خانه / سیاسی / ریاست جمهوری / ساخت فیلم حدادعادل بر پایه دولت «تقوا و تدبیر»/می‌خواستیم به زحمات استاد ادای دین کنیم

ساخت فیلم حدادعادل بر پایه دولت «تقوا و تدبیر»/می‌خواستیم به زحمات استاد ادای دین کنیم

سجاد نجفی مسئول ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حداد عادل اظهارداشت: چند کارگردان صاحب نام به دکتر حدادعادل پیشنهاد ساخت فیلم را داده بودند اما با توجه به اینکه ایشان از سال 71 و با تأسیس مدارس فرهنگ زحمات زیادی کشیده‌اند ما پیشنهاد ساخت فیلم را دادیم و با توجه به سلیقه و اعتمادی که آقای حداد داشت ساخت فیلم را از سوی ما پذیرفت.

مسئول ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حدادعادل تصریح‌کرد: ما فارغ‌التحصیلان دوره‌های میانی مدرسه فرهنگ بودیم و حال که این فرصت فراهم شده با توجه به زحمتی که دکتر حداد برای ما کشیده، سعی کردیم ادای دین ‌کنیم.

وی ادامه داد: فیلم آقای حداد در قالب مستند توسط فارغ‌التحصیلان این مدرسه که وارد عرصه مستند شده‌اند، ساخته می‌شود و ایشان پذیرفت به جای هزینه‌های زیاد، چنین فیلمی ساخته شود.

نجفی با بیان اینکه تقریبا در مراحل آخر فیلم‌برداری هستیم، گفت: همه کاندیداها باید ، سه‌شنبه 10 صبح فیلم خود را به صدا و سیما ارائه دهند.

مسئول ساخت فیلم تبلیغاتی غلامعلی حدادعادل در پایان خاطرنشان کرد: در این فیلم سعی کردیم برای کلیت دولت تدبیر و تقوا المان‌های مصور را پیدا کنیم و سعی کردیم مستند خوب و قدرتمندی باشد.

به گزارش فارس فیلم تبلیغاتی حدادعادل را جمعی از فارغ‌التحصیلان دبیرستان فرهنگ خواهند ساخت؛ 40 نفر از فارغ‌التحصیلان دبیرستان‌های دخترانه و پسرانه فرهنگ اعضای تیم رسانه‌ای حداد عادل هستند.

دکتر غلامعلی حداد عادل مؤسس مدارس پسرانه و دخترانه فرهنگ است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*