خانه / جالب و خواندنی / مرگ جوان 28 ساله‌ پس از خوردن تن ماهی/ مرگ های مشابه با تن ماهی! + عکس

مرگ جوان 28 ساله‌ پس از خوردن تن ماهی/ مرگ های مشابه با تن ماهی! + عکس

مصرف تن ماهی جان جوان 28 ساله‌ای را در بجنورد گرفت.

این خبری بود که بر اثر جو غالب به وجود آمده در این روزها ساعتی پیش مخابره شد، بدون آن که در بخشی از خبر به این موضوع اشاره شود که هر مرگی از خوردن مواد غذایی از جمله در مورد تن ماهی را نمی توان با برچسب مشکوک و… متهم کرد! دلیل این موضوع هم به سابقه های مرگ های گذشته و نادیده گرفتن توصیه های روی لیبل های کنسرو های تن ماهی تولید می توان منتسب کرد که همواره تاکید دارند که باید تن ماهی را پیش از خوردن دست کم 15 دقیقه در آب جوش قرار داد.

بنابر این گزارش و در خبر اعلام شده از سوی واحد مرکزی خبر آمده: “زنده یاد «ا ـ ع» پس از آن که تن ماهی را استفاده و بعد از آن اقدام به نوشیدن آب خنک کرد، بی‌حال شد و از حال رفت.”

این جوان مهندس که از ورزشکاران نیز بوده است، توسط اورژانس برای مداوا به این مرکز انتقال یافت که اقدامات درمانی موثر نیفتاد و وی جان خود را از دست داد.

 بنابراین گزارش، این اتفاق زمانی موجب توجه خاطر می شود که مادر بزرگ این درگذشته، با تایید خبر فوق اظهار کرد: پس از مصرف این تن ماهی مشکوک، شاهد از حال رفتن نوه‌ام بودیم که بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و نهایتاً وی به مرکز اورژانس اعزام شد.

 زکیه واثقی با بیان اینکه در نهایت نوه جوانم پس از چند ساعت از مصرف این تن ماهی از دست رفت، تصریح کرد: اکنون این موضوع توسط خانواده در حال پیگیری است.

 پیکر این جوان بجنوردی ظهر امروز با حضور پرشور مردم از منزل آن زنده یاد جوان تشییع شد.

 مرگ های مشابه با تن ماهی!

 زيبا مهيني، عضو تيم ملي دوچرخه سواري زنان ایران در سال هاي 88 و 89 و يكي از اعضاي تيم باشگاهي ترافيك در سال‌هاي پيش در اردیبهشت ماه سال 1391 خورشیدی درگذشت.

حوادث واقعی حوادث بجنورد اخبار حوادث اخبار بجنورد

در آن مقطع خانواده او علت فوت را مسموميت اعلام كردند. صفرزاده، دبير فدراسيون دوچرخه‌سواري درباره اين حادثه گفت: در تماسي كه با پدر زنده یاد زيبا مهيني داشتيم، وي عنوان كرد كه دخترش به دليل مسموميت بر اثر خوردن تن ماهي در دانشگاه به بيمارستان منتقل شده و متاسفانه علي‌رغم تلاش‌هاي صورت گرفته، جان خود را از دست داده است. وي ادامه داد: زيبا مهيني در كارنامه ورزشي خود قهرماني كشور و همچنين شركت در كاپ آسيا را دارد و در سال‌هاي 88 و 89 عضو تيم ملي دوچرخه‌سواري بوده است.

به گزارش خبرنگار ایانا، این درحالی است‌ که چند ماه قبل از آن نیز و درست در آذرماه سال 1391 خورشیدی، مادر زنده یاد فاطمه کوچولو وقتی برای شام تن‌ماهی سر سفره گذاشته بود و همه اعضای خانواده مشغول خوردن غذا شدند، چند دقیقه بعد از اتمام شام، حال فاطمه و 2 خواهر دیگرش بد شد.

پدرخانواده نگران شد و هر سه‌‌دخترش را به بیمارستان برد. پزشکان به آن ها سرم وصل کردند، اما از این جمع فاطمه حالش لحظه به لحظه بدتر می‌شد تا اینکه

دچار تشنج شد و به کما رفت. پزشکان امیدی به زنده ماندنش نداشتند و از همه بدتر اینکه خبر رسید فاطمه دچار مرگ مغزی شده است.

آری آن ها به همین سادگی دختربچه‌شان را از دست دادند!

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. لعنت به این شرکت های کلاه بردار که معلوم نیست از کجا مجوز می گیرن و کی بهشون نظارت میکنه ؟

  2. تو این مملکت نباید جان ما امنیت داشته باشه؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*