسی چشش دنبال خار مادر تو نیس

   (14)(5)
  • یه حکایت از مولا علی بگم یه روزه تو یکی از جنگ ها یه اسب خیلی خوبی به غنایم گرفته شد مولا علی به مالک به نظرتو این اسب کار بردش به چی خوب مالگ گفت به مسابقه تیراندازی یکی گفت به جنگ تآتن هر کسی یه چیزی گفت اخرش گفتن مولا به چی خوب گفت این اسب خوبی فقط باید سوارشی بتازی تا ازکوفه دور شی منم فقط میخوام یه وسیله باشه فقط از کشور برم

   (4)(7)
  • آقای به ظاهر فهمیده یکساعته زنا میشه... کسیکه صیغه میشه تا ۱۰۰ روز باید عده نگهداره و نباید تو این فاصله کار دیگه ای بکنه... نه ۱ساعت با این باشه ۱ ساعت بعد با اون... لطفا برو مطالعه کن بعد حرف بزن

   حالا اگه تو حاضری بده من خواهرتو صیغه ۱ ساعته کنم

   (3)(4)
  • ما که خواهر متارکه یا مجرد نداریم تو که داری حرفی نیست قبول میکنیم ،

   (3)(0)
  • عزیز دلم مگه شما خواهرتو شوهر نمیدی؟ یا شاید مادرت ازدواج نکرده همینجوری بدنیا اومدی؟
   عزیز دلم صیغه هم یه نوع ازدواجه در مورد ازدواج هم هر کسی خودش تصمیم میگره نه برادرش یا حتی مادرش.
   فقط در مورد ازدواج دختر باکره پدر اون دختر حق دخالت داره.
   پس بیخود سعی نکن با غیرتی کردن مردم دین و شرع رو زیر سوال ببری.
   تو که در مورد ازدواج نظرت اینه من هم میتونم بگم آقا خواهرتو میخوام باهاش ازدواج دائم بکنم معلوم هم نیست شاید ده دقیقه دیگه طلاقش دادم نظرت چیه؟

   (4)(3)
  • مادرتون اگه بیوه است خواهشن یه ساعت هم نه.. نیم ساعته کارم را می افته برام جورش کن.فدات

   (0)(9)
  • جالبه که وقتی خانواده ها به فساد می‌افتند هیچ کس غیرتی نمیشه ولی با ازدواج موقت که همون ازدواج هست ولی چنتا از قانوناش فرق میکنه عصبی میشن. بابا همه جای دنیا ملت ازدواج موقت دارن ولی اسمش فرق میکنه که بهترینش رو اسلام گفته.با مقررات که به هیچ کس لطمه نخوره

   (5)(4)
 24. یا مثلا شماها که روشن فکرید خواهراتون رو صیغه همدیگه کنید اونا هم که دنبال سن بالا میگردن مادر اتون رو معرفی کنید

  (1)(10)
 25. کی گفته گناهه زنا یکی از قانون طبیعت هم در حیوانات و گیاهان اما به طور دیگر صورت میگرد ودر انسان ها هم صورت میگیره پس خداوند این مر وزن افریده تا تولید مثل کنن پس گناهی نداره بلکه این شخصی که این سایت ودرست کرده ثوابم میکنه

  (4)(4)
 26. می بخشید طرفدار ازادیم(ازادی هستم) ولی چند سال قبل هشدار دادم . اینها علنامرکز س.ک. س. ذا ه انداخته اند .کاش اون بود.مرکز کلاهبرداری و فریبکاری راه انداخته اند .مرکز اخاذی. فکر می کنید اشخاصی که متضرر میشند. میرن شکایت کنن. فرض کنید متاهل هم بشند که دیگه بدتر و فاجعه. قبلا پنجاه ساله ها رو رو کرده بودند بهد بیست ساله هم رو کردند و مبلغ رو بردن بالا دو سه سال قبل (اخ ببخشید شرمنده حتی جا و مکان هم فراهم می کنند. .اول از مذهب سوءاستفاده مکی ککنند .میگن اینا خانمهای نیازمندند. خانم نیازمند به صیغه یک ساعته که ببخشید میگن ... هم نباشه؟
  ................
  ما بسیار شرمنده و خجلیم . اونم ما مای گنهکار . ماهای گناه کار . شرم اوره به اسم اسلام کم به خانمهای بی پناه بی سرپرست بی نیازمند واقعا که. در اینجا از تک و توک سایتهای ازدواج وقت و دائم انسان و مومن و پاک و با خدا (کارهاشون ادماشون ماهیتشون نیاتشون)عذر خواهی می کنیم جسارتی به اونا نباشه منظور اونا نبودن و نیستن.بعضی از این سایتها سایتهای خوبین. یا گویا خوبن. این مسائل به سایتهای خوب ارتباطی نداره. خداحافظ.

  (2)(5)
 27. تازه ازاروپاامدم دنبال کسی هستم.پول هم واسم مهم نیست زیر۳۰سال

  (8)(7)
 28. سلام من ۳۲ سالمه واقعا اگه قراره نیازی برطرف بشه بااین وضعیت آقایون ک ازدواج خیلی براشون سخت شده
  خود خانمها هم از این بی شوهری رنج میبرن صیغه راه خوبی در کوتاه مدت هست این که اقایون میتونن باز خودشونو جموجور کنند برای ازدواج دائم ولی واقعا متاسفم اگر نرخی که تایین میشه عادلانه نباشدکه این رو مسئولین
  باید تصمیم بگیرند چون بعضی از خانم ها نوشته اند مثلا ۳۰۰۰۰۰ تومان یا یکی دیگه نوشته بود ۵۰۰۰۰۰ تومان یکی دیگه نوشته بود ۷۰۰۰۰۰تومان
  من فکر میکنم داره یه رقابتی تو این زمینه واسه خانم ها ایجاد میشه بابا انصافتو ن کجاست مگه تونیاز نداری ما آقایون اعصاب نداریما یدفه میبینید که توصیغه کردن تحریمتون میکنیم اونوقت شوهرتون ک نمیشیم هیچ صیغتونم نمیکنیم..

  (9)(4)
 29. متمئن نیستم که این نظر تایید بشه یا نه؟ ولی من حرفم رو میزنم قضاوت با خودتون. ........ فرق سود های ۲۵ درصدی بانک های اینجا با ربا چیه؟ فرق این مسابقه های پیامکی با لاتاری و قمار چیه؟ خیلی از حرام ها وجود داره که ... یک کلاه شرعی روش گذاشتن و به خورده مردم دادن. خیلی چیز های دیگه هم هست که من نمیتونم بگم چون به اختلافا دامن میزنه ولی تورو به همون خدای احد و واحد قسمتون میدم یک کم فکر کنید.

  (3)(4)
 30. ازدواج نکنید با زن ایرونی بد بخت میشید برید تایلند.ما رفتیم جای شما خالی

  (7)(1)
 31. بابا من زنم بار داره اقایون شما بگید من بایستی چیکار کنم کجا خودمو خالی کنم

  (5)(6)
 32. ببینید دوستان تا وقتی عشق و احساس بین زن مرد نباشه و هدف فقط ارزای جنسی و پول و مادیات باشه با خوندن صیغه و این داستانا کسی به کسی حلال نمیشه ...
  اگر عشق و علاقه ای نباشه هیچ فرقی با ....... نداره .....

  (6)(4)
 33. من بنا به شرایطی نیاز به خانمی برای صیغه شدن دارم البته متاهل هستم ولی این امر هیچگونه به۶درخواست بنده ندارد.

