خانه / جالب و خواندنی / سایت‌های صیغه یابی و ازدواج موقت ساعتی در ایران !

سایت‌های صیغه یابی و ازدواج موقت ساعتی در ایران !

سایت‌های صیغه در ایران با توسعه اینترنت و افزایش نفوذ فضای مجازی، گسترش یافته‌اند. این سایت‌ها که مورد استقبال برخی از جوانان هم قرار گرفتند، زنانی را برای ازدواج موقت یا صیغه معرفی می‌کردند.

 

همسر یابی صیغه یابی سایت ازدواج موقت زن صیغه ای ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت تهران
 به مرور زمان با گسترش یافتن این سایت‌ها و خطراتی که فعالیت آنها می‌توانست در کشور داشته باشد، تمامی‌آنها فیلتر شدند اما هنوز یکی دو سایت که صرفا در حوزه صیغه فعالیت می‌کنند و خود را قانونی و شرعی هم می‌دانند به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
 همسر یابی صیغه یابی سایت ازدواج موقت زن صیغه ای ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت تهران

سایت همسریابی موقت

این سایت‌ها، برای صیغه‌های یک ساعته و یک ماهه، زنانی را معرفی می‌کنند و البته از تصاویر این افراد هم استفاده نمی‌کنند و صرفا ویژگی‌های این زنان را مطرح می‌کنند و یک رابط هم با شماره تلفن تماس و شماره حساب مشخص اعلام کرده‌اند تا افرادی که خواستار صیغه هر یک زنان معرفی شده به صورت ساعتی یا ماهانه با آن تماس بگیرند و مبالغی هم واریز کنند تا ترتیب ملاقات داده شود.

در مورد این سایت و سایت‌های مشابه دو نکته قابل ذکر است. نخست ضرورت فعالیت چنین سایت‌هایی است که به نظر می‌رسد به دلیل کاهش میزان ازدواج که حاصل مشکلات متعدد اقتصادی و معیشتی مردم است توجه به ارضا امیال جنسی از طرقی به غیر از ازدواج افزایش یافته و این سایت‌ها هم برای پاسخ به این نیاز ایجاد شده اند. در مورد قانونی بودن و شرعی بودن اینگونه سایت‌ها، مقامات مسوول باید نظر دهند و لزوم فعالیت این سایت‌ها را هم جامعه شناسان باید ارزیابی کنند.

ازدواج موقت

اما نکته دوم که اینجا مهمتر به نظر می‌رسد، یک بام و دو هوا در فعالیت سایت‌های صیغه است. اینکه سایتی با روشی مشابه اجازه فعالیت نداشته باشد و سایتی دیگر با استفاده از عکس‌هایی از نام پروردگار و معصومین و نسبت دادن خود به تاییدیه مراجع تقلید و موارد مشابه دیگری، امکان فعالیت آزادانه داشته باشد و گرفتار فیلترینگ هم نشود و آزادانه، شماره تلفن و شماره حساب اعلام کند، بسیار تعجب‌برانگیز است. طبیعتا ما نه به دنبال تایید اینگونه سایت‌ها هستیم و نه تکذیب آنها. اما به عنوان یک رسانه، حق داریم بدانیم ضوابط فعالیت اینگونه سایت‌ها چیست و اصلا ضوابطی برای فعالیت انها وجود دارد یا برای صدور اجازه فعالیت آنها یا برعکس، فیلترینگ آنها، به طور سلیقه‌ای عمل می‌شود و افرادی که پشت پرده اینگونه سایت‌ها هستند نقش تعیین کننده دارند؟

این یک بام و دو هوا در نوع خود عجیب است که امید است مسوولی برای پاسخگویی در قبال آن پیدا شود و پاسخی قانع‌کننده برای آن بدهد. ضمن اینکه همانگونه که ذکر شد، برای اثبات قانونی و شرعی بودن اینگونه فعالیت‌ها، مسوولان مربوطه باید نظر دهند.

البته از کنار این موضوع نمی‌توان با بی‌تفاوتی عبور کرد که مشکلاتی که پیش روی ازدواج جوانان وجود دارد، برخی را به فکر چنین فعالیت‌هایی برای پاسخ به نیازهای جوانان انداخته اما اینکه چنین مبالغ بالایی برای اینگونه فعالیت‌ها رد و بدل شود و شاهد چنین وضعیت بی‌ضابطه‌ای باشیم، موضوعی است که قطعا باید پاسخی روشن داشته باشد.

