خانه / جالب و خواندنی / سایت‌های صیغه یابی و ازدواج موقت ساعتی در ایران !

سایت‌های صیغه یابی و ازدواج موقت ساعتی در ایران !

سایت‌های صیغه در ایران با توسعه اینترنت و افزایش نفوذ فضای مجازی، گسترش یافته‌اند. این سایت‌ها که مورد استقبال برخی از جوانان هم قرار گرفتند، زنانی را برای ازدواج موقت یا صیغه معرفی می‌کردند.

 

همسریابی صیغه یابی سایت ازدواج موقت زن صیغه ای ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت تهران
 به مرور زمان با گسترش یافتن این سایت‌ها و خطراتی که فعالیت آنها می‌توانست در کشور داشته باشد، تمامی‌آنها فیلتر شدند اما هنوز یکی دو سایت که صرفا در حوزه صیغه فعالیت می‌کنند و خود را قانونی و شرعی هم می‌دانند به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
 همسریابی صیغه یابی سایت ازدواج موقت زن صیغه ای ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت تهران

سایت همسریابی موقت

این سایت‌ها، برای صیغه‌های یک ساعته و یک ماهه، زنانی را معرفی می‌کنند و البته از تصاویر این افراد هم استفاده نمی‌کنند و صرفا ویژگی‌های این زنان را مطرح می‌کنند و یک رابط هم با شماره تلفن تماس و شماره حساب مشخص اعلام کرده‌اند تا افرادی که خواستار صیغه هر یک زنان معرفی شده به صورت ساعتی یا ماهانه با آن تماس بگیرند و مبالغی هم واریز کنند تا ترتیب ملاقات داده شود.

در مورد این سایت و سایت‌های مشابه دو نکته قابل ذکر است. نخست ضرورت فعالیت چنین سایت‌هایی است که به نظر می‌رسد به دلیل کاهش میزان ازدواج که حاصل مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی مردم است توجه به ارضا امیال جنسی از طرقی به غیر از ازدواج افزایش یافته و این سایت‌ها هم برای پاسخ به این نیاز ایجاد شده اند. در مورد قانونی بودن و شرعی بودن اینگونه سایت‌ها، مقامات مسوول باید نظر دهند و لزوم فعالیت این سایت‌ها را هم جامعه شناسان باید ارزیابی کنند.

ازدواج موقت

اما نکته دوم که اینجا مهمتر به نظر می‌رسد، یک بام و دو هوا در فعالیت سایت‌های صیغه است. اینکه سایتی با روشی مشابه اجازه فعالیت نداشته باشد و سایتی دیگر با استفاده از عکس‌هایی از نام پروردگار و معصومین و نسبت دادن خود به تاییدیه مراجع تقلید و موارد مشابه دیگری، امکان فعالیت آزادانه داشته باشد و گرفتار فیلترینگ هم نشود و آزادانه، شماره تلفن و شماره حساب اعلام کند، بسیار تعجب‌برانگیز است. طبیعتا ما نه به دنبال تایید اینگونه سایت‌ها هستیم و نه تکذیب آنها. اما به عنوان یک رسانه، حق داریم بدانیم ضوابط فعالیت اینگونه سایت‌ها چیست و اصلا ضوابطی برای فعالیت انها وجود دارد یا برای صدور اجازه فعالیت آنها یا برعکس، فیلترینگ آنها، به طور سلیقه‌ای عمل می‌شود و افرادی که پشت پرده اینگونه سایت‌ها هستند نقش تعیین کننده دارند؟

این یک بام و دو هوا در نوع خود عجیب است که امید است مسوولی برای پاسخگویی در قبال آن پیدا شود و پاسخی قانع‌کننده برای آن بدهد. ضمن اینکه همانگونه که ذکر شد، برای اثبات قانونی و شرعی بودن اینگونه فعالیت‌ها، مسوولان مربوطه باید نظر دهند.

البته از کنار این موضوع نمی‌توان با بی‌تفاوتی عبور کرد که مشکلاتی که پیش روی ازدواج جوانان وجود دارد، برخی را به فکر چنین فعالیت‌هایی برای پاسخ به نیازهای جوانان انداخته اما اینکه چنین مبالغ بالایی برای اینگونه فعالیت‌ها رد و بدل شود و شاهد چنین وضعیت بی‌ضابطه‌ای باشیم، موضوعی است که قطعا باید پاسخی روشن داشته باشد.

سایت ازدواج موقت

۹۶۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خودتم که نامحرمی بهت ایمیل دادم ببینم کارت چیه

 2. سلام مهردادهستم ۲۵ سالمه اگه صیغه مال شیراز بود درخدمتم

 3. چیزی نیومده. یا اشتباه فرستادی یا تو راه دزدیدنش.

 4. اینجانب یک تاجر ومیلیاردر ساکن تهران هستم دنبال یک خانم باشخصیت برای ازدواج موقت هستم ترجیحا بین ۲۰ تا۳۰ وازلحاظزیبایی خوب باشد درضمن ازلحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم وبسته به خودخانم هرمبلغی خواست مشکلی ندارم بلند مدت وکوتاه مدت هم به درخواست خود خانم است لطفا شرایطتون رو به بنده ایمیل بزنید

 5. ببخشید داوود هستم ایمیل بنده می باشد که بالا اشتباهی ۳۲۵۶ نوشتم

 6. من به همون که بالا نوشتی دادم

 7. باعرض سلام و ادب خدمت همه بزرگواران عزیزی که کاربر این سایت هستین،من معتقدم که اگر ما مسلمان هستیم ومعتقد به رسول خدا هستیم خوب واسمون واضح وروشن هست که دین ما اساسا بر مبنای عقلانیت،منطقیت و…بنا شده پس باید متوجه این باشیم که دستورات و احکام رو هم باید پذیرفت و به عنوان مثال همونطوری که ماعقد دائم رو قبول داریم باید عقد موقت روهم قبول داشته باشیم و حالا ما بیایم که آی آی صیغه فلانه صیغه بیساره،که همه اینا ناشی از بی اعتقادی ما به احکام الهی هستش،که ….پس حتما یه دلیل استواری داره که صیغه موقت در شرایط خودش میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه،کوچیک همه ی شما عزیزان محمد از تهران ۱۹ساله

  • اولا دین ما یه سری واجبات و مستحب واحکام داره صیغه هم در موارد استثنایی بکار میره در واقع حکم تیممو داره اگه هیج جوره آب در دسترسمون نبود باید انجام بشه و اصول دین نیست که هرکی خوشش نیاد کافر حساب بشه تازه این صیغه های ساعتی از کجا در اومده حالا باز چند ماه بشه یه چیزی بعد به نظر من هرکی میخواد صیغه کنه باید رو فرد مقابل تحقیق کنه بعد دو طرف سنشون بالا باشه و پخته باشن واسه سن شما خیلی زوده

  • بله دقیقآ نظر منم همینه که این خانم محترم گفتن. سید محمد عزیز برای کلاس سوم راهنمایی این چیزا خطر داره

  • بیا و ثواب کن. اینم جوابمون. دعوای زن و شوهریمونو اینجا انتقال نده خودمون حلش میکنیم

 8. خانوم صیغه ای از کرج لطفا

 9. کاری داری به این ایمیل بفرست که البته این ایمیل عروس عمه ی منه و راضیه

 10. واقعا که تاسف اوره
  همینه که وضع جامعه ما شده این …
  ..زگی و بی بند و باری بیداد نیکنه
  واقعا برای هموتون متاسفم یکم جلو خودتون رو بگیرید اقایون محترم اخه ینی چی صیغه ی ساعته … ی روزه …
  من ۲۰ سالمه متاهلم شوهرمم قدر دنیا دوست دارم خداروشکرم تا حالا خودمو بازیچه دست مردای .رزه نکردم
  واسه دخترایی هم که با شماها هستن متاسفم که اینطور خودشون رو بازیچه میکنن
  عقل که در بدن نباشه جان در عذابه

  • واقعا برای برادرانم متاسف شدم
   بربدران و خواهران گلم اگه شهوت بهتون قلبه میکنه روزه بگیرید یا سوره حمد رو زیاد بخونید ولی من یه ذکر کاملا موثر بهتون معرفی می کنم که اگه فقط روزی صد مرتبه هنگام غروب آفتاب بگید تضمین میکنم که ۴۰روز نشده کاملا اثرات شگفت آورشو ببینید: یا غفار اغفر ذنوبی یا قهار
   موفق با شید و یادتون باشه که خداوند فرمودند من همه گناهان بنده ام جز شرک رو میبخشم.در پناه حق

  • سلام.فقط میتونم بگم ای ول

 11. سلام چند سالتونه واهل کجایین/ایمیلتون و موبایلتون چنده

 12. سلام من محمد هستم از کرمانشاه

 13. سپیده جان ! علی رغم اینکه نظرتو محترمانه نگفتی ولی بازم نظرت محترمه . دوست عزیز برای هر کاری انگیزه مهمه ، اشکال کار اینه که شما فکر میکنی تنها انگیزه برای این کار هوسبازیه ، در حالیکه شاید یکی از دلایل باشه .
  ضمنا به همسرت از طرف تبریک بگو ، چون مردی که زنش دوسش داشته باشه خیلی خوشبخته.

 14. واقعا براتون متاسفم با دست خودتون زندگیتونو تباه میکند. برا مردها که راحته چند روز باهاتونن بعدشم ولتون میکنن میرن دنبال یک نفر دیگه در آخر این خودتون هستید که بهشون وابسته شدین و زجر میکشید .

 15. اولآ میشه دقیق بگی چجوری ضربه فنی میکنی؟ دومآ این کتابه که اینارو از روش نوشتی نصفشم غلط نوشتی اسمش چیه؟ سومآ چجوری تو ۱۹ سالگی چجوری تو رو پروفسور کردن؟ در اخر کوچولو نون بازوت رو بخور

 16. اقا زنگ اخر وایسا کارت دارم.

 17. اقای محترم چرا حرف بیخود میزنی با این سه پاراگراف بالا که تفسیر شده دیگه نباید این تز هارو بدی که آبروی اسلام رو بردین آخه بیسواد من داشتم قصه ی حسین کرد میخوندم یا در مورد بخشی از الطاف ور حمت خدای متعال رو واسه د ستان میگفتم شما اگه این همه مسلط با قاطعیت میتونی بحث کنی بیا ببینم بشینیم یه جا آدرس میدم تو یه مجمع تشریف بیاری کر ک وپرت رو از از دین اسلام دینی که رسوالله رحمت للعالمین و مولای عزیزمون علی علیه سلام چه طور در مورد صیغه بحث اساسی از ۱۴۰۰سال پیش بحث کردن رو کرک و پرت بریزه تا دیگه حرف زیادی نزنی شما ها وامثال شما با این چرندیاتتون گل کاشتین و ابروی اسلام رو شما با این حرفا میبرین نه معاذالله کلام اهل بیت علیه السلام ،همش من چیزی نمیگم شماها بدتر میشین

 18. ببین۰۰۷عزیز نمدونم چی بگم متوجه بشی اول اینکه اونقدر حقیر نیستم که بیام از رویه کتاب مطلب بذارم تو سایت اونقدر ی بلد هستم که بخوام چهار خط مطلب بذارم تو سایت درضمن شما بی اساس نمیتونی از من ایراد بگیری اگه بخوای بیا میشینیم یه جا در هر زمینه از مباحث علمی مربوطه با اقتدار بحث و مجادله کنیم،من تو مجمع کنفرانس یک ساعتو بیست دقیقه ای ام دادم هیچ کس نتونست ازم ایراد بگیره که تو به من میگی غلطه و از روکتاب نوشتی نه برادر من،تو شورای علمی پژوهشی هم بهترین افراد رو از منظر علمی و سواد راه میدن همینطوری خیاری نیستش ودر ضمن اونقدری هستم که بتون تو هر زمینه ی مربوطه کسب درآمد هم داشته باشم اینجا که فقط یه کار علمی پژوهشی تا نون بازو خردن تو حیطه ی کاریمم میتونم نون بازوم رو بخورم،جدا از این من داداشمم دکترای تاریخ ادیان الهی ازدانشگاه تهران دارن پس از جهتی اونم رو من تاثیرات مثبتی گذاشته تا بتونم چیزی برا گفتن داشته باشم همجدای این خودمم دارم زحمت میکشم الکی چرتو پرت نگفتم و نخواهم گفت ،کسی ام نیستم که منم منم کنم اره اقا ما کسی نیستیم ،به قول دکتر ابراهیم میثاق یکی از روانشناسان خبره ایران که میگن یا انچه هستی بنما یاانچه هستی باش ،اگر انتقاد کنید کنید من نوکرتونم هستم ببینید اختلاف نظر خیلی خوبه منتهامودبانه و با احترام اینطوری خدارو خوش نمیاد که الکی و بی جهت کسی رو بی اساس و منطق تحقیر کنیم به جاش مطالعاتمونو بیشتر کنیمو چهار تا مقاله بخونیم گیر نیفتیم.

