خانه / بورس و سهام / چشم انداز مثبت با انعقاد قرارداد جدید و تغییر مدیریت “کگاز”

چشم انداز مثبت با انعقاد قرارداد جدید و تغییر مدیریت “کگاز”

شرکت شیشه و گاز در حالی توانسته براساس عملکرد واقعی سه ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال ۹۳ بودجه خود را به میزان ۲۳ درصد پوشش دهد که برخی شایعه ها حاکی از فروش قطعه زمین این شرکت می باشد.

در همین راستا، عباسی، مدیر مالی شرکت شیشه و گاز در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: اگرچه طی چند روز گذشته شایعه ای مبنی بر فروش قطعه زمین “کگاز” در بازار پیچیده اما بنده از این قضیه بی اطلاع هستم.

عباسی تصریح کرد: چشم انداز شرکت شیشه و گاز با توجه به انعقاد قراردادهای جدید، تغییر در مدیریت و همچنین تغییرات در فرآیند تولید و فروش مثبت ارزیابی می شود افزون بر این شرکت شیشه و گاز علاوه بر انجام کارهای زیربنایی، حفظ حقوق صاحبان سهام را نیز در برنامه های خود گنجانده است.

مدیر مالی “کگاز” بیان کرد: همچنین شرکت شیشه و گاز در نظر دارد بازار داخل و خارج خود را تقویت کند بطوریکه هم اکنون در حال تقویت برند خود می باشد بنابراین شرکت شیشه و گاز در تلاش جهت افزایش سهم فروش خود از بازار می باشد و با توجه به اینکه این شرکت در تهران واقع شده لذا نسبت به سایر شرکت های هم گروه که در شهرستان واقع شدند، هزینه حمل آن برای مصرف کننده کاهش می یابد در نتیجه بدین طریق شرکت شیشه و گاز می تواند در جهت افزایش سهم خود از بازار داخل تلاش کند.

وی در خاتمه افزود: بطور کلی می توان اظهار کرد که چشم انداز شرکت شیشه و گاز با توجه به استراتژی آن مطلوب می باشد افزون بر این برنامه “کگاز” تقویت بخش تولید و فروش است. علاوه بر این، افزایش ۷۱ درصدی در مقدار تولید “کگاز” طی عملکرد سه ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه سال گذشته و همچنین افزایش ۳۴٫۶ درصدی در مقدار فروش شرکت شیشه و گاز طی مدت مذکور، حاکی از برنامه های شرکت در جهت افزایش در میزان تولید و فروش این شرکت می باشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*