خانه / آخرین اخبار / حمله پروین کوچک به علی دایی + شغل جدید و جالب محمد پروین

حمله پروین کوچک به علی دایی + شغل جدید و جالب محمد پروین

خداحافظی محمد پروین از فوتبال اتفاق قابل توجهی بود. او که با نفوذ و کمک پدرش فرصت بازی کردن در تیمی همچون پرسپولیس را پیدا کرد این روزها ترجیح می دهد فقط نانوایی اش را اداره کند.

همسر محمد پروین خانواده علی پروین ثروت علی پروین بیوگرافی محمد پروین

 

محمد پروین اخیرا گفت و گویی را با بانک ورزش و مجله تماشاگر انجام داده. پروین 26 ساله همانند پدرش علی دایی را دوست ندارد و در خلال مصاحبه چندباری به سرمربی کنونی پرسپولیس کنایه می زند. محمد پروین پس از اینکه به دلیل پیدا نکردن تیم مجبور به خداحافظی از فوتبال شد یک واحد تولیدی نان دایر کرده و 51 کارمند و کارگر دارد.

پروین که دو سال و نیم است ازدواج کرده حتی مانند گذشته هم با علی انصاریان ارتباط صمیمانه ندارد.

پروین درباره دلایل خداحافظی خود از پرسپولیس می گوید: سایه پدرم در سال‌هایی که فوتبال بازی کردم روی سر سنگینی می‌کرد. من زمانی که بابا سرمربی پرسپولیس بود به خاطر اینکه پسرش بودم فقط یک بازی جلوی شهید قندی یزد بازی می‌کردم و بازی دوستانه با بایرن مونیخ و وقتی بابام رفت، آری‌هان بیشتر به من بازی داد. اگر پسر پروین نبودم چند سال در پرسپولیس دوام می‌آوردم!

مشکلات زیادی بود که خداحافظی کردم اما اصل ماجرای خداحافظی من اختلافات بعضی‌ها با بابا بود که سر من خالی می‌کردند. با علی‌آقا دعوا داشتند و مرا می‌زدند. شهرت پدرم اذیتم کرد.

محمد پروین در پایان می گوید: سلطان پرسپولیس یکی بود و آن هم علی پروین!

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. سلطان علي دايي هست فقط

  2. آقای محمد پروین شما که با پارتی بازی بابات رفتی فوتبالیست شدی حقی واسه اظهار نظر نداری.بعدش هم مگه فوتبال ایران رو با علی دایی نمیشناسن خب چطور محمد پروین شد سلطان؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*