خانه / جالب و خواندنی / همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان!

شاید باورتان نشود! اما در همین کشور خودمان می‌شود با مراجعه به یک سایت به عنوان متقاضی «ازدواج یک ساعته» ثبت نام کرد، عجیب‌تر اینکه وقتی به سایت مراجعه می‌کنید با عباراتی مثل این در خوداظهاری برخی از زنانی که پیشتر ثبت‌نام کرده‌اند مواجه می‌شوید: خانم ۳۹ ساله، عالی، رنگ پوست سفید، سالم، با تناسب اندام عالی و جذاب، با قد… و وزن…
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
در این میان اظهارات زنی ۲۴ ساله نیز جالب است که تنها مایل به ازدواج یک ساعته با مردان ۵۰ سال به بالاست و می‌گوید که تحصیل کرده و متشخص است.
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
به گزارش ایسنا،‌ تنها کافی است که کلمه «صیغه» را در یکی از موتورهای جستجوگر سرچ کنید و بعد از ثانیه ای با حجم زیادی از مطالب روبرو می شوید، برای باز کردن برخی از این سایت ها باید زحمت «ران» کردن فیلترشکن را به خود داد که عمدتا نیز بدون استفاده از نرم افزارهای تسهیل کننده باز می شوند و جالب است که عمده آنها شما را به استفاده از اینگونه ازدواج ها تشویق می‌کنند،‌ ازدواج های مقطعی و حتی یک ساعته! روابطی آنقدر کوتاه و برپایه پول؛ که به سختی می‌توان نام ازدواج بر آن نهاد.
 
به سراغ یکی از این سایت‌های ترویج کننده پدیده صیغه و متعه می رویم؛ نمای سایت که با قرار دادن اسامی خداوند رنگ و بوی عرفانی به خود گرفته، در وهله اول سبب می شود که شما این سایت را نسبت به سایر سایت ها تافته جدا بافته بدانید، اما بررسی کلی سایت نظرتان را تغییر خواهد داد.
 
این سایت براساس مطالب مندرجه از سالروز مبعث پیامبر تاکنون بیش از ۱۰۰ بار مورد حمله بزرگ DDOS قرار گرفته است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و تنها با قطع و وصل‌ شدن‌های مداوم موجب به زحمت افتادن طرفدارانش شده است.
 
گردانندگان این سایت قطع و وصل‌شدن را نشانه مظلومیت خود می‌دانند و معتقدند این قطع و وصل شدن‌شان نشانه حقانیت فعالیت محسوب شده و برای آن چیزی که خودشان «کوری چشم کافران» نام نهادند، با تلاش‌های شبانه‌روزی تیم فنی، حملات احتمالی آتی نیز خنثی می‌شود.
 
دامنه این سایت CF است که هر روز زحمت فیلترشدنش برعهده یک سازمانی می افتد اما دست اندرکاران سایت تنها با اضافه کردن یک عدد به آدرس‌ سایت، این امکان را به طرفدارانشان می دهند تا بدون استفاده از هرگونه فیلترشکن به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.
 
با اینکه بنابر گفته گردانندگان این سایت، محتوای این صفحه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اما در بخشی از این سایت آمده است که این سایت «فقط فتوای کتبی مراجع اعظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده ندارد، لذا فعالیت این سایت به استناد ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، ماده ۲۲۳ قانون مجازات اسلامی و براساس ماده ۱۰۷۱ و ۱۰۷۵ قانون مدنی ایران است.»
 
این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که افراد تنها با ارائه پیامک شامل شماره فیش واریزی و ساعت آن به جمع متقاضیان وارد می‌شوند.
 
مدیریت سایت را براساس آن چیزی که خودشان درج کرده‌اند، فردی به نام «ف.ش» که از قضا کارشناس حقوق قضایی نیز هست، برعهده دارد، حق معارفه در این سایت بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است و براساس آن چیزی که قید شده، این پول جهت تنظیم ملاقات و در ابتدا اخذ می‌شود و این هزینه‌ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت
 
مسوول پیگیری و ارتباط با علاقه‌مندان را زنی متاهل و حدودا ۵۰ ساله برعهده دارد که تنها در ساعت کاری مشخصی اقدام به پاسخگویی و ثبت‌نام از متقاضیان می‌کند، به صدایش که نمی خورد زنی ۵۰ ساله باشه و بیشتر به نظر می رسد دختری ۲۰ساله پاسخگوی ما است، به عنوان یک متقاضی و نه یک خبرنگار با او تماس گرفتیم و این زن در وهله اول با سوالی ما را شرمنده کرد:«شما متقاضی ازدواج یک ساعته هستید یا یک ماهه؟» و هنگامی که سردر گمی ما را فهمید گفت که برحسب تجربه اش پیشنهاد می کند تا در مرحله اول ازدواج یک ساعته و در صورت تمایل یک ماهه را تجربه کنیم»

 

سایت ازدواج موقت

او می گوید مدل ثبت نام برای زنان و مردان در سایت موجود است و باید طبق مدل ارئه شده ثبت نام کنیم؛ او در مورد تامین مسکن سوال می پرسد و هنگامی که متوجه می شود مسکنی برای ازدواج های یکساعته موجود نیست می گوید نگران نباشید می توانید از مسکن سایت استفاده کنید و هنگامی که در مورد مسکن سایت از او می پرسم می گوید که بنده مسئول ثبت نام و پاسخگویی به سوالات هستم و در مورد مسکن و آزمایشاتی که باید انجام دهید واحد هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت!
 