سایت ازدواج موقت

۸۷۲ دیدگاه

 1. آی بدم میاد از این جور آدمای امثال غزال و محمد که الکی می خوان به بقیه نشون بدن خیلی آدمای فهمیده ای هستن آخه یکی نیست بپرسه خودت الان باچنتا جنس مخالف خودت رفیقی، هر کاری میخوان می کنن با هر .... اگه یه پسر بیست ساله به یه دختر پیشنهاد دوستی بده اقتضاء سنشه ولی اگه پیشنهاد صیغه بده خیلی آدم بیشعوریه هان ...!

  (4)(3)
  • اولا من فقط نظراتمو گفتم هیچ نیازیم ندارم که بخوام خودمو یه آدم فهمیده نشون بدم اونم تو یه سایت دوما من ارزش خودمو بیشتر از این حرفا میدونم که بخوام هر دفعه بازیچه دست یه پسر بشم بنابراین من حتی با یه جنس مخالفمم رفیق نیستم چه برسه به چندتا چون به نظرم فوق العاده کار احمقانه اییه فکر کنم خودت از اون دسته پسرایی هستی که همزمان با... وهزارتا گندکاریم پشتش میکنن برای همین بقیه رو هم مثل خودت می بینی سوما آقای پروفسور دوستی با صیغه یکیه؟... لطف یکم فکرکن بعد حرف بزن

   (10)(17)
  • سوال: به نظر شما مسئولین این همه پیام و درد دل جوونا رو می بینند؟

   الف) مسئول مورد نظر در دسترس نمی باشد!

   ب) مسئول مورد نظر در خواب می باشد!

   ج) این امور در حیطه کاری مسئول مورد نظر نبوده و بنابراین عباس آقای سر کوچه بایستی رسیدگی کند، و همچنین جوانان مملکت به عنوان سرمایه های مملکت در اولویت نبوده و مسئول مورد نظر درگیر فیش حقوقی می باشد.

   د) این جمله که " سرمایه های این مملکت به جای اینکه ذهنشان متمرکز بر پیشرفت کشور باشد، در همان نیازهای اولیه و ابتدایی مانده و جامعه ما زیر پوسته اش چیزی ندارد جز مریضی" کاملا غلط بوده و اصلا ول کن بابا به من چه ربطی دارد.

   (5)(0)
 2. آقا محمد گرم مزاج
  اینقدر هولی بابا چه خبره !!!
  ضمنا ۲ تا غلط داری میشی ۱۸ ببینم اصلا ۱۸+ هستی ؟

  (1)(1)
 3. دنبال موردصیغه ای اهل قم وزیر۳۰سال میگردم.لطفا جواب بدین

  (5)(9)
 4. با سلام
  نظرات زیاده ماشالله چقدر بی بندباری زیاد شده.
  خدا رو شکر گزارم که دنبال این چیزا نیستم، دوستان باور کنید من هم نیاز دارم به ازدواج ولی باور کنید حقوقم کمه باور کنید اگر بخوام برم خواستگاری دل نمیکنم با این درآمد زن بگیرم.
  کجا هست این دخترای با نجابت که بریم خواستگاریش ما که همش دخترای عروسک خیابانی دیدم با مانتوی تنگ و آرایش غلیظ آیا اینها زن زندگی هستن؟ من که قبولشون ندارم . که پول لوازم آرایششون به اندازه حقوق منه. باور کنید اینا ارزش صیغه کردن هم ندارن.
  دختر بانجابت پیدا میتونم بکنم ولی فعلا دل نمیکنم بخاط درآمدم و همچنین آیا اون دختره کم توقع هستش. خانوادش منو قبول می کنن.
  فکر نمیکنم قبول کنن بازم با توکل بخدا شاید قبول کردن.
  دوستان باور کنید اون نیازی که شما دارید منم دارم البته ماله من از شما بیشتره تا کی باید خود دار باشیم و کنترل کنیم.؟؟ یکی جواب بده
  باور کنید من هم میخوام زندگی تشکیل بدیم و عاشق همسر و بچه هامون باشیم ولی ....