 19. ببین اقا من وقت نداشتم کل مطلب شما رو بخونم و یک کم جذابیت نوشتاری پایین بود ولی فقط می خوام ببینم این اسلامی که یک عده ابزار کردن بکوبن تو سر یک عده دیگه ، کدام موارد از قرآن رو تو زندگیشون پیاده می کنن وجدانا !!!! بالاخره همدیگرو به اسم حق انسان و هزار جور دلیل و برهان برای آرامش وجدان خود فرد و توجیه اعمالشون دنبالش میرن ولی جوابی در محضر خداوند برای خوشی های لحظه ای و حتی نابود کردن زندگی و شکستن دل همسر خودشون و فرزندان می تونن پیدا کنن یا اونجا هم دنبال ماده و تبصره می گردن! خیانت واقعا به چه قیمتی!!

 20. کوچولو ۱۹ ساله ای خوب تازه سن بلوغ رو رد کردی مثل اینکه خیلی تو منگه هستی. من متن شما رو خوندم یک جا خودتو استاد !! معرفی کرده بودی وگرنه وقت نمیزاشتم جواب شما رو بدم شما تنها استاد نیستی ماشاءالله همه مردم استاد همه چیز هستن! نحوه بیانت مشخصه به تجربه احتیاج داری که خود زمونه بهترین تجربه رو بهت میده و به ی نتایجی میرسی. تمام کسانی که با شما هستن یک روز حالت از این آدم ها بهم می خوره و البته دچار تنوع طلبی و عذاب زیاد میشه چون دیگه سخت می تونی خودتو کنترل کنی از لذت انسانی خارج میشه و حس حیوانی میشه.!! پس تکلیف عاطفه و مهربونی و یا وفاداری چی میشه!! قشنگی زندگی به کسی رو داشتنه نه همیشه دنبال بازی کردن باشی!

 21. دومین پیامم به خاطر مشکل سایت بود مجبور شدم دوباره پیام بدم چون دفعه اول ثبت نکرد.

 22. اگه این … نبود ما چیکار میکردیم شده یه سرپوش واسه کارای زشت وناپسندمون.در ضمن آقا محمد اون خدایی که شما انقدر ازش دم میزنید زن رو واسه این نیافریده که هر ساعت در اختیار یه مرد باشه وحکم یه ابزار رو داشته باشه ارزش زن خیلی بیشتر از این حرفاستپس بیخودی دنبال بهونه نگردید که کارای زشتتونو قشنگ وخوب واسلامی جلوه بدید.

  • غزال خانم بامن ازدواج می کنید

  • معذرت میخوام آقا حمیدرضا نباید اینجوری میگفتم ولی شما فقط اسم منو میدونید بعد چجوری به من پیشنهاد ازدواج میدین؟اگه واقعا قصد ازدواج دارین بهتره یه نفرو که شناخت بیشتری ازش دارین انتخاب کنین.به هر حال دلم نمیخواست کسی از دست من ناراحت بشه بازم ببخشید.

 23. سلام سال نو همگی مبارک من زیاد اینجا نمیمونم فقط از رو کنجکاوی مطالب رو خوندمو یه نظر میدم و میرم . سید محمد شما که مدعی دین و اجرای همه احکام هستین اگر یه زمانی خواهرت یا مادرت یا خانومت بخواد ازدواج موقت کنه تن به این رضایت میدی ؟ ناراحت نمیشی ؟ خب اگه ناراحت میشی چرا ؟ تو مطالب بالا گفتی که تو دین ما همینطور که ازدواج دائم رو قبول داریم ازدواج موقت رو هم باید قبول داشته باشیم پس بستگان شما اگه این کار رو کنن گناه نمیکنن . شاید از حرفای من ناراحت شدی حرفای زیبایی میزنی با سوادی ولی واقعا کم عقلی و بی تجربه . خلاصه همه حرفام اینه که آقای عزیز آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران مپسند

  • محمد لطفا جواب این آقای محترم رو بده چون این یک سوال بزرگ برای خیلی هاست که از امثال شما دارن و همیشه بی جواب می مونه ؟؟!!!
   اگر نتونستی از بزرگتر رائفی پور بگو بیاد جواب بده. واقعا یک جواب منطقی و بدون حاشیه رفتن و کوتاه فقط ذهن رو قانع می کنه .منتظریم چون فرق مرد مسلمان و غیر مسلمان رو می خوام بدونم.
   البته متاسفانه اونا ثابت کردن خیلی کم حرف وحدیث تر و قابل اعتماد ترن .

 24. اقا ممنون نیاز به کمک نیست یه جور باهاش کنار میام. برادر اخوی اومده اینجا بحث فلسفی را انداخته

 25. این طرفو میگم که هر کی ام یه چیزی نثارش کرده. ولی از رو نمیره

 26. شما اینجارو با کی بودی

 27. خیلی خوبین همه اتونو دوست دارم اگه از دستم ناراحت شدین معذرت میخوام دستتون درد نکنه هوای همدیگرم داشته باشین ،یاعلی.

 28. جواب کم اوردی الان
  مثل اینکه خیلی احتیاج شدید داری! برو به نیازت برس

 29. فاطی اونکه دیشب به من زنگ زد کی بود؟

 30. دختر عمم الناز بود چون ایمیل عروس عمه ی منه براش سوتفاهم شده بود تعصبی شده بود

 31. بهش گفتی همسر من بوده که ایمیل داده؟

 32. نخیر گفتم یه مردست

 33. دوستان عزیزم ضمن اینکه من خدا حافظی کرده بودم از همتون عذر میخوام فقط این پیام خدمت زهرا خانم محترم که من دوست نداشتم دیگه تویه اینجا بحث کنم چون بی فایده هست یه چیز من میگم چهار تاچیز دیگران ضمن اینکه نظرم همه ی عزیزانم واسه من خیلی ارزشمند و محترم هستش بالاخره شما ها ازمن بز رگترین منم تا حد خودم میتونم با شما بحث داشته باشم چراکه مقتضای مراتب سنی هستش دلیلش فقط همین دکتر رائفی پور خیلی قوی و مجربی هستش اما تو بعضی چیز ها نقص داشت نشستن با همون بنده خدایی که گفتم بحث و شروع کردن اخرش با۱۱۸دقیقه به اتمام رسید چرا چون حضور تو بحث نتیجه بخش تر هست تا فضای مجازی الانم من دیدم فایده نداره جز ناراحتی و سردی واسه کسی هیچ سودی جز این چیزا نداره و بیخیالش شدم،به عنوان برادر کوچیکترتون یه چیز بگم نگاه کنید من که اینطوری اومدم ……..

 34. ببخشید دیگه سرتونو درد آوردم ،،ولی انصافا من نه پر روام نه بی ادب فقط خواستم یه چیزایی هم کنار این حرفا گفته شه چون بدک نیست.

 35. راست میگن این شبکه های مجازی زندگی ادمو بهم میریزه. زن ما به شوهرش میگه ی مردس

 36. سلام علی هستم ۲۴ سالمه.یکسالی هست به دلایلی از همسرم جدا شدم.فرزندی هم ندارم.نیازمند یک خانم محترم از قم یا تهران برای ازدواج موقت هستم. رک بگم وضعیت مالی انچنانی ندارم.ولی یکسالی هست با هیچ کسی …. اگر خانمی هست تماس بگیره ممنون میشم.

 37. سلام امیرعلی هستم ازتهران و۴۸ ساله دنبال خانمی ازتهران یا کرج برای صیغه می باشم خانم محترمی تماس بگیره(سن مهم نیست درهرسنی)

 38. سلام امیرم از مشهد۲۵ساله شرایط ازدواج ندارم دنبال یک خانوم با خدا هستم برای کارحلال نه خلاف شرع

 39. سلام. من سالمه از قم. شما از کجا هستین؟

 40. آقایی هستم حدود ۳۰ ساله که به دنبال خانمی حدود ۳۰ سال جهت دوستی یا صیغه یا ازدواج دایم هستم .ترجیحا تهران و کرج

 41. وا آقا احسان عمرا بمنچه مگه من وظیفم اینه برای شما پیدا کنم خودت دست و پا نداری خودت پیدا کن

 42. چقدر انسان مومن و با خدا تو اینجا آدم بر میخوره مخصوصا اون ساعتیشون که نشنیده بودم که اونم شنیدم البته چند ماه برای حرف زدن شنیده بودیم خیلی کم اونم !!! اجرتون با خدا!! التماس دعا

  • باسلام خدمت سرکار خانم مریم خانم ببینید بزرگوار اولا ازدواج چه دائم وچه موقت برای دختر باکره ومجرد بدون اجازه پدر یاولی درست نیست وباطله .بعدش هم خواهش میکنم در مورد ازدواج موقت درست تحقیق کنید تقریبا احکامش مثا ازدوواج دائمه.یعنی مهریه .عده و…داره فقط مدت داره ااما اگر کسی یک ساعت هم عقد موقت کرد جسارتا اگر عمل زناشویی انجام بده باید عده نگکه داره اینجوری نیست که یه ساعت زن این باشه یه ساعت زن اون یکی این که میشه زنا که گناهه .خواهش میکنم بزرگوار زود در مورد چیزی که نمیدونید نظر ندید ممنونم

  • سلام من علی هستم ۲۸ ساله از شیراز خواستم بگم اگه امکان داره با همصحبت کنیم من دنبال یه خانوم خوب میگردم واسه سیغه اگر هم از هم دیگه خوشمون اومد بعد ازدواج

 43. آقا ممد از تبریز میبینم که همه چیزت جوره و فقط یک بلای آسمونی میخای که زندگیتو به آتیش بکشه . پیشنهاد میکنم به نزدیکترین پمپ بنزین مراجعه کنی و یه ۴ لیتری بنزین بخری و خودت زحمت این کارو بکشی .
  داداش بهت بگم خودت میاریش تو زندگیت ولی دیگه خودش بیرون نمیره .

  ضمن ادای احترام به تمامی بانوان محترم اگه ۱ درصدم درست گفتم بهم منفی ندین که ممد جون به اشتباه نیفته. ممنون

  ×ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش ×
  ×بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش×
  حافظ عزیز

 44. احسان ما فاطی خانومو دوسش داریم . دلقک نشو!!! برات خوب نیس

 45. اصفهان.نبود.۱نفر.بدو داریم حرکت میکنیم….

