خانه / جالب و خواندنی / “شهر فحشا و گناه” تایلند ، «شهر خانواده» می شود + عکس

“شهر فحشا و گناه” تایلند ، «شهر خانواده» می شود + عکس

دولت نظامی جدید تایلند اعلام کرده است قصد دارد شهر پاتایا را از شهری که به نام شهر گناه شناخته می شود به یک شهر خانواده تغییر دهد.

فحشا فاحشه عکس پاتایا روسپی تهران Pattaya
پاتایا ( Pattaya) شهر ساحلی کوچکی است در کشور تایلند که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد.شهر پاتایا در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار داردشهر پاتایا با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست خارجی در سال که بیشتر آنان را مردان تشکیل می‌دهند، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید. پاتایا به دلیل وجود فاحشه‌خانه‌ها، کاباره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه شهرت جهانی دارد.

خیابان واکینگ استریت از جمله جاذبه‌های گردشگری و تفریحات شبانه در پاتایا است.

فحشا فاحشه عکس پاتایا روسپی تهران Pattaya
سی ان ان ترک گزارش داد: دولت نظامی جدید تایلند به همراه دولت منطقه ای و نیروهای نظامی این کشور کار پاکسازی شهر پاتایا را از فواحش خیابانی و مراکز غیر قانونی فحشا آغاز کرده اند.
دولت نظامی جدید تایلند می گوید می خواهد این شهر را که به بدنامی شهره است و غالبا محل جذب توریست های عیاش و بی بندوبار بوده است، به شهری برای جذب توریست های خانوادگی تغییر دهد.
برای این منظور دولت نظامی تایلند آغاز به جمع کردن فواحش خیابانی و بستن کلوپ های غیر قانونی سکس و فحشا کرده است.
“سو پاتی بونکرونگ ” فرماندار جدید شهر پاتایا اعلام کرده است می خواهد تمامی فواحش خیابانی را از سطح شهر جمع کند و این شهر را به یک شهر توریستی خانواده تبدیل کند.
فحشا فاحشه عکس پاتایا روسپی تهران Pattaya
او اعلام کرد پیش از استقرار دولت نظامی جدید هر شب شاهد بیش از 20 یا 30 مورد جیب بری در شهر پاتایا بوده ایم اما از زمان استقرار دولت جدید هر شب ماموران 20 تا 30 دزد را دستگیر می کنند و این گونه امنیت به شهر بازگشته است.
از زمان استقرار دولت نظامی جدید تایلند همه روزه به طور متوسط 100 زن خیابانی از سوی پلیس دستگیر شده است و کلوپ های شبانه بدون مجوز تعطیل می شوند.
پلیس تایلند کلوپ های بدون مجوز را می بندد و حتی کارکنان و مشتریان این کلوپ ها را که به گفته پلیس تحت پوشش کلوپ، به محلی برای همخوابگی مشتریان با فواحش تبدیل شده اند، دستگیر می کند.
عصر ایران

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. به مردان ایرانی تسلیت عرض میکنم

  2. اه کوفت بگیرن منو دوستام داریم جمع میکنیم بریم اونجا فقط بخاطر واکینگ استریت …شانس ماست 🙂

  3. بابا اینا همش سیاسته اینا رو میگن که شما نرید تایلند و ارز از کشور خارج نکنید ، دخترای روسپی رو دارن جمع میکنن ولی فقط دخترایی که تحت ساپورت دیسکو ها نیستن و آزادانه میخوان تن فروشی کنن ، من دی ۹۴ رفتم پاتایا تعداد دخترایی که ازادانه تن فروشی میکردن کم شده ولی پلیس هیچ کاری به دخترای دیسکو ها نداره و شما خیلی راحت میتونین تفریحات جنسی داشته باشین اتفاقا به نظر من این کاری که دارن میکنن خوبه چون اون دخترایی که دارن جمع میکنن یا بیماری دارن یا دزدن یا لیدی بوی هستن و ممکن بود امنیت شما به خطر بیوفته
    ……..

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*