  (0)(1)
 5. بعضی از دخترا خیلی فهمیده هستن همه چیزو درک میکنن
  وقتی شوهرش میگه بیا بریم رستوران غذا بخوریم میگه نمیخواد خودم غذای خوشمزه بلدم درست کنم یعنی خودش میدونه شوهرش از لحاظ مالی در چه حدیه قدر ایناور باید دونست؟
  باور کنیم حرف دلم را میزنم دوست داشتم از سن ۱۴ سالگی ازدواج کنم ای کاش از بچگی بجای درس خوندن میرفتم کار میکردم. ولی باور کنید از همون ۱۴ سالگی هم روم نمیشد که بگم زن میخوام الانم که ۲۶ سالمه هنوزم که هنوزم روم نمیشه بگم زن میخوام حالا ما چکار کنیم؟ بقول خارجی ها I don’t khnow

  (0)(2)
 6. سلام حسین هستم از یزد دنبال یه زن زیر۲۶ برا صیغه موقت چند روزه خواهشا اگه کسی هس بگه از به گناه افتادن جوون جلو گیری کردین صواب داره ببخشید خداحافظ

  (0)(5)
 7. سلام رامین هستم ازتبریز ۲۲سالمه دنبال صیغه ام

  (0)(3)
 8. سلام ازمشهد هستم دنبال یه خانوم هستم برای صیغه مشکل مالی ندارم اینم شماره تماسم

  (2)(44)
 9. سلام علی ۳۵ ساله شغل آزاد قد۱۸۵ وزن ۹۵ از شیراز هستم دنبال یه خانم با ادب وبا آبرو واسعه ازدواج موقت میباشم از شیراز باشه

  (1)(2)
 10. سلام.علی هستم از کرج.۲۷ سال.مهندس عمران.با درامد ماهی ۲ ملیون...دنبال دوستی ورابطه حلال هستم...هر کس تمایل داشت خبر دهد.

  (0)(2)
 11. پیر شدم رفت من هم می خوام

  (2)(3)
 12. وعه یکم به فکر علم و پیشرفت باشین
  این تفکرات زود گذرند
  خانم هارا این قدر پست جلوه ندین و به آنها به عنوان یک ابزار نگاه نکنید که از پست ترین مردمان خواهید بود
  بخدا قسم اگر یک ساعت فکر می کردین می فهمیدین این کار پوچه
  خواهر فاطمه درست می گفت
  آخرش پر از اشکالات اجتماعیه که جامعه را خراب می کند
  به قول نیوتون : ابداع یک وسیله یا حل یک مسئله بیشترین لذت را برای انسان دارد
  حالا شما می روید دنبال یک لذت که فقط به دوتا غده بستگی داره
  اگر این دو غده را از شما حذف می کردند برای شماها لذت خوردون غذاها و خوابیدن و آسودگی بیهوده جلوه گر می شد و باز هم به لذت و تعالی واقعی دست نمی یافتید
  خدا را یاد کنید و از وسوسه های زود گذر شیطان و دنیایی دوری کنید که این تنها راه رستگاری است
  من الله توفیق
  mjm

  (0)(1)
  • ببین نیوتن.تو کاری که تخصص نداری اظهار نظر نکن .تو از خدا بیشتر حالیته؟یه ذره درست دفکر کن به مسئله اینقدر سطحی نگر نباشذ. هیچ کدوم از دستورات خدا بی حگمت نیست .

   (1)(3)
  • وسوسه شیطان تو همون گناهه که خانم میگه من هزار تا دوست پسر داشتم .خوب امثال اون بیخود میکنن که دوست پسر بازی ودوست دختر بازی رو اشکال نمیدونند.ولی صیغه رو که حلاله وتو قید وبند خاص ودرست خودشه میکوبند.چون تو دوست پسر بازی میتونمن با هزار نفر باشن اشکال نداره .اما تو صیغه که باید حد وحدود رو نگه دارند شد اخ وبد آره؟بنشینید سرجاتون بابا

   (0)(1)
  • نیوتن من گشنمه! گشنه! میفهمی یعنی چی؟! تشنمه! تشنه! متوجه ای چی میگم! حدود ۱۵ ساله که گشنه تشنه ام! ۱۵ ساله که از بلوغم میگذره! فک کردی فقط تو خدا خدا حالیته! بله اگه خدا نبود تا الان بدبخت تر شده بودم شکی نیست، میدونم نفهمیدی پس خودتو زیاد درگیر نکن.

   (3)(1)
 13. سلام علی هستم . ۲۰ سالمه . پول و خونه و ماشینم دارم . اگه کسی میخواد صیغه کنه تماس بگیره .

