خانه / آخرین اخبار / تبریک بهاره کیان افشار ، مهناز افشار ، علیرام نورایی، مهدی پاکدل و سایر هنرمندان به والیبالیستهای کشورمان + عکس

تبریک بهاره کیان افشار ، مهناز افشار ، علیرام نورایی، مهدی پاکدل و سایر هنرمندان به والیبالیستهای کشورمان + عکس

تیم ملی والیبال ایران با بازی‌های مقتدرانه خود در جام جهانی توانست در بین ۶ تیم برتر جهان قرار گیرد. هنرمندان و بازیگران نیز در کنار مردم قرار گرفتند و پیام‌های مهر و خوشحالی خود را ابلاغ کردند.

همسر مهناز افشار عکس بازیگران شوهر مهناز افشار شوهر بهاره کیان افشار بیوگرافی علی رام نورایی
این افتخار که تاکنون نصیب ایران نشده بود با خوشحالی بسیار ایرانیان همراه بود، تا جایی که در فاصله کوتاهی پس از اعلام این خبر، رسانه‌های اجتماعی مملو از پیام‌های تبریک و شادی شد.
در این میان، هنرمندان و بازیگران نیز در کنار مردم قرار گرفتند و پیام‌های مهر و خوشحالی خود را ابلاغ کردند. مهراب قاسمخانی در شبکه اجتماعی خود با انتشار عکسی نوشت: دستتون درد نکنه که اینجوری خوشحالمون می‌کنین و حالمون رو خوب می‌کنین. کیف می‌کنیم از این که شما رو داریم. ممنوووووووون

حامد بهداد نیز که یکی از طرفداران همیشگی والیبال است و همواره نسبت به بازی‌های تیم ملی والیبال واکنش نشان می‌دهد، پس از حضور ایران در میان ۶ تیم برتر شعر «که گفت‌ات که برو دست رستم ببند؟/ نبندد مرا دست چرخ بلند» را بر صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

بهاره کیان‌افشار، مهناز افشار، علیرضا عصار، علیرام نورایی، مهدی پاکدل و بهنام تشکر نیز پیام‌های تبریک خود را روانه شبکه‌های اجتماعی کردند.

همسر مهناز افشار عکس بازیگران شوهر مهناز افشار شوهر بهاره کیان افشار بیوگرافی علی رام نورایی

همسر مهناز افشار عکس بازیگران شوهر مهناز افشار شوهر بهاره کیان افشار بیوگرافی علی رام نوراییهمسر مهناز افشار عکس بازیگران شوهر مهناز افشار شوهر بهاره کیان افشار بیوگرافی علی رام نورایی

حال همه ما خوب است

هر چند در میان هنرمندان هستند کسانی چون «فرزاد حسنی» که در پاسخ به سوالی مبنی بر اظهارنظر درباره تیم ملی والیبال می‌گوید: «درباره ورزش هیچ صحبتی نمی‌کنم»، اما بیشتر آنها امیدوارند که تیم ملی ایران بتواند بهترین نتایج را کسب کند. در ادامه گفت‌وگو با ۵ هنرمند درباره بازی‌های تیم ملی والیبال ملاحظه کنید.

قدوقواره تیم ملی والیبال در جهان خیلی خوب است

رامبد جوان، که این شب‌ها برنامه «خندوانه» با اجرای او از شبکه نسیم پخش می‌شود درباره حضور تیم ملی والیبال در جام جهانی می‌گوید: تیم ملی والیبال ایران نشان داده که به عنوان یک قهرمان می‌تواند افتخارآفرینی کند. قد و قواره تیم ملی ایران، در جهان خیلی خوب است. همین که جزو ۶ تیم برتر جهان قرار گرفتیم، خیلی خوب است.

وی می‌افزاید: امیدوارم ایران نتایج خوبی به دست آورد و بتواند از سد آلمان و فرانسه نیز بگذرد. البته گویا تیم فرانسه در آخرین بازی با ذخیره‌ها وارد میدان شده و قدرت اصلی این تیم، چیزی نیست که نمایش داده شده است.