 46. سلام نیمام بچه کرج ۲۰ سالمه خلاصه سه نقظه ووو
  مارم در یابید……خوشتیپ خوش هیکل

 47. نظری ندارم من تازه از المان امده ام وبه دنبال صیغه میگردم

  • منظورم شما نبودی . منظور من سید محمد که با نام دین می خواد پدر ملت رو دربیاره و دنبال اشاعه دادن افکار اشتباه هستن این ها بیشتر به دین ضربه میزنن و مردم رو منحرف می کنن.!!

 48. سلام.هر چی قسمت باشه همون درسته.وضع مالیم
  بد نیست.یه خانم برا صیغه (متعه)ایمیل بزنه.۲۷سالمه از کرج.

 49. غزال جان از تذکرت ممنونم .
  منظورم این بود که بعضی مواقع والبته در بعضی موارد تو ازدواج حالا چه دایم چه موقت اولش یه توافقاتی میشه و همه چی اوکیه . اما پس از مدتی همسر عزیز و کسی که قراره نزدیکترین کست باشه هر روز تو رو با تازه تر از تازه تری مواجه میکنه . کارو به جایی میرسونه که واقعا همون ۴ لیتر بنزین چارشه . البته شایدم این نیمه خالی لیوان باشه چه میشه کرد . ضمنا حافظ بزرگ مرد تکرار نشدنی در این موارد چاره کار را چشم پوشی کردن میدونه :
  به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات×بخواست جام می و گفت عیب پوشیدن
  به هر حال اگه کامنتی که گذاشتم کسی رو و بویژه بانوان محترم رو رنجونده پوزش میطلبم .

 50. سلام باارزوی عاقبت بخیر و موفقیت همه . بنده ۴۵ ساله اردبیلی دنبال خانمی خداشناس و مهربان عاطفی و اهل زندگی از همه شهرستان برای زندگی مشترک جهت ازدواج دایم یا برای شناخت کامل جهت زندگی مشترک دایم . ازدواج موقت طولانی هستم . با تشکر از سایت

 51. خواستم یه نظری برای دوست ۶۰ سالمون بزارم . اما حقیقتش چشم غره های خانوم غزال برام تداعی شد تازه اون فاطی خوشکله هم میاد کمکش لذا : هیچی بابا !!!

 52. سلام. تو سایت گفته بودید صیغه میشید. لطفا به چیمیل من پیام بدهید.

 53. فاطی جون سلام. چند روز مسافرت بودم . خوبی؟

  • سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت ، سرها در گریبان است ، و گر دست محبت سوی کس یازی ، به اکراه آورد دست از بغل بیرون ، که سرما سخت سوزان است . شعر از مهدی اخوان ثالث

   ضمنا زنگ آخر وایسادم !!! کجا بودی سالار ؟؟؟

  • گل بود به سبزه نیز آراسته شد

  • مهران جان فاطی رو میسپرم دست شما . ما که ازش خیری ندیدیم.من رسمآ با همه خداحافظی میکنم. امیدوارم به خواسته هاتون برسین. خداحافظ همگی

 54. سلام بهار خانم منم بچه اراکم بامن ازدواج موقت می کنید؟از هر لحاظ که بخواید کمکتون میکنم

 55. سلام هر کاری که بگین انجام میدم فقط بهم نه نگید خوبیش اینه که بچه اراکم

 56. رامین هستم ۴۱ اصفهان خانمی اکه هست محترم و تحصیل کرده خوشحال میشم

 57. سلام من امروز این سایت رو دیدم ان شااله مشکل همه شما در این سال جدید حل شود از همدان

 58. سلام .ی خانم پاک و با آبروتا۴۰ساله برای صیغه موقت اگه هست ایمیل بدهhamon7022@yahoo.com

 59. من میخوام بدونم این دخترهایی که میان تو اینجور سایتا میگردن بعدش هم تریپ نصیحت و موعظه برمیدارن منظورشون چیه. یه دختری اگه خوب ومثبت باشه که اصلا به سایتهای صیغه وهمسریابی موقت که سر نمیزنه.نه اینه که خودشون هم دنبال ….. میگردن

  • آقای امیر من اتفاقی و برای خوندن خبر به این سایت اومدم بعدشم منظور شما چیه شما از اون آدمایی هستین که مثلا خواهرت ببره نون بگیره میگی بخاطر نونوا رفته؟منم اومدم اینجا خبر بخونم دنبال چیز دیگه ای هم نیستم

  • اگر سر زدن به سایت و خوندن عقاید مردان منحرف جزو = گناه کردن ، با وجود اینکه حضوری نیست و کسی به طرف مقابل دسترسی نداره پس نتیجه گیری میشه شما هم اینجا پلاس هستی کرم داری!!!! که حتما داری از زنان که وا* نمیدن عصبانی هستی و داری می میری گرنه احترام این گروه سالم بودی حداقل نگه می داشتی کاش همه مثل شما ثابت کنن چه کاره هستن!.
   تا اخر عمر مجرد و صیغه ای می موندید خانواده ای هم بدبخت نمی کردید !!!
   نمی خواستم جنسیتیش کنم اما چون یک زن هستن حق ندارن مطلب رو بخونن و نظر بدن یا اینکه چون خودت خرابی اومدی اینجا فکر می کنی همه انجا حرف می زنن باید حتما خراب باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
   …….

 60. سلام لطفا با من تماس بگیرید

 61. سلام به همه.من ساکن تهرانم-۳۵ سالمه-نیاز به خانم جهت صیغه دارم-بهم پیامک بدین خودم زنگ میزنم–خانوما منتظرم

 62. منم میرم منتها سرمیزنم اگه کسی صحبتی درمورد من کرد جوابشو بدم همگی موفق باشین

 63. دونبال یه ادم پایه میگردم البته خوشگل وبا کلاساااااا

 64. فاطمه جان ناراحت نشو ، کلا ما مردا بلد نیستیم محبتمونو چطوری ابراز کنیم .

 65. اون کسی که با صیغه کردن موافقه آیا راضی می‌شه ناموس خودش رو هم صیغه کنن؟ در ضمن کسایی هم که دنبال صیغه می‌گردن بهتره بدونن که توی فضای مجازی خیلی سخت می‌شه به کسی اعتماد کرد، ریسکش خیلی زیاده.

 66. سلام. کدوم شهرید؟

 67. امیر خان شما اول یاد بگیر به نظر دیگران احترام بذاری بعد بیا تو گفتگوها شرکت کن. شما حق داری که نظر دیگران رو نپسندی اما یعنی چی اونایی که به قول شما نقش آدمای مثبت رو بازی می‌کنن، دنبال… می‌گردن؟ اصلا خودت چطور به این صفحه منتقل شدی؟

 68. سلام
  ۲۸ سالمه
  شاغل
  مشهد
  مجرد
  لیسانس
  مهربون خوش اخلاق بی خیال از مزاحمت متنفرم

 69. متاسفانه سه چیز از بین نسل جوان امروز رفته :
  ۱- حیا از چشم
  ۲- غیرت
  ۳- عشق
  عشق هم عشق های قدیم ما اصلا نمی دونستیم صیغه چیه

 70. علی ازتهران دنبال یه خانوم برای ازدواج موفت که مسکن داشته باشه مهریه توافقی

 71. دنبآل خانمی هستم برای آشنای و هر جوریکه مایلید.

 72. درجزیره کیش زندگی میکنم اگر خانومی محترم باشه برا صیغه ایمیل بده سنم ۳۵ ساله

 73. فاطمه جان این رویه خشونت آمیز زیبنده شما نیست . چرا با هر مطلبی مثل نیروهای واکنش سریع وارد عمل میشی . خواهشمندم کمی صبور و شکیبا باشید : باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش – بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش حافظ علیه الرحمه

 74. با سلا‌‌‌‌‌م وعرض تبریک سال نو خدمت خانم فاطمه حسینی
  تمام کامنت های شما وبحث های شما رو خوندم با اشاره‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به اینکه با اقا سید محمد بحث کردید که نوزده سالش بودو حرف حق میزد واز اسلام دم میزدو میگفت ایات وروایات اینو میگن …با۰۰۷ بحث کردید ویا جواب احسان رو دادید … خلاصه اینکه به نظراتتون احترام میزارم خانم عاقلی هستید .منو از خودتون بدونید

 75. میلاد هستم ۲۰ساله ساکن قزوین تمایل به ازدواج کوتاه مدت دارم سن برام مهم نیست و این رو هم بگم که من مکان مناسبی ندارم

 76. ﺧﺎﻧﻤﯽ۳۸ﺗﺎ ۴۰ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻭﺿﻌﻢ ﺧﻮﺑﻪخﺧﻮﻧﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﺗﻤﺎﺱبﺑﺎﺷﯿﺪ

 77. سلام به همگی دوستان منم مثل خیلی از دوستان واسه پیدا کردن یه خانم واسه صیغه به اینجا اومدم و نظرات دوستانو خوندم
  یه چند تا حرف داشتم با خانما و اقایونی که اینجا یه مقدار داره حرفاشون به نصیحت میزنه
  من با آقایون متاهل کاری ندارم فقط از سمت خودم که مجردم صحبت میکنم اولندش که الان جونا با قدیم خیلی فرق میکنن این طور که من دورو ورمو میبینم مشکلی که خیلی از ماها داشتیم بلوغ زود رس فقط از نظر اخلاقی نه از نظر دیگه . که همین باعث شده ما جنس مخالفمونو فقط به چشم جنسی ببینیم شما که الان میبینید این اقایونی که اینجان و محترمانه درخواست واسه صیغه میکنن صد در صد میتونستن از طریق روابط نامشروع نیاز خودشونو بر طرف کنن یکی مثل من که تا زه دوران جونیم ۲۰ سالم خداروشکر قیافه ایم دارم که راحت بتونم دخترای مردومو به قول خیلیا مخ کنم ولی وجدان خودم قبول نمیکنه که واسه برطرف کردن نیاز خودم زندگیه کسه دیگه ایو خراب کنم با این وضعیت خیلی از شهرای ما یا بهتر بگم خانم ها و دختر های ما وقتی یه جون بخواد بره داخل شهر صد بار با دیدن اینو اون تحریک میشه دو راه بیشتر نداره یا از طریق روابط نامشروع و خود ارضایی یا ام از دواج و صیغه
  که نمیدونم یعنی شما ها بقدری راحت ازدواج کردین که فکر میکنین ازدواج به همین ساده‌گیاست من که شخصا نمیتونم ازدواج کنم شایدم شرایط ازدواج داشته باشم ولی اعتمادی فیلا ندارم شما ها بهتر از من در جریانید قبلا دختر مجرد چند تا خطوط داشت که رعایت میکردن ولی الان دیگه این خط قرمزا نیست دیگه یا بهتر بگم یک نوع رقابت بین زنها و دخترا در جریانی من شخصا به قدری حساس شدم به این قضیه که میترسم در اینده بعد از دواج مشکل بی اعتمادیو واسم داشته باشه پس خواهشا نه دیگه دلتون بسوزه نه شرمنده شید واسه ما .