  (4)(4)
 14. غزال خانم فعلا که دارین همین کارو میکنین بعدم اگه منظورتون صیغه است که باید بگم اصلا یه دختر باکره نمیتونه صیغه بشه اما در مورد دوستی های معمولی با ید بگم به ماها میتونی دروغ بگی به وژدانت چی به انم میتونی دروغ بگی...! درمورد خودمم اگه منظورت دوستی خدا شاهد که با هیچ دختری دوست نیستم اما اگر منظورت صیغه است که خوب نمیشه همزمان با چندتا زن بود ولی میشه هر هفته با یکیشون بود ومن هستم از گفتنشم ابایی ندارم ودر ضمن منی که میرم دنبال صیغه دیگه دلیلی نداره گند بزنم بعدم شما یه جوری حرف میزنی که انگار واقعا این روزا تو اجتماع دوست دختر دوست پسرا رو نمی بینی؛ آخه انیشتین آخه پرفسفور کدوم احمقی تو مغز شماها کرده که دوستی باصیغه یکیه؟! توی دوستی پسر باهر دختری که بخواد میره صفا سیتی ولی تو صیغه اولا با دختر نمیشه ارتباط برقرار کرد باید حتما زن مطعلقه باشه دوما باید حتما آیه قرآن رو بخونی مثل ازدواج دائم حتما باید مهریه زن مشخص بشه وگرنه صیغه باطله

  (0)(1)
 15. ممد آقای ۶۶ !!!
  خوشم میاد که قشنگ همه چیزو از تو . اسلام رد میکنین و تر تمیز .
  وقتی کامنتتو میخوندم نمیدونم چرا یاد زین الدین زیدان ، بازیکن سابق تیم فرانسه افتادم : زیدان نگاهش به یه طرفی بود ولی با مهارت به سمت مخالف پاس میداد .
  مرسی

  (2)(0)
 16. آره دیگه غلط املاییاشو هم میندازه گردن من.صیغه های ساعتی وروزانه وهفتگی حلال خدا بوده که من اومدم وحرامش کردم بنابراین من خیلی ادم گناهکاریم مواظب باش از راه راستی که داری میری منحرف نشی وگول منو نخوری.

  (6)(6)
 17. من صیغه رو قبول ندارم صیغه یه کلاهی هس که خودمون سر خودمون گذاشتیم دنبال یه خانوم خوشکل واسه رفاقت مر دونه دائم بدون حوس

  (0)(0)
 18. خواهش میکنم زود قضاوت نکنید همه رو به اسم هوسران نگاه نکنید.شهید مطهری رحمت الله علیه میگن اگه همین بحث ازدواج موقت از غرب میومد هیچ کس اعتراض نمی کرد ولی چون حرف اسلامه دارن با هاش مخالفت میکنند.برید حکمت ها ئوآثار ازدواج موقت رو مطالعه کنیدبعد نظر بدید بی خودی با نظر اشتباه خودتون رو جهنمی نکنید .اما دوست دختر بازی وزنا نعوذبالله چون از غرب اومده هیچ کی چیزی نمیگه واقعا این منطق شماست؟

  (1)(2)
 19. غزل خانم خواهش میکنم زود قضاوت نکنید صیغه اگه ساعتی هم باشه اگر عمل زنا شویی انجام بشه خانم باید عده نگه داره نه اینکه یه ساعت زن این باشه ویه ساعت دیگه زن اون اینجوری که میشه زنا.البته گفتم اگر عمل زنا شویی انجام بشه.

  (0)(1)
  • مطمئن باشید کسی که میره دنبال صیغه ساعتی وروزانه به یه بار ودوبار اکتفا نمیکنه وآدم تنوع طلبیه وگرنه میرفت سراغ ازدواج دائم که به قول خودتون اگه سخت نگیرن شدنیه یا حداقل صیغه های چندماهه وچندساله تازه بیشتر کسایی که اینجا دنبال صیغه هستن به گفته خودشون وضع مالی خوبی دارن ومیتونن ازدواج دائم کنن پس چرا میرن دنبال صیغه؟؟!!

   (4)(4)
   • به جای این تخیلات برو ماهیت وجودی خودتون و مردا رو بررسی کن از قرار هیچی نمیدونید یه مرد اگه این ارتباطو به حد کاملش نداشته باشه تو این دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشه هیچوقت یه زن به تنهایی نمیتونه یه مرد رو راضی منه اگه کسی هم این ادعا رو داره یه دروغگویی بیش نیست دست بردارین از این حرفای مزرخرف و بی محتوا

    (0)(0)
 20. غزال جان شما خیلی ام بیگناه نیستین ، شما خانوما بواسطه زیبایی ،جذابیت ، شرم و حیاهای دلفریبانه ، نگاههایی که مثل نیزه به تن آدم میشینه ، اخم و قهرهایی که آدمو مشتاق تر میکنه و و و ......
  دلبرم شاهد و طفل است و به بازی روزی / بکشد زارم و در شرع نباشد گنهش
  حافظ بزرگ

  (1)(1)
 21. باسلام لطفا هم از خانم ها وهم آقیان محترم خواهش میکنم دقت کنید.که ازدواج در اسلام دو نوعه یکی دائم ودیگری موقت.بزرگواران برید مطالعه کنید ببینید چه کسی ازدواج موقت رو حرام کرد .هم اهل تسنن وهم شیعه میگن که خلیفه دوم حرام کرد.درحالی که حضرت علی علیه السلام میفرمایند اگر خلیفه دوم متعه یا همون ازدواج موقت رو حرام نمیکرد کسی مرتکب زنا نمیشد مگر مریض دل.