از او در مورد قانونی بودن و مجوزهای این سایت می پرسم و او که به نظر از سوال های به قول خودش غیرمعمول من خسته شده بود می گوید ما در حال حاضر مجوز قانونی نداریم اما ما برابر شرع فعالیت می کنیم.
 
خانم«ی» در مورد استقبال از این سایت نیز در حالی که به وضوح می شد متوجه لبخندش شوی از استقبال چشم گیر آقایان سخن می گوید و با اشاره به عدم استقبال زنان می گوید که زنان به دلیل مشکلات عرفی و سلیقه ای کمتر به اینگونه ارتباطات رغبت نشان می دهند اما مردها راحت تر هستند.
 
او در مورد چرایی واریز هزینه اولیه برای تعیین قرار که از ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان است می گوید که این هزینه ها با توجه به شئونات زنان در نظر گرفته می شود و در اصل فیلتری برای کاهش آمار افراد مزاحم است تا افرادی که واقعا خواهان هستند به مراحل بعدی وارد شوند.
 
با اینکه شماره کارت اختصاص داده شده به متقاضیان در داخل کشور و متعلق به یکی از بانک‌های دولتی است اما پیگیری‌های خبرنگار ما در این رابطه نتیجه‌ای نداشت و با اینکه در خلال پیگیری‌های ما از مسوولان پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ونهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس اعلام کرد تاکنون پرونده شکایتی از این سایت واصل نشده است!
 
او در حالی تعیین مهریه را فیلتر مزاحمان می داند که تعیین میزان مهریه بانوان با توجه به سن، زیبایی، تحصیلات و… و با لحاظ نمودن نظر کارشناس سایت!، انجام می‌گیرد و زنان متقاضی این ثبت‌نام نیز حتما باید مطلقه یا بیوه بوده و با ارسال تصویر شناسنامه خودشان صداقت خود را نشان دهند.دختران دوشیزه در این سایت پذیرش نمی‌شوند و ارائه خدمات به بانوان تمامی ادیان انجام می‌گیرد اما در مورد آقایان نیز شرایط ویژه‌ای مدنظر است، چراکه متاهلین مجاز به ثبت‌نام در این سایت نیستند مگر با ارائه دلیل موجه و همچنین آقایان برای ثبت‌نام ماهانه باید از موقعیت اجتماعی و تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

سایت همسریابی موقت

 
با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده از محتوای این گونه سایت ها آنقدر زیاد است که نه تنها مسایل مالی بلکه مسایل غیر اخلاقی احتمالی نیز راه را برای علاقمندانش ناهموار نمی‌کند و جای سوال است چرا این سایت شاکی حقیقی یا حقوقی نداشته و چرا گامی برای برخورد با اینگونه سایت‌ها با وجود ارائه شماره حساب متعلق به یک بانک دولتی، برداشته نمیشود؟
منبع : ایسنا

۵۷۴ دیدگاه

 1. سلام مسلم هستم ۳۵ساله با این درامد کم خدایش شما بگید چه جوری ما ازدواج کنیم

  (0)(0)
  • مسلم جان استادی گم نام هستم
   جهت رفع مشکلات دنیا و بعد اخرت ۵ کار را انجام بده
   ۱- نماز کامل با ئضوی تمام اول وقت
   ۲-همیشه وضو داشتن
   ۳ شبحا تلاوت سوره مبارکه واقع
   ۴- نماز شب هر شب بدون دروغ روزانه ولغمه حرام
   ......

   (0)(0)
 2. نه والا نظر من همچین .......نیست.خوب الان چیکار باید بکنم تا مشکل من حل بشه من دنبال ازدواج موقت وصیغه میغه اینا که نیستم

  (1)(0)
  • شاید نظرت ........باشه ناراحت نباش

   (0)(0)
  • من یه نظر کلی دارم و اینم افوق العاده اشتباهه ، آقایی که داری میگی صیغه ساعتی ۵۰ تومن . اول ببخشید - بیشتر عوامل صیغه شدن رفع نیاز جنسیI - وقتی که با رابطه جنسی هر دو طرف نیازشون رفع میشه چه دلیلی داره ۵۰ تومن پول بندازی توجوب تازه اونم اینکه طرف هم به پولش میرسه هم شرعا گناهی انجام نداده و هم نیازش رفع شده . این وسط پول چی میگه ؟ لطفا اگه کسی میدونه منم مطلع کنه
   .