  • روتو برم هر روز با یکی باشی دم از اعتمادم می زنی !!
   این اسلام نیست ….. اگر کارت خوبه و داری صواب!!!!! می کنی پس چرا دیگه شک داری !!!
   شما و اون زن که با شماس داره خوب حتما داره صواب میکنه . خواهشا هر کس میاد روسپی گری قانونی رو به اسم صیغه معرفی می کنه و قبحش رو از بین می بره نیاد اینجا حرف از اعتماد و آدم بودن و تریپ مسلمونی بر داره چون صیغه ساعتی معلومه از کجا اومده !! خواهشا هر کاری رو تبلیغ می کنید و به خورد ملت … می دید دیگه ….. و نقش مجرد بدبخت بازی کنه خوب معلوم ساعتی بدون مسئولیت بهتر از اینکه ازدواج کنن. الان تو اقایون همین رقابت افتاده مگه پدرهای ما ادم نبودن ندیده میگم انگشت کوچیکه زیبایی و ابهت و تیپو پرستیژشون نیستی خیلی ها با زنان اروپایی و امریکایی این طوری خودشون نمی بازن. فقط شما مردی خودتو جمع کن بابا
   تو خیابان امثال شما چشم اینطور دخترا رو در میارن و اونا رو تشویق می کنن که کارشون خوبه حالا اومدی ی طور دیگه وانمود می کنی!!
   حال آدم از این …. ها بهم می خوره کسی دلش نمی سوزه.
   ادم پاک باشه تو کره ماه هم پاک می مونه کرمم داشته باشه تو یک متر جا کرمشو می ریزه!
   انشااله وعده خدا محقق بشه و هرکس عین خودش گیرش بیفته

  • نسبت به دخترای امروزی می‌ترسی بی‌اعتماد بشی؟! پس خود حضرتعالی که دنیال صیغه و لذت‌جویی موقت از این و اون هستی، اگه تصمیم بگیری ازدواج دائم بکنی، اونوقت همسرت چجوری می‌تونه به تو به عنوان مرد زندگیش اعتماد کنه؟

 78. من علی۲۴ سال ازتهران دنبال دختری هستم یک سال صیغه بشه برای موقعیت کاریم.خیلیم خرجش میکنم.فقط سریع.ممنون

 79. بندر عباس شاغل هستم

 80. معنی خانم با فرهنگ از نظر مردان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خاک برسرتون!!!!!!!!!!!
  فقط بلدید هارت و پورت الکی کنید!!!

  • سلام خوبید؟من رضا هستم اهل آبادان شغل اصلی من کارمنددرنیروگاه برق هستم و مربی باشگاه بدنسازی نیز هستم عاشق ورزش و ورزشکار حرفه ایم اگه بشه بیشتر با هم آشنا بشیم خوشحال میشم من فردی آروم و احترام گذاری هستم و عاشق مهربونی و بروز احساسات عاطفیم دارای دو مدرک تحصیلی هستم یک کارشناس ارشد برق قدرت و یک لیسانس مدیریت و در بعضی اوقات مدرس دانشگاه هم هستم فردی قوی و محکمی هستم و عاشق آدمهای با شخصیت و متین هستم کسی که به تو آرامش میدهد شایسته ستایش است این شماره تلگرام منه و آیدیم

 81. مجردم ۳۱ سال سن دارم شاغل در تهران
  دنبال خانمی هستم که تو صیغه هم شرافت داشته باشه

 82. من حسین هستم به دنبال خانمی برای ازدواج موقت می‌گردم
  اهل تهران هم هستم

 83. این آقا حمیدرضای گل به هردختری که رسیده پیشنهاد ازدواج داده(فاطمه-غزال-مریم و…)داداش هانیه هم اضافه شد بدو بیا ازش خواستگاری کن!!!!بعدم گفته هر کاری بگین میکنم فقط نه نگین!!!!!!!!!

 84. حیف شد خانم حسینی پس اگه تو کاره خیر هستید یه دونه کیس… معرفی کنید. ممنون میشم

 85. سلام.علیرضا ۳۵ساله ازتهران هستم دنبال یه خانوم تهرانی برا صیغه هستم

 86. قابل توجه فاطمه خانم چشم آبی شما خودتون حاضرین باپسری که وضع مالی خوبی نداره ازدواج کنین این شمارمه اگه کسی حاضر با یه پسر که وضع مالی خوبی نداره ازدواج کنه و تشکیل خانواده بده زنگ بزنه تا بیشتر باهم آشنا بشیم

 87. صیغه ۵ سال همدان فقط همدان کسی بود میل بزنه مهندس ساختمان هستم.

 88. آقا محمد این چیزا به من ربطی نداره که قابل توجه من کامنت میذاری در ضمن من اینجا فقط نظراتمو میگم وتو زندگی شماها دخالت نمیکنم پس هر کار دوست داری بکن بای

 89. بای یادم رفته بود. بای

 90. پسری ۲۸ ساله هستم. دنبال صیغه بالای ۳۰هستم. تهران زندگی میکنم. دستم به دهنم میرسه.

 91. دوست عزیزم ۰۰۷
  دیدم شعار داده بودین و از ایرانی و … داد سخن داده بودین . داداش خوبم :
  هر چه میخواهد دل تنگت بگو فقط مردونه شعار نده
  ××× راستی اگه یکی از خانومای این سایت بهت پیام مثبتی داده بود دیگه با اونچه که بر سر ایران و … میاد مشکلی نبود ؟
  زنگ آخری هم که گفتی رو هسسسسسسسسستم .
  سپاسگزارم.

 92. واقعا که خیلی رو داری برات متاسفم مطمئن باش یه دختر عین خودت نصیبت میشه در ضمن اگه سن وسال برات مهم نیست همون خانم پنجاه ساله هم میتونه مورد مناسبی برات باشه

  • برو خجالت بکش حرف مفت نزن خیلی هم درست میگه ازدواج موقت برای بعضیا لازمه سر ئر نمیاری حرف مفت نزن.نه حکمتش رو میدونی ونه صلاحش رو چون به مزاجت خوش نمیاد داری مینالی.

 93. حتی اگه بشه برای صیغه‌کردن فوایدی هم متصور شد ولی به هر حال آثار زیانبارش به مراتب بیشتره و اگه تو جامعه باب بشه، پیامدهای ناشی از اون ابعاد گسترده‌ای رو به دنبال خواهد داشت. به نظر من کسایی که شرایط ازدواج دائم رو ندارن بهترین کار اینه که خویشتنداری کنند هر چند براشون دشوار باشه.

  • اگر مرد بودی اینجورذی نمیگفتی؟یا با اسم مردونه اومدی یا واقعا مرد نیستی.آقای خویشتن دار صیغه برای کسی که نیاز داره هیچ اشکالی نداره .چند سالته ۸۰سال که اینطوری حرف میزنی .برره گناه کنه بدبخت تو گردن میگیری .نامرد اینه منطق تو هروقت انسان تشنه یا گشنه شد دست نگه داره تا کی ؟حدی داره نه تا اونجا که تلف بشه .

 94. وای وای چه عصبانیه !!اینطوری شوهرگیرت نمیادا ..مهربانتر..باظرافت …..

  • تو چرا انقدر نگران بقیه هستی؟؟؟من هرجور که دلم بخواد کامنت میذارم.

  • غزاله النا بامنه تو نگران شوهر پیدا کردن من نباش دنبال شوهر نیستم فعلا که با اون پسرای بی ادب و عقده ای تو بخش نیلوفر از پسرا سیر شدم چندتا عقده ای که باهم آشناهن میان به من فحش میدن و میان هردقه به خودشون لایک میدن

 95. خاک تو سرتون البته نه همه ولی خیلیاتون
  اییییییینهمه نظر، ۳ ساعته وقتمو گرفتید، اوسکولا

 96. سلام
  آرش هستم ۳۳ ساله از تهران دنبال خانومی هستم با شخصیت جهت صیغه ترجیحا از شرق تهران ۲۵ تا ۳۵ ساله

 97. مجید جان قرار نبود دهنتو باز کنی هر حرف نامربوطی رو خطاب به همه بریزی بیرون .
  متاسفم .

 98. سلام محسن هستم از تهران یه خانم برای ازدواج موقت با من تماس بگیره

 99. ۳۵ سال دارم خانمی برای صیغه موقت در مشهد به ایمیلم پیام بفرستد منتظرم! reza.fayzi@yahoo.com

 100. آی بدم میاد از این جور آدمای امثال غزال و محمد که الکی می خوان به بقیه نشون بدن خیلی آدمای فهمیده ای هستن آخه یکی نیست بپرسه خودت الان باچنتا جنس مخالف خودت رفیقی، هر کاری میخوان می کنن با هر …. اگه یه پسر بیست ساله به یه دختر پیشنهاد دوستی بده اقتضاء سنشه ولی اگه پیشنهاد صیغه بده خیلی آدم بیشعوریه هان …!

  • اولا من فقط نظراتمو گفتم هیچ نیازیم ندارم که بخوام خودمو یه آدم فهمیده نشون بدم اونم تو یه سایت دوما من ارزش خودمو بیشتر از این حرفا میدونم که بخوام هر دفعه بازیچه دست یه پسر بشم بنابراین من حتی با یه جنس مخالفمم رفیق نیستم چه برسه به چندتا چون به نظرم فوق العاده کار احمقانه اییه فکر کنم خودت از اون دسته پسرایی هستی که همزمان با… وهزارتا گندکاریم پشتش میکنن برای همین بقیه رو هم مثل خودت می بینی سوما آقای پروفسور دوستی با صیغه یکیه؟… لطف یکم فکرکن بعد حرف بزن

  • سوال: به نظر شما مسئولین این همه پیام و درد دل جوونا رو می بینند؟

   الف) مسئول مورد نظر در دسترس نمی باشد!

   ب) مسئول مورد نظر در خواب می باشد!

   ج) این امور در حیطه کاری مسئول مورد نظر نبوده و بنابراین عباس آقای سر کوچه بایستی رسیدگی کند، و همچنین جوانان مملکت به عنوان سرمایه های مملکت در اولویت نبوده و مسئول مورد نظر درگیر فیش حقوقی می باشد.

   د) این جمله که ” سرمایه های این مملکت به جای اینکه ذهنشان متمرکز بر پیشرفت کشور باشد، در همان نیازهای اولیه و ابتدایی مانده و جامعه ما زیر پوسته اش چیزی ندارد جز مریضی” کاملا غلط بوده و اصلا ول کن بابا به من چه ربطی دارد.

 101. آقا محمد گرم مزاج
  اینقدر هولی بابا چه خبره !!!
  ضمنا ۲ تا غلط داری میشی ۱۸ ببینم اصلا ۱۸+ هستی ؟

 102. دنبال موردصیغه ای اهل قم وزیر۳۰سال میگردم.لطفا جواب بدین

 103. با سلام
  نظرات زیاده ماشالله چقدر بی بندباری زیاد شده.
  خدا رو شکر گزارم که دنبال این چیزا نیستم، دوستان باور کنید من هم نیاز دارم به ازدواج ولی باور کنید حقوقم کمه باور کنید اگر بخوام برم خواستگاری دل نمیکنم با این درآمد زن بگیرم.
  کجا هست این دخترای با نجابت که بریم خواستگاریش ما که همش دخترای عروسک خیابانی دیدم با مانتوی تنگ و آرایش غلیظ آیا اینها زن زندگی هستن؟ من که قبولشون ندارم . که پول لوازم آرایششون به اندازه حقوق منه. باور کنید اینا ارزش صیغه کردن هم ندارن.
  دختر بانجابت پیدا میتونم بکنم ولی فعلا دل نمیکنم بخاط درآمدم و همچنین آیا اون دختره کم توقع هستش. خانوادش منو قبول می کنن.
  فکر نمیکنم قبول کنن بازم با توکل بخدا شاید قبول کردن.
  دوستان باور کنید اون نیازی که شما دارید منم دارم البته ماله من از شما بیشتره تا کی باید خود دار باشیم و کنترل کنیم.؟؟ یکی جواب بده
  باور کنید من هم میخوام زندگی تشکیل بدیم و عاشق همسر و بچه هامون باشیم ولی ….