  (0)(1)
  • آقا امیر من صیغه رو حرام نمیدونم ولی نباید تو جامعه زیاد بشه

   (3)(6)
   • خواهر عزیز وقتی حقوقت کفاف زندگیه دونفره رونمیده بل اجبارسراغ زن صیغه ای میری که اگه ازاین راه هم حل نشه توی خیابون به حد کافی ریخته درضمن کسایی که دنبال همسرصیغه ای میرن آدمای خوبی هستن چون نمیخوان گناه کنن که اگرصیغه وجود نداشت الان خیلیا تو فساد فرورفته بودن

    (1)(2)
   • درچارچوب قواعد شرعی بسیار خوبه چون ازانجام کار حرام جلوگیری می کنه

    (0)(1)
   • سلام صیغه براى خانم های بیوه هست نه دوخترخانم های که بااین کاراینده شون نابود میشه من مخالفم امادنبال خانومی هستم برای عقددایم بچه قزوین هستم/مسعودکسی مایل شدحاضرم شوخی باکس ندارم //

    (0)(0)
 22. خداوند تشنگی رو قرار داده وحکمتش اقتضا میکنه که آب باشه .گشنگی رو قرار داده وحکمتش اقتضا میکنه که غذا باشه ومیل جنسی وعاطفی و...رو قرار داده حکمتش اقتضا میکنه که پاسخی برای این نیاز وجود داشته باشه وچون نمیخواد انسان ئهوس باز وهرزه بشه احکام خاصی قرار داده .البته که چه بهتره خانمه وآقایان اینقر مسئله ازدواج رو سخت نگیرند وبه پیروی از پیامبر اکرم واهل بیت علیهم السلام ساده زیستی رو ملاک قرار بدند تا ازدواج دائم راحت صورت بگیره

  (0)(0)
 23. خپس خواهش میکنم امر مقدس ازدواج رو چه دائم چه موقت با الفاظ بدی مثل کثافت کاری و... زیر سوال نبرید.امیدوارم که همه جوانها ازدواج رو ساده بگیرند تا بتونند هرچه زودتر ازدواج دائم داشته باشند

  (0)(1)
 24. فاطمه حسینی 23 سال واندی از تهران

  نیاز به صیغه خیلی خیلی فوری دارم. لطفا رزومه خودتون رو هر چه سریعتر ارسال کنید.

  (6)(13)
 25. امیر خان وقتی یه کاری درسته نیاز به دلیل و برهان نداره : دروغ و تهمت و خیانت و ریا و ... در همه جای دنیا بد و زشته و کاملا بدیهیه . حالا من نوعی اگه میخام یه کاری کنم که وجدان انسانی تاییدش نمیکنه اولا اگه میتونم باید انجامش ندم ولی اگه از پس خودم بر نمیام حداقل دو تا کاره که باید انجام بدم : اول اینکه تو این کار برای خودم خطوط قرمزی تعریف کنم و از این محدوده خارج نشم و دوم اینکه این کارو به دیگران نگم و دنبال دلیل تراشی و درست جلوه دادن قضیه هم نباشم در واقع خودم خودمو گول نزنم : اینجاست که کار خیلی کثیف میشه .
  راستی اینا رو قبل از اینکه اینجا به تو بگم و ادای آدمای درستو در بیارم ۱۰ سال پیش باید به خودم میگفتم !!!

  (0)(0)
  • آقا مهران عزیز معیار شما برای این حرف چیه عقل ما ها که ناقصه یا عقل کل که پیغمبر واهل بیتند واین بزرگوارها تمام حرفها ورفتاراشون به امر خدا بوده یعنی معیارشون خداست ورضایت خدا رو در نظر داشتند.واز خودشون چیزی نگفتند .وجدان بشری میگه باید امر خدارو زیر پا گذاشت؟

   (0)(1)
 26. تازه وقتی به خواستگاری دختری که مطلقه هم هست میرن خیلیاشون بازم دنبال پول وچهره اند .اینه منطقیه واقعا ؟

  (0)(0)
 27. نمیگم باید هرکس اومد سریع جوایب بدن اما حداقل کمی کوتاه بیان.منصفانه نیست.