   (0)(0)
 3. کسی هست ایا که دنبال ازدواج صوری باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (0)(1)
 4. سلام همسرم مرحومه شده بابت ازدواج موقت جطور اقدام کنم

  (0)(0)
 5. واقعاچقدر خوبیم ما من فکر میکردم یه عالمه نفردنبال ازدواج صوری باشند

  (0)(0)
 6. من نمیدونم چجوری باید جوابتو بدم بگو باید چیکار کنم خنگم دیکه چیکار میشه کرد

  (0)(0)
 7. خدا اجرتان بدهد با این کار خدا پسندانتان...با این سایتها خیلی از جوانها به گناه نمیافتنچون واقعا نیاز جامعه است باید ازچنین سایتهایی حمایت شود

  (0)(0)
 8. هرجا که صحبت ازصیغه میاد میگن بده گناهه پس دختروپسری که فشار ... شدیدی دارن راحت یاخودارضایی کنن یا مثل خیلی از حوادث روزمره دختر یازن مردم رو بازور بهش تجاوز کنن .کسایی که میگن بده راهکاربدن که اینهمه ... کم شه نه سنگ لای چرخ این سایتها بندازن...

  (0)(0)
 9. یک سایت رسمی بامجوز اگه راه اندازی بشه همینهایی که دم از بدی وغیر عرف وضد دین خطاب میکنن اول صف ایستادن. ومطمئن باشید از سایت ثبت یارانه شلوغ ترمیشه...اینقد که مشکلات جنسی فراونه. ازدواج دائم کم

  (0)(0)
 10. مهدی ش حرررررررررررررر

  سالم ازدواج سنت رسول است وباید به سنت رسول احترام گذاشت پس ازدواج خوب باید اول تفاهم بعد ازدواج

  (0)(0)
 11. زندگی یعنی زن
  در هرزمان باید به طرفین ارزش قائل
  شد

  (0)(0)
 12. عالیه خیلی هم خوبه هر کی میگه بده خودش در رفاه کامله والا در ضمن قانونی هم هستش

  (0)(0)
 13. سلام ازخانم های محترم تقاضا دارم زندگی رواسانتر بگیرن تاازدواجی موفق صورت بگیره ممنون من دنبال زن زندگیم

  (0)(0)
 14. اقای حمید چه فرقی میکنه واسه چی ازدواج صوری ؟؟؟؟؟اینجا نمیشه زیادگفت واقعا کسی رو میشناسید شماای کاش یکی پیدا بشه بمنم کمک کنه

  (0)(0)
 15. خجالت بکشید بابا.درست و حسابی برید ازدواج کنید دیگه. ازدواج موقت همون ف..است.

  (0)(0)
 16. واقعا برای بعضیا متاسفم. چی به سر مردم اومده ازدواج موقت واقعا بی بند و باریه.چرا مثل کالا با خودتون برخورد میکنید(قابل توجه کسانی که دنبال ازدواج موقت یا صیغه هستن)

  (0)(0)
 17. من که چشمم آب نمی خوره اینجازن گیرکسی بیاد

  (0)(0)
 18. آدم باید این قدر کوچک باشد که از سایت ها در خواست همسر یابی کند

  (0)(0)
 19. اقای جواد کدوم مشکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (0)(0)
 20. ازدواج موقت هم نیازه جامعه است مطمیننا مانع خیلی از نابهنجاریها می شود.

  (0)(0)
 21. سلام و عرض ادب:
  اخه به کجا داریم میریم ما من نوزده سالم بود ازدواج کردم بدترین دهه هستم که موج بچه داری و پیشرفت اسلام و اقایون دادن امان از کاری که نیست براشون ولی زنم خیلی گل بود و تو مجردیش سختی کشیده بود ولی واقعن مومن بود تا جایی که هر شب خواب حرم امام ها میدید من مومن نبودم که تو زندگی باهاش خدا پیدا کردم سه سال اول زندگی خیلی سختی کشیدیم حتی پول نداشتیم با اتوبوس بریم ولی تصمیم بزرگی گرفتیم اول بچه دار نشیم دست تو دست هم کار کردیم و توکل به خدا و قران تا خدا رو عنایتی کرد الان بهترین جای شهر خانه دارم ماشینم هیوندا توسان است ماشین خانم ۲۰۶ یک پسر سه ساله دارم مگر من مثل شما جوان ها نیستم من هم ادم هستم و از اسمون نیامدم ولی به لطف و ایمان به خدا یک زن زندگی کن و خوب پیدا کردم پشت هر مرد موفقی یک زن موفق است پس خواهشن باهانه نگیری که نمیشه با این شرایط زن گرفت فقط انتخاب درست کنید و مهمتر مومن راست خدا باشید ببینید خدا چه مهربونه یا حق

  (0)(0)
 22. همه چی عالیه . ممنون

  (0)(0)
 23. ..... اگه مرد هستید مسلمان هستید ازدواج دایم انجام بده ومهریه مناسب را برای همسرت قراربده این حر فهای شما با ... خانه چه فرق می کنه شما مادر خواهر خاله عمه ودخترت که هنوز ازدواج هم نکرده ازدواج موقت یا یک ساعته می سپاری به یه مرد از خدا بترسید سر خود کلاه میزاری یا خدا خدا شدید العذاب است

  (0)(0)
 24. سلام چه خبره برای یک ساعت این همه پول اون هم یک زن ۵۰ساله..