 104. بعضی از دخترا خیلی فهمیده هستن همه چیزو درک میکنن
  وقتی شوهرش میگه بیا بریم رستوران غذا بخوریم میگه نمیخواد خودم غذای خوشمزه بلدم درست کنم یعنی خودش میدونه شوهرش از لحاظ مالی در چه حدیه قدر ایناور باید دونست؟
  باور کنیم حرف دلم را میزنم دوست داشتم از سن ۱۴ سالگی ازدواج کنم ای کاش از بچگی بجای درس خوندن میرفتم کار میکردم. ولی باور کنید از همون ۱۴ سالگی هم روم نمیشد که بگم زن میخوام الانم که ۲۶ سالمه هنوزم که هنوزم روم نمیشه بگم زن میخوام حالا ما چکار کنیم؟ بقول خارجی ها I don’t khnow

 105. سلام حسین هستم از یزد دنبال یه زن زیر۲۶ برا صیغه موقت چند روزه خواهشا اگه کسی هس بگه از به گناه افتادن جوون جلو گیری کردین صواب داره ببخشید خداحافظ

 106. سلام رامین هستم ازتبریز ۲۲سالمه دنبال صیغه ام

 107. سلام ازمشهد هستم دنبال یه خانوم هستم برای صیغه مشکل مالی ندارم اینم شماره تماسم

 108. سلام علی ۳۵ ساله شغل آزاد قد۱۸۵ وزن ۹۵ از شیراز هستم دنبال یه خانم با ادب وبا آبرو واسعه ازدواج موقت میباشم از شیراز باشه

 109. سلام.علی هستم از کرج.۲۷ سال.مهندس عمران.با درامد ماهی ۲ ملیون…دنبال دوستی ورابطه حلال هستم…هر کس تمایل داشت خبر دهد.

 110. پیر شدم رفت من هم می خوام

 111. وعه یکم به فکر علم و پیشرفت باشین
  این تفکرات زود گذرند
  خانم هارا این قدر پست جلوه ندین و به آنها به عنوان یک ابزار نگاه نکنید که از پست ترین مردمان خواهید بود
  بخدا قسم اگر یک ساعت فکر می کردین می فهمیدین این کار پوچه
  خواهر فاطمه درست می گفت
  آخرش پر از اشکالات اجتماعیه که جامعه را خراب می کند
  به قول نیوتون : ابداع یک وسیله یا حل یک مسئله بیشترین لذت را برای انسان دارد
  حالا شما می روید دنبال یک لذت که فقط به دوتا غده بستگی داره
  اگر این دو غده را از شما حذف می کردند برای شماها لذت خوردون غذاها و خوابیدن و آسودگی بیهوده جلوه گر می شد و باز هم به لذت و تعالی واقعی دست نمی یافتید
  خدا را یاد کنید و از وسوسه های زود گذر شیطان و دنیایی دوری کنید که این تنها راه رستگاری است
  من الله توفیق
  mjm

  • ببین نیوتن.تو کاری که تخصص نداری اظهار نظر نکن .تو از خدا بیشتر حالیته؟یه ذره درست دفکر کن به مسئله اینقدر سطحی نگر نباشذ. هیچ کدوم از دستورات خدا بی حگمت نیست .

  • وسوسه شیطان تو همون گناهه که خانم میگه من هزار تا دوست پسر داشتم .خوب امثال اون بیخود میکنن که دوست پسر بازی ودوست دختر بازی رو اشکال نمیدونند.ولی صیغه رو که حلاله وتو قید وبند خاص ودرست خودشه میکوبند.چون تو دوست پسر بازی میتونمن با هزار نفر باشن اشکال نداره .اما تو صیغه که باید حد وحدود رو نگه دارند شد اخ وبد آره؟بنشینید سرجاتون بابا

  • نیوتن من گشنمه! گشنه! میفهمی یعنی چی؟! تشنمه! تشنه! متوجه ای چی میگم! حدود ۱۵ ساله که گشنه تشنه ام! ۱۵ ساله که از بلوغم میگذره! فک کردی فقط تو خدا خدا حالیته! بله اگه خدا نبود تا الان بدبخت تر شده بودم شکی نیست، میدونم نفهمیدی پس خودتو زیاد درگیر نکن.

 112. سلام علی هستم . ۲۰ سالمه . پول و خونه و ماشینم دارم . اگه کسی میخواد صیغه کنه تماس بگیره .

 113. غزال خانم فعلا که دارین همین کارو میکنین بعدم اگه منظورتون صیغه است که باید بگم اصلا یه دختر باکره نمیتونه صیغه بشه اما در مورد دوستی های معمولی با ید بگم به ماها میتونی دروغ بگی به وژدانت چی به انم میتونی دروغ بگی…! درمورد خودمم اگه منظورت دوستی خدا شاهد که با هیچ دختری دوست نیستم اما اگر منظورت صیغه است که خوب نمیشه همزمان با چندتا زن بود ولی میشه هر هفته با یکیشون بود ومن هستم از گفتنشم ابایی ندارم ودر ضمن منی که میرم دنبال صیغه دیگه دلیلی نداره گند بزنم بعدم شما یه جوری حرف میزنی که انگار واقعا این روزا تو اجتماع دوست دختر دوست پسرا رو نمی بینی؛ آخه انیشتین آخه پرفسفور کدوم احمقی تو مغز شماها کرده که دوستی باصیغه یکیه؟! توی دوستی پسر باهر دختری که بخواد میره صفا سیتی ولی تو صیغه اولا با دختر نمیشه ارتباط برقرار کرد باید حتما زن مطعلقه باشه دوما باید حتما آیه قرآن رو بخونی مثل ازدواج دائم حتما باید مهریه زن مشخص بشه وگرنه صیغه باطله

 114. ممد آقای ۶۶ !!!
  خوشم میاد که قشنگ همه چیزو از تو . اسلام رد میکنین و تر تمیز .
  وقتی کامنتتو میخوندم نمیدونم چرا یاد زین الدین زیدان ، بازیکن سابق تیم فرانسه افتادم : زیدان نگاهش به یه طرفی بود ولی با مهارت به سمت مخالف پاس میداد .
  مرسی

 115. آره دیگه غلط املاییاشو هم میندازه گردن من.صیغه های ساعتی وروزانه وهفتگی حلال خدا بوده که من اومدم وحرامش کردم بنابراین من خیلی ادم گناهکاریم مواظب باش از راه راستی که داری میری منحرف نشی وگول منو نخوری.

 116. من صیغه رو قبول ندارم صیغه یه کلاهی هس که خودمون سر خودمون گذاشتیم دنبال یه خانوم خوشکل واسه رفاقت مر دونه دائم بدون حوس

 117. خواهش میکنم زود قضاوت نکنید همه رو به اسم هوسران نگاه نکنید.شهید مطهری رحمت الله علیه میگن اگه همین بحث ازدواج موقت از غرب میومد هیچ کس اعتراض نمی کرد ولی چون حرف اسلامه دارن با هاش مخالفت میکنند.برید حکمت ها ئوآثار ازدواج موقت رو مطالعه کنیدبعد نظر بدید بی خودی با نظر اشتباه خودتون رو جهنمی نکنید .اما دوست دختر بازی وزنا نعوذبالله چون از غرب اومده هیچ کی چیزی نمیگه واقعا این منطق شماست؟

 118. غزل خانم خواهش میکنم زود قضاوت نکنید صیغه اگه ساعتی هم باشه اگر عمل زنا شویی انجام بشه خانم باید عده نگه داره نه اینکه یه ساعت زن این باشه ویه ساعت دیگه زن اون اینجوری که میشه زنا.البته گفتم اگر عمل زنا شویی انجام بشه.

  • مطمئن باشید کسی که میره دنبال صیغه ساعتی وروزانه به یه بار ودوبار اکتفا نمیکنه وآدم تنوع طلبیه وگرنه میرفت سراغ ازدواج دائم که به قول خودتون اگه سخت نگیرن شدنیه یا حداقل صیغه های چندماهه وچندساله تازه بیشتر کسایی که اینجا دنبال صیغه هستن به گفته خودشون وضع مالی خوبی دارن ومیتونن ازدواج دائم کنن پس چرا میرن دنبال صیغه؟؟!!

   • به جای این تخیلات برو ماهیت وجودی خودتون و مردا رو بررسی کن از قرار هیچی نمیدونید یه مرد اگه این ارتباطو به حد کاملش نداشته باشه تو این دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشه هیچوقت یه زن به تنهایی نمیتونه یه مرد رو راضی منه اگه کسی هم این ادعا رو داره یه دروغگویی بیش نیست دست بردارین از این حرفای مزرخرف و بی محتوا

 119. غزال جان شما خیلی ام بیگناه نیستین ، شما خانوما بواسطه زیبایی ،جذابیت ، شرم و حیاهای دلفریبانه ، نگاههایی که مثل نیزه به تن آدم میشینه ، اخم و قهرهایی که آدمو مشتاق تر میکنه و و و ……
  دلبرم شاهد و طفل است و به بازی روزی / بکشد زارم و در شرع نباشد گنهش
  حافظ بزرگ

 120. باسلام لطفا هم از خانم ها وهم آقیان محترم خواهش میکنم دقت کنید.که ازدواج در اسلام دو نوعه یکی دائم ودیگری موقت.بزرگواران برید مطالعه کنید ببینید چه کسی ازدواج موقت رو حرام کرد .هم اهل تسنن وهم شیعه میگن که خلیفه دوم حرام کرد.درحالی که حضرت علی علیه السلام میفرمایند اگر خلیفه دوم متعه یا همون ازدواج موقت رو حرام نمیکرد کسی مرتکب زنا نمیشد مگر مریض دل.

  • آقا امیر من صیغه رو حرام نمیدونم ولی نباید تو جامعه زیاد بشه

   • خواهر عزیز وقتی حقوقت کفاف زندگیه دونفره رونمیده بل اجبارسراغ زن صیغه ای میری که اگه ازاین راه هم حل نشه توی خیابون به حد کافی ریخته درضمن کسایی که دنبال همسرصیغه ای میرن آدمای خوبی هستن چون نمیخوان گناه کنن که اگرصیغه وجود نداشت الان خیلیا تو فساد فرورفته بودن

   • درچارچوب قواعد شرعی بسیار خوبه چون ازانجام کار حرام جلوگیری می کنه

   • سلام صیغه براى خانم های بیوه هست نه دوخترخانم های که بااین کاراینده شون نابود میشه من مخالفم امادنبال خانومی هستم برای عقددایم بچه قزوین هستم/مسعودکسی مایل شدحاضرم شوخی باکس ندارم //

 121. خداوند تشنگی رو قرار داده وحکمتش اقتضا میکنه که آب باشه .گشنگی رو قرار داده وحکمتش اقتضا میکنه که غذا باشه ومیل جنسی وعاطفی و…رو قرار داده حکمتش اقتضا میکنه که پاسخی برای این نیاز وجود داشته باشه وچون نمیخواد انسان ئهوس باز وهرزه بشه احکام خاصی قرار داده .البته که چه بهتره خانمه وآقایان اینقر مسئله ازدواج رو سخت نگیرند وبه پیروی از پیامبر اکرم واهل بیت علیهم السلام ساده زیستی رو ملاک قرار بدند تا ازدواج دائم راحت صورت بگیره

 122. خپس خواهش میکنم امر مقدس ازدواج رو چه دائم چه موقت با الفاظ بدی مثل کثافت کاری و… زیر سوال نبرید.امیدوارم که همه جوانها ازدواج رو ساده بگیرند تا بتونند هرچه زودتر ازدواج دائم داشته باشند

 123. فاطمه حسینی 23 سال واندی از تهران

  نیاز به صیغه خیلی خیلی فوری دارم. لطفا رزومه خودتون رو هر چه سریعتر ارسال کنید.