  (1)(0)
 28. االبته گفتم بعضی از زن ها نه همشون.بعضی هام واقعا خانم بودند

  (0)(0)
 29. ولی الان خیلیخیلی کم بشه دختار خوب پیدا کرد که سازگارم باشه.شما دست از این شرایطهای بی خودتون بردارید بله اون وقت انتظارتون درسته که پسرها برن ازدواج دائم بکنند.منم نمیگم صیغه ذو رواج بدیم.چه پسرای خوب وپاکی که به خواستگاری به ظاهر خیلی از دخترای مثلا خوب میرند وچیزهایی میشنوند که اصلا حیرت زده میشند.تازه این مثلا دختر خوباشند.وای به حال بقیه.وقتی امثال شماها راه حلال اول دائم بعد موقت رو میبندید.چه طور انتظار دارید جووون سراغ گناه نره.که البته نباید بره.راهش ازدواجه چه دائم تولا وچه موقت وبه حرفهای امثال مثل شماهایی نباید گوش کنند .چون شما حاظرید اینها آلوده بشند ولی سمت حلال نرند.خواهشا مثلا شما فاطمه خانم نگید باید کنترل کنند خودشون رو .غرایز انسانی رو باید کنترل کرد نه سرکوب .اون چیزی که شما میگی سرکوب کردنه.راه حلال رو به رو مردم نبند .همه چیز فهم

  (0)(0)
 30. آقاسهیل من با نظر شما موافقم خیلی از دخترا به جای اخلاق که به نظرمن باید اولویت اولشون باشه به پول وچهره واینجور چیزا دقت میکنن هیچ دختری نباید همه چیزو با هم بخواد چون خودشم کامل نیست منم تو کامنتم گفته بودم که باید ساده بگیرن هم دخترا وهم پسرا.بعد من کجا گفتم دوست دختر بازی کار خوبیه وبا صیغه یکیه؟؟؟!!!

  (0)(0)
 31. سلام هادی۳۲ساله کارمند قد۱۸۵وزن۸۵ سبزه روشن از شیراز هستم دنبال یه خانم باشخصیت با ابرو واسعه ازدواج موقت از شیراز باشه

  (0)(0)
 32. بابا اون فاطمه حسینی ۲۳ساله داره مسخره بازی در میاره اسم و فامیل و سن منو دزدیده گولشو نخورین

  (0)(0)
 33. من کی همچین حرفی زدم اتفاقا من بیشتر زنارو مقصر میدونم

  (0)(0)
 34. بعدشم خب بریر صیغه کنید الان هرکی ندونه فکر میکنه من اینجا قمه گذاشتم جلوی شاهرگتون زورتون کردم

  (0)(0)
 35. سهیل و مهران عزیز
  ما باید یاد بگیریم به نظر دیگران احترام بزاریم . اگه دخترا حاضرن تو خونه بمونن و ازدواج نکنن ، هزار تا دلیل اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و ... داره . به هر حال تو نمیتونی بگی اونا باید شرایطشونو بیارن پایین ، تو باید هنر داشته باشی از هر نظر خودتو بالا بکشی ضمنا شرایط مالی آخریشه اول باید روی پرستیژ و شخصیتت کار کنی.
  مرسی

  (0)(0)
 36. خانمای محترم ساکن اندیشه وکرج لطفا پیغام بدید.۳۸ساله ازاندیشه

  (0)(0)
 37. صیغه فقط برای مرد وزن مطلقه است بس ودر غیر این صورت جامع را به مشکلا ت میکشد طرف میگه من بیکار نیستم یا درس میخوانم یا کا ردارم اینها همه دروغ هستند دختر ااکثرا تو ازدواج خیلی موافقند وهر جوری با شوهرهشان کنار میاند وطلاقهای که صورت میگیره ۹۰درصد مردها مقصرند

  (0)(0)
  • دقیقا موافقم
   البیته اگه افراد وقتی میخوان ازدواج کنن، فقط به مادیات فکر نکنن و طرف مقابلشون رو خوب انتخاب کنن تو زندگی مشترک هم کمتر دچار مشکلات حاد میشن که اون موقع مرداااااااااااااااااااااااااااااا نیاز داشته باشن با ازدواج مجدد و صیغه خودشون رو سرگرم کنن و از مشکلات فرار کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   (0)(1)
 38. چیزی که موجب پشیمانی میشه عدم هماهنگی بین شخصیت طرفین در رابطه ی اول هست وگرنه هرحیوانی دریک رابطه ی مخصوصا اول تحریک میشه اما بایستی مبنابرجذب به شیوه ی شناخت باشه وازتضادهای اخلاقی وخواستن های یکدیگرباخبرباشن،اکثرنظرات دوستان ارزشمندم رومطالعه کردم اما اونچه که حایزاهمیته درک متقابله تارسیدن به خواستن های ثانویه.

