خانه / جالب و خواندنی / خودزنی “فرید فری” شرور نیمه عریان در ملاء عام + عکس

خودزنی “فرید فری” شرور نیمه عریان در ملاء عام + عکس

پسر شروری که به حالت نیمه عریان اقدام به شکستن شیشه‌ مغازه‌ها و خودزنی می‌کرد، توسط ماموران طی تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

شرور تهران حوادث تهران اراذل و اوباش اخبار حوادث

 ساعت 20 شب گذشته ماموران کلانتری 116 مولوی از طریق تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ از تخریب شیشه چندین مغازه در خیابان هرندی مطلع و بلافاصله جهت بررسی موضوع راهی محل شدند.

ماموران پس از استقرار در محل مشاهده کردند فردی به نام “فرید فری” مستانه به صورت نیمه عریان اقدام به عربده کشی و تخریب شیشه‌های مغازه‌های شهروندان می‌کند و با شیشه‌های شکسته به سر و صورت خود می‌زند که ماموران با دیدن این وضعیت وارد عمل شده و اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند.

شرور تهران حوادث تهران اراذل و اوباش اخبار حوادث

متهم پس از شلیک پلیس هوشیار شد و توسط یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری می‌شود که سریعا تمامی واحد های گشتی منطقه به صورت آماده باش قرار می‌گیرند و طرح مهار به اجرا گذاشته می‌شود.

در ادامه ماموران با بهره گیری از منابع اطلاعاتی خود، متهم را در یکی از پارک‌های منطقه ردیابی کرده و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و جهت تحقیقات به کلانتری منتقل می‌کنند.

سرهنگ صیف الله نوایی رئیس کلانتری 116 مولوی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در بازجویی‌های صورت گرفته از متهم مشخص می‌شود، وی سوابق متعدد شرارت و شرب و خمر در ملاء عام دارد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*