 124. امیر خان وقتی یه کاری درسته نیاز به دلیل و برهان نداره : دروغ و تهمت و خیانت و ریا و … در همه جای دنیا بد و زشته و کاملا بدیهیه . حالا من نوعی اگه میخام یه کاری کنم که وجدان انسانی تاییدش نمیکنه اولا اگه میتونم باید انجامش ندم ولی اگه از پس خودم بر نمیام حداقل دو تا کاره که باید انجام بدم : اول اینکه تو این کار برای خودم خطوط قرمزی تعریف کنم و از این محدوده خارج نشم و دوم اینکه این کارو به دیگران نگم و دنبال دلیل تراشی و درست جلوه دادن قضیه هم نباشم در واقع خودم خودمو گول نزنم : اینجاست که کار خیلی کثیف میشه .
  راستی اینا رو قبل از اینکه اینجا به تو بگم و ادای آدمای درستو در بیارم ۱۰ سال پیش باید به خودم میگفتم !!!

  • آقا مهران عزیز معیار شما برای این حرف چیه عقل ما ها که ناقصه یا عقل کل که پیغمبر واهل بیتند واین بزرگوارها تمام حرفها ورفتاراشون به امر خدا بوده یعنی معیارشون خداست ورضایت خدا رو در نظر داشتند.واز خودشون چیزی نگفتند .وجدان بشری میگه باید امر خدارو زیر پا گذاشت؟

 125. تازه وقتی به خواستگاری دختری که مطلقه هم هست میرن خیلیاشون بازم دنبال پول وچهره اند .اینه منطقیه واقعا ؟

 126. نمیگم باید هرکس اومد سریع جوایب بدن اما حداقل کمی کوتاه بیان.منصفانه نیست.

 127. االبته گفتم بعضی از زن ها نه همشون.بعضی هام واقعا خانم بودند

 128. ولی الان خیلیخیلی کم بشه دختار خوب پیدا کرد که سازگارم باشه.شما دست از این شرایطهای بی خودتون بردارید بله اون وقت انتظارتون درسته که پسرها برن ازدواج دائم بکنند.منم نمیگم صیغه ذو رواج بدیم.چه پسرای خوب وپاکی که به خواستگاری به ظاهر خیلی از دخترای مثلا خوب میرند وچیزهایی میشنوند که اصلا حیرت زده میشند.تازه این مثلا دختر خوباشند.وای به حال بقیه.وقتی امثال شماها راه حلال اول دائم بعد موقت رو میبندید.چه طور انتظار دارید جووون سراغ گناه نره.که البته نباید بره.راهش ازدواجه چه دائم تولا وچه موقت وبه حرفهای امثال مثل شماهایی نباید گوش کنند .چون شما حاظرید اینها آلوده بشند ولی سمت حلال نرند.خواهشا مثلا شما فاطمه خانم نگید باید کنترل کنند خودشون رو .غرایز انسانی رو باید کنترل کرد نه سرکوب .اون چیزی که شما میگی سرکوب کردنه.راه حلال رو به رو مردم نبند .همه چیز فهم

 129. آقاسهیل من با نظر شما موافقم خیلی از دخترا به جای اخلاق که به نظرمن باید اولویت اولشون باشه به پول وچهره واینجور چیزا دقت میکنن هیچ دختری نباید همه چیزو با هم بخواد چون خودشم کامل نیست منم تو کامنتم گفته بودم که باید ساده بگیرن هم دخترا وهم پسرا.بعد من کجا گفتم دوست دختر بازی کار خوبیه وبا صیغه یکیه؟؟؟!!!

 130. سلام هادی۳۲ساله کارمند قد۱۸۵وزن۸۵ سبزه روشن از شیراز هستم دنبال یه خانم باشخصیت با ابرو واسعه ازدواج موقت از شیراز باشه

 131. بابا اون فاطمه حسینی ۲۳ساله داره مسخره بازی در میاره اسم و فامیل و سن منو دزدیده گولشو نخورین

 132. من کی همچین حرفی زدم اتفاقا من بیشتر زنارو مقصر میدونم

 133. بعدشم خب بریر صیغه کنید الان هرکی ندونه فکر میکنه من اینجا قمه گذاشتم جلوی شاهرگتون زورتون کردم

 134. سهیل و مهران عزیز
  ما باید یاد بگیریم به نظر دیگران احترام بزاریم . اگه دخترا حاضرن تو خونه بمونن و ازدواج نکنن ، هزار تا دلیل اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و … داره . به هر حال تو نمیتونی بگی اونا باید شرایطشونو بیارن پایین ، تو باید هنر داشته باشی از هر نظر خودتو بالا بکشی ضمنا شرایط مالی آخریشه اول باید روی پرستیژ و شخصیتت کار کنی.
  مرسی

 135. خانمای محترم ساکن اندیشه وکرج لطفا پیغام بدید.۳۸ساله ازاندیشه

 136. صیغه فقط برای مرد وزن مطلقه است بس ودر غیر این صورت جامع را به مشکلا ت میکشد طرف میگه من بیکار نیستم یا درس میخوانم یا کا ردارم اینها همه دروغ هستند دختر ااکثرا تو ازدواج خیلی موافقند وهر جوری با شوهرهشان کنار میاند وطلاقهای که صورت میگیره ۹۰درصد مردها مقصرند

  • دقیقا موافقم
   البیته اگه افراد وقتی میخوان ازدواج کنن، فقط به مادیات فکر نکنن و طرف مقابلشون رو خوب انتخاب کنن تو زندگی مشترک هم کمتر دچار مشکلات حاد میشن که اون موقع مرداااااااااااااااااااااااااااااا نیاز داشته باشن با ازدواج مجدد و صیغه خودشون رو سرگرم کنن و از مشکلات فرار کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 137. چیزی که موجب پشیمانی میشه عدم هماهنگی بین شخصیت طرفین در رابطه ی اول هست وگرنه هرحیوانی دریک رابطه ی مخصوصا اول تحریک میشه اما بایستی مبنابرجذب به شیوه ی شناخت باشه وازتضادهای اخلاقی وخواستن های یکدیگرباخبرباشن،اکثرنظرات دوستان ارزشمندم رومطالعه کردم اما اونچه که حایزاهمیته درک متقابله تارسیدن به خواستن های ثانویه.

 138. موندم چی بگم اخه بنده های خدا واجبه اینجا فلانی هستم یه صیغه اسدنبال دیگه صیغه با جن.. چه فرقی پیدا کرده فرقشون بین

 139. سلام صیغه بایستی شرایط خودشو داشته باشه و گرنه صیغه های امروزی هم یک گناه بیش نیست پس دنبال این هم نباشین ک بگین من میخام ی زن صیغه کنم ک الوده ب گناه نباشم

 140. سلام عزیزان صیغه در اسلام وجود دارد چونکه در روایت هست و اگر به رساله های مراجع تقلید مراجه کنید چنین چیزی مشاهده میکنید اما شرایط حودشو داره مثلا اینکه زن باکره که مجرده نمیتواند بدون اذن پدر صیغه کند ویا زن باید عده نگه دارد ولی رن یاعسه عده ندارد ممنون خوبان

 141. سلام دوستان منصور هستم دنبال یه خانم تحصیل کرده و فرهنگی بین سنین ۴۵ تا ۵۶ سال هستم ممنونم اگر کسی در این زمینه کمکم بکند باتشکر

 142. سلام ، ابوالفضل هستم کلاس سوم ریاضی هفده ساله از مشهد ///////

 143. سلام به تمام گوگولی مگولیای بانمک یددار،،،ننه غزال،بی بی فاطمه،کبلایی امیر،مشتی مهران،،و دوستان یددار دیگری که دراین مباحثه ی داغ وتخصصی دینی واجتماعی بانظرات کارشناسانه خود،درس بزرگی به من وتمام کسانی که عاشق درس املاء هستنددادندمتشکرم….بچه که بودم،خیلی دوست داشتم معلم بشم،برم دورترین روستا،به بچه هاش کمک کنم دکتر و مهندس و خلبان بشن ـــــــــــــــــــــــــــــ الان چندسال ازاون سالها گذشته،ومن نتونستم باکمک به بچه های روستابه آرزوم برسم ــــــــــــــــــــــــ اماامشب که اتفاقی اومدم وسط بحث داغ وجگرسوز و فنی دوستان بانمک یددار وپاستوریزه ی گلم و کامنتها وپرسش وپاسخهاشون وکه دیدم،،،بغض گلوم و گرفت وتازه فهمیدم که خدا هنوزدوست داره من به بی سوادای محروم ،سواد یادبدم.ــــــــــــــــــ عزیزای دلم ،،،،،فردا دفتر۴۰ برگ و کتاب فارسی فراموش نشه.ــــــــــــــــ ازدرس تصمیم کبری هم یک باربنویسید،،ــــــــــشایدامتحان گرفتم ـــــــ

 144. ننه غزال و بی بی فاطمه ،،ــــــــ، ۹ ــــــــــ کبلایی امیر و مشت مهران، ـــــــــــــ ۱۱ ــــــــــــــ

 145. باسلام ،بنده به گناه افتادم ؛باروزه وبرنامه غذایی وبه اندازه خوری هم مشکلم حل نشده !موردجدی ای هم تاحالابرای ازدواج دائمم پیدانشده !بنده چه خاکی به سرم بریزم ؟!تاآخرعمرم گناه کنم !زناکنم تاهزاردردومرض بگیرم ووضعم بدترازاین شه ؟!دیگه نمیتونم جلوی خودموبگیرم !دارم دیونه میشم … !توراالله راه حل بدید … !!!یاعلی .

 146. سلام من واقعا متاسفم؟…..ب نظرم اسلام اینارو نگفته اینارو ی سری ادمایی ک میخوان رو کارشون سرپوش شرعی بزارن در اوردن////پس تکلیف زن بیچاره چی میشه؟احساساتش؟زندگیش؟موقعیت اجتماعیش؟مگه تا چند سال جوونه؟جالبه بعد دائم شعار میدیم غرب ارزش زن رو پایین اورده…خودمون ک بدتریم…فقط ی کلاه شرعی روش گذاشتیم…تو رو خدا ی ذره ب عواطف و احساسات زن توجه کنید بعد این قاونونا رو بزارین؟///////////اینایی ک متاهلن و میرن صیغه میکنن ب من بگین تحمل دارین این اتفاق واسه خانواده خودتون بیافته؟یا فقط برا بقیه زن های جامعه روشن فکرین؟؟من واقعا برا این طرز فکر متاسفم

  • سلام باران خانوم ،بنده برای عواطف زنان ارزش قائلم ،اماآیازنی هست که برای عواطف امثال بنده ارزشی قائل باشه یافقط مسائل مادی وپول براشون مهمه … ؟!خوشحال میشم اگه جواب بدین … !یاعلی .

 147. بنظر من خداوند متعال که خالق انسان هستش بسیار دقیق وحساب شده از تمام نیازهای انسانی که خودش خلقش کرده وخودش هم داره اون را اداره میکنه وهمه جوره ساپرتش میکنه اطلاع کامل داره و وقتی خداوند چنین قانونی را حکم میکند حتما خیرات عظیمی در اجرای اون نهفته که اکثر انسانها از ان بی اطلاع هستند بنابر این صیغه با شرایطی که خداوند توسط پیامبر و معصومین برای ما گذاشته اند بسیار عالی ومقدس وسازنده است ودر واقع یکی از عبادتهای خوب الهی هستش ولی متاسفانه مثل خیلی از عبادتهای دیگر الهی درجامعه ما از ان سوء استفاده میشه وافراد مفسد وبی دین و لا ابالی بی مسئولیت از این طریق با این حلال الهی مبارزه میکنند

 148. راستش ازدواج موقت خوب نیس اما همش تقصیر دختراس که پسرا به این راه ها میرن..دخترا پسری میخوان قد بلند و چارشونه و ماشین و خونه و کارمند. کاش دخترا هم سربازی میرفتن کمی سختی میکشیدن با شرایط بد هم میساختن همشون راحت طلب شدن. متاسفانه خودم هم دنبال صیغه هستم. مجبورم.

