خانه / اخبار داغ / ناگفته های مهناز افشار درباره اولین روزهای ازدواجش + عکس جدید

ناگفته های مهناز افشار درباره اولین روزهای ازدواجش + عکس جدید

مهناز افشار می گوید: خدا را شکر مردی کنارم است که باعث نشده استقلال، آزادی و تعهد نسبت به کارم نسبت به گذشته دچار تفاوت شود، چه بسا برای حضور در کارهایم بیشتر هم حمایتم می‌کند.

 

همسر مهناز افشار همسر بازیگران شوهر جدید مهناز افشار ازدواج مهناز افشار ازدواج بازیگران

 

«دور همی زنان شکسپیر.» این نام تئاتر پر ستاره این روزهای «بهاره رهنما»ست. نمایشی که پیش بینی می شود رکورد فروش تئاتر درسال های اخیر را بشکاند.

در اولین شب اجرای این نمایش مهمان آنها در تماشاخانه ایرانشهر شدیم و علاوه بر تهیه گزارشی از پشت صحنه آن، با مهناز افشار بازیگر توانمند سینما و تئاتر کشورمان نیز گپ زدیم که اینجا می خوانید:

اولین شب اجرای‌تان بود، گفتید که مضطرب هستید چرا؟
خب، من همیشه مضطربم، اصلا باید اسمم را می‌گذاشتند مهناز همیشه مضطرب! ولی صادقانه اعتراف می‌کنم که اگر این بچه‌ها (منظور بازیگران نمایش است) نبودند، حتما غش می‌کردم! اینقدر به من انرژی و عشق دادند و اینقدر همه خوبند و روح بزرگی دارند که نهایت ندارد. ولی الان خیلی خسته‌ام، خستگی‌ام از آن هاییست که اگر سرم را بگذارم روی بالش به راحتی می‌خوابم.

چطور شد که خانم رهنما شما را برای بازی در این نمایش دعوت کردند؟
به نظرم بهاره رهنما با شناختی که از من داشته ژولیت را به من داده. البته شخصیت‌ های این نمایشنامه را بارها در فیلم ها و نمایشنامه های مختلف دیده و خوانده‌ایم. خدا را شکر اینقدر این تیم درست است و همه چیزش دارد خوب پیش می رود که بسیار خوشحالم. من قشنگ توی این گروه جا افتادم و انگار دارم با آنها یک رفتارها و حرکت‌های موزون را با هم انجام می‌دهیم و واقعا با هم متحد هستیم. این برایمان بسیار زیباست و انشالله همین‌جوری هم ادامه می دهیم.

همسر مهناز افشار همسر بازیگران شوهر جدید مهناز افشار ازدواج مهناز افشار ازدواج بازیگران

شنیدیم به خاطر این کار، یک کار سینمایی‌تان را هم از دست داده‌اید، کاری که در واقع با آقای فرخ‌نژاد می‌خواستید انجام دهید، پشیمان نیستید؟ آیا فکر نمی‌کنید فیلم سینمایی بیشتر از تئاتر دیده می‌شود؟
بله، کار آقای دکتر رفیعی بود. خب، من بیشتر توی سینما کار می‌کنم و تخصص‌ام در آنجاست و مهم‌تر از آن آقای دکتر رفیعی هم برای من اسم بسیار معتبری بودند، اما چون به صورت کلامی به بهاره رهنما قول داده بودم که سر این کار باشم و پیش تولید کار آقای رفیعی هم طول کشید، دیگر بحث انتخاب برایم وجود نداشت، ترجیح دادم پای حرفم با بهاره رهنما بمانم و در کنارش باشم.

این روزها که مسئولیت خانه هم دارید، خانه و زندگی را هم باید اداره کنید، این تجربه جدید چطور است؟
خدا را شکر مردی کنارم است که باعث نشده استقلال، آزادی و تعهد نسبت به کارم نسبت به گذشته دچار تفاوت شود، چه بسا برای حضور در کارهایم بیشتر هم حمایتم می‌کند.