بچه ها دمتون گرم!
شهرام حقیقت‌دوست نیز با جمله «باید به بچه‌ها بگوییم دمشان گرم» می‌گوید: آنچه از آنها دیدیم فو‌ق‌العاده بود. تا همین جا هم بچه‌ها شاهکار کردند؛ وقتی آمریکا را زدند، وقتی در برابر لهستان، آن هم در کشور لهستان آنگونه بازی کردند، چه می‌توان گفت.

بازیگر سریال «خداحافظ بچه» ادامه می‌دهد: توقع ما از تیم ملی بالا رفته است ولی باید بدانیم که قهرمانی برای ما دور از انتظار است. اما امیدوارم جزو ۳ تیم برتر جهان قرار بگیریم.

بازیکنان تیم ملی شگفت انگیز بازی می کنند

جعفر دهقان که هنگام صحبت کردن درباره تیم ملی والیبال، شادی در لحنش هویداست، نیز در این باره می‌گوید: نمی‌توانم بازی را پیش‌بینی کنم چرا که بازیکنان هر بار شگفت‌انگیز بازی کردند و شگفتی ‌آفریدند. بازی‌ها همه جوره خوب است. امیدوارم با این روند و انگیزه بالا در بازی‌ها، مخصوصا پس از بازی با لهستان و صربستان، جزو ۴ تیم برتر جهان قرار گیریم.

وی می‌افزاید: والیبالیست‌ها مردم را شاد کردند و امیدوارم پس از ورودشان به کشور، مسئولان به خوبی و در شأنشان از آنها حمایت کنند. متاسفانه در کشور ما از هیچ تیمی به اندازه تیم فوتبال حمایت نمی‌شود، پول‌های کلان و قراردادهای میلیاردی برای فوتبالیست‌هاست که متاسفانه هیچ کدام هم به هیچ جایی نمی‌رسد. دیگر ورزش‌‌های ما مظلوم واقع شده‌اند. وقتی کسی ورزش حرفه‌ای و قهرمانی را دنبال می‌کند، ورزش شغل او می‌شود و نباید با دو سکه و یک دسته گل، او را تشویق کرد.

دهقان که به تازگی از فیلمبرداری سریال «هانیه» از یزد بازگشته است ادامه می‌دهد: در کشورهای جهان، وقتی کسی مدال برنز می‌گیرد یا حتی به مقام چهارم و پنجم می‌رسد، چنان از او استقبال می‌شود و چنان آسایش و رفاه او را فراهم می‌کنند که در دور بعدی مسابقات، با انگیزه و انرژی بالاتری وارد میدان می‌شود. اما مسئولان ورزشی ما کوتاهی می‌کنند.

انقدر حالم خوب است!

همایون اسعدیان، کارگردان «بوسیدن روی ماه» نیز درباره پیروزی های تیم ملی والیبال ایران تمی‌گوید: انقدر حالم از بازی‌های تیم ملی خوب است که هیچ پیش‌بینی‌ای نمی‌کنم. حتی بعد از شکست در برابر لهستان با فاصله دو امتیاز هم حالم خوب بود. همت و انرژی‌ای که پشت تیم ملی وجود دارد، آنقدر است که هر نتیجه‌ای که به دست آید حال همه مردم ایران خوب باشد.

علیرضا داوودنژاد هم گرچه بازی‌ها را پیگری نمی‌کند اما می‌گوید: از اینکه ایران جزو ۶ تیم برتر جهان قرار گرفته بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانند موفقیت‌هایشان را ادامه دهند.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. چقده بدم میاد از این زنه مهناز افشار . عقده ای با این ازدواجش شان هر چی سوپر استار بود کشید پایین .انگاز زن مطلقه بود که شرط ازدواجش طلاق همسر اول یاسین رامین بوده

  2. عزیزم ترشیده بوده و اقای رامین هم یه مرد پولدار بوده

  3. دیگه وقتی دختری تو سینما دستمالی بشه بایدم بره دنبال مرد مطلقه و اویزونش بشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*