 149. اینجا ایرانه .اینجا حشریت گند زده به بشیریت .همیشه دوست داشتم یه جوری زندگی کنم تا فردا جرات تعریف کردنشو داشته باشم انسان یه درصد جسمه ۹۹درصدش انرژی ماهاه فقط چسبیدیم به همون یه درصدبیاید یه کاری کنیم تا اسممون باجسممون خاک نشه بعدش میگیم چرا عقب مونده ایم تو مملکتی که سنجش افتخار مردم سکس با دختران زیاد وچاپیدن بچه پولدارا باشه وتنها دلیل خندیدن مسخره کردن همدیگه باشه بایدم قحطی بیاد بخدا میخوام بعضی جاها داد بزنم که بابا به خودتون بیاید .اشتباه نکنید طلبه نیستم من به سه تاچیز خیلی اعتقاد دارم ۱.خدا ۲.مادرم ۳.پدرم مادرم میگفت که مردم آزاری نکن پدرمم تو بچگیم میگفت بی ناموسی نکن وخداهم تو قرآن میگه تو اشرف مخلوقاتی
  ّّببین شرافتتو به چی داری میفروشی. همونطور که زن خراب میشه مرد هم خراب میشه یه آرزو دارم واسه هممون اونم اینه که همیشه خدا به اندازه لیاقتهامون بهمون بده نه آرزوهامون چون ما همیشه کمتر از لیاقتامون آرزو میکنیم

 150. بین علماا جنگ نیفتد.. شرعا درسته ولی باید طبق قوانین جلو رفت. این کار از دختر بازی و خانوم بازی ک بهتره.. پس با فکر برید جلووو. البته نیتتون خیر باشه نه فقط ارضای جنسی.

 151. چون من تجربشو دارم بهتون گفتم. البته تجربه ای ک منجر ب عشق و عاشقی شد در حد لالیگا.. ولی خب بعضیا از این رابطه برداشت بد میکنن. در حای ک دین اسلام این موضوع و مقدس شمرده ولی امت ایران از نظر عرفی خلاف میدونن. پس گناه اون خانم هایی ک احساس دارن چیه. باید از راه قانونی ارضا بشن نه از راه ارتباط غیر مشروع و حرام… اجرکم عندالله

 152. سلام من نوید ازاصفهان هستم ۲۸سالمه دنبال یک خانم برای صیغه موقت میگردم اگر پایه هست کسی دنبال کنه منا ماشین وخونه هم دارم

 153. فاطی جون دوست داریم

 154. سلام من حسین هستم ۴۵ ساله هز تهران ۸ ساله جدا شدم این هشتمین عیدی بود که تنها گذروندم از تنهائی خسته شدم و دنباله یه دخانم خوب میگردم . امید وارم باشه که مطمئنم هست و منو قبول کنه مهمه . ممنونم

 155. واقعا هینطوری امکانش هست کسی برای ازدواج دائم پیدا بشه . امیدوارم که بشه .

 156. الان من چکار کنم

 157. راستش خسته شدم از دختربازی،،!چون وقتی انتظارداشتم دوست دخترم بهم وفادار باشه وفقط باخودم باشه.امااونا بهم خیانت می کردن!چون بعضی دخترا بخاطرپول باپسرا دوست میشن بعدبدونه اینکه پسره بفهمه میرن باپسری دیگه دوست میشن!منم مجبورمی شدم ازش جدابشم ودختری دیگه دوست بشم،مجبور می شدم‌ هرماه‌ ۳یا۴تادختردوست بشم وجدابشم،البته اگه یکی شون وفادار بودن وخیانت نکنن منم تورفاقت کم نمیزاشتم براشون،امامتاسفانه بعضی دختراوفادارنیستن،،چون همه دخترا مثل هم‌ نیست»»»«منم بخاطرهمین یه خانم بیوه مطلقه برا ازدواج موقت صیغه می خوام،،خوش قیافه وخوشتیب،مهربون باشخصیت اهل سفر گردش هستم،»»»یه خانم سن‌ از۲۵تا۴۸سال باشه،،یه خانم ووفادار باشخصیت باشه،،شغلم واردات و صادرات هست،

 158. با عرض سلام و ادب خدمت همه ،،،،،بنده به دلیل این ک هیچ تمایلی به دوست دختر داشتن ،ندارم سعی بر این دارم تا با خانمی بیوه اشنا بشم ک هم نیاز ایشون برطرف بشه وهم نیاز خودم ،واز طرفی حلال هم هست ،با تشکر .

 159. سلام
  دنبال یه زن صیغه ای واسه بچه دار شدن میگردم
  اگرکسی حاضر هستش مبلغی بگیره و باردار بشه تا عذاب یه خانواده را از بی فرزندی کم کنه اطلاع بده ترجیحا اصفهان یا تهران باشه

 160. سلام من اهل همدان هستم ۲۶ساله دنبال یه خانم مناسب هست برا ازدواج موقت شاغلم کسی خواست خبر کنه

 161. سلام ،۲۷سالمه ازتهران ؛دوست دارم بایه خانومی که فقط دین وایمانش درست باشه ،حجابش خوب باشه واخلاقش هم مناسب باشه وعقایدنزدیک به هم داشته باشیم ازدواج کنم ؛بقیه چیزهاهم چندان اهمیتی نداره حتی جهیزیه نمیخوام ،خانواده وتحصیلاتم چندان مهم نیست ،حتی بامعلول هم حاضرم ازدواج کنم ،فقط اخلاق برام خیلی مهمه !!اگه کسی هست خبربده … !!یاعلی .

 162. سلام من یک زن مطلقه ۳۰ ساله هستم نیاز جنسی شدید دارم . خواهش می کنم از پسر های خوشگل و جذاب با من برای آشناییت تماس بگیرن

 163. حتما بخونین
  سلام. من پسری ۲۹ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد هستم. در خانواده ای پرجمعیت و پدری بیکار با درآمد مالی کم به دنیا اومدم و تمام مراحل تحصیلیم و روی پای خودم واستادم و درس خوندم. آدم مذهبی هستم ولی متاسفانه از ده سالگی دچار بیماری خودارضایی شدم. وقتی فهمیدم گناه کبیرست تمام تلاشمو کردم ترکش کنم ولی نشد مثل یه معتاد شدم. با معدل بالا و جزو استعدادهای درخشان هم کارشناسی و ارشد فارغ التحصیل شدم. ولی برخلاف پیگیریهام برای کار هیچ کاری پیدا نکردم. چون پارتی ندارم. شرایط ازدواج ندارم چون حتی توان خرید حلقه هم ندارم. به خاطر ایمانی ک داشتم دوست دختر نداشتم. با هیچ کسم نبودم . تنها گناه من همونی ک گفتم هستش. دیگه خسته شدم. یه طرف خدارو می بینم ک داره نگام میکنه و من جلوش دارم اینکارو انجام میدم و یه طرف نیاز شدید. از خدا خجالت میکشم.در کل افسرده شدم. خسته شدم. تنها یه راه دارم ک یه فکرش افتادم. اونم برداشت بیضه هستش ک اونم عوارض خودشو داره. سوال من اینه آیا در ایران کسی اینکارو انجام میده. آیا کسی اطلاعی ازین موضوع داره. میخام راحت بشم. نمیخام گناه کنم.ممنونم

 164. خوب من الان هرچی بگم باز یه چی دیگه میشنوم که دوست ندارم بهم مربوط بشه..شمت با شمام همونی که خیلس باصداقتبا وفا و اینجور چیزایی میای صیقه بشی یا میخوای امریه معروف و نهی از منته الی کنی..اصلا سنت هم مهم،نی آخه من ۲۶سالمه تا ۳۶سال راحت ساپورت میکنم خیلی هم دوست داشتنی ام آخرین مدل خودم هستم و روو به انقراض ام فعلا ب ب

 165. ۴۵ ساله هستم از تهران
  خانومی برای صیغه موقت حداکثر ۴۰ ساله اگر هست اطلاع بده‌.
  ممنون

 166. سلام علی هستم ۳۱ سالمه. دنبال یه خانم برا ازدواج موقت میگردم سن و سالش هم بزرگتر یا کوچکتر از من هیچ فرقی نمیکنه ترجیحا چاق یا متوسط باشه. . تعیین مدت ازدواج و مهریه بصورت توافقی. خانم ساکن و اهل هر شهری که باشه تفاوتی نداره
  علی. . خواهش میکنم تماس بگیرید یا پیام بدید

 167. سلام من حسین ۲۰ ساله از مشهد دنبال یه خانم واسه ازدواج موقت سن سالش هم واسم اهمیتی نداردمهریه و زمان توافقی میباشد لطفا پاسخ بدید درضمن مذهبی باشد حتما

 168. چرا دیدگاه من رو تایید نمیکنید

 169. سلام.کانال ازدواج موقت سبحان یه کلاه بردار حرفه ایی ن.هستند کسانی که پول دادن ولی نتیجه نگرفتن.حتی شکایت هم کردن.که در دست اقدام هست.

 170. سلام به همه من خودم دوبار بادوخانم ازدواج ساعتی داشتم عدم دخول ولی اصلا احساس خوشی ازرابطه ام ندارم من امتحان کردم شماراه من رونروید،فقط به سمت ازدواج دائم بریدبهترین راه است واگرآمادگی آن راندارید فقط محرمیت کلامی داشته باشید،فقط برای گفتگو.

 171. سلام.ازونجاک سرم‌ب کار خودمه و جمع هایی مثل پارتی و مهمونی مختلط کمتر بودم و سربزیر هم هستم.نیاز دارم با ی خانوم اهل ساری آشنا شم
  فقط یکی باشه ک تنوع طلب و همزمان با چند نفر نباشه
  برای هم باشیم.در صمن ۳۸ سالم.مجرد.مستقل و پایه دوستی صادقانه

 172. سلام من مجردم کارمند هم هستم ۲۸ سالمه تهرانم فقط دوس دارم با خانمی باشم که ۲۳ تا ۲۶ سالش باشه و از نظر قیمت هم مشکلی ندارم فقط ۵شنبه و جمعه ها میتونم

 173. صیغه یک موضوع شرعیه و دوستان با به این موضوع توجه داشتهخ باشن که نسبت به صیغه موقت باید غیرت لازم را داشته باشن و گرنه میشه فاحشه خونه . کلیه حقوقی که عقد دائم داره ، صیغه هم داره و لی متاسفانه چون این حکم درست تبین نشده به چشم خوشگذرانی و تفریح بهش نگاه میشه . و نوعی ابتزال میپندارن . البته بعضی از کوته اندیشان متطرف .

 174. سلام من پسری ۲۱ساله ساکن زاهدانم ونیاز به یه همسرموقت دارم.چون زیاد اینجانیستم وبرای اینکه مبتلا به گناه نشم میخوام نیازمو با ایشون رفع کنم.دنبال دختری هم سن و سال خودم هستم.فرقی نمیکنه مطلقه باشه یا مجرد.البته نزدیک خودم باشه محل سکونتش زاهدان یاشهری تزدیک باشه.

