خانه / آخرین اخبار / فرانچسکو توتی، نماد رم و همسری وفادار + عکس

فرانچسکو توتی، نماد رم و همسری وفادار + عکس

فرانچسکو توتی اکنون به عنوان نماد باشگاه رم شناخته می شود، بازیکنی که هرگز پیراهن رم را به حضور در بزرگ ترین باشگاه های اروپایی یعنی رئال و منچستر نفروخت.

 همسر فوتبالیستها همسر فرانچسکو توتی همسر بازیکنان بیوگرافی فرانچسکو توتی

 زندگی خصوصی این مهاجم گلزن و 37 ساله همواره مورد توجه رسانه ها قرار دارد، به خصوص اینکه همسرش یعنی ایلاری بلازی یک مجری مطرح تلویزیون در ایتالیاست.

توتی در سال 2005 در مراسی باشکوه با همسرش ازدواج کرد که حاصل آن دو فرزند دختر و پسر به نام های کریستین و شانل است. اما از آنجایی که زندگی شخصی این فوتبالیست محبوب همواره مورد توجه رسانه ها قرار داشته گاهی اوقات شایعاتی درباره او به گوش می رسید همانند ترک خانه از سوی او و رها کردن همسر و فرزندانش که بارها از سوی خانواده توتی تکذیب شد. این فوتبالیست چندی پیش در گفت و گویی اظهار داشت: من عاشق همسر و فرزندانم هستم و واقعا نمی دانم این شایعات از کجا نشات می گیرد. اصلا نمی خواهم به این موضوعات بی ارزش فکر کنم. من بازیکن بی بند و بار و بی اخلاقی نیستم و هرگز دست از خانواده ام نمی کشم. حاضرم برای ایلاری ، کریستین و شانل جانم را هم بدهم.

توتی نشان داد نه تنها برای باشگاه رم که برای خانواده اش هم یک نماد وفاداری به تمام معناست. او را در کنار فرزندانش می بینید:

همسر فوتبالیستها همسر فرانچسکو توتی همسر بازیکنان بیوگرافی فرانچسکو توتی

همسر فوتبالیستها همسر فرانچسکو توتی همسر بازیکنان بیوگرافی فرانچسکو توتی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*