۴۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. تعهد نسبت به کارم ههههه. چی بگم والله من از بازیگری که با مرد متاهل میپره و با اون مجردی سفر میره اسم تعهد شنیدم خندم میگیره مهناز خانوم چطور شوهر فعلی و ثبت شده الان شما وقتی زن داشت براتون مهم نبود تعهد داشته باشه به تازه عروسش . ههههه باید به شما گرگ صفتانی که در لباس میش میروین و خودتونو مظلوم و دوست داشتنی میخواین نشون بدین خندید ……………خدا رو شکر که مردم ما فهیم هستن و میتونن بفهمن که زنی که با مرد متاهل رفاقت میکنه و اونو نسبت به زندگیش دلسرد میکنه و خودشو اویزونش میکنه براش تعهد معنا نداره

 2. احسنت راست گفتی اقا سید چقدر بدم اومد از مهناز افشار مگه مادر نداشته بهش درس انسانیت و شرافت بده

 3. منتظرم از تهران بیرو بره شکارش کنم بکشمش .

 4. بچه ها سلام
  من مدتی بود سایت و چک نمی کردم می شه راجب ازدواج افشار بمن امار بدین شوهرش متأهل بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اقا جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 5. این که الان شوهرشه قبلا زن داشته؟ میشه یک کم توضیح بدین

 6. بابا همچین خوشگلم نیس قیافش شبیه وزغه خدایی زوم کنین تو صورتش نه جذابیتی داره نه ظرافتی والله گوگوش هم صدا و هیگل داشت هم خیلی خوش هیکل تر بود . دیگه دیگه این دختره لیاقتش هم تو زندگیش همین مرده بوده

 7. گل گفتی اقا روح الله. من خودم دختر خوش حجابی نیستم اما از ریا و نفاق متنفرم. رفتار و منش سیاسی این خانوم دچاردوگانگی مطلقه . اون از صحبتهاش در مورد حجاب اون از ….

 8. معلومه وقتی چند میلیارد پشت قباله شه بایدم باهاش ازدواج میکرد. فکر کنم با خود احمدی نژادم ازدواج میکرد با همچین پولی

 9. اولش که وارد سینما شد یادم میاد چقده ماخوذ به حیا و متین و موقر بود اما این اخریاش دریده ای شده بود که ……….. بیخود نبود زن یه مرد شده خوب زن یه پسر شدن شرایط خودشم داره دیگه نه؟؟؟؟

 10. با سلام می خواستم بگم در مورد این حرف که خانم مهناز افشار با این آقا دوست بودند اولا که معلوم نیست این خبر صحت داشته باشه یا نه؟ بعد هم دوستی و ارتباطی که سالم وخارج از عرف نباشه مشکلی نداره ولی در خصوص اینکه خانم افشار با این آقا یعنی شوهر فعلی اش چه نوع ارتباطی داشته را چه کسی میداند اگر کسی در این خصوص اطمینان دارد لطفا به ما هم اطلاع دهد می خواهیم بدانیم که این خانم بازیگر چه جور آدمی هست؟مرسی.

 11. من خودم یه بار ایشون رو دریک ماشین بنز اس ۵۰۰ در کنار اقای یاسین رامین در حال بگو بخند ومانند زنان که تو خیابونا کم نیستن دیدم در تعطیلات عید نوروز بود . ظاهرا اون موقع عقد نکرده بودند اما اینکه رابطه سالم داشتن یا نه همین بس که این خانم شرط ازدواجش طلاق همسر اول اقا یاسین بوده اصلا وجود یه زن ایا به اختلافات زنو شوهری دامن نمیزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا درسته که یک دختر وقتی میدونه حضورش کانون یک خانواده رو متزلزل میکنه خودش رو به یک مرد متاهل نزدیک کنه ؟؟؟ طلاق اقای رامین ده روز قبل از عقدش بوده . و بنده شدیدا اعتقاد دارم وقتی لقمه ادم حلال نباشه فساد و گناه راه زندگیشو میبنده . این خانم بازیگر که برای اهل سینما و مردم طرز فکر و پوشش هویداست اما به شکر این ازدواج ملت چشم هاش رو به روی حقایق زندگی این مرد سیاسی باز کرد

 12. محبوبیت خودشو مهناز افشار با این ازدواجش از دست داده حداقل بین خانوم ها

 13. عجب این مهناز اینطوری شوهر کرده اونوقت تو رسانه ها تو بوق میکنه انشاالله نصیب دخترای مجرد دیگه هم بشه . عجب رویی داره والله. خودشو خانواده شوهرشم نمی خواستن و تازه منتظر شده اقا یاسین زنشو طلاق بده برادخترای دیگه هم همچین ارزویی میکنه . فکر کنم فقط داره با پول شوهرش صفا میکنه و گرنه اینطور شوهر کن کمتر از بی ابرویی و ننگ نیست

 14. اصنم اینطور نیس تازه با ازدواجش بیشتر محبوب شده.الکی جو رو متشنج نکنید

 15. نمیدونم بعد ازدواجش پیش چه کسانی محبوبتر شده. حتما مردای متاهل …باز یا زن هاای بوق تر از خودش.
  وای به مملکت اسلامی که بازیگر زنش با شرط طلاق یک نوعروس محبوبتر میشه!!!!!
  فریده خانم باید تجربه کنی تا بفهمی….