  (0)(0)
 25. به نظر سایت بسیار خوبی است اگر کسی شرایط صیغه دارد به من ایمیل بزند با تشکر

  (0)(0)
 26. چرا نظر من برای کسی نمی آید؟؟؟؟؟

  (0)(0)
 27. نگین خانم شما دنبال چجورپسرهستن ودارای چه شریطی باشه ؟؟؟؟

  (0)(0)
 28. الا بذکرالله تطمئن القلوب ‌. خدا عاقبت همه مارا بخیر کند دوستان .

  (0)(0)
 29. سلام من مدرک کارشناسی گرفتم الان ۲۸سالمه کار هم ندارم چه طوری میتونم ازدواج کنم اونایی که خودشون تو شرایط من بودن وشرایط منو درک میکنن لطفا جواب منو بدن این دختر پسر ها چه گناهی کردن که باید تاوان حماقت خیلی از ... رو بدن

  (0)(0)
  • موسسه معرفی موارد ازدواج

   به نام خدا
   سلام به همگی
   من تو شرایط شما بودم و خیلی خوب با کسی که شرایط من رو درک میکرد ازدواج کردم
   به نظر من خیلییییییییییی از کسایی که میگن ما برای ازدواح اقدام کردیم و کسی شرایط مارو نپذیرفت یه کم بی انصافن و صادق نیستن
   به نظرمن ازدواج دائم کنید... خیلیییییییییییییییییییییییییییی از خانم ها شرایط شما رو حتی در عین بی کاری می پذیرن
   از طریق موسساتی که موارد رو بهم معرفی میکنن اقدام کنید
   کارشون خیلییییییییییییییییی درسته ... من هم از این طریق ازدواج کردم والان خودم در زمینه معرفی دارم به اون موسسات کمک میکنم
   در پناه خدا

   (0)(0)
 30. سلام
  من خودم دنبال سایتی بودم که بتونم شرعی صیغه کنم!! الان که اومدم اینجا دیدم اوضاع خیلی خرابه ظاهرا

  چون توی جای درستش وجود نداره دخترای دست گل مردم مجبورن حرف و تیکه و کنایه و پیشنهاد مردی که نیاز جنسیش داره توش شعله میکشه رو تحمل کنه!

  دوست ندارم توی خیابون جلوی پای ملت ترمز کنم بعد دنبال جا بگردم و بعد ترس و استرس ،دنبال راه نزدیک به قانونش بودم..... خدا بخیر کنه!

  (0)(0)
 31. من عسلویه کار می کنم، برای ازدواج موقت یه زن میخام سنش هم خیلی مهم نیست

  (0)(0)
 32. نگین خانم من ازدواج صوری می کنم

  (0)(0)
 33. ازدواج صوری چیه نگین خانم

  (0)(0)
 34. سلام من نیازی به سیغه یا همسر یابی ندارم دورم دختر زیاده اما اونی که دوسش وارم منو دوست نداره دعا و کمک کنید مرسی

  (0)(0)
 35. البته خخخخخخخ ایناروگفتم خب به چه دردشمامیخوره////هههههههه بمونید تووخماری.....

  (0)(0)
 36. آقا داره از دستم در میره

  (0)(0)
 37. واقعا عالیه سا یتتون

  (0)(0)
 38. سلام به همه دوستان عقده ای و بی ارزه خودم که ... عالم برسرهمتون کنم ...پاااشید بیاید برید ویژگی هاتونو بهبود بدین و پیشرفت کنید هنر یاد بگیرید دخترا خودشون سرو دس میشکنن برا یه شب بودن باهاتون ...اوناییم که دم از ..... میخورن

  (0)(0)
 39. سلام
  به نظر من هر چیزی شرعی و اخلاقی و اصولیش نه تنها ایرادی نداره بلکه میتونه کارساز و مشگل گشا هم باشه ... نیاز ...نیازه ...زن و مردم نمیشناسه باید به نوعی برطرف بشه ...اگه نشه ...خسارت ببار میاره
  پس آقایون محترم و خانومای محترمه از مطرح کردن این گونه مسایل دلخور نشید و ابعاد مثبت ومنفی این مورد رو در نظر بگیرید و اونیکه غالب بر اون یکیه ...همونه بهش رای بدید... تا یه مملت خوب و آرومی رو داشته باشیم
  چون ...نیاز ....حالا هر نیازی میتونه باشه ...وقتی برطرف بشه ...آدما راحت تر میتونن به هم نوع خودشون و مملکتشون صادقانه خدمت کنن
  صداقت که باشه .....همه رضایت دارن که مشکلات همدیگرو به نحو احسن حل کنن
  یاحق....