 175. درود احتراما بنده تنها هستم تقریبا ۲۵ ماه هستش از پونک تهران کارمندم ۴۸ ساله ایا خانمی محترم که بخواهیم صادقانه در کنار هم باشیم لطفا می تونه ایمیل به بنده بدهد که بیشتر با هم اشنا بشیم با سپاس

 176. خانم نیازمند و بیسرپرست را برای زندگی قبول میکنم

 177. سلام به همه دوستان
  واقعا اینجا خانمایی هستن که صیغه بشن؟
  من از همدان هستم وضعیتم خوبه و مجرد هستم و ۳۲ سالمه
  و خوش تیپ و خوش اخلاق
  اگه خانمی از همدان هست لطفا بگه

 178. سلام دوستان عزیزو دوست داشتنی….بنده از هرمزگان…کسی روامارداریدبرای صیغه…خوشتیپ.وضیت مالی نسبتا خوب.

 179. سلام ،من از مال دنیا فقط یه سیک دارم آیا کسی هست که مرا یاری کند.

 180. حیوانات دو پا
  این قسمت فقط برای نظر دادن بود وبس. برای تک تک افرادی که اومدن اینجا وخودشونو رسوا کردن متاسفم. پدرم حرف خوبی میزنه؛ قدیما حرف ازدواج پسر یا دختری که پیش میومد، از شدت شرم وحیا رنگ به رنگ میشدن. شماها یه مشت نامسلمونین. بیخود خودتونو به اسلام ومسلمونی نبندین، همه تون ول معطلین و خبر ندارین ، من بیشترکتاب احادیث امامان معصوم رو مطالعه کردم ؛ نه حکمی در مورد صیغه ی ساعتی و نه حکمی برای راه اندازی پایگاه و مکانی برای صیغه یا به عبارت دیگه صیغه خونه در کتاب قرآن وگفتار معصومین علیهم السلام وجود نداره ، دنیا و آخرتتونو دارین بر باد میدین ، همین وبس.
  خود صیغه هم که برای شرایط خاصیه با رعایت عده کلی شرایط و چهارچوب و حکم داره که اگه یه نفر در رعایتش کوتاهی کنه، گناهکار ومقصر میشه و در قیامت بازخواست داره، خلاصه که این خبرا نیست که اسلام اجازه داده که هر غلطی ازتون سربزنه و با افتخار اعلام کنی که اسلام اجازه داده ، زهی خیال باطل

 181. بدبخت اونیه که وقتی از خواب ناز وخیالاتش بیرون میاد که به خواب ابدی فرو میره ، اون موقع که واقعیتا رو دید میفهمه بد غلطی میکرده اما راه برگشت وجبران خطاهاشو دیگه نداره و نمیتونه به دنیا برگرده و راه درست وخدا پسندانه رو درپیش بگیره. براتون متاسفم که فقط بادیدن یه مطلبی که مطلبی اجتماعی بود خودتونو باختین و خودتونو رسوا کردین ، بخدا قسم که هیچ حدیثی مبنی بر صیغه ی ساعتی و راه اندازی محیط دسته جمعی جهت صیغه توی صحبت معصومین یافت نمیشه ونیست.

 182. خداوند گوشت حیوان مرده رو در صورت ضرورت و قحطی وعدم دسترسی به غذا حلال کرده، آیا این حکم به معنی اینه که در کل خوردن چنین گوشتی بدون ضرورت ، مورد تاکیید و پسندیده س و
  در اولویته ؟؟؟؟ صیغه هم بر طبق احادیث چنین حالتی رو در مقابل ازدواج دائم داره

  • داداش استفاده بردیم مرسی شما خودتو اصلاح کن بسه..اون حدیث کناریشم بخون که گفته حق نداری در کاره کسی دخالت کنی. بس کن دیگه هر چی چرت و پرتهاز دهنت در میاد

 183. پس این حدیث در کتابهای معتبر شیعه چیکار میکنه؟
  لعنت خداوند بر مردانی که زنان را بوسیله سوء برداشت از صیغه نسبت به ما ائمه بدبین کنند..

  امام رضا علیه السلام

  • آفرین حدیث خوبی بود اونی ک چرتو پرتو شعر و داستان میگه شما نیستین بقیه هستن ک فقط بلدن سو استفاده کنن.بعضیا اگه خداشونو بشناسن ایمان داشته باشن طرف این کثافت کاریا نمیرن فک میکنن مثلا صیغه ان گناه نمیکنن. هه زهی خیال باطل.

 184. فکر میکنید اینهمه قتل وجنایت وآدمکشی که بین زن وشوهرای
  صیغه ای داره اتفاق میوفته از کجا ناشی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  از همون برداشتهای نادرست ونصفه ونیمه و عجولانه ای که یه سری مردم نادون مثل شماها از صیغه در ذهن دارید وحتی به احکام سختش هم واقف نیستین که بدونین صیغه ساعتی وبدون عده در اسلام( کتاب قرآن وسخن امام معصوم) وجود نداره وحرومه ،
  صیغه ی ساعتی و شکل گیری(( صیغه خونه ها )) بدعته ، بدعت.
  توی همین سایت مطالب زیادی در مورد انواع واقسام جنایتا بین زن وشوهرای صیغه ای مطرح شده ، سرچ کنید ومطالب رو بخونید، شاید به دردتون خورد، وقتی یه نفر پایبند نباشه که مطلبی مثل صیغه رو دقیق و درست بفهمه مطمانا در مواجهه با خیلی مسائل دیگه هم همینطوری سطحی نگره ، بنابر این ممکنه با یه سطحی نگری کوچیک دست به یه جنایت هولناک بزنه. اون مرد صیغه ای که
  همسر صیغه ایشو به قتل رسونده و اون دختر یا خانومی که قاتل همسر صیغه ایش بوده ، از اولش یکی بوده مثل شماها که فقط یک کلمه ی صیغه رو شنیدین و دیگه از خیلی مسائل و احکام محدود کننده ی صیغه و ازدواج موقت در سخن معصومین خبر ندارین

 185. سلام.صیغه ارزون اگر هست دز خدمتم چون من تاجر نیستم

 186. سلام ۲۹ سالمه ازتبریز صیغه میشم

 187. سلام خوبین عزیزان سال نومبارک.اگه یه خانوم ۲۵تا ۳۵؟ساله ازارومیه برای صیغه شدن باشه من همه جوره تامینش میکنم

 188. سلام پسری ۲۸ ساله هستم یک خانم خوب برای زندگی میخوام لطفا جواب بدید اهل تهرانم

 189. اینکه صیغه برای زمانیه که ضرورت و وضعیت نامتعارف وشرایط غیرمعمول بر زندگی یه نفر حاکم باشه و امکان ازدواج دائم براش امری محال باشه ، در این حدیث کاملاً مشهود وآشکاره که با سند صحیح نقل شده.
  عن عبدالله سنان قالت سالت ابا عبدالله علیه السلام عن المتعه فقال
  لا تدنس نفسک بها .

  عبدالله بن سنان گوید از امام صادق علیه السلام درباره ی متعه
  ( صیغه) پرسیدم ، حضرت فرمود : خودت را به متعه آلوده مساز .

  منابع : نوادر جلد ۱ صفحه ی ۸۷ ، بحارالانوار جلد ۱۰۰ صفحه ی ۳۱۸

 190. تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی ، سایتها و اینستگرام جهت همسریابی به شدت بر خلاف دستورات خداوند در قرآن و گفتار
  اهل بیته.
  حلبی گوید : امام صادق علیه السلام فرمود : با زنی که علنی و آشکارا به عمل نامشروع تن دهد ازدواج مکن و به مردی که آشکارا مرتکب عمل نامشروع میشود ، زن ندهید مگر اینکه توبه ی این دو کاملاً شناخته شود .

  “””””””””””””””””””
  زراره گوید : از امام صادق علیه السلام در مورد آیه ( مرد ناپاک به همسری نگیرد مگر زن ناپاک یا مشرک را و نیز زن ناپاک ازدواج نکند جز با مرد ناپاک یا مشرک…. سوره ی نور آیه ی ۳ ) سوال کردم ، فرمود : منظور از این آیه زنان و مردان مشهور به عمل نامشروع هستند ، آنانکه به این عمل زشت معروفند و اکنون نیز حکم همانست ، هرکه حد
  رابطه ی نامشروع بر او جاری شده یا مشهور است به عمل نامشروع ، شایسته نیست شخصی به همسری اش در آید تا هنگامیکه توبه اش کاملاً شناخته شود.
  کتاب من لایحضر… ، جلد پنجم صفحه ی ۴۰ و ۴۱

  حالا این دوحدیث رو مقایسه کنیم با رفتارهای دختران وخانومهایی که درسایتها واینستگرام چهره یا ظاهر خودرو در معرض نمایش عموم قرار دادن و هربار پیشنهاد جدیدی از یک مرد هرزه مثل خودشون دریافت کردن ، افرادی که برچسب صیغه به رابطه های کثیف و متعددشون زدن تا هم از فعالیتهای مورد علاقه شون عقب نمونن و هم اسلام رو زیر سوال ببرن.
  در حالیکه صیغه ای که در اسلامه طبق سخن معصومین علیهم السلام فقط مخصوص افرادیه که دسترسی به ازدواج دائم براشون امری بینهایت سخت و غیرممکن و محاله وصرفاً بین دو نفر در خلوت صورت میگیره و نه در انظار عمومی و به طور آشکار وعلنی که بین اکثریت افراد بخصوص در (شبکه های مجازی) باب شده

 191. درکل مفهومی که از کنار هم قرار گرفتن کل احادیث در کتابهای متفاوت حدیث و نه فقط تعدادی وبخشی از سخنان اهل بیت علیهم السلام به ذهن میاد، اینه که حتی برای شخص مجردی که ازدواج نکرده ، اولویت وتاکیید بر ازدواج دائمه و بنابر این حکم صیغه صرفاً برای مواردیه که یه نفر قادر نیست شرایط ازدواج دائم رو برای خودش فراهم کنه و یا خیلی سخت میتونه این امکان رو برای خودش فراهم کنه.
  درست مثل شخصی که در موقعیت حادی قرار گرفته که هیچگونه امکانات و دسترسی به غذای حلال براش وجود نداره و بنابر حکم قرآن ناچاره در چنین وضعیت غیرعادیی در حدی که خودشو از مرگ نجات میده ، از گوشت غیر حلال استفاده کنه ،واقعاً چند درصد احتمال داره هرکدوم ما توی چنین وضعیت غیر معمول قراربگیریم و دسترسی به غذای حلال برای ما وجود نداشته باشه ؟
  و بنابر این چند درصد ما شرایطی کاملاً غیرعادی و غیرمعمول بر زندگیمون حاکمه که امکان ازدواج دائمی رو نداشته باشیم ؟

  مفضل بن عمر گوید : شنیدم امام صادق علیه السلام درباره ی
  متعه ( صیغه ) می فرمود : متعه کردن را رها کنید ، آیا شما شرم
  نمی کنید از اینکه در جایی که پسندیده نیست ، دیده شوید و …..
  کتاب کافی جلد ۵ صفحه ی ۴۵۳

 192. امام رضا علیه السلام فرمودند :
  متعه ( صیغه ) حلال است برای کسی که خداوند بلندمرتبه بوسیله ی همسردائم او را بی نیاز نکرده باشد.

  امام موسی کاظم علیه السلام فرمودند : ای مردان نسبت به
  متعه ( صیغه ) اصرار نورزید و از زنان دائمی خود رویگردان نشوید تا آنها از شما بیزار شوند و ما را لعنت کنند.

 193. سلام دنبال خانم صیغه ای در سبزوار هستم اگه کسی هست جواب بده

 194. سلام سیغه ساعتى در شیراز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*