خانه / جالب و خواندنی / زن خیانتکار بازیکن سابق بارسلونا با معشوقه جدیدش ازدواج کرد! + عکس

زن خیانتکار بازیکن سابق بارسلونا با معشوقه جدیدش ازدواج کرد! + عکس

ازدواج زن خیانتکار ماکسی لوپز بازیکن سابق بارسلونا و حال حاضر سامپدوریا با دوست شوهرش یعنی مائرو ایکاردی بازیکن اینترمیلان

شرح ماجرای خیانت “واندا نارا” به ماکسی لوپز

 

ماکسیمیلیانو لوپز Maxi López فوتبالیست و مهاجم آرژانتینی است که متولد ۱۹۸۴(۱۳۶۳) است که مدتی در تیم فوتبال بارسلونا بود و اکنون در تیم سامپدوریا ایتالیا بازی می کند.او در سال ۲۰۰۸ با مدل و بازیگر آرژانتینی “واندا نارا” Wanda Nara ازدواج کرد.

حاصل ازدواج ماکسی لوپز و نارا ۳ پسر بود که به ترتیب در سالهای ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به دنیا آمدند. آنها زندگی خود را می کردند تا اینکه ماکسی لوپز پای “مائورو ایکاردی” Mauro Icardiبازیکن جوان آرژانتینی(متولد ۱۹۹۳) را به زندگی خود باز کرد.

ماکسی لوپز به همراه همسر و سه فرزندش قبل از خیانت همسرش(واندا نارا)

عکس رابطه جنسی خیانت همسر خیانت زن Wanda Nara

زمانی که “ایکاردی” وارد ایتالیا شد، “لوپز” از او مراقبت کرد، در واقع او مانند فرزند “لوپز” و “نارا” بود. رابطه عاشقانه ای بین نارا همسر لوپز و ایکاردی شکل می گیرد و “نارا” خانواده اش را ترک می کند تا با معشوقه جدیدش باشد!

واکنش ماکسی لوپز به خیانت همسرش

واندا نارا مدل معروف آرژانتینی ماکسی لوپز را به خاطر رابطه با ایکاردی ترک کرد و این مساله روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای ماکسی لوپز به وجود آورده بود.

او در گفتگو با رسانه های آرژانتینی اذعان کرد:
“من در ژانویه کاتانیا را ترک کردم و از حالا می توانم در کنار فرزندانم باشم. در هفته های اخیر. هر روز گریه می کردم، سخت ترین لحظات زندگی ام بود. اما خوشبختانه به کمک فوتبال توانستم آن اتفاقات را پشت سر بگذارم.
روزهای سختی در زندگی من وجود داشت و من شب های بسیاری را با گریه سر می کردم. اما همه ی این روزهای سخت با کمک فوتبال گذشته اند و من اکنون همه چیز را فراموش کرده ام.تمام چیزی را که اکنون می خواهم این است که زمان زیادی را با فرزندانم سپری کنم. کسی چه می داند، شاید روزی همراه با ایکاردی به همه ی این اتفاقات خنددیم.”
ماکسی لوپز به گزارش مجله پاتوق ۲۰۰۰ از دو طرف خیانت دید هم از سمت همسرش و هم از سمت دوستش که او را به زندگی خود آورده بود.
دست ندادن ماکسی لوپز با ایکاردی
برخورد “لوپز” و “ایکاردی” در سری “A” در بازی میان “سامپدوریا” و “اینترمیلان” توجه ها را به خود جلب کرد؛ در این بازی که در آوریل سال جاری برگزار شد،ماکسی لوپز از دست دادن با ایکاردی، مهاجم اینتر اجتناب کرد.
ازدواج رسمی ایکاردی و نارا در آرژانتین(دو خیانتکار به هم رسیدند)
عکس رابطه جنسی خیانت همسر خیانت زن Wanda Nara

در خبرها آمده است “مائورو ایکاردی” و “وانادا نارا” که تا به حال نامزد بوده اند، رابطه خود را در سطح جدیدی ادامه دادند و روز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ در “بوینس آیرس” ازدواج کرده اند.

عکس رابطه جنسی خیانت همسر خیانت زن Wanda Nara

ماکسی لوپز که ظاهراً از این شرایط راضی نیست گفته است: «فکر می کنم دیگر نمی توانم خانواده ام را نجات بدهم. فرزندان من قوی هستند و من از آنها در مقابل هر چیزی دفاع خواهم کرد».

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*