  (1)(2)
 34. خوب شماها که میگین صیغه نکنین کار درستی نیست ازدواج هم که نمیشه کرد با این وضع اقتصادی و بیکاری
  حالا ما چجوری خودمونو تخلیه کنیم من الان ۲۶ سالمه تا الان بلطف خدا و به زور خودو پاک نگه داشتمو دستم به هیچ دختری نخورده
  ولی دیگه واقعا نمیتونم کم آوردم اصلا
  به کی باید بگیم دردمونو
  من که دیگه میخام برم سمت گناه چون چاره دیگه ای ندارم
  دوس داشتم از راه درست و حلال مثل ازدواج نیازمو رفع کنم ولی وقتی امکانش نیست چه کنم
  کسی راه حلی داره بگه

  (4)(2)
 35. نیاز شدیدی دارم کسی نمی فهمه چه می کشم. حیوانات جفت دارن من از سگها حتی کمتر شدم سختم شده زندگی نیاز عاطفی جنسی دارم ..... نیاز جنسی عاطفی من از زندگی سیر کرده من حس می کنم حق انتخاب ندارم اگه کسی نیست برام دعا کنید

  (11)(2)
 36. یاخدامن اومدم ببینم قضیه این ایمیل هاوپیامایی که ازسایت طهوران میادچیه دیدم چقدم مشوق داره من خودم۲۵سالمه متاهلم بودم اماجداشدم بمیرمم سمت این سایتانمیرم بابایکم انصاف داشته باشیدیکم مردونگی به خرج بدیدبین زن ومرداحساس شهوت تالحظه زنده بودن وجودداره من که الان۲ساله بدون شوهرزندگی کردم نیازجنسی نداشتم چراهم دارندمرداهم باهیکل ولباساوتریپشون رواعصاب زناهستن
  اماچه زن چه مردبارفتن به سمت صیغه ساعتی دردمون درمون نمیشه،مخصوصامتاهلهاکه دیگه واقعابی انصافیه خوبه زنشون هم بره صیغه بشه

  (9)(7)
 37. پس خدایی کسایی که متاهلن دیگه گندنزنن به زندگیشون که آمارطلاق بالانره که خودش یه بدبختی جداست
  مجرداهم مثل انسان یابشینن یه کم سرکه وآبلیموبخورن کمتربخورن ونمازوروزه شونوبگیرن حتی اگه تاحالاگناهکاربودن توبه کنن بخدااشتباه کاری روانجام بدیدزودپشیمون میشیدهمه اگه سمت خدابرن مشکلشون حل میشه خدایی که خالق ماست مطمئنن خودش رفع نیازمون میکنه الان فک نکنیدمن بیگناهم نه امابه این که هرچیزی روازخدابخوام بهترین راه وچاره رومیده فک کردیدبه این قضیه که صیغه حلال خداست همونطورکه عقدوطلاق هم خداحلال کرده هرچیزجایی داره

  (3)(6)
 38. پس خواهشاخودمونوگول نزنیم همونطورکه من یه زنمواحساس دارم شماهم احساس داریدولی من نظرم اینه که صیغه ساعتی هیچ فرقی بازنانداره همونطورکه میدونیدممکنه بایک ساعت شهوترانی به اسم صیغه ساعتی ممکنه شماپدربشی ویک زن مادرودرآینده یابچتون توسطل آشغال سقط میشه یابزرگ میشه وبابچه ای که ازن دیگتون رابطه برقرارمیکنه ودیگه ادمه نمیدم چون حرام بودن زنارودرک میکنیدصیغه فقط برای شرایط خیلی خاص یپیش زمینه برای ازدواجه وگرنه فکرشوکنیداطلاق هم حلاله امااگه همه بگیرن چی میشه جامعه به گندکشیده میشه من مطمئنم همه شمامردای باشرف هستیدودوست نداریدهمچین مشکلاتی پیش بیاد

  (9)(6)
  • وقتی در صیغه ساعتی جنین تشکیل بشه مسوولیتش هم با مرد است به خاطر همین به این میگن صیغه و گر نه میگفتند زنا الان افتاد

   (5)(2)
 39. من ازتون خواهش میکنم این قضیه شهوت رواندازه ای که انسانیتتون رونادیده بگیریدبزرگ نکنیدبه هرطریقی تلاشتون روبرای پاک بودن انجام بدیدواین سایتایی که وسوسه میکنندروازذهنتون پاک کنیدوهرچیزی حلال ودائم خوبه مگربرای شرایط خاص یکم به این قضیه فک کنیدکه یه عشق پاک داریددرآینده تلاش کنیدپول حلال دربیاریدوبرای زن وبچه تون خرج کنیدقبل ازماهم نسانهایی بودن والان زیرخاک اسیرندومنتظرروزقیامت که درمقابل خداوندقرارمیگیریم ایناهمش امتحانه من سعی میکنم پوشش وآرایشم ودرست کنم پس یاعلی بگیم وازخودمون برای اصلاح جامعمون شروع کنیم ازخدامیخوام خودش بدادمون برسه ومسئولین بتونن این سایتاروحذف کنن

  (6)(3)
  • مهتا خانم چرت نگو ... مرد وقتی شهوتش میزنه بالا ... اگه راه مناسبی برا تخلیه پبدا نکنه ... تعداد خفاش شب ها به اندازه موهای سرت زیاد میشه ... بلاحت رو کنار بذار ... خواهش می کنم از دختر ها و پسر ها هر کاری می کنید با رضایت انجام شه درسته .. ولی مراقب بیماری ها و بارداری باشید ... به زور به کسی تجاوز نکنید .... درستش اینه خانوم کم شعور

   (4)(4)
 40. اگه آدم بخوادمیتونه خودشوکنترل کنه تابه وقتش ازبس همه به سمت گناه وفراموش کردن خداهستیم اینجورمشکلاتی هست فقط کافی موقع فکرگناه ذکربگیدتوبه کنیدکه خدای ما منتظربرگشت ماست خداوندازرگ گردن به مانزدیکتره اونوقت ماحتی یادی هم نمیکنیم پس به خودمون بیایمودنبال فرعیات نریم مطمئنم خلافکارترین انسان هم بازانسان همه روح خدادربدنمون هست وصاحبمون همخداست یه بچه وقتی گرسنشه تشنشه ازمادرش آب وغذامیخوادحالاماچراازخدانخوایم که خودش خالق زن مردزیبایی جذابیت آرامش وتمام چیزهاست دنیادارمکافاته مواظب زمان پیری واون دنیاپیش خداباشیم همه چیزخوبه اماحلالش پس ازخودمون شروع کنیم قضاوت باخودتون خدایارتون.

