خانه / جالب و خواندنی / قطع انگشتان یک سارق در ملأ عام + عکس (18+)

قطع انگشتان یک سارق در ملأ عام + عکس (18+)

سرهنگ احمد غلامزاده فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه یزد در تشریح جزئیات پرونده این محکوم گفت:

در راستای اجرای دستور مقامات قضایی دادسرای عمومی شهرستان ابرکوه و تایید شعبه هفتم دادگاه تجدید نظر استان در خصوص 32 فقره سرقت و کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع، متهم به نام «م.ن» به قطع چهار انگشت دست راست در انظار عمومی و تحمل یک سال حبس تعزیری و جزای نقدی و همچنین استرداد اموال تحصیل‌شده محکوم شد.

حوادث یزد حوادث واقعی اخبار یزد اخبار حوادث

وی ادامه داد: چهار روز قبل با صدور حکم قضایی، مراسم قطع چهار انگشت دست راست متهم با دستگاه گیوتین، پس از خوانده شدن حکم مقابل بازداشتگاه شهرستان در ملاء عام به اجرا درآمد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت و موجبات رضایتمندی هر چه بیشتر مردم از عملکرد فرماندهی انتظامی و دستگاه قضایی در جهت ارتقای امنیت و آسایش را فراهم آورد.

غلامزاده خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضایی با عزم و اراده­‌ای جدی و راسخ مصمم هستند تا با شدت هر چه بیشتر با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد کرده و احساس آسایش و آرامش را در سطح شهرستان حاکم کنند.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اتفاقا کار خوبیه,ولی نباید عکساشو انتشار بدن درصمن اگر میخوان این کار را ادامه بدن باید برای همه یکسان باشه حتی اونایی که دزدی محترمانه میکنن و پول بیت المال را خیلی شیک به حساب بانکی خود اضافه میکنن باید انگشتانشون مانند این سارق قطع بشه چون من معتقدم که اگر در کشور ما اختلاص و دزدی شیک اگر وجود نداشت و اون پول اگر در چرخه اقتصادی وارد میشد شاید این فرد بیچاره سراغ اولین دزدیش نمیرفت که براش عادت بشه و اونا تکرار کنه,

  2. چرا نظر منو سانسور کردین که گفته بودم این حکمها قرون وسطاییه و چرا برای افتابه دزدها اجرا میشه نه دزدی های میلیاردی

  3. توحش محض ؟؟؟؟؟!!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*