  (0)(0)
 40. برای همیشه زنم باشه همسرقانونی وشری می خواستم می خوام برای همیشه همسرم باشه

  (0)(0)
 41. دنبال یه زن متارکه ای خوب براازدواج دائم هستم

  (0)(0)
 42. اگر این همه منتظر برای ظهور آقا داشتیم همین حالا ظهور میکرد ....

  (0)(0)
 43. کاش میشد اینجا از اینهمه دختر خوب ، یک دختر پاک و سن بالا و ظریف و کوتاه قد برای ازدواج دایم نصیب من میشد !! من همه امکاناتو دارم ولی همدم واقعی و زن اهل زندگی پیدا نمیکنم . من خیلی تنهام اگه یک خانم مطلقه هم برای ازدواج موقت گیر بیارم روی چششم میذارم (البته با همون مشخصاتیکه دربالا عرض کردم)

  (0)(0)
 44. سلام دوستان.اون شخصی که به اسم نگین است شمارو سر کار گذاشته.واقعا متوجه نشدید؟

  (0)(0)
 45. به نظر من همه اینکارا جز کلاه شرعی گذاشتن رو کار حرام و هدر دادن پول نیست. به جای این کارا مثه کشورای دیگه از این چیز میز مصنوعیا وارد کنن تا جوونا خودشونو تخلیه کنن انقدم دنبال ناموس مردم تو کوچه خیابون راه نیفتن. آدمو یاد این گربه نرا میندازن جوونای این دوره!!!

  (0)(1)
 46. بسم الله الرحمن الرحیم .بسم الله النور.اقایون خانم ها چرا به راه کج رفتین بخدا این صیغه ای که شما میگین در عرض یک ساعت حرامه پس ما با اون کشور هایی که این کارو...استغفرالله دوست خوبم اگه هم میخوای صیغه کنی باید مثل خانم خودت مراقبت کنی خرجشو بدی نه این که صیغه کنی بعدشم خداحافظ خداوند کریم در قران می فرمایند با بیوه زن ها با مهربانی برخورد کنی .......یعنی خرجشو بدی اینم جزو ناموست بدونی خدا عذاب کسایی رو زیاد کنه تو دل جوان های ما تخم شهوت میکاره .ب خداوندی خدا کسی که ازدواج کرده خدا روزیشو رسونده ای جوان ها با ازدواج دایم برکت دارین تو اخرتم پاداشتی دارین نصف دیگه دینتم کامل کردی.اگر ازدواج کردی برکت نداشتی هزار لعنت برام بفرست و اگه هم برکت داشتی ی بار بگو.خدا خیرش بده.یا علی

  (0)(0)
 47. به نظر من همه شماها که دارید اینجا دنبال یک دوست می گردید عزیزترین دوستتون رو گم کردید وگرنه دنبال دوست های چند لحظه ای وزود گذر نمی گشتید عزیزترین دوستتون خدااااااستتتتت

  (0)(0)
 48. سلام جواد هستم ۲۸سالمه مجردم واقعا اگه اینجور مراکز سایت هاا به صورت رسمی که زیر نظر دستگاههای مربوطه دولت قرار داشته باشن حرف نداره و یکی مثل من که دارم هرروز به خودم فشار میارم که به نیاز جنسیم غلبه کنم که واسم دردسر درست نشه دیگه نیاز نیست به راه بد کشیده بشم و ایجاد مزاحمت واسه خانم های محترم بشم اگه خانمی زیبا که سنش زیر ۳۵ باشه من اماده هستم که باش ازدواج موقت داشته باشم وهمه جوره تامینش میکنم

  (0)(0)
 49. ممنونم ازسایت خوبتون ولی نمیدونم چطورباید ثبت نام کنی
  میشه راهنمایی کنید
  ممنون میشم

  (0)(0)
 50. خیلی خوبه .هرخانم وآقابی که خودشان به این کارراضی هستند صیغه میشوند به کسی بازور چیزی تحمیل نمبشود

  (0)(0)
 51. خانومی خوشگل و بامرام

  (0)(0)
 52. سلام
  اقایی تحصیل کرده و ۴۸ ساله هستم… دنبال خانمی برای رابطه حلال و شرعی هستم. مهربان و با احساسم…. اهل سفر… اگر خانمی مایل هست ایمیل بده… ..لطفا فقط دنبال سو استفاده نباشید…. ممنون

  (0)(0)
 53. سلام.من اهل ترکیه ام و شیعه میباشم.با توجه به اینکه در ترکیه ازدواج موقت وجود ندارد آیا میتوانم از طریق سایت شما ازدواج کنم؟

  (0)(0)
 54. باسلام بنده ۴۵سال سن دارم و به علت اینکه همسرم مرحوم شده از لحاظ شرعی احتیاج به یک خانم صیغه ای به مدت یک سال دارم که خودش خانه داشته باشد و از همه لحاظ ساپرت می کنم

  (0)(0)
 55. همین مونده بود که همچین چیزایی مد شه 😐 بابا انصافا برا یه ساعت این چه کاریه آخه

