خانه / جالب و خواندنی / مردی که هزاران دختر جوان آرزوی ازدواج با او را دارند ! + عکس

مردی که هزاران دختر جوان آرزوی ازدواج با او را دارند ! + عکس

هزاران هزار دختر جوان آرزو دارند با این مرد 46 ساله ازدواج کند.او پادشاه کشوز سوازیلند است و هم اکنون ۱۴ همسر دارد.

مرد خوش تیپ عکس رابطه جنسی رابطه جنسی دختر زیبا پادشاه سوازیلند

شاه امسواتی سومپادشاه سوازیلند احتمالا یکی از خوشبخت ترین مردان جهان است چرا که دهها هزار دختر این کشور حاضرند همسر وی شوند.
او ازدواج کردن هر چهار سال یکبار را یکی از وظایف خود می‌داند و در مراسمی که “رید دنس” نام دارد ، دختران هیجده ساله تلاش می کنند تا نظر پادشاه این کشور را برای تعیین همسر جدید جلب کنند.
این پادشاه خودکامه و 46 ساله که از دهه ۸۰ میلادی زمام حکومتی در کشورش را در دست دارد ، تاکنون اقدامات بسیار جاه طلبانه ای همچون خرید یک جت شخصی با یک چهارم بودجه سالانه کشورش و ساخت یک قصر مجلل برای همسرانش باز هم با بودجه دولتی صورت داده  و این موضوع در حالی رخ می دهد که مردم این کشور به دلیل برخورد با خشکسالی در فقر شدیدی به سر می برند و حتی مقامات سازمان ملل نیز به این خودکامگی این دیکتاتور چندان توجهی نمی کنند.

مرد خوش تیپ عکس رابطه جنسی رابطه جنسی دختر زیبا پادشاه سوازیلند

مسواتی سوم از ۱۴ همسر قبلی خود دارای ۲۴ فرزند است و تمامی همسرانش در سن ۱۸ سالگی شان با وی ازدواج کرده اند.
گفتنی است که طبق قانون اساسی تصویب شده به دست مسواتی سوم ، هرگونه فعالیت حزبی و سیاسی در این کشور جرم بوده و نخست وزیر کشور نیز مستقیما به دست این دیکتاور خونخوار تعیین می شود.

این کشور در سال ۱۹۶۸ میلادی از انگلستان اعلام استقلال کرد.

مرد خوش تیپ عکس رابطه جنسی رابطه جنسی دختر زیبا پادشاه سوازیلند

برآورد می‌شود ۲۶ درصد افراد ۱۵ تا ۴۹ ساله در این کشور به ویروس اچ‌آی‌وی مبتلاهستند و پادشاه راه حل <ممنوعیت رابطه جنسی> را پیشنهاد کرد. او در سال ۲۰۰۱ ممنوعیت ۵ ساله رابطه جنسی تمام زنان و دختران زیر ۱۸ سال را صادر کرد. این رای به مذاق مردم خوش نیامد، چون خود مسواتی ۱۳ زن و دست کم ۲۳ فرزند داشت و همان سال با یک دختر ۱۷ ساله ازدواج کرد. این ممنوعیت عجیب و غریب یک سال بعد لغو شد.

منبع:سیمرغ

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*