  (0)(0)
 39. موندم چی بگم اخه بنده های خدا واجبه اینجا فلانی هستم یه صیغه اسدنبال دیگه صیغه با جن.. چه فرقی پیدا کرده فرقشون بین

  (0)(0)
 40. سلام صیغه بایستی شرایط خودشو داشته باشه و گرنه صیغه های امروزی هم یک گناه بیش نیست پس دنبال این هم نباشین ک بگین من میخام ی زن صیغه کنم ک الوده ب گناه نباشم

  (0)(1)
 41. سلام عزیزان صیغه در اسلام وجود دارد چونکه در روایت هست و اگر به رساله های مراجع تقلید مراجه کنید چنین چیزی مشاهده میکنید اما شرایط حودشو داره مثلا اینکه زن باکره که مجرده نمیتواند بدون اذن پدر صیغه کند ویا زن باید عده نگه دارد ولی رن یاعسه عده ندارد ممنون خوبان

  (0)(0)
 42. سلام دوستان منصور هستم دنبال یه خانم تحصیل کرده و فرهنگی بین سنین ۴۵ تا ۵۶ سال هستم ممنونم اگر کسی در این زمینه کمکم بکند باتشکر

  (0)(0)
 43. سلام ، ابوالفضل هستم کلاس سوم ریاضی هفده ساله از مشهد ///////

  (0)(0)
 44. سلام به تمام گوگولی مگولیای بانمک یددار،،،ننه غزال،بی بی فاطمه،کبلایی امیر،مشتی مهران،،و دوستان یددار دیگری که دراین مباحثه ی داغ وتخصصی دینی واجتماعی بانظرات کارشناسانه خود،درس بزرگی به من وتمام کسانی که عاشق درس املاء هستنددادندمتشکرم....بچه که بودم،خیلی دوست داشتم معلم بشم،برم دورترین روستا،به بچه هاش کمک کنم دکتر و مهندس و خلبان بشن ـــــــــــــــــــــــــــــ الان چندسال ازاون سالها گذشته،ومن نتونستم باکمک به بچه های روستابه آرزوم برسم ــــــــــــــــــــــــ اماامشب که اتفاقی اومدم وسط بحث داغ وجگرسوز و فنی دوستان بانمک یددار وپاستوریزه ی گلم و کامنتها وپرسش وپاسخهاشون وکه دیدم،،،بغض گلوم و گرفت وتازه فهمیدم که خدا هنوزدوست داره من به بی سوادای محروم ،سواد یادبدم.ــــــــــــــــــ عزیزای دلم ،،،،،فردا دفتر۴۰ برگ و کتاب فارسی فراموش نشه.ــــــــــــــــ ازدرس تصمیم کبری هم یک باربنویسید،،ــــــــــشایدامتحان گرفتم ـــــــ

  (0)(1)
 45. ننه غزال و بی بی فاطمه ،،ــــــــ، ۹ ــــــــــ کبلایی امیر و مشت مهران، ـــــــــــــ ۱۱ ــــــــــــــ

  (0)(2)
 46. باسلام ،بنده به گناه افتادم ؛باروزه وبرنامه غذایی وبه اندازه خوری هم مشکلم حل نشده !موردجدی ای هم تاحالابرای ازدواج دائمم پیدانشده !بنده چه خاکی به سرم بریزم ؟!تاآخرعمرم گناه کنم !زناکنم تاهزاردردومرض بگیرم ووضعم بدترازاین شه ؟!دیگه نمیتونم جلوی خودموبگیرم !دارم دیونه میشم ... !توراالله راه حل بدید ... !!!یاعلی .

