خانه / استخدام و بازار کار / دولت مسوول ایجاد شغل نیست / شغل‌ افغانی ها را به جوانان ایرانی برمی‌گردانیم!

دولت مسوول ایجاد شغل نیست / شغل‌ افغانی ها را به جوانان ایرانی برمی‌گردانیم!

استاندار کرمان گفت: دولت مسوول ایجاد شغل نیست و با فضای به وجود آمده و تاکید بر اقتصاد مقاومتی و مشارکت مردمی استان کرمان، طلایه دار این حرکت است و مردم کرمان باید مطالبه‌گر بوده و خواسته خود از مسوولان را بگویند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، “علیرضا رزم حسینی” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیروز با افتتاح فرودگاه جیرفت، فصل جدیدی برای جنوب استان ایجاد شد و کشاورزان می‌توانند از این ظرفیت استفاده کرده و محصولات خود را به بازارهای دیگر ارائه کنند.
وی افزود: از آنجا که حمل و نقل جاده‌ای کشش حمل محصولات را نداشت، فرودگاه، یک مرکز استراتژیک برای جنوب است و مردم باید به میدان آمده و محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کرده و حتما امسال افزایش قابل ملاحظه‌ای در صادرات محصولات کشاورزی جنوب شاهد خواهیم بود.
رزم حسینی در ادامه تصریح کرد: مثلث توسعه استان کرمان را در همه شهرستان‌ها تشکیل و جلسات را برگزار می‌کنیم و عملکرد خوبی داشته و هفته آینده جلد سوم کتابچه مثلث توسعه شامل عملکرد هشت ماهه را به مردم ارائه می‌کنیم.
وی افزود: هدف این است که ارکان حکومت را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان هماهنگ کنیم و فکر می‌کنم موفق بوده‌ایم و امیدواریم بتوانیم به دنبال مطرح کردن مشکلات، کاری برای مردم انجام دهیم.
رزم حسینی تصریح کرد: در هشت ماه فعالیت بنده در استان با فضای خوب اقتصادی ایجاد شده تا امروز بالغ بر 42 هزار میلیارد تومان موافقت نامه سرمایه گذاری امضا شده و در پنجره واحد ستاد سرمایه‌گذاری استان مشکلات سرمایه گذاران و تولیدکنندگان را پیگیری و تا حد امکان در چارچوب اختیارات حل می‌کنیم.
استاندار کرمان گفت: استان کرمان فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و فرهنگ اقتصادی توسط روحانیت باز می‌شود و روحانیت در این زمینه در استان پیشتاز شدند.
رزم حسینی با اشاره به سفر وزیر کشور به استان کرمان و برنامه‌های این سفر تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی شورای تامین بحث افاغنه است و در هفته‌های اخیر نمایندگان و ائمه جمعه استان برای تعیین تکلیف این وضعیت تاکید داشته‌اند و جمع بندی را به استحضار وزیر می‌رسانیم و دنبال هستیم فرصت‌های شغلی که افاغنه از ما گرفته‌اند به مردم و جوانان ایرانی برگردانیم.
استاندار کرمان با اشاره به بحران آب در استان گفت: باید در کوتاه مدت به سمت صرفه جویی برویم. در کشاورزی بی‌رویه و بدون برنامه 95 درصد آب مصرف می‌شود و می‌خواهیم با کمک کشاورزان از این میزان آب مصرفی کشاورزی، طی 5 سال 2.5 میلیارد مترمکعب صرفه‌جویی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همان طور که مردم کرمان در دوران دفاع مقدس مشارکت داشتند، در دوران سازندگی و آبادانی استان نیز حضور فعال داشته و استانی نمونه و خودگردان باشیم.

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*