  (0)(0)
 56. سلام چرا همه ی مردا دنبال نیاز زناشویین؟چه میشه یه کمکی به روحی معنوی به خانم های بیوه یا مطلقه کرد .آیا ثوابی نداره این.؟اگر در استان اذربایجان غربی در شمال آن خانمی باشد بخاطر نیز مالی فقط کمک به مالی داشته باشد که صیغه هم باشه تا شرع اجازه بدهد من درخدمتشم البته تا جایی که توانم ایجب کن اون خانم بچه ابتدایی داشته باشه نه بزرگ

  (0)(0)
 57. زندگیم فقط ب پول نیاز داره بخدا گدا نیستم الان کارمون خرابه تولیدی کفش داریم

  (0)(0)
 58. خداقسمت کنه زیباترین را

  (0)(0)
 59. پس کجاست این سایتش همه سایت ها سر کاری اند ؟؟ فکر کنم خود دولت هم زیاد با این موافق نیست ، چند تا سایت هم که جدی داشتن کار میکردن را فیلتر کرده

  (0)(0)
 60. دولت که کاری نمیکنه تو مسایل ازدواج جوونا چندتا سایتم که دارن فعالیت میکنن زورتون میاد!!!

  (0)(0)
 61. به نظرمن می تونه جلوی فساد را بگیره

  (0)(0)
 62. عزیزان ازدواج موقت شرایظی داره که یکیش اینه که زن متعه شده باید عده نگه داره عده یعنی اینکه زن حداقل از ۴ ماه و ۱۵ وز قیل در عقد یا ازدواج هیشکی نباشه اینکه این افراد مجوز ندارن به این دلیله که به دلیل کمبود زن های متعه ای هرگز این شرظ رو رعایت نمی کنن و این خود عدم رعایت اصول شرعیه به همین دلیل کارشون غیر قانونیه با تشکر

  (0)(0)
 63. فرهاد
  خدا دلهای پاک را بهم برساند

  (0)(0)
 64. سلام.خدا عاقبت همه را ختم بخیر کنه.یه زن برا صیغه

  (0)(0)
 65. صیغه هم قانونی و هم از عقد بالاتره پیش خدا شاید باور نکنید
  خب اسلام واسه همه چی راه گذاشته ولی مردم به زن صیغه ای به چشم فاحشه نگاه میکنن که خدا از گناهشان نگذار موفق باشین

  (0)(0)
  • وا چرا از عقد بالاتره پیش خدا چرا از جانب خدا حرف میزنی خدایی چرت بود اینجاش بعدشم کمتر کسی به زن صیغه ای به چشم فاحشه نگاه نمیکنه مگراینکه واقعا باشن درغیر اینصورت که گناه بزرگیه ولی باید درست و شرعی وقانونی وباتمام شرایط یاشه حلال خدارو خراب نکنیم وجدانا که اونجوری ماهم مقصریم

   (0)(0)
 66. فحشا به هرشکل نیازهیچ جامعه ای ازانسان نیست،پاکبازی اصلاح خودسازی ودوباره جامعه مفلوک را ازنوبنیادنهادن بارنج ملی نیازماست.ادمها.

  (0)(0)
 67. سلام ترکمن ها مهریه ندارن سکه نمینویسن ازدواج ها راحته طلاق انکشت شمار خب کمی تقلید کنین .دختر هم به فارس ها نمیدن

  (0)(0)
 68. ازدواج موقت بهتره

  (0)(0)
 69. سلام دوستان من نظرم اینه که ادم اگه شرایط ازدواچ داره سریع ازدواج بکنه منتظر نباشه همه چی خوب بشه چون هیچ وقت ین اتفاق نمیفته

  (0)(0)
 70. سلام من یه جوون ۲۱ ساله ام با این خرجای بالا که نمیشه ازدواج کرد ازدواج موقت هم هیچکسی زمینشو فراهم نکرده من الان باید چیکار کنم اینقدر میگن گناه نکنید خب یه راهی هم بذارن واسه فرار از گناه

  (0)(0)
  • موسسه معرفی موارد ازدواج

   به نام خدا
   سلام به همگی
   من تو شرایط شما بودم و خیلی خوب با کسی که شرایط من رو درک میکرد ازدواج کردم
   به نظر من خیلییییییییییی از کسایی که میگن ما برای ازدواح اقدام کردیم و کسی شرایط مارو نپذیرفت یه کم بی انصافن و صادق نیستن
   به نظرمن ازدواج دائم کنید… خیلیییییییییییییییییییییییییییی از خانم ها شرایط شما رو حتی در عین بی کاری می پذیرن از طریق موسساتی که موارد رو بهم معرفی میکنن اقدام کنید کارشون خیلییییییییییییییییی درسته … من هم از این طریق ازدواج کردم و الان خودم در زمینه معرفی دارم به اون موسسات کمک میکنم
   اگر شد و تمایل داششتید میتونم بهتون آدرس ایمیل و تلفن موسسه رو بدم تا باهاشون در تماس باشید و بهتون مورد خوب معرفی کنن
   در پناه خدا