  (0)(0)
 47. سلام من واقعا متاسفم؟.....ب نظرم اسلام اینارو نگفته اینارو ی سری ادمایی ک میخوان رو کارشون سرپوش شرعی بزارن در اوردن////پس تکلیف زن بیچاره چی میشه؟احساساتش؟زندگیش؟موقعیت اجتماعیش؟مگه تا چند سال جوونه؟جالبه بعد دائم شعار میدیم غرب ارزش زن رو پایین اورده...خودمون ک بدتریم...فقط ی کلاه شرعی روش گذاشتیم...تو رو خدا ی ذره ب عواطف و احساسات زن توجه کنید بعد این قاونونا رو بزارین؟///////////اینایی ک متاهلن و میرن صیغه میکنن ب من بگین تحمل دارین این اتفاق واسه خانواده خودتون بیافته؟یا فقط برا بقیه زن های جامعه روشن فکرین؟؟من واقعا برا این طرز فکر متاسفم

  (4)(1)
  • سلام باران خانوم ،بنده برای عواطف زنان ارزش قائلم ،اماآیازنی هست که برای عواطف امثال بنده ارزشی قائل باشه یافقط مسائل مادی وپول براشون مهمه ... ؟!خوشحال میشم اگه جواب بدین ... !یاعلی .

   (0)(0)
 48. بنظر من خداوند متعال که خالق انسان هستش بسیار دقیق وحساب شده از تمام نیازهای انسانی که خودش خلقش کرده وخودش هم داره اون را اداره میکنه وهمه جوره ساپرتش میکنه اطلاع کامل داره و وقتی خداوند چنین قانونی را حکم میکند حتما خیرات عظیمی در اجرای اون نهفته که اکثر انسانها از ان بی اطلاع هستند بنابر این صیغه با شرایطی که خداوند توسط پیامبر و معصومین برای ما گذاشته اند بسیار عالی ومقدس وسازنده است ودر واقع یکی از عبادتهای خوب الهی هستش ولی متاسفانه مثل خیلی از عبادتهای دیگر الهی درجامعه ما از ان سوء استفاده میشه وافراد مفسد وبی دین و لا ابالی بی مسئولیت از این طریق با این حلال الهی مبارزه میکنند

  (4)(0)
 49. راستش ازدواج موقت خوب نیس اما همش تقصیر دختراس که پسرا به این راه ها میرن..دخترا پسری میخوان قد بلند و چارشونه و ماشین و خونه و کارمند. کاش دخترا هم سربازی میرفتن کمی سختی میکشیدن با شرایط بد هم میساختن همشون راحت طلب شدن. متاسفانه خودم هم دنبال صیغه هستم. مجبورم.

  (4)(1)
 50. اینجا ایرانه .اینجا حشریت گند زده به بشیریت .همیشه دوست داشتم یه جوری زندگی کنم تا فردا جرات تعریف کردنشو داشته باشم انسان یه درصد جسمه ۹۹درصدش انرژی ماهاه فقط چسبیدیم به همون یه درصدبیاید یه کاری کنیم تا اسممون باجسممون خاک نشه بعدش میگیم چرا عقب مونده ایم تو مملکتی که سنجش افتخار مردم سکس با دختران زیاد وچاپیدن بچه پولدارا باشه وتنها دلیل خندیدن مسخره کردن همدیگه باشه بایدم قحطی بیاد بخدا میخوام بعضی جاها داد بزنم که بابا به خودتون بیاید .اشتباه نکنید طلبه نیستم من به سه تاچیز خیلی اعتقاد دارم ۱.خدا ۲.مادرم ۳.پدرم مادرم میگفت که مردم آزاری نکن پدرمم تو بچگیم میگفت بی ناموسی نکن وخداهم تو قرآن میگه تو اشرف مخلوقاتی
  ّّببین شرافتتو به چی داری میفروشی. همونطور که زن خراب میشه مرد هم خراب میشه یه آرزو دارم واسه هممون اونم اینه که همیشه خدا به اندازه لیاقتهامون بهمون بده نه آرزوهامون چون ما همیشه کمتر از لیاقتامون آرزو میکنیم

  (1)(0)
 51. بین علماا جنگ نیفتد.. شرعا درسته ولی باید طبق قوانین جلو رفت. این کار از دختر بازی و خانوم بازی ک بهتره.. پس با فکر برید جلووو. البته نیتتون خیر باشه نه فقط ارضای جنسی.

  (0)(0)
 52. چون من تجربشو دارم بهتون گفتم. البته تجربه ای ک منجر ب عشق و عاشقی شد در حد لالیگا.. ولی خب بعضیا از این رابطه برداشت بد میکنن. در حای ک دین اسلام این موضوع و مقدس شمرده ولی امت ایران از نظر عرفی خلاف میدونن. پس گناه اون خانم هایی ک احساس دارن چیه. باید از راه قانونی ارضا بشن نه از راه ارتباط غیر مشروع و حرام... اجرکم عندالله

  (1)(0)
 53. سلام من نوید ازاصفهان هستم ۲۸سالمه دنبال یک خانم برای صیغه موقت میگردم اگر پایه هست کسی دنبال کنه منا ماشین وخونه هم دارم

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*