خانه / جالب و خواندنی / انتشار عکس مزاحمت جنسی زن توسط همراه تیم فوتبال امید ایران

انتشار عکس مزاحمت جنسی زن توسط همراه تیم فوتبال امید ایران

پلیس کره جنوبی از مسئول تدارکات تیم ملی فوتبال امید ایران (زیر ۲۳ سال) در مورد ایجاد مزاحمت جنسی برای یک زن بازپرسی کرده است.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی زن کره ای دختر کره ای اندام جنسی

به نوشته رسانه های کره جنوبی، این بازپرسی، در پی شکایت یک زن کره‌ای مطرح شده که جزو افراد داوطلب برای کمک به برگزاری رقابت های فوتبال در مسابقات آسیایی اینچئون بوده است.

پلیس در پی شکایت فرد مظنون را زندانی نکرده، ولی به او گفته که تا زمان بررسی اتهاماتش حق خروج از کره جنوبی را ندارد. در واکنش به این خبر، محمدحسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال ایران گفت: “دوستانی که همراه کاروان ایران در اینچئون حضور دارند ادعا می‌کنند که در انتشار این خبر بزرگنمایی شده و به نوعی آن را تکذیب می‌کنم.

وی در عین حال، با اشاره به اینکه “پلیس محلی در حال بررسی صحت و سقم این خبر بوده و قرار است نتیجه را به ما اعلام کند” افزود: “اگر تخلفی صورت گرفته باشد با هماهنگی فدراسیون با آن به شدت برخورد خواهیم کرد.” واقعه ای که به شکایت از یک مسئول ایرانی تیم فوتبال جوانان انجامیده، روز دوشنبه و در استادیوم انسانوا، محل بازی تیم های ایران و ویتنام رخ داده است. این بازی، به پیروزی ۴ بر ۱ تیم ویتنام انجامید.

به گفته پلیس، این فرد ۳۸ ساله قبول دارد که زن شاکی را لمس کرده، اما گفته که نمی‌دانسته کارش غیرقانونی است. این زن می گوید که مسئول ایرانی در هنگام گرفتن یک عکس دو نفره، بدن او را لمس کرده است. یکی از مسئولان کره ای برگزاری بازی های آسیایی گفته است که اگر چنین واقعه ای در طول بازی ها تکرار شود، با “اقدامات تنبیهی” شدیدی مواجه خواهد شد.

وی تاکید کرد که این اقدامات ممکن است شامل “محرومیت از بازی ها یا جلوگیری از خروج از کشور” هم بشود. تیم ملی فوتبال جوانان برای شرکت در رقابت های آسیایی اینچئون در کره جنوبی در این کشور به سر می برد. این بازی ها رسما روز جمعه افتتاح می شود، ولی رقابت های فوتبال، از روز یکشنبه شروع شده است.

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. وا فقط لمس کرده ؟؟؟؟؟ یعنی خارجی ها به یه لمس ساده حساس هستن ؟ نیدونم والله به نظر من کار فراتر از لمس بوده

 2. واقعا خاک برسرش که اینجوری ابروریزی کرد تو دنیا مرتیکه هیز چش چرون با اون دستای هرزش .
  ببین چقد کمبود داشته تا یه زن دیده انقد زود شل شده حقشه انقد بزننش بمیره.

 3. چه قدر زشته !!!!!!!!!!!!!!!

 4. بابا یک کم وقت شناس باش
  هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
  یه نگاه دور و ورت بکن اومدی مسابقات خیر سرت
  اونطرفا که جا واسه این کارها زیاده!!! حتما بودجشو نداشتی!!!! نمیدونم والا
  مسئولین لطفا رسیدگی کنید بودجه لازم در اختیار این عزیزان قرار بدید که این آبرو ریزیها پیش نیاد

 5. خدا نابودش کنه،بی آبرو

 6. هرکسی که پاش به بیرون از ایران میرسه فیلش یاد هندوستان میکنه به خدا همین تهران از تایلند بهتره

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*