  (7)(5)
  • سلام
   فرمایشات شما بسیار صحیح و متین
   ولی یه سوال رو لطف بفرمایید پاسخ بدید
   بنده یه ادم متاهلم و همسرم هیچ تمایلی به رابطه جنسی نداره
   الان یکی مثل من بنظر شما باید چکار کنه؟تمام روشهای مشاوره و درمانی هم انجام شده و نتیجه بخش نبوده
   منم ادم فوق العاده داغی هستم
   شما نسخه بده که امثال من چه باید بکنند
   برن سمت خدا ،نماز ،روزه و...
   اینها هریک بجای خود درسته ولی هرگز جای این نیاز رو نخواهد گرفت

   (4)(0)
   • خوب محبت کن مشکلوپیداکن حتمادلیلی داره فکرچاره کن صبوری به خرج بده مطمئن باشزن بامحبت صددرجه تغییرمیکنه چندتاسایت راجع به تمایل پیداکردن زن بخونی میتونی زنتوعوض کنی زنامثل همن مرداهم همینطور

    (3)(4)
   • اگه درمان جواب. نداد بهش بگو چاره ای جز همسر دوم ندارم
    ولی کاش واقعا همه مرد متاهل ها درد شما رو داشتن نه فقط واسه شهوت حیوانیشون

    (2)(4)
  • تا کی تا وقتی بمیره؟

   (1)(4)
  • برو بابا مسخره سازی باز کردی خودت سیری به فکر گرسنه ها نیستی

   (1)(1)
 41. من نظری راجع به کسانی که متاهلم نمیتونم بدم چون خودم شدیدامخالف ازدواج مردانمتاهلم این همه پسرمجردکه همون یه زنم ندارندحق زن گرفتن دارندکسی که متاهله دلیل داره یازنش واقعامریض روحی که ازاین رابطه خودداری میکنه یامریض جسمی داره دومی شایدراهی نباشه امااولی احتمال۹۹درصدحل شدنیه شمابیای یکی روصیغه بکنی هم به خودت هم زنت وهم اون نفرسوم که زنی مثل زن خودته ضرر مبزنی میتونیدبازبون خوش محبت کردن واصلادنبال چاره کاررفتن زنتوعاشق خودت کنی مث روزاول واقعاسعی کنی به نتیجه میرسی این زنت همون زنیه که روزاول بوده یعنی وجداناتاالان رابطه ای باهات نداشته پس فکرچاره باش تااساسی حل بشه

  (5)(4)
 42. افرادمتاهل بایدتاجایی که جون دارندبرای زندگیشون تلاش کنن که مطمئن باشیدحتی بدترین زندگیاهم اگه به طلاق منجربشه سخت پشیمون میشندکه چرابیشترتلاش نکردن اماشماکه خیلی راحت تواین سایت مینویسیدکه میل به صیغه داریدفک کردیدزنت درک نمیکنه پس اخلاقت رفتارت محبتت انصافت نسبت بهش تغییرکرده اونم اینوزودمیفهمه من نمیدونم مشکل اساسیتون چیه ولی دوراه داره یاغیرقابل حله که برای شرایط خاصهومنجربه طلاق که مکروه ترین حلال خداست میشه یامشکلات حل شدنیه که الان یکم بزرگ بنظرمیادولی حلش کنیدمیفهمیداصلانمیشه اسمشومشکل گذاشت یکم سایتوکتاب مربوط به افرادمتاهل ومشکلاتشون بخونیدموفق باشید.

  (2)(6)
  • من متاهلم و۴ساله تهران کارمیکنم خانواده ام شهرستان هستند ونمیان سن منم ۴۲ساله بگین چکارکنم

   (1)(0)
  • مهتا خانم
   از نظر من هیچ قانون شرعی بی حکمت نیست. اگه ما مسلمونیم و اصل دین رو قبول داریم باید اصل صیغه رو هم قبول داشته باشیم. تکرار میکنم اصل صیغه ولی این که آیا واقعا نیاز هر شخصی هست یا نه باید خودش کلاه خودشو قاضی کنه و ببینه وضعیتش چطوره. من خودم متاهلم اهل صیغه هم نیستم ولی اگه ما بخواهیم هر چیزی رو یه توجیه براش بیاریم دیگه از دین هیچی نمیمونه به خدا.
   فرض کن بگیم حجاب نیازی نیست هرکی باید دلش پاک باشه، زنها بگند ارث زن باید با مرد برابر باشه، مردها بگند حالا که زنها کار میکنند پس نفقه نمیخواند، دخترها برند خواستگاری پسرها و همینجور قوانین شرعی و عرفی رو هر کدوم به یه بهانه ای کنار بذاریم به نظرت دیگه سنگ روی سنگ بند میشه؟ پس هر چیزی جای خودش و به موقعش باید باشه. ..

   (5)(2)
 43. این چه ساتیه دیگ خخخخخ همه که از دم مردن یه جنس مخالفم که پیدا شده داره ارشاد میکنه از این کارا نکنید خخخخخ

  (2)(3)
 44. آقا این یه فرصته تا همه استفاده کنن و پرت شن به پنجاه سال قبل سالهای طلایی که ایران داشتو الان نداره

  (1)(3)
 45. هر وقت حاضر شدی خواهر خودتو به کسی ساعتی بدی صیغش بشه...اونوقت ببینم حاضری با ناموس مردم صیغه کنی یا نه

  (3)(2)
  • دمت گرم واقعاحرفت درسته خیلی خوشم اومد
   به نظرتون من چیکارکنم که هفته ای۳تاایمیل وپیام برام ازاین سایت مزخرف نیادالان هرکی گوشی منوببینه خیال میکنه خودم میخوام که بیادبرام

   (2)(5)
   • مهتا خانوم من هم از همسرم جدا شدم اینو میخوام بهتون بگم که اکثر جدایی ها یا بخاطر پول بوده یا خانواده ها دخترها هم که همش دنبال حاشیه هستن شما هم اگه زن خوبی بودی هرگز از شوهرت جدا نمیشدی حالا این اراجیف غیرتت رو برو به داداشت بگو ببین بهت چی میگه بدرود

    (3)(3)
  • خوب مهتا خانوم چیکار کنیم ... فعلا نگهش داریم به امید اینکه اونور با حوری ؟
   کی اونورو دیده حالا ؟
   اگه بی لذت بمیریم و اون دنیا این جوری که میگن نباشه چطور ؟
   شما بی زحمت اون رگ غیرتتو بخوابون ... غریزه رو که نمیشه سرکوب کرد عمو جان .. میزنه یه جایی رو خراب میکنه .. حالا جناب با این قضیه مشکل داری با خودته ولی خواهشا تو کار دیگار ن دخالت نکن تو چه میدونی جوون چی میکشه .. چه زن چه مرد فرقی نداره .
   احتمالا شما مشکل مالی نداری یا پاپاجونت برات گذاشته ادعات میشه .
   اگه مشثل خیلیا به خاطر نداری نتونی ازدواج کنی و با حصرت به یه ذوج که از خیابون خنده کنان رد میشن نگاه کنی یا حتی به خاطر همین مسائل نتونی تو عروسی شرکت کنی اونوقت امسال ما جوونا رو میفهمی .
   نشین اینجا حرف مفت نزن خواهشا .

   (1)(0)
 46. صیغه حلال است ......برو حال کن.برید درباره صیغه حدیث و روایت بخونید میفهمید چقد خوبه.هرکی دوس داره انجام بده هرکی هم دوس نداره نظر خودشو به دیگران تحمیل نکنه.قبلش نکات احتیاط و احکامشو بخونید

  (3)(2)
 47. من اصلا بیوه بودن یا مطلقه بودن اهمیت نمیدم فقط دنبال کسیم ک دوستم داشته باشه و دوسشداشته ته باشم اخلاقیاتش برام مهمه هر کی نیتش پاکه یا علی

  (0)(1)
 48. اگه میگن اسلام گفته و حلال هست پس خواهشا بهش عمل بشه متاسفانه فقط حرف صیغه زده میشه و میگن خوبه و ثواب داره و اگر کسی هم این کارو انجام بده به چشم بد بهش نگاه میکنن مشکل از اینه که هنوز جامعه با صیغه کنار نیومده
  ما که ناکام موندیم در این امر الهی

  (0)(2)
  • امیر جان به نظر من ...
   توی منطقه ما یه قسمتیش سنی نشین هستند اینها خیلی راحت دوتا زن میگیرند اصلا هم زنهاشون با هم مشکلی ندارند. مهریه هاشون اصلا مثل مهریه های ما نیست خیلی خیلی کم حتی کمتر از ده میلیون تومن.
   ....

   (0)(0)
 49. با سلام؛
  اگر چنین سایت‌هایی مجوز قانونی بگیرند و ارتباطات نامشروع، مشروع شوند، چرا باید با ان مبارزه کرد؟
  شما چه دلیل عقلی و شرعی دارید که اینطور ساز مخالفت می‌زنید. مضیقه ازدواج مخصوصا برای خانم‌ها بسیار جدی است. آیا درست که انسانی تشنه باشد ولی هیچ راهی برای رفع تشنگی او باز نکنیم.
  وقتی نفس امثال ما از جای گرم بلند میشه، دیگر به صغیر این مردم رحم نمی‌کنیم. بر چه اساس داشتن زن را برای خودمان حق مسلم می‌دانیم ولی برای دانشجو و جوان یا هر انسانی که ممکن است در دام گناه بیفتد، ازدواج موقت که پیشنهاد مؤکد است را این چنین برنمی‌‌تابیم؟ آیا ....... ناراحت از این هستید که برخی سایت‌ها سودآوری زیادی داشته اند؟ اگر قانونی شود هم دولت مالیاتش را می‌گیرد هم شفاف می‌شود هم ولع شدید جنسی - که سبب بی حجابی و تبرج جاهلی و ... است - سمت و سوی صحیح به خود می‌گیرد.

  (0)(3)
 50. بیچاره مرد ایرانی

  برای داشتن یک شب زفاف باید چند برابر دیه خون یک انسان کامل مهریه کنه

  چقدر زن های ایرانی پرو توقع شدن

  یه مرد برای داشتن نیاز های اولیش باید کلی پول و خونه و ماشین فراهم کنه

  فقط به مرد به دیدگاه مالی و اقتصادی نگاه می شه

  زن ها ایرانی واقعا موجودات با احساسی هستن!!!!

  (1)(0)
 51. هر چیزی جای خودش مناسبه اکه ما ملت برامون فرهنگ سازی بشه هر چیزی رو جای خودش بجا بیاریم بزرگترین هنرو انجام دادن دین مذهب نماز روزه جای خودش نیازهای ابتدایی و غریزی هم جای خودش هیچ وقت یک شکم گرسنه یا مغزی که دایم به طلبکار فکر میکنه نمیتونه به خدا و عبادت فکر کنه چون مغزش و وجودش درگیر مشکلشه حالا نیاز جنسی هم یک نیاز غریزیه خدا در وجود و نهاد انسانها آفریده اگه بد بود نمی آفرید اگه صیغه به شکلی باشه با رعایت نکات بهداشتی و پزشکی و با رعایت موازین اخلاقی که ترویج بی بندوباری نشه چه اشکالی داره به نظر من داروی امروز ایران صیغه هستش چون خیلی از مردها شرایط ازدواجو ندارن یا خیلی طلاق گرفتن که خب این نیازو دارن اگه به طریق صحیحی نیازشون برطرف و ساماندهی نشه خودش باعث ناامنی و مشکلات عدیده بزرکتر از صیغه میشه پس بهترین گزینه و راه حل به نظرم صیغه هستش که جلوگیری بشه از مشکلات عدیده و بزرگتر

  (0)(0)
 52. صیغه بهترین راه برای برون رفتن از حرام است

  (2)(0)
 53. سلام به همگی
  مهتا خانوم یه سوالی واسم پیش اومده اونم اینه که من تاکی باید سرکه و آبلیمو بخورم؟؟؟
  منم مثل شما با صیغه یک ساعته مخالفم اما با صیغه مراجع که حداقل ۳ماه هست وبا شرایط موافقم
  اما مشکل اینجاست که هیچ جایگاهی نیست که خانومها را با آقایون واسه صیغه موقت آشنا کنه ,؟؟؟!!!!!!!!!

  (3)(2)
 54. من نگفتم حرومه ولی گفتم متاهلهانبایدبخاطرغریزه جنسی که میتونن بازنشون برطرف کنن برن سمت صیغه مثلاهمین دیشب زن همسایه مادادمیزدکه خودموازدست شوهرم بکشم که بهم خیانت میکنه انصافاخودتوبزارجای اون زن چهعذابی میکشید
  مجرداهم گفتم سرکه وآبلیموراه موقتی تازمانی که بتونن به یه زن حلال بشن
  ضمناصیغه خوبه برای کسی که بتونه خرج زن روبده ولی صیغه ثبتی باشه لااقل وگرنه صیغه ساعتی چه فرقی داره بازنا؟؟من نظرخودم گفتم آقاشاهین به کسی هم تحمیل نکردم اون سرکه وآبلیموهم راه علمیش بود...وگرنه مردی که بتونه خرج یه زنوبده وازلحاظ عاطفی دونفرحلال تامین بشن جرم نیست .

  (2)(3)
  • مهتا خانم
   شما میگید که که متاهلها نباید بخاطر غریزه جنسی برن سمت صیغه تا اینجای حرفتون قبول.
   حالا یه سوال اگه یه مردی زنش بهش تحمیل شده باشه (من زیاد این موضوع رو دیدم) بچه هم داشته باشه و فقط از روی مردونگی و انصاف و بخاطر بچه نخواد جدا بشه این باید چیکار کنه تا آخر عمر بسوزه و بسازه؟
   شاید جوابتون این باشه که خوب یه زن هم ممکنه به مرد تحمیل شده باشه این هم درسته.
   جواب من اینه که شما هم درست میگید اما حداقل اگه مرد متاهل بتونه نیازشو برطرف کنه و زن دوم یا صیغه ای داشته باشه باز در بدترین حالت آمار طلاق اینجور آدمها نصف میشه

   (1)(3)
  • اخه دکتر مهتا من بشینم نه سال سرکه و ابلیمو بخورم از ... بمیرم که بهتر از اینه که با سرکه و ابلیمو بمیرم خخخخ

   (0)(1)
 55. ضمناقانون صیغه روحروم نکرده شماهرمحضری بری انجام میده صیغه رومطمئن باش وقتی کاری روپلیس وقانون منع میکنه دلیل داره بخاطرپیش نیومدن مشکله واسه خودافرادجامعه پس همه کاسه کوزه هاروسرقانون نشکنیداگه همین پلیس وقانون نبودکسی نمیتونست باآرامش بخوابه وتفریح بره آخه مگه مردم خودشون چلاقن که همچین موسسه ایی برن ثبت نام کنن تاایناانتخاب کنن.والله اینقدبی ارزش شدیم؟یکیوصیغه تومیکنن فرداصیغه داداشت این موسسه هانیت خیرندارن خیالتون راحت آدم خودش یکیوانتخاب کنه خیلی باارزش تره اگه اون خانمم شرایطشوداشت صیغه کنیدقانونم کاریت نداره که

  (5)(2)
  • با سلام . مهتا خانم شما بگید چطوری یک نفر رو پیدا کنیم؟ من خودم یه جوان ۲۶ساله و تحصیل کرده ومقید هستم و خداروشکر تا بحال مرتکب گناه زنا نشدم ولی .... زمینه ازدواج هم وجود نداره و از همه بدتر بی حجابی هم بیداد میکنه تکلیف من و امثال من چیه ؟ اتفاقا اگه موسسه ای بود قانونی با رعایت موازین شرعی خیلی بهتر بود پس خواهشا این قدر جبهه گیری نکنید و خودتون رو جای ما بگذارید تا بفهمید ما چی میکشیم.ای کاش این سایت های همسریابی قانونی بود.

   (3)(2)
 56. اصلامن تسلیم هیچی نمیگم حالایه سوال چراوقتی یه مردی میبینه یه نفردوستش داره خیال میکنه چه خبره من خود الان موندم چیکارکنم نه میتونم به کسی بگم دردمواصلاکسی باورش نمیشه من عاشق کسی شدم که بلاکم کرده دارم دیوونه میشم آخه به غیرازاون نمیتونم به کسی فک کنم ترخدابرام دعاکنیدنمیتونم به غیرازاون به کسی فکرم بکنم بیخودبلاکم کردقصدمون ازدواج بودولی یدفعه بیخیال شدنمیدونم چرااینقددوستش دارم اگه به کسی بگم هزارجورفکربدراجع بهم میکنن ولی بخداغیرازاون به هیچ کس اینجوری دل نبستم چیکارکنم که برگرده نمیدونم

  (1)(4)
  • مدل بعضی مردا اینطوریه وقتی میری طرفشون ببخشید خودشونو چس میکنن
   شما یکم ناز میکردی همچین می افتاد دنبالت تا زنش نمیشدی ولت نمی کرد باور نداری نداشته باش

   (3)(0)
  • زیاد بش فک نکنید زن بهتره ارزش خودشو نگه داره و بزاره مردا بیفتن دمبالش البته تو خیابون یا فضای مجازی ن بلکه بیاد مردونه واس خاستگارى....

   (0)(0)
 57. سلام من ارش هستم۴۰ سالمه متاهل همسرام که خیلی دوستش دارم موافق ات خودش برای ازدواج دوم علام کرده من همسری با سن با لا و پولدار میخوام نه فقط پولش نمیخوام برای زندگی هم میخوام گفتم پولدار چون وضع مالیم خوب نیست اما اهل زندگی هستم اگه بشه با هر دو همسرهام یکجا زندگی کنم ...

  (0)(0)
  • بهتره بیشتر فک کنی رو کاری ک میخای بکنی اصن ببین همسر اولت با ازدواج دومت مشکلی نداره،
   چرا نداره ؟ب نظر من ک طبیعی نیس اصن...

   (2)(0)
 58. خیلی هم خوبه مخصوصا برا ما رانندهای بیابونی

  (2)(1)
 59. من سی ساله ک زن دارم ، اما زنم نمیتونه نیازهای منو براورده کنه ، ایا برای منم کاری میشه کرد .

  (4)(0)
  • راستی اگه شما مردا نیاز زنهارو برآورده نکنید تکلیف. زن چیه؟؟؟؟

   (1)(0)
   • الی جان. به نظر من مرد هم اگه نت ونه زنش را قانع کنه اگه زن واسه خودش دوست پسر پیدا کرد مرد نباید مزاحمش بشه اتفاقا باید کمکش کنه

    (0)(2)
   • سلام ،روی صحبتت بااونی که بااسم بی نام نظرگذاشته : مرده شورنظرتوببرن ... !!!فقط مردای بی غیرت ودی.. یه همچین کاری میکنن ... !!!؟

    (1)(2)
 60. من مجردم ۲۸ ساله پول ندارم ازدواج کنم، مخالف صیغه هم نیستم چون کسی که نمیتونه ازدواج کنه با پند و نصیحت و دعا و اینا نیازش برطرف نمیشه، زن و مرد هم فرقی نداره..
  هرچند خودم هیچ وقت دنبال صیغه نمیرم..
  ولی از نظرات معلومه واقعاً چقدر بعضی مردا شهوت پرستن و چقدر بعضی زنها پول پرستن.. اعصابم خرد شد..

  (3)(3)
  • دو روز گرسنه میموندی،میفهمیدی پول پرىتى نیس بلکه جبران نیازه ک خدا تو وجود ادم قرار داده چ نیاز جنسی چ نیاز ب خوراک صیغه از تن فروشی بهتره

   (0)(1)
 61. این کار کاملا شریعی است

  (0)(0)
 62. سلام به دوستان . کسی که می گه برید خواهر و مادراتونو صیغه کنن خودشون بدترند. صیغه بهترین کار برای حفظ از گناه و خودارضایی که بیشترین ضرر را برای بدن انسان است. متاسفانه در جامعه بد جا افتاده. مگه نه بهترین کار برای کسی که نمی تونه ازدواج دایم کنه همینه. کدوم پسر جوونی می تونه بره ازدواج دایم کنه با این وضع گرونی و بیکاری. هنوز نرفته خواستگاری ازت پس انداز و خونه و ماشین می خوان . سرویس طلا می خوان .و کلی دردسر و خرج. یکی توضیح بده ما پسرای شیعه تا کی خودمون را می تونیم نگه داریم که با صیغه مخالفین.؟
  کافیه یه قدم تو خیابانو بزنیم ببینیم که پسر شیعه چه طوری با این وضع می تونه خودشو نگه داره؟
  زندگیه غار نشینی خیلی وقته تموم شده دیگه امروزه همه از همه چیز سردرمیارن . قابل توجه کسایی که می گن خودتو حفظ کن . و مخالف صیغه هستن

  (1)(1)
 63. فشار جنسی مردم رو بی رحم کرده نسل جوون رو ببینید میفهمید جونای ما مخصوصا دانشجوها چه فشاری روشونه واقعا متاسفم

  (3)(0)
 64. سلام ، جوانی ۳۲ساله وخوش تیپ هستم نزدیک ۲سال میشه ازخانمم جداشدم وسمت هیچ جنس مخالفی نرفتم حال برام خیلی سخته که خودمو جمع وجور کنم وتوگناه نیفتم تعریف نباشه خوش تیپ وقدبلند هستم ولی نمیخوام باهرکسی باشم دنبال خانمی میگردم مهربان،بااحساس ، صداقت داشته باشه وازهمه بدتر ازدروغ نفرت دارم خودمم خیلی بااحساسم ازاونجایی که شکست عشقی بدی روتجربه کردم وتادم مرگ هم رفتم نمیخوام دیگه به هیچ عنوان همچین چیزی رو تجربه کنم اگه خانمی هست که شرایطمو داشته باشه همه جوره دیوونش میشم فقط لازمه بگم خانمم بهم خیانت کرد هنوزم یادم میفته دیوونه میشم تودلش کسی دیگرو دوس داشت بامنم زندگی میکرد بدترین ضربه ای ای که تو عمرم خورده بودم این خیانت بودودوس دارم باکسی باشم که به غیرازمن به کسی فکرنکنه خیلی میترسم به خدا دیگه نمیدونم چیکارکنم ساکن تهران هستم

  (1)(0)
 65. صیغه خوبه برا مجردا که پول برا تشکیل زندگی نداره.لطفا اینقد شعار ندید.راضی راضی گور بابای ناراضی...من خودم صیغه کردم .خانومه گفت من نیاز دارم.متاسفانه جامعه ما توی نیازای اولیش مونده.برا همین پیشرف نمیکنه.تا نیاز جنسی غذا پوشاک و اصطلاحا فیزیولوژیکی برطرف نشه انسان به کمال نمیرسه (سلسله مراتب مازلو رو سرچ کنید تو نت).......

  (1)(1)
 66. سلام من یک مرد متاهل هستم ولی خانمم هیچ میلی نداره الان هشت ماهه که گذشته ۳۴ سالمه باید چیکار کنم؟

  (1)(1)
 67. آقایونی که حاضر به صیغه ساعتی هستن بدونن که خواهر مادر خودشون الان داره به این موضوع فکر میکنه....میدونی واسه چی داداشم چون زمین گرده اونقد گرد که شاید ظرفه یک ماه ، یک هفته ،یک روز ، یک ساعت یا شایدم همون لحضه نتیجه کثافت کاری هات به خودت و خانواده ی خودتم میرسه.
  کسایی هم که سوال دارن در این مورد برن قرآن سوره ی نور رو مطالعه کنن.

  (2)(0)
 68. کسی که افتاد توگناه و فساد مطمئن باشه روز به روز تو لجن فرو میره....این همه فساد......واقعا که عجب صبری خدا دارد.

  (1)(0)
  • منظور از افتادن به گناه ،جه گناهیست لطفا پاسخ دهید

   (0)(0)
  • شما جوری حرف میزنید که انگار خودتون از کره مریخ اومدید...اگه مث بقیه نبودید اینجا پیداتون نمیشد.هیچ تظمینی وجود نداره از بقیه بدتر نباشید جون تجربه ثابت کرده کسایی که شعار میدن از بقیه بدترن.لطفا به جای شعار الکی دادن اگه راس می گید یه طرح درست و حسابی برا حل مشکل رو کنید

   (1)(0)
 69. سلام مرد بیست و هفت ساله هستم شرایط ازدواج ندارم فشار زیادی را متحمل میشم از طرفی هم دوس ندارم گناه کنم راهکار چیست؟صیغه؟چگونه و از چه طریقی؟

  (0)(1)
 70. سلامن خانمی ۳۹ ساله هستم متاهل ۲۰ ساله زندگی خوبی باههمسر وفرزندانم دارم توی زندگی مشترکین هیچ چیزی رو از همدیگه دریع نکردیم خصوصا محبت همه از رابطه خوب مون صحبت میکنند تا اینکه متوجه شدم همسرم در مورد صیغه موقت تحقیق کرده ایشون منو توجیه کردن به خاطر یکماه بیماریم میخواستد زن صیغه کنند ولی درصورتیکه که ما در طول ۱ ماه بیماری ۴ بار آمیزش داشتیم وکار به اینجا هم نکشید اما من خیلی ناراحتم آیا یک مرد نمیتونه یه مدتی برای همسرش تحمل کنه عشق چی میشه اگه شرایط منو ایشون داشتن آیا دوست داشتن زنشون بهش فکر نکنه خواهشی که از شما آقایان متاهل دارم اینه زندگیتون مهمتر از شهوتتون باشه یکم صبر ولوله بخرج بدید زن ها موجودات فداکاریند شما هم همینطور باشید بیماری همسرتون یه امتحان الهیه خداوندقطعا کمکتان میکنه خدا رو شکر همسرم نوشته های دوستان رو که خوانده بودن منصرف شده بودن وبه لطف خدا منم درمان شدم ولی قلبم زخم داره نمیتونم ببخشمشون که حتی تحقیق درموردش داشته به فکر دوام خونواده هاتون باشید آقایان متاهل وشما خانم هایی که صیغه میشوید ما زن ها به خودمون ظلم میکنیم این ازدواج ها تماما برای ارضا یک شهوتیهفته تا جوان هستید به فکر خودتون باشید ازدواج دایمی محبت وعشق وارامشی داره که تو این ازدواج ها نیست

  (5)(6)
  • انقدر کینه ای نباش به قلبت بگو خوب شه وگرنه کار دست زندگیتون میده

   (0)(4)
  • نظر شما عالی بود..آفرین

   (2)(0)
  • این آرامشی که گفتی رو همون شوهر شهوتران و هوسبازت ( به قول خودتون ) بهتون داده ... ببین چقدر دوستت داشته که نخواسته حذفت کنه و گفته موقتا خودش رو آروم کنه تا اینکه تو رو به سختی و مشکلات بندازه .... برو پاهاش رو ببوس .... دوس داشتن رو با نیاز جنسی درگیر نکن .... مرد نیستی که بفهمی ... پس نظرت رو تحمیل نکن ...... اگه ازدواج زن شوهر دار آزاد بود ، الان شما می شدی من

   (1)(1)
  • زحمت کشیدید
   توباغ زیر درخت نشستی به کارگریکه توی چاه داره بیل میزنه نصیحت میکنی. ازدواج دایم برای خیلیها ممکن نیست.
   خیلی از متاهل ها به خاطر مشکلی که خانمشون داره ، زندگیشون به هم میخوره که اگر صیغه کنند هم یه خانم دیگه تامین میشه و هم این زندگی به هم نمی خوره.

   (1)(2)
 71. اگه صیغه خوبه پس چرارواجش نمیدین فقط براخودتون میخواینش من گناه نکنم ، نتوسته باشم ازدواج کنم کارووضع مالی چون ندارم ازطرفی صیغه هم خوب جانیفتاده که بتونیم نیازمون برطرف کنیم پس چکارکنیم بااین شهوت که داره دیگه دیونم میکنه بداخلاقم میکنه هم فشار اقتصادی هم فشارجنسی تاکی تحمل!!!!!

  (0)(0)
 72. ۳۰سالمه هرکی واقعا قصد صیغه داره بگه

  (2)(0)
 73. با سلام به نظر من اگر ازدواج موقت یا اصطلاحا صیغه در جامعه رواج پیدا کنه خیلی خوبه چون آمار روابط نامشروع و گناه در جامعه کم میشه و روابط در قالب شرعی و قانونی قرار میگیره و آثار بسیار خوبی در جامعه ایجاد میشه

  (2)(1)
 74. با سلام پنجاه سالمه دنباله یک شریک زندگی میگردم ویک ازدواج نا موفق داشتم وبه مدت دو سال واندی تنها زندگی میکنم خانه ماشین وشغل دارم فقط دنبال یک خانم حتی اگر مطلقه باشد ولی مورد پسند قرار گیرد اول به مدت ۶ یا یک سال موقت واگر طرفین راضی بودیم وتفاهم بود صیقه ۹۹ساله فقط میخواهم چراغ خانه ام روشن بشه وگرمای زندگی وحس کنم چون به شدت خانواده دوست هستم از کسانی که میتوانن کمکی کنند سپاسگذارم

  (2)(4)
 75. سلام
  خسته نیاشید بحث ها تون داغ و سوزان بود در چهار چوب قانون و شرع رفتار کنیم ضرر نمیکنیم اگه کسی به جای ازدواج صیغه رو پیشنهاد میده معلومه این کاره نیست و پول و خرج صیغه رو در جریان نیست خدایی ازدواج خرجش کمتر از صیغه هست و ماچی دو ریال هم نمی افته ولی صیغه حلال با آدم و جای مناسب ده برار ازدواج خرج داره

  (1)(0)
 76. سلام من ۳۰ ساله... یه زن صیغه میخوام. چه جوری پیدا کنم ؟ ضمنا اگر خانمی مایل به ازدواج موقت هست بگه .

  (0)(1)
 77. به نظر من صیغه به روح انسان ضرر میرسونه سعی کنیم دنبال ازدواج دائم باشیم که زندگی تشکیل بشه

  (3)(12)
 78. من ی سوْال دارم شما ی دختری ک بأکره نیست حاضرین باهاش ازدواج کنین؟یا بهش میگین هرز؟اقایونی ک خیلی تمایل به صیغه دارن اول خواهر خودشون رو صیغه کنن چون جوانان دیگه نیاز دارن و اکثر خانواده ها مخالف ولی شما ک طرفدارشی خواهرت و مادرت رو صیغه کن ک جونا گناه نکنن.

  (3)(8)
 79. به نظر من هم اگه واقعا کسی شرایط ازدواج دایم رو نداره همسر صیغه‌ای خیلی خوبه،خیلی بهتر از بی بند و باری.

  (2)(0)
 80. ازدواج موقت قبل از ازدواج دایم با کسی که واقعا قصد زندگی و ازدواج دایم باهاش داشته باشیم خوبه. من و همسرم اول یک ماه صیغه بودیم به منظور اشنایی، بعد از اتمامش فوری عقد دایم کردیم و بعد مدتی هم عروسی. حالا اگر کسی سرمایه و پول کافی برای تشکیل زندگی نداره، خب عقب بندازه اشکال نداره. به جای یک ماه، یکسال صیغه باشن، نشد دو سال. اصلا پنج سال. شما بگید ده سال. دیگه بعد چند سال دختر و پسر باید بتونن خودشون رو جمع و جور کنن و تشکیل خونه زندگی بدن. مرد اگر کاری باشه بالاخره حداقل ها رو میتونه تامین کنه. زن هم همینطور.
  البته پدر مادرها هم باید دایم ساپورت کنن در صورت وجود مشکلات.
  شوهر من الان بیکاره، خرجمون از اجاره خونه ایه که دادیم اجاره. خدا خیر بده پدرشوهرم که خونه تهیه کرده بود.

  (2)(2)
 81. منظورم از همه این حرفا این بود که بهرحال اگر میخواید زنی رو صیغه کنیذ، با زنی صیغه بشید که به چشم زن آینده تون بهش نگاه میکنید و قصد زندگی داشته باشید، نه فقط ارضای شهوت.
  دوران صیغه دوران خیلی خوبیه واسه اشنایی طرفین. اما مرد باشید و بعدش جا نزنید.

  (9)(2)
 82. بعضی خانها سرد مزاج هستن بعضی ها گرم اونی که گرمه میاد هر جور شده خودش رو ارضا کنه ولی سرد مزاج مثل یخ میمونه نیاز جنسی پیدا نمیکنه منم دنبال یک خانم هستم که گرم مزاج باشه مشهد زندگی میکنم اگه کسی هست ایمیلم هست

  (0)(5)
  • واقعا براتون متاسفم،تو سنی که باید به فکر تعیین جایگاه اجتماعی و آیندتون باشین تو چه فکرایی هستین
   من خودم ۲۷ سالمه و تازه پروانه وکالتم رو گرفتم ولی والله تو این فازای شما نبودم
   اختیار اون لامصبتون باید دست شما باشه نه اختیار شما دست اون وگرنه انسان چه فرقی با حیوون داره آخه آقایون
   نترسید قوای جنسیتون رو همیشه حالا حالا ها پا برجاست ولی تمرکز حواستون هستش که از دست میدیدش
   از ماگفتن..............

   (4)(0)
 83. با سلام خدمت همه أسانید أعم از مرد و زن، أرضا شهوت از امورات به جد هست ولى باید در جهتى باشد که متحمل آسیب به قشر خاصى از جامعه ما نباشد، بنده شخصا با صیغه زمانى موافق هستم که مسئله بکارت براى دختران از جامعه ایرانى حذف شود و دقیقا مانند جوامع خارجى فقط در این زمینه عمل شود، چرا که اگر غیر از این باشد دختر هاى باکره اى که به امید ازدواج با مرد دلخواه خود سالیانى منتظر هستند به احتمال زیاد در صورت وقوع ازدواج هم باز در معرض قربانى شدن صیغه ( یا کلاه شرعى سر خدا گذاشتن) هستند، پس نتیجتا به جاى کمک به جوانان براى ارضا شهوت باید راهکارهاى اصولى دیگر پیدا کرد که از قدرت دولتمردان ما کاملا به دور است، به امید روزى که مسئله شهوت اخرین معضل یک جوان ایرانى خوش تیپ باشد،

  (2)(1)
 84. باسلام و عرض ادب . عارضم ب خدمتتون همتون از دم آتیش گرفتین . حالا مهتاب خانم از روزای اول زندگی خودتم بگو . بگو که چه آمار زیادی داره این رابطه . بگو که واقعا از لحاظ روحی چه تاثیر رو مرد میزاره . ی قانون هست ک میگن اگه منع بشی مثه اینکه تشویق میشی . بنظرم صیغه تو این زمونه همون زناست

  (0)(1)
 85. بیشتر از یکسال طلاق جدا شدم باور کنید توی جامعه ما هیچ راهی شرعی وقانونی برای ارضا نیاز جنسی وجود نداره میل خدادادی رو که نمیشه سرکوب کرد سرکوبی میل جنسی حتی باعث دور شدن انسان از شرعیات و احکام دین میشه

  (2)(0)
 86. سلام به همگی ترو خدا قدر داشتها تون بدونید من از بچگی هم کمی درس خوندم هم خیلی زیاد کار کردم ولی هنوز نتونستم کسی پیدا کنم که از ته دل پی یه زندگی باشه ارزومه اینه به خونم برمیگردم یکنفر منتظر خودم باشه نه موجودی جیبم به خدا از تنهای با در دیوار خونه حرف میزنم قدر زن و بجه تون مخصوصا پدر مادر تون بدونید به خدا تمامه این حرفا که متهل ها میزنن بخاطر اینه که خوشی زده زیر دلشون

  (2)(0)
  • سلام باز خداروشکر ی انسان پیدا شده ،من ۲۹سالمه ومتاهلم دوتا بچه دارم ی دختر هفت ساله وی پسر دوساله دوتاش ایقد خوشگلن وتودل برو ،زندگیم تا قبل از اینکه بیایم تهران عالی بود ولی ب اصرارخودم شوهرمو فرستادم دانشگاه بعد چارسالی ک دانشگاه تموم شده مدام باگوشیش تو چت روم و اینستا وتلگرام با دخترایی ک ارایش غلیظ وتیپ انچنانی دارن حالا هم تازگیا وارد سایت زنان صیغه ای شده ودنبال زن میگرده
   بخداوندی خدا هیچی براش کم نذاشتم و هیچ فشار ی مالیبهش نیاوردم همیشه قانع بودم بهر چ داشتیم ولی اون قدرمو نمیدونه بخاطر بچه هام نمیتونم طلاق بگیرم چون بچه هام لیاقتشون خیلی بیشتر ازایناسست بخدا بخاطر دانشگاه رفتنش ا لباس خودم وبچه هام زدم الانم پشیمون نیستم چون دوسش داشتم ،واینکه پیش خدای خودمم روسفیدم ،این زنایی ک خودشون طلاق میگیرن چطور میتونن زندگی کسی رو خراب کنن وهمیشه خودشونو لایق همه چی میدو،خدا ب داد هممون برسه

   (0)(0)
 87. سلام یاران
  این که صیغه حرام نیست و مرد میتونه زنی را صیغه کنه در شرایط کاملا خااااااااااص خوب و مفیده و می تونه جلوی فساد را بگیره. ولی قبول کنید و واقعیت ها را ببینید که با سهل انگاری و آسون گرفتن این مورد اگه نگم همه مردها، به صراحت می تونم بگم بیشترشون به این فکر می افتن که این لذت را تجربه کنن. مردها ذاتا تعدد طلب و تنوع طلب هستن. ماشالله دستشونم این احکام بدرد نخور و جامعه خراب کن هم دستشون را حسابی باز گذاشته. صیغه باااااااید شامل شرایط کاملا خاصی باشه که واقعا مرد یا زن نداشته باشه و ناتوان باشه از ازدواج دایم یا این که در زندگیش از این نظر مشکل واقعی داشته باشه... اما الان جامعه کاملا خر تو خره....
  والا با این نوناشون

  (6)(4)
  • سلام مریم خانوم ،بنده ۲۶ ساله هستم که دلم نمیخوادگناه کنم بیشترازاین به فسادبیفتم ؛هرچی گشتم اونجوردختریکه به شرایطم بخوره هنوزپیدانکردم ،غریضه جنسی داره نابودم میکنه شمابگیدبنده چکاربایدبکنم ،آیاحق دارم به ازدواج موقت فکرکنم یابرم بمیرم ... !!!توراخدااگه این پیامودیدیدجوابموبدید ... !!؟