   (0)(0)
 71. شماره موئسسه و یا ادرس را ایمیل کنید تا حق الزحمه را بدهم در ازای معرفی خانوم محترم

  (0)(0)
 72. حالا چطور عضو بشیم ؟؟ از کجا باید بهش برسیم

  (0)(0)
 73. سلام .سایتش واقعیه؟؟

  (0)(0)
 74. سلام خانمها واقایون نظرتون درمورد گروه صیغه یابی برا اقایون وخانمها چیه گروه رو تو تلگرام بسازیم لینک عضویت رو بزاریم انجا عضوبشین

  (0)(0)
 75. با سلام

  ادرس عضویت سایتون کجاست ؟؟؟

  (0)(0)
 76. سلام .ازدواج سوری دیگه چیه من دنبال ازدواج دایمم خاستگارزیادداشتم ولی خب جورنشده.واقعادیگه دارم اذیت میشم دارم به گناه کشیده میشم ۳۱سالمه لیسانسم شکل وقیافمم خوبه هرکی آمادس یاعلی اطلاعا ت بیشتری میخاید بگید

  (0)(0)
 77. سلام.وقت بخیر.یه زن خواهان ازدواج دائمه نه موقت چون تمام وجودشو صرف یه نفر میکنه و نمیتونه ارزش خودشو با قبول این کار پایین بیاره.چون یه نوع وسیله شدن براش تلقی میشه.معمولا شرایط ازدواج دائم برای یه خانم مهیاست نه موقت.
  استثناءش خیلی کمه که چاره ای جز قبول متعه نداره.متأسفانه در حال حاضر بیشتر مردا توکل کافی برای شروع زندگی و قبول مسئولیت رو ندارن وگرنه با کمترین شرایط هم میشه یه زندگی رو شروع کرد این رو در اطرافیانم دیدم که میگم.

  (0)(0)
 78. من متاسفم به برخی از بظاهر مردان( که تا یکی پیدا میشه و هوی میگه همه سر دراز میکنن و های میگن) به خودشان شخصیت قایل نمیشن و ارزش خودشان رو انقدر پایین می آورند که حاضرند با دستمال دهنی زده دیگران دهن خودشان را هم پاک کنند، به اصطلاح مردی نه آنکه دوتا ... داری فکر میکنی مردی! بخودت بیا خالقت تو رو برای این نیافریده تو اگر با نیت واقعی ازدواج کنی از خدا فقط کمک بگیری او خودش همه راه ها را برایت هموار میکند ، کمی جدی باشید

  (0)(0)
  • خدمت خانم دکتر سریتا سلام وممنونم عقاعدتون متشکر

   (0)(0)
  • سلام خانم سریتا تشکر می کنم از طرض راهنمایتون ولی طرض تفکر شما این جور هست اگه شما یکم فکر کنید یک زن در طول ماه یم ماه مریض هست و شوهرش نیاز جنسی داشته باشه چکار باید بکنه اگه گناه انجام بده خب عاقبت خوبی نداره ولی اگر صیغه کنه هم نیاز خودش برطرف میشه هم نیاز زن دیگه

   (0)(0)
  • حالا یه سوال داشتم اگه خدای نکره شما شوهرتون به رحمت خدا رفته و شرایط ازدواج راتون پیش نیومد به خودتون اجازه میدی که کار حرام انجام بدی خب باید نیازتون برطرف کنید خداوند این صیغه رو گذاشت که کسی گناه نکنه و اینکار با توافق هر دو انجام میشه .......

   (0)(0)
   • و یه زن که۹ ماه حامله هست درست نمی تونه نیاز شوهرشو برطرف کنه خب اگه نتونه جلو خودشو بگیره باید صیغه کنه

    البته شما خانوما از اسم صیغه بدتون میاد

    (0)(0)
   • اونکه شما مثال زدین فرق داره ولی اون زنی که بخاطر بارداریش شوهرش صیغه بکنه فکر کن بفهمه بعدش چی میشه آیا به دعوا وطلاق و ناراحتی منجر نمیشه سرنوشت اون بچه چی میشه پس بالاغیرتن اگه اون مرد خودشو کنترل کنه بهتر نیست

    (0)(0)
  • سلام دکتر شما درست میگید عامل اصلی نسل امروز هستند که حاضر نیستند زیر بار این مسئولیت برن چرا؟ چون عرضه ندارن. هنر ندارن. تحل ندارن. گذشت ندارن. از زندگی چیزی نمیدونن به تنه لش بودن عادت کردن یه نگاهی کافیست به بیرون بندازید این دختر پسر هایه علاف و بیکار حرف من هم خانم هاست هم آقایون همیشه از خودم پورسیدم آیا این دختر ها چه جوری میخوان مادری باشن الگو برای فرزندانشون وبدتر از انها این پسر ها چه جوری میخوان پدری باشن برایه فرزندانشون واقعا جایه گریه داره

