خانه / آخرین اخبار / آقای روحانی متاسفم که به شما رای دادم، وزیرتون ما رو نابود کرد / هجوم پرسپولیسی‌ ها به اینستاگرام روحانی

آقای روحانی متاسفم که به شما رای دادم، وزیرتون ما رو نابود کرد / هجوم پرسپولیسی‌ ها به اینستاگرام روحانی

دیروز چهارشنبه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم به عزل علی دایی و علیرضا رحیمی سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس گرفت، که این تصمیم با واکنش تند هوادارن پرسپولیس مواجه شد.

 

پرسپولیسی‌ها که وزارت ورزش و سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه را مقصر این اتفاق می‌دانند و مخالف حضور حمید درخشان در راس کادر فنی این تیم هستند، راه جالبی برای رساندن صدای اعتراض خود به گوش رئیس جمهور پیدا کردند.
آنها با هجوم به صفحه اینستاگرام حسن روحانی و زیر عکسی از مراسم استقبال رئیس جمهور تاجیکستان از رئیس جمهور، پیام‌های اعتراض آمیز خود را منتشر کرده و خواستار عزل سیاسی و گودرزی شدند و به رئیس جمهور یادآور شدند که این اتفاق باعث کاهش محبوبیت وی نزد پرسپولیسی‌ها خواهد شد.
فیسبوک حسن روحانی حسن روحانی بیوگرافی حمید درخشان اینستاگرام حسن روحانی
برخی از کامنت‌های اعتراضی پرسپولیسی‌ها عبارتند از:
– آقای روحانی خواهشا شر این آقای سیاسی را از سر پرسپولیس کم کنید، پدرمونو درآورد، خسته شدیم، دولت تدبیر به فکر ما هوادارن پرسپولیس هم باشد.
– آقای روحانی متاسفم که به شما رای دادم، وزیرتون ما رو نابود کرد.
فیسبوک حسن روحانی حسن روحانی بیوگرافی حمید درخشان اینستاگرام حسن روحانی
– حاج آقایی که به عشق مردم سر کار اومدید، لطف کنید وزیر بی خاصیت ورزشتون رو حالی کنید که پرسپولیس تیم محلی نیست، دارن با احساسات چهل میلیون بازی می کنن. علی دایی رو برداشتید حداقل یه مربی با دانش بیارید نه درخشان.
– آقای روحانی وزیرت خوب ماموریتش رو انجام داد و پرسپولیس رو نابود کرد.
– آقای روحانی عواقب عملکرد وزیر ورزش در مورد پرسپولیس گریبانگیر شما هم خواهد شد.
– یادتون باشه ماها چون خوب می‌فهمیدیم به شما رای دادیم و خس و خاشاک نبودیم که الان زمان شما هم بخواهیم توسط مدیراتون کارهای عهد قجری ببنیم.
فیسبوک حسن روحانی حسن روحانی بیوگرافی حمید درخشان اینستاگرام حسن روحانی
– اینجا فقط وقتی پاسخ می‌شنوید که که حرف از دکتر احمدی نژاد و خدماتش بشه. میان همچین می توپند…. از پیجای پیشین این امر مشخصه. خسته نکنید خودتونو.
– تو رو خدا یه کاری بکنید. تا حالا همچین اتفاقی نیافتاده، تا حالا کسی اینجوری به اسطوره فوتبال توهین نکرده بود، نابود نکنید پرسپولیس رو.
– چرا باید از ظهر بشینم گریه کنم که یه مشت بساز و بفروش شدن همه کاره تیمم؟
شفاف

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*