خانه / بورس و سهام / نزدیک شدن برنامه افزایش سرمایه “تکمبا” به زمان اجرا

نزدیک شدن برنامه افزایش سرمایه “تکمبا” به زمان اجرا

مراحل اجرای برنامه افزایش سرمایه این مجموعه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در مراحل پاياني خود مي باشد.

مدیر مالی شرکت کمباین سازی ایران با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: سازمان بورس به منظور ارزیابی مجدد دارايي ثابت اين شركت (زمين) موضوع را به کانون کارشناسان رسمي دادگستري ارسال تا نسبت به ارزش گذاري مجدد زمين كارخانه شركت كمباين سازي اقدام گردد كه نهايتا طبق ارزشگذاری مجدد كارشناسان منتخب قريب به 90 درصد از مبلغ ارزيابي اوليه تایید شده است. بر همین اساس، این شرکت پس از اصلاح بیانیه و گزارش بازرس قانوني خود مدارك مربوطه را به سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور اخذ مجوز افزايش سرمايه ارسال كه بلافاصله پس از اخذ مجوز افزايش سرمايه نسبت به دعوت از سهامداران به منظور تشكيل همزمان مجامع عادي بطور فوق العاده و مجمع فوق العاده اقدام خواهد شد.

مسعود زارعی افزود: اجرای برنامه هایی در حوزه بازاریابی محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای جدید در کنار تجهیز دستگاه ها و ماشین آلات خطوط تولیدی و انعقاد قرارداد با جهاد کشاورزی موجب افزایش مقدار تولید و خروج از زیان شرکت کمباین سازی ایران شده است.

وی در خصوص روند اجرای قرارداد 625 دستگاه با جهاد کشاورزی نیز تصریح کرد: تعداد دستگاه های مذکور پس از واریز مبلغ هر دستگاه به حساب شرکت بر اساس نوبت واريزي و طبق شرايط قرارداد به مشتري تحویل داده می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*