خانه / سیاسی / احترام نظامی اوباما جنجال ساز شد + عکس

احترام نظامی اوباما جنجال ساز شد + عکس

انتشار فیلم کوتاهی از ورود اوباما به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل و احترام نظامی وی به افسران با لیوان چای جنجالی شد.

 

 

همسر باراک اوباما طنز باراک اوباما طنز آمریکا جوک آمریکایی بیوگرافی باراک اوباما

 به گزارش روزنامه دیلی میل، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه برای سخنرانی در نشست تغییرات جوی و حضور در نشست سوریه وارد نیویورک شد تا در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کند.

زمانی که اوباما حوالی ظهر به وقت نیویورک از هلی کوپترش خارج شد، با احترام نظامی دو افسر نیروی دریایی روبه رو شد و وظیفه داشت که به عنوان فرمانده کل قوا، به احترام آنها پاسخ نظامی دهد اما وی در حالی که یک لیوان سفید رنگ چای در دست داشت، دست خود را به نشانه احترام در کنار سر خود قرار داد.

این اقدام نقض قوانین نظامی محسوب می شود و با واکنش طرفداران، کهنه سربازان و نیروهای نظامی آمریکا مواجه شد.

کاخ سفید فیلم کوتاهی از ورود اوباما را بر روی اینستاگرام قرار داد و همین اقدام گاف رئیس جمهوری آمریکا را که هیچ عکاسی نشان نداده بود، فاش کرد.

اوباما به چای خوردن مشهور است؛ مخصوصا در سفر و قبل از سخنرانی هایش. با این حال ادای احترام نصفه و نیمه وی باعث خجالت کاخ سفید شد چرا که احترام نظامی به پرسنل ارتش برای رئیس جمهوری آمریکا تا زمانی که این سمت را در اختیار دارد و فرمانده ارشد پنتاگون محسوب می شود، ضروری است.

همسر باراک اوباما طنز باراک اوباما طنز آمریکا جوک آمریکایی بیوگرافی باراک اوباما

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*