 16. مهناز افشار حداقل بین خانومای متشخص و خانواده دار که برای حریم خانواده ارزش قایلن محبوبیت نداره شاید بین دخترای فراری و بی خانواده و بی اصل و نصب همچنان معروف باشه براشون کور سوی امید فردا ها باشه

 17. ای بابا بازیگر مملکت اسلامیرو نگا کن،مثلا الگوی مردمه،دیگه از بقیه چ انتظاری میشه داشت…

 18. اینکه شوهرش نیست بابا. چرا الکی نظر می دین؟

 19. این عکس شوهرش نیست اما حقیقت زندگی مهناز افشا ر اینه
  زن دوم یه آقازاده انقلابی شده که با رانت و پارتی بازی پدر ش ظرف دوسال با مال ملت پولدار شده والا اگه همون مغازه محقر رو تو محلاتی داشت مهناز افشار خودشو هلاک نمیکردین منتظر طلاق زن اولش بشه و با وجود مخالفت رسانه ای پدرشوهر تنهایی بره واسه صیغه عقد

 20. من خیلی بازی هاش و فیلم هاش رو دنبال کردم و با فیلم خاکستری که از اولین فیلم هاش بود طرفدارش شدم ولی واقعا آدم نمیتونه روی هیچکس حساب کنه
  دیگه ازش متنفرم
  بعضی ها میگن این حرفها شایعه است ولی از قدیم هم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
  این کارش کم از کار گلشیفته نداشت
  اما چوب خدا صدا نداره و از هر دست بدی از همون پس میگیری اگه واقعا باعث از هم پاشیده شدن یک زندگی شده باشه تاوانشو میده

 21. چقدر خنده هاش مصنوعیه و چقدر آدم مزور و دروغگوئیه این بشر.

 22. مهناز افشار ارزویه هر مردیست شما هم از حسادت نترکین صلوات
  اون اگه مرد بود که گول نمیخورد په الکی تقصیر رو گردن شاهزاده ی سینمای ایران نندازین

 23. قضاوت نکنید جواب دادن سخت است هرکسی جوابگوی کارهای خودش است.

 24. اصولا هر ادمی میگرده، یکی مثل خودشو پیدا کنه، بهر حال زیاد هم عجیب نیست که افشار بدین روش زندگی کنه،

 25. برای همتون متاسفم

 26. چه طور به خودتون اجازه می دید که راجع به زندگی خصوصی دیگران قضاوت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. از اینکه یک ایرانی ام شرمسارم

 28. سلام .دیگران رو قضاوت نکنید ……

 29. دنبال زن میگردم.سید حمید موسویاز زابل.ورزش.کارم قهرمان دودوره.ووشو کشور

 30. به نظر من نمیشه در موردش قضاوت کرد شاید از قبل بین شون اختلاف بود علاقه وجود نداشته متارکه کرده بودن باهم زندگی نمیکردن طلاقشون به درازا کشید خواسته مهناز افشار جدایی کامل بود به نظر من به شخصیت خانم مهناز افشار چنین چیزی نمیاد بعد ما خبر از بطن زندگی اون ها نداریم نمیشه قضاوت کرد بین اون ها یه عشق اتفاق افتاده

 31. حسام ژورنالیست

  اونایی که حس زیبایی شناسی دارند می‌دونم که این مهناز افشار عین قورباغه بزه که کلاه گیس رو کله اش هست . خوب دقت کنید غیر اینه ؟

 32. عین قورباغه است وزغ

 33. باسلام من هر چی داخل سایتها وخبرها نگاه کردم عکس همسر اول خانم مهناز افشار ندیدم یا نبود چونکه من از دوستان آقای سجاد رفیعی هستم وخبرهای منتشره نسبت اعلام بیوگرافی ایشان فرق داره ونوشته از همسر اول وبعدا به مورد دیگه پرداخته.شاید هم کسی ایشان را نمیشناسد که همانطور که گفتم از دوستان نزدیک من هستند با تشکر.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*