   (0)(0)
 88. سلام من دنبال کسی هستم ک وضع مالیش خوب باشه خوش اخلاق باشه چ دائم چ موقت حاضرم

  (19)(9)
  • اگه برام مشکل ساز نباشی من هستم

   (0)(3)
  • سلام
   من ۲۰ ساله ازدواج کردم.تو این ۲۰ ستال بخاطر اخلاق گند و قهرهای مدام زنم سر هر چیزی هممیشه ازش سرد بودم و همیشه دنبال یه معشوقه بودم و بخاطر مهریه بلاش نتونستن طلاقش بدم و بهر حال تا امروز معشوقه نداشتم ..اما همیشه یه زن به عنوان زن صیغه ای داشتم و ازش همه جوره مراقبت میکردم به نظرم اگر مردی با وجود داشتن همسر پی معشوقه میره..همیشه علتش شهوت و هوس نیست..خیلی ها مشکل دارند

   (1)(1)
  • سلام
   من ۳۳ دارم و تحصیلکرده و وضع مالیم نسبتا خوبه
   یه عقدناموفق داشتم به همین خاطر دیگه ازدواج نکردم.الان میخام قبل ازدواج دایم حداقل شش ماه با یه نفر صیغه کنم.اگه کسی مایل بود پیام بذاره.ممنون

   (0)(0)
 89. من برای اشنایی وازدواج ذایم اماده هستم و انسانیت برام مهم است سپاس

  (3)(0)
 90. باسلام.من به یه خانوم مطلقه یا بیوه زیر ۲۵ سال برای تخمک اهدایی نیاز دارم.بت قیمت عالی.شماره ی خودمو تو سایت رحم اجاره ای گذاشتم.

  (2)(7)
 91. بخدا دارم میمیرم ای خدا کمک کنین تورا خدا...من تو گناه هستم الانشم..داره زیاد میشه

  (2)(4)
 92. با سلام خدمت اقایون وخانم ها.این که اقایون تو عذاب جنسی دارن به سر میبن خانم ها از انها بدتر هستند ولی به روی خود نمیتونن بیارنداین که همه میگن اینجا ازدواج موقت بده یا حرام هست یا این که زنا هست همه اراجف و بی بند بار هست جوانی کی سرمایه نداره فقیر هست چی کار باید بکنه بره دزدی کنه یا مواد بفروشه که تشکیل زندگی بده امروزه مساله جنسی مرگ خاموشی شده ولی هیچ کسی حاظر نمیشه که این مسولیت را بپذیره و فقط در موردش بحث کنهواقعا که ما چه قدر از فرهنگ و تمدن عقب هستیم من خودم کارمند هستم باور کنید اعلان ماهی ۳تومان حقوق میگیرم خانه و ماشین هم دارم ولی باز هم نگران هستم نمیتونم مزدوج شم بقیه که ندارندیعنی باید محکوم بشن به تحمل!!باید این مساله فرهنگسازی بشه بسترسازی بشه تا جا بی افته دیدگاه ها هم عوض شه
  ........منبع همه فساد ها تو جامعه بی پولی بیکاری هست تورم هم که داره بیداد میکنه ببخشید وقتان را گرفتم عزر میخوام یک سری فقط واقعیات بود که عرض کردم .به امید عاقبت به خیری همه یاعلی....

  (2)(0)
 93. جهان سوم یعنی بری داروخانه روت نشه از خجالت بگی که من کاندوم یا نواربهداشتی نیاز دارم.همه داریم یه جورایی تلف میشیم اما.....موفق باشین همتون.

  (6)(3)
 94. سلام . من ۵۰ سالمه .۱۰ ساله جدا شدم . نیاز مالی هم دارم . دو ساله تو سایت صیقه هستم ولی حتی یک مورد هم پیدا نکردم . همه دنبال یه زنی هستند که خودش جا داشته باشه و پول هم نخواد . اگر این دو تا را داشتم عمرا میومدم تو اون سایت که روزانه فحش و ناسزا بارم نکنند

  (2)(2)
 95. ۲۴ سالمه و دوساله بخاطر سرکوب شدید نیازهای جنسیم و فرهنگ اسلامی کشور و پرهیز از ارتباط جنسی و عدم توانایی در ازدواج دایم دچار بیماری شدید غدد شدم، بطوریکه در حال حاضر ترشح هورمون تستوسترونم به حد بسیار پایینی رسیده و میل جنسیم و شور و نشاط جوونیم رو بطور کامل از دست دادم و افسردگی حاد گرفتم و دارو و دکترهم تا الان هیچ فایده ای نداشته ، اگر دو سال پیش میدونستم ک وضعیتم به این شکل میشه بدون شک به ازدواج موقت روی میاووردم به هر حال به گفته دکترم نیاز جنسی مثل نیاز به غذا واسه انسان حیاتیه و سرکوبش باعث هزارو یکی مریضی جسمی و روحی میشه ...

  (2)(0)
 96. مشکل آقایون نیستن . مشکل خانمها هستن . .... این خیلی بده که حلال خدا رو بد بدونن و به خاطر عرف جامعه رو به حرام بیارن. از طرفی خودم هم کلاهمو قاضی میکنم مثلا خواهرم اگه مطلقه باشه دوست دارم ازدواج دایم داشته باشه و هر چند وقت با یکی نباشه به غیرتم بدجور برمیخوره واقعا وضعیت بدیه

  (9)(1)
 97. خیلی خوب است

  (0)(1)
 98. مادر و خواهر همه که با صیغه موافقن رو لیست میکنم عجله نکنین لطفا . . . بنده حساب کردم اگر خدا قبول کنه و چهل سال دیگه زندگی کنم میتونم با در نظر گرفتن عده صد روزه تعداد ۱۶۰ نفر رو صیغه کنم البته از مادر و خواهران آقایون موافق صیغه حالا بسم ا...

  (1)(1)
 99. خاک عالم بر سرتون جوونای احمق ...الان چند تا کامنت خوندم از عجز و ناتوانی و به اصطلاح دارم به گناه کشیده میشم و ... الاغ برو ازدواج کن حتی با یه دختر که هیچی جهاز نداره برو سر روی زمین بزار کشنه بخواب ولی با افتخار و سربلندی چند صبای عمرت رو سپری کن ... بدبخت اگر با این کارا چند وقتی خودت رو بتونی ارضا کنی آخرش چی ... روت میشه به بچه هات در آینده نگاه کنی

  (1)(0)
 100. با درود من ۲۶ سالمه ساکن تهرانم یه آقا میخوام از لحاظ ظاهری بد نباشه چون بدم از مردی میاد که قیافه و هیکل نداره خودمم قیافه ام خوبه وضع مالیه مناسبم داشته باشه و ساپورت مالیم کنه

  (6)(2)
 101. خدایا تو نماینده فضلی

  شماهایی که میگید از کجا صیغه کنم...
  برنامه دیوار رو رو گوشیتون نصب کنید
  وارد قسمت ثبت آگهی بشید
  گزینه (اجتماعی) رو بزنید
  گزینه (داوطلبانه) رو بزنید
  آگهی تون رو درج کنید...
  مثالا بنویسید : کمک به بی سرپرست در حد توان به شرط محرمیت.
  ...
  ....
  اگه هم صیغه‌ جوری باشه که ثبتش کنید توی محضر خیلی بهتره تا وقتی که ثبتش نکنین و بین خودتون بخونیدش.

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*