   (0)(0)
 79. لطفا یه خانم ۳۰ ساله برای ازدواج موقت : راه سهولت کار چیست

  (0)(0)
 80. شلام
  بشه که بودم نن ژونم میگفت نونوایی میری تو صف وایشا
  مدرشه هم مدیرمیگفت تو شف وایشا
  اتوبوش تو شف وایشا
  گوشت تو شف وایسا
  تروتو شف وایشا
  اونجاتو شف. اینجاهم توشف!!!!!!!!
  یه دونه میخوام. نونوایی شاغلام یه دونه روبدون شف میده
  داداش بده برم. بابابه جون کفترام کارم گیره
  جون داداش دشتم به شرم نمیرشه

  داداش بی شف مارودریاب دیگه حال شف وندارم

  ۲۶شالمه. یه۱۷~۱۸شاله میخوام. فابریک لاکاغذی
  یادت نره داداسش بزارکنار بعدمیام میبرمش.

  منغلم داره خاموش میشه. فعلا ادافط

  (0)(0)
 81. من عسلو یه مشغول بکار هستم و نیاز به زن صیقه دارم

  (0)(0)
 82. یه عده میگن سیغه آیا حاظر هستید ناموستون خواهرتون سیغه کسی بشههههههههه. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پس جفنگ نگید اون آقایی که همسرش بارداره زمان مجردیش چه قلطی میکرد که الان نمیتونه انجام بده......
  آخ که حالم بهم میخوره از دست این مسلمانی که همش ادعایه مسلمونی داریم .....
  میگید سیغه اما ....
  پیامبرامون هم ازدواج میکردن اما آیا شما ها که انقدر دم از اسلامو .... میزنید میتونید یک مقدار کوچک عدل. احترام .برابری یکسان .برادری .ادب . وخیلی چیزایه دیگه ای که امامان داشتن رو داشته باشید مطمعن باشید تمام دختر ها حاظرن ازدواج که سحله سیغه هم بشن.

  (0)(0)
 83. به شرطی که بتونیم زره ای فقط زره ای مثل امامون باشیم حتی بتونیم اداشم در بیاریم نعمته

  (0)(0)
 84. نمیدونم واقعا داریم به کجا میریم.چرا مردا تا این حد به زنا نگاه ابزاری دارن.اراده و مسئولیت لازم برای اداره ی یه زندگی ساده روهم ندارن و فقط دنبال ...خودشونن.با این اوضاع سیر که نمیشید هیچ تشنه ترم میشید.
  مرد باشید و واقعا مثل مرد ازدواج کنید.این چه وضعشه.

  (0)(0)
  • خانم محترم شما که مرد نیستید چطور میدونی مثل مرد ازدواج کردن چیه؟مرد کسیه که به زنهای مردم چشم طمع نداشته باشه ووقتی نیازش با یک زن برطرف نمیشه بهتره به زن های دوم وسوم واگه نمیتونه به همسر موقتش چشم داشته باشه نه زن های مردم.
   خدای بزرگ بهتر نیاز ها را میدونه و طبق اون قانون می گذاره
   فانکحوا ما طاب لکم مثنی وثلاث و رباعی(ازدواج کنید از انچه برای شما حلال و پاکه دو تا ، سه تا ، چهار تا . جالبه تو این ایه شریفه اصلا یکی را ذکر نکرده)

   (0)(0)
 85. سلام من خواهان ازدواج موقتم هرکی تمایل داشت بگه لطفا

  (0)(0)
 86. دوست دارم یه خانم شاغل حدود ۳۵ تا ۴۰ سال رو به مدت ۶ماه صیغه کنم اگه از هم دیگه رضایت داشتیم دوبار تمدید کنیم

  (0)(0)
 87. سلام من متاهل هستم ولی طبع خیلیرمی دارم همسرم هم درجریانه و موافقه مذهبی هستم و دوست ندارم گناه باشه سایت سما رو دیدم گفتم شاید کمکی بکنه

  (0)(0)
 88. آقایون داداشام
  ازدواج دائم کنید. فقط در انتخاب اشتباه نکنید
  اگه زن خوبی انتخابی کنید با سختی های اول ازدواج کنار میاد

  (0)(0)
 89. سلام برای ازدواج موقت این سایت چه اقدامی انجام میده؟منتظر پاسخ شما هستم

  (0)(0)
 90. سلام جوانی هستم ۲۵ساله دنبال ازدواج موقت هستم تورا خدا کمکم کنید میخام به دام گناه نیفتم نگین خانم من دنبال ازدواج موقت هستم

  (0)(0)
 91. فکر ما خراب که پیشرفت نمی کنیم

  (0)(0)
 92. خواهشا صیغه موقت را گسترش دهید تا حلال وار هم ثواب کنیم و هم فکرها آرام گیرد

  (0)(0)
 93. سلام
  برای اینکه به گناه نیافتم مایل به صیغه موقت در هر شرایط سنی هستم.پول